Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 19. června 2019
svátek má Leoš.
Hlavní menu
  • ID: 12920
  • Návštěvy: 461/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    8507
    Týden:
    461
    Dnes:
    36
    On-line:
    1

    4.kolo

    So 01.09. 10:00 CU Bohemians - Sparta Praha 3:2 (1:0)
    So 01.09. 10:00 Slovan Liberec - SK Kladno 4:0 (2:0)
    So 01.09. 11:00 Mladá Boleslav - Pardubice 1:2 np (0:1)
    So 01.09. 15:15 Meteor - Viktoria Plzeň 1:2 (0:1)
    Ne 02.09. 12:00 Teplice - České Budějovice 3:4 np (1:1)
    Ne 02.09. 13:00 1.FK Příbram - Hradec Králové 0:1 (0:1)
    Ne 02.09. 14:00 Slavia Praha - Dukla Praha 4:0 (1:0)

    2.kolo

    St 05.09. 10:00 České Budějovice - Sparta Praha 4:3 np (3:1)
    St 05.09. 11:00 Meteor - SK Kladno 4:0 (2:0)
    St 05.09. 13:00 Teplice - Pardubice 2:1 (0:0)
    St 05.09. 13:00 Slovan Liberec - 1.FK Příbram 5:0 (3:0)
    St 05.09. 14:15 Mladá Boleslav - Viktoria Plzeň 1:2 (0:1)
    St 05.09. 15:00 Slavia Praha - Hradec Králové 3:0 (1:0)
    St 05.09. 17:00 CU Bohemians - Dukla Praha 2:1 (1:0)

    6.kolo

    14.09. 16:00 1.FK Příbram - Dukla Praha 0:2 (0:1)
    So 15.09. 10:00 Slovan Liberec - Viktoria Plzeň 0:1 (0:0)
    So 15.09. 10:45 CU Bohemians - České Budějovice 0:1 (0:1)
    So 15.09. 11:00 Teplice - Mladá Boleslav 1:2 (1:0)
    So 15.09. 11:00 Hradec Králové - SK Kladno 6:1 (3:1)
    So 15.09. 15:00 Meteor - Pardubice 0:1 (0:1)
    Ne 16.09. 14:00 Slavia Praha - Sparta Praha 0:5 (0:4)

    5.kolo

    So 08.09. 10:00 Sparta Praha - Meteor 1:0 (0:0)
    So 08.09. 10:15 Dukla Praha - Slovan Liberec 1:4 (0:2)
    So 08.09. 10:15 Pardubice - CU Bohemians 0:2 (0:2)
    So 08.09. 13:30 SK Kladno - 1.FK Příbram 5:0 (3:0)
    Ne 09.09. 11:00 Hradec Králové - Teplice 2:1 (1:1)
    Ne 09.09. 13:00 České Budějovice - Mladá Boleslav 1:0 (0:0)
    St 19.09. 15:30 Viktoria Plzeň - Slavia Praha 0:4 (0:2)

    7.kolo

    So 22.09. 10:00 SK Kladno - Teplice 6:3 (0:1)
    So 22.09. 10:00 Sparta Praha - Slovan Liberec 2:1 (2:1)
    So 22.09. 10:15 Dukla Praha - Hradec Králové 0:1 (0:1)
    So 22.09. 10:15 Viktoria Plzeň - 1.FK Příbram 3:1 (1:0)
    So 22.09. 10:15 Pardubice - Slavia Praha 0:1 np (0:0)
    So 22.09. 11:00 Mladá Boleslav - CU Bohemians 3:1 (1:1)
    Ne 23.09. 13:00 České Budějovice - Meteor 4:1 (2:1)

    8.kolo

    28.09. 10:00 Meteor - Mladá Boleslav 1:0 (0:0)
    28.09. 10:00 1.FK Příbram - Sparta Praha 0:3 (0:2)
    28.09. 10:15 Teplice - CU Bohemians 3:0 (0:0)
    So 29.09. 10:00 Slovan Liberec - Pardubice 1:2 (0:1)
    So 29.09. 11:00 Hradec Králové - Viktoria Plzeň 2:0 (0:0)
    So 29.09. 13:30 SK Kladno - Dukla Praha 1:0 (1:0)
    Ne 30.09. 14:00 Slavia Praha - České Budějovice 4:1 (2:0)

    9.kolo

    So 06.10. 10:00 Dukla Praha - Teplice 2:3 np (0:1)
    So 06.10. 10:00 Sparta Praha - Hradec Králové 2:1 np (0:0)
    So 06.10. 10:15 Viktoria Plzeň - SK Kladno 1:0 (0:0)
    So 06.10. 11:00 Pardubice - 1.FK Příbram 3:2 (2:1)
    So 06.10. 11:00 Mladá Boleslav - Slavia Praha 0:3 (0:1)
    Ne 07.10. 13:00 České Budějovice - Slovan Liberec 3:2 (1:1)
    Ne 07.10. 16:00 CU Bohemians - Meteor 2:1 np (1:0)

    10.kolo

    So 13.10. 10:00 Slovan Liberec - Mladá Boleslav 3:1 (2:0)
    So 13.10. 10:15 Hradec Králové - Pardubice 3:1 (2:1)
    So 13.10. 10:15 Dukla Praha - Viktoria Plzeň 0:1 (0:0)
    So 13.10. 13:30 SK Kladno - Sparta Praha 1:3 (0:1)
    Ne 14.10. 10:15 Teplice - Meteor 0:1 (0:1)
    Ne 14.10. 14:00 Slavia Praha - CU Bohemians 3:0 (2:0)
    Ne 14.10. 14:45 1.FK Příbram - České Budějovice 1:3 (1:1)

    11.kolo

    So 20.10. 10:00 Sparta Praha - Dukla Praha 5:1 (3:0)
    So 20.10. 10:15 Viktoria Plzeň - Teplice 0:3 (0:0)
    So 20.10. 10:15 Pardubice - SK Kladno 4:1 (2:1)
    So 20.10. 10:45 CU Bohemians - Slovan Liberec 1:0 (1:0)
    So 20.10. 11:00 Mladá Boleslav - 1.FK Příbram 0:1 np (0:0)
    So 20.10. 11:00 Meteor - Slavia Praha 1:2 (0:2)
    Ne 21.10. 13:00 České Budějovice - Hradec Králové 3:1 (1:0)

    12.kolo

    So 27.10. 10:00 Slovan Liberec - Meteor 3:1 (2:0)
    So 27.10. 10:00 Hradec Králové - Mladá Boleslav 2:1 np (1:1)
    So 27.10. 10:15 Dukla Praha - Pardubice 0:1 (0:0)
    So 27.10. 10:15 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 1:2 (0:1)
    Ne 28.10. 10:00 SK Kladno - České Budějovice 0:1 (0:0)
    Ne 28.10. 10:15 Teplice - Slavia Praha 2:0 (1:0)
    Ne 28.10. 14:45 1.FK Příbram - CU Bohemians 1:2 (1:1)

    13.kolo

    St 31.10. 13:00 Slavia Praha - Slovan Liberec 3:1 (1:0)
    So 03.11. 10:00 Sparta Praha - Teplice 2:1 (0:0)
    So 03.11. 11:00 Pardubice - Viktoria Plzeň 3:2 (2:2)
    So 03.11. 11:00 Mladá Boleslav - SK Kladno 4:1 (2:1)
    Ne 04.11. 10:00 CU Bohemians - Hradec Králové 3:2 (2:1)
    Ne 04.11. 12:45 Meteor - 1.FK Příbram 1:0 np (0:0)
    Ne 04.11. 13:00 České Budějovice - Dukla Praha 3:2 np (1:2)

    1.kolo

    09.11. 10:00 Sparta Praha - Pardubice 2:1 np (0:0)
    So 10.11. 10:15 Viktoria Plzeň - České Budějovice 1:2 np (0:1)
    So 10.11. 10:30 Slovan Liberec - Teplice 1:3 (0:1)
    So 10.11. 12:00 Hradec Králové - Meteor 1:0 np (0:0)
    Ne 11.11. 10:00 SK Kladno - CU Bohemians 1:2 np (0:0)
    Ne 11.11. 10:15 Dukla Praha - Mladá Boleslav 0:2 (0:1)
    Ne 11.11. 14:30 1.FK Příbram - Slavia Praha 1:5 (1:1)

    3.kolo

    St 14.11. 11:00 SK Kladno - Slavia Praha 1:7 (1:3)
    Čt 15.11. 12:00 Pardubice - České Budějovice 2:1 (0:0)
    So 17.11. 10:00 Sparta Praha - Mladá Boleslav 2:1 (2:0)
    So 17.11. 10:15 Dukla Praha - Meteor 2:0 (0:0)
    So 17.11. 10:15 Viktoria Plzeň - CU Bohemians 3:0 (0:0)
    Ne 18.11. 11:00 1.FK Příbram - Teplice 2:3 (2:3)
    Ne 18.11. 12:00 Hradec Králové - Slovan Liberec 3:4 (2:0)

    14.kolo

    St 06.03. 11:00 Teplice - Slovan Liberec 8:0 (4:0)
    So 09.03. 10:00 Pardubice - Sparta Praha 0:3 (0:2)
    Ne 10.03. 10:00 CU Bohemians - SK Kladno 2:1 np (1:1)
    Ne 10.03. 13:15 Meteor - Hradec Králové 1:2 (1:1)
    Ne 10.03. 14:00 Slavia Praha - 1.FK Příbram 3:1 (3:1)
    Ne 10.03. 14:30 České Budějovice - Viktoria Plzeň 2:1 np (1:1)
    St 13.03. 16:15 Mladá Boleslav - Dukla Praha 5:1 (0:0)

    15.kolo

    So 16.03. 10:00 SK Kladno - Meteor 0:4 (0:3)
    So 16.03. 10:00 Sparta Praha - České Budějovice 2:0 (2:0)
    So 16.03. 10:15 Dukla Praha - CU Bohemians 3:0 (2:0)
    So 16.03. 10:30 Pardubice - Teplice 2:1 np (1:1)
    So 16.03. 14:30 Hradec Králové - Slavia Praha 3:2 np (1:1)
    So 16.03. 15:15 1.FK Příbram - Slovan Liberec 1:2 (1:0)
    Ne 17.03. 11:00 Viktoria Plzeň - Mladá Boleslav 1:0 (1:0)

    16.kolo

    So 23.03. 10:00 Slovan Liberec - Hradec Králové 4:2 (1:1)
    So 23.03. 10:15 Mladá Boleslav - Sparta Praha 0:2 (0:1)
    So 23.03. 11:00 České Budějovice - Pardubice 2:1 np (1:1)
    Ne 24.03. 10:00 Meteor - Dukla Praha 6:4 (4:0)
    Ne 24.03. 10:15 Slavia Praha - SK Kladno 3:0 (3:0)
    Ne 24.03. 10:30 Teplice - 1.FK Příbram 3:1 (1:1)
    Ne 24.03. 14:30 CU Bohemians - Viktoria Plzeň 1:3 (1:1)

    17.kolo

    29.03. 16:15 Viktoria Plzeň - Meteor 4:0 (2:0)
    So 30.03. 10:00 Sparta Praha - CU Bohemians 2:0 (0:0)
    So 30.03. 10:15 Dukla Praha - Slavia Praha 0:1 (0:0)
    So 30.03. 10:15 Hradec Králové - 1.FK Příbram 3:0 (2:0)
    So 30.03. 13:00 Pardubice - Mladá Boleslav 2:1 (1:0)
    So 30.03. 13:30 SK Kladno - Slovan Liberec 1:5 (0:3)
    Ne 31.03. 13:00 České Budějovice - Teplice 0:3 (0:1)

    18.kolo

    05.04. 12:00 Mladá Boleslav - České Budějovice 0:1 np (0:0)
    So 06.04. 10:00 Slovan Liberec - Dukla Praha 2:4 (1:2)
    Ne 07.04. 10:00 1.FK Příbram - SK Kladno 0:1 np (0:0)
    Ne 07.04. 10:00 Meteor - Sparta Praha 1:2 (0:1)
    Ne 07.04. 10:00 CU Bohemians - Pardubice 1:2 (0:0)
    Ne 07.04. 10:30 Teplice - Hradec Králové 0:1 np (0:0)
    Ne 07.04. 14:00 Slavia Praha - Viktoria Plzeň 1:0 (1:0)

    19.kolo

    St 10.04. 11:00 SK Kladno - Hradec Králové 3:2 (2:1)
    So 13.04. 10:00 Sparta Praha - Slavia Praha 2:1 np (0:1)
    So 13.04. 10:15 Dukla Praha - 1.FK Příbram 3:0 (2:0)
    So 13.04. 11:00 Mladá Boleslav - Teplice 3:4 (1:3)
    So 13.04. 11:00 Viktoria Plzeň - Slovan Liberec 2:1 np (1:0)
    So 13.04. 12:15 Pardubice - Meteor 2:1 (2:0)
    Ne 14.04. 13:00 České Budějovice - CU Bohemians 1:0 (1:0)

    21.kolo

    So 27.04. 10:00 Sparta Praha - 1.FK Příbram 1:2 (1:1)
    So 27.04. 10:15 Mladá Boleslav - Meteor 5:1 (4:1)
    So 27.04. 10:15 Pardubice - Slovan Liberec 2:1 (0:1)
    So 27.04. 10:15 Dukla Praha - SK Kladno 3:2 (2:1)
    So 27.04. 11:00 Viktoria Plzeň - Hradec Králové 2:0 (0:0)
    Ne 28.04. 15:15 CU Bohemians - Teplice 2:3 (1:1)
    St 05.06. 11:00 České Budějovice - Slavia Praha 2:6 (1:2)

    22.kolo

    Čt 02.05. 10:00 Slovan Liberec - České Budějovice 3:0 (2:0)
    So 04.05. 10:15 Hradec Králové - Sparta Praha 0:4 (0:2)
    So 04.05. 14:00 SK Kladno - Viktoria Plzeň 3:1 (2:0)
    Ne 05.05. 10:00 Meteor - CU Bohemians 0:1 (0:0)
    Ne 05.05. 10:30 Teplice - Dukla Praha 2:0 (1:0)
    Ne 05.05. 14:00 Slavia Praha - Mladá Boleslav 5:0 (2:0)
    Ne 05.05. 15:00 1.FK Příbram - Pardubice 1:6 (1:1)

    23.kolo

    So 11.05. 10:00 Pardubice - Hradec Králové 3:1 (1:0)
    So 11.05. 10:00 Sparta Praha - SK Kladno 8:0 (5:0)
    So 11.05. 10:15 Mladá Boleslav - Slovan Liberec 3:0 (2:0)
    So 11.05. 10:15 Viktoria Plzeň - Dukla Praha 3:1 (2:1)
    So 11.05. 11:00 Meteor - Teplice 2:1 np (0:1)
    So 11.05. 11:00 CU Bohemians - Slavia Praha 0:5 (0:1)
    Ne 12.05. 13:00 České Budějovice - 1.FK Příbram 4:0 (2:0)

    24.kolo

    St 01.05. 10:30 Teplice - Viktoria Plzeň 2:0 (1:0)
    St 15.05. 15:45 Slavia Praha - Meteor 4:1 (3:1)
    So 18.05. 10:00 Slovan Liberec - CU Bohemians 2:1 (0:0)
    So 18.05. 10:15 Dukla Praha - Sparta Praha 0:1 (0:0)
    So 18.05. 11:00 Hradec Králové - České Budějovice 0:2 (0:1)
    So 18.05. 13:30 SK Kladno - Pardubice 1:0 (0:0)
    Ne 19.05. 10:00 1.FK Příbram - Mladá Boleslav 0:7 (0:4)

    25.kolo

    Čt 18.04. 10:30 České Budějovice - SK Kladno 1:2 np (1:0)
    Út 21.05. 10:00 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 2:0 (0:0)
    St 22.05. 11:00 Pardubice - Dukla Praha 2:1 (0:0)
    So 25.05. 10:15 Mladá Boleslav - Hradec Králové 0:2 (0:2)
    So 25.05. 11:00 CU Bohemians - 1.FK Příbram 5:1 (4:0)
    Ne 26.05. 10:15 Slavia Praha - Teplice 3:1 (1:1)
    Ne 26.05. 15:00 Meteor - Slovan Liberec 2:1 (1:0)

    26.kolo

    St 29.05. 13:45 Hradec Králové - CU Bohemians 1:0 (0:0)
    St 29.05. 15:30 1.FK Příbram - Meteor 1:3 (1:2)
    So 01.06. 10:00 Slovan Liberec - Slavia Praha 0:6 (0:1)
    So 01.06. 10:15 Dukla Praha - České Budějovice 2:0 (0:0)
    So 01.06. 11:00 Viktoria Plzeň - Pardubice 1:4 (1:3)
    So 01.06. 14:00 SK Kladno - Mladá Boleslav 0:2 (0:2)
    07.06. 10:30 Teplice - Sparta Praha 0:3 (0:1)

    20.kolo

    St 08.05. 10:00 1.FK Příbram - Viktoria Plzeň 0:3 (0:2)
    St 29.05. 10:00 Slovan Liberec - Sparta Praha 0:4 (0:3)
    St 05.06. 10:00 CU Bohemians - Mladá Boleslav 4:1 (3:0)
    St 05.06. 11:00 Teplice - SK Kladno 3:1 (1:1)
    So 08.06. 10:15 Hradec Králové - Dukla Praha 1:3 (0:2)
    Ne 09.06. 10:00 Slavia Praha - Pardubice 3:1 (1:1)
    Ne 09.06. 14:00 Meteor - České Budějovice 1:2 (1:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 21 1 2 2 81:21 67
    2. 26 20 3 1 2 67:18 67
    3. 26 15 2 3 6 46:33 52
    4. 26 14 1 4 7 58:37 48
    5. 26 11 7 1 7 48:41 48
    6. 26 13 1 2 10 37:34 43
    7. 26 10 4 1 11 43:43 39
    8. 26 11 0 1 14 50:56 34
    9. 26 9 3 0 14 32:46 33
    10. 26 9 0 4 13 43:39 31
    11. 26 7 2 2 15 35:47 27
    12. 26 8 0 2 16 36:52 26
    13. 26 6 2 2 16 31:71 24
    14. 26 1 1 2 22 16:78 7