Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 9. prosince 2019
svátek má Vratislav.
Hlavní menu
  • ID: 12940
  • Návštěvy: 54/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Plzeňský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1978
    Týden:
    54
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 25.08. 11:45 Vejprnice - Tachov 0:12 (0:6)
    So 25.08. 11:45 Luby - Klatovy 2:14 (1:7)
    So 25.08. 11:45 Doubravka - Přeštice 6:2 (4:0)
    So 25.08. 11:45 Bolevec - Rapid Plzeň 0:3 (0:0)
    Ne 26.08. 11:45 Domažlice - Nepomuk 5:1 (3:0)
    Ne 26.08. 11:45 Horažďovice - Nýrsko 4:0 (0:0)
    Ne 26.08. 11:45 Sušice - Rokycany 4:7 (2:3)
    Ne 26.08. 11:45 Košutka - Horšovský Týn 5:2 (2:2)

    1.kolo

    Út 28.08. 17:45 Bolevec - Horšovský Týn 0:10 (0:5)
    Čt 30.08. 17:45 Klatovy - Tachov 0:1 (0:0)
    Čt 30.08. 17:45 Vejprnice - Nepomuk 0:19 (0:10)
    Čt 30.08. 17:45 Luby - Přeštice 0:3 (0:1)
    Čt 30.08. 17:45 Domažlice - Nýrsko 11:0 (5:0)
    Čt 30.08. 17:45 Doubravka - Rapid Plzeň 5:2 (3:2)
    Čt 30.08. 17:45 Horažďovice - Rokycany 3:5 (3:4)
    Čt 30.08. 17:45 Sušice - Košutka 2:4 (1:1)

    4.kolo

    So 01.09. 11:45 Nýrsko - Bolevec 1:0 np (0:0)
    So 01.09. 11:45 Klatovy - Domažlice 5:3 (2:3)
    So 01.09. 11:45 Vejprnice - Luby 3:4 (1:3)
    Ne 02.09. 11:45 Tachov - Horšovský Týn 4:3 (1:3)
    Ne 02.09. 11:45 Košutka - Rokycany 2:4 (1:3)
    Ne 02.09. 11:45 Přeštice - Horažďovice 2:1 (1:1)
    Ne 02.09. 11:45 Nepomuk - Doubravka 3:2 (1:2)
    Ne 02.09. 17:00 Rapid Plzeň - Sušice 4:11 (1:6)

    5.kolo

    So 08.09. 11:45 Luby - Tachov 2:5 (0:2)
    So 08.09. 11:45 Doubravka - Klatovy 1:3 (0:1)
    So 08.09. 11:45 Bolevec - Přeštice 1:5 (1:5)
    So 08.09. 11:45 Sušice - Nýrsko 6:2 (3:0)
    Ne 09.09. 11:45 Domažlice - Vejprnice 20:0 (11:0)
    Ne 09.09. 11:45 Horažďovice - Nepomuk 2:8 (0:4)
    Ne 09.09. 11:45 Košutka - Rapid Plzeň 1:0 (1:0)
    Ne 09.09. 11:45 Horšovský Týn - Rokycany 0:11 (0:4)

    2.kolo

    St 05.09. 17:45 Tachov - Košutka 7:6 (2:1)
    St 05.09. 17:45 Bolevec - Rokycany 1:5 (0:2)
    St 05.09. 17:45 Rapid Plzeň - Horažďovice 3:2 (1:1)
    St 05.09. 17:45 Nepomuk - Luby 8:0 (5:0)
    St 05.09. 17:45 Klatovy - Vejprnice 17:0 (7:0)
    Čt 06.09. 17:45 Horšovský Týn - Sušice 1:8 (1:4)
    St 12.09. 17:45 Nýrsko - Doubravka 0:8 (0:4)
    St 12.09. 17:45 Přeštice - Domažlice 0:4 (0:0)

    6.kolo

    So 15.09. 11:45 Nýrsko - Košutka 0:7 (0:3)
    So 15.09. 11:45 Klatovy - Horažďovice 8:0 (0:0)
    So 15.09. 11:45 Vejprnice - Doubravka 2:15 (1:7)
    So 15.09. 11:45 Luby - Domažlice 0:7 (0:7)
    Ne 16.09. 11:45 Tachov - Rokycany 1:3 (0:3)
    Ne 16.09. 11:45 Přeštice - Sušice 2:1 np (0:0)
    Ne 16.09. 11:45 Nepomuk - Bolevec 5:0 (4:0)
    Ne 16.09. 16:30 Rapid Plzeň - Horšovský Týn 6:2 (4:1)

    7.kolo

    So 22.09. 11:45 Doubravka - Luby 9:0 (6:0)
    So 22.09. 11:45 Bolevec - Klatovy 1:4 (1:1)
    So 22.09. 11:45 Sušice - Nepomuk 2:3 (0:2)
    So 22.09. 11:45 Horšovský Týn - Nýrsko 4:1 (1:1)
    Ne 23.09. 11:45 Domažlice - Tachov 1:0 np (0:0)
    Ne 23.09. 11:45 Horažďovice - Vejprnice 8:1 (3:0)
    Ne 23.09. 11:45 Košutka - Přeštice 3:4 np (1:2)
    Ne 23.09. 11:45 Rokycany - Rapid Plzeň 6:4 (3:1)

    8.kolo

    So 29.09. 11:45 Nýrsko - Rokycany 0:5 (0:3)
    So 29.09. 11:45 Klatovy - Sušice 5:1 (3:1)
    So 29.09. 11:45 Vejprnice - Bolevec 1:9 (0:4)
    So 29.09. 11:45 Luby - Horažďovice 1:10 (1:3)
    Ne 30.09. 11:45 Tachov - Rapid Plzeň 3:2 (0:1)
    Ne 30.09. 11:45 Přeštice - Horšovský Týn 6:3 (5:1)
    Ne 30.09. 11:45 Nepomuk - Košutka 9:3 (5:3)
    Ne 30.09. 11:45 Domažlice - Doubravka 2:1 (1:0)

    9.kolo

    So 06.10. 11:45 Doubravka - Tachov 8:2 (4:1)
    So 06.10. 11:45 Bolevec - Luby 5:1 (2:1)
    So 06.10. 11:45 Sušice - Vejprnice 7:0 (4:0)
    Ne 07.10. 11:45 Horažďovice - Domažlice 0:7 (0:2)
    Ne 07.10. 11:45 Košutka - Klatovy 0:10 (0:3)
    Ne 07.10. 11:45 Horšovský Týn - Nepomuk 1:3 (1:2)
    Ne 07.10. 11:45 Rokycany - Přeštice 4:0 (3:0)
    Ne 07.10. 16:00 Rapid Plzeň - Nýrsko 3:0 (2:0)

    10.kolo

    So 13.10. 11:45 Klatovy - Horšovský Týn 4:3 (3:0)
    So 13.10. 11:45 Vejprnice - Košutka 2:7 (0:6)
    So 13.10. 11:45 Luby - Sušice 3:6 (2:2)
    So 13.10. 11:45 Doubravka - Horažďovice 11:2 (4:2)
    Ne 14.10. 11:45 Tachov - Nýrsko 6:1 (2:1)
    Ne 14.10. 11:45 Přeštice - Rapid Plzeň 1:2 np (0:0)
    Ne 14.10. 11:45 Nepomuk - Rokycany 1:4 (0:2)
    Ne 14.10. 11:45 Domažlice - Bolevec 9:0 (3:0)

    11.kolo

    So 20.10. 11:45 Bolevec - Doubravka 0:9 (0:4)
    So 20.10. 11:45 Horšovský Týn - Vejprnice 16:0 (8:0)
    So 20.10. 11:45 Nýrsko - Přeštice 1:2 (0:1)
    Ne 21.10. 11:45 Horažďovice - Tachov 3:7 (1:5)
    Ne 21.10. 11:45 Sušice - Domažlice 3:2 np (1:2)
    Ne 21.10. 11:45 Košutka - Luby 4:0 (2:0)
    Ne 21.10. 11:45 Rokycany - Klatovy 1:4 (0:1)
    Ne 21.10. 15:30 Rapid Plzeň - Nepomuk 4:7 (4:3)

    12.kolo

    So 27.10. 11:45 Klatovy - Rapid Plzeň 2:1 (1:1)
    So 27.10. 11:45 Vejprnice - Rokycany 1:16 (0:8)
    So 27.10. 11:45 Luby - Horšovský Týn 1:5 (0:2)
    So 27.10. 11:45 Doubravka - Sušice 3:5 (2:2)
    Ne 28.10. 11:45 Tachov - Přeštice 3:5 (1:3)
    Ne 28.10. 11:45 Domažlice - Košutka 5:2 (4:0)
    Ne 28.10. 11:45 Horažďovice - Bolevec 9:0 (1:0)
    Út 30.10. 15:15 Nepomuk - Nýrsko 5:3 (1:0)

    13.kolo

    So 03.11. 11:45 Bolevec - Tachov 0:3 (0:1)
    So 03.11. 11:45 Nýrsko - Klatovy 0:3 (0:2)
    Ne 04.11. 11:45 Sušice - Horažďovice 8:3 (3:3)
    Ne 04.11. 11:45 Košutka - Doubravka 2:6 (1:3)
    Ne 04.11. 11:45 Horšovský Týn - Domažlice 1:9 (0:5)
    Ne 04.11. 11:45 Rokycany - Luby 9:1 (5:0)
    Ne 04.11. 11:45 Přeštice - Nepomuk 1:2 np (1:1)
    Ne 04.11. 14:00 Rapid Plzeň - Vejprnice 11:0 (2:0)

    14.kolo

    So 10.11. 11:45 Klatovy - Přeštice 2:1 (0:1)
    So 10.11. 11:45 Vejprnice - Nýrsko 3:2 np (1:0)
    So 10.11. 11:45 Doubravka - Horšovský Týn 10:1 (3:1)
    So 10.11. 11:45 Bolevec - Sušice 1:2 (0:2)
    Ne 11.11. 11:45 Tachov - Nepomuk 5:1 (2:1)
    Ne 11.11. 11:45 Luby - Rapid Plzeň 1:6 (0:4)
    Ne 11.11. 11:45 Domažlice - Rokycany 2:1 (1:1)
    Ne 11.11. 11:45 Horažďovice - Košutka 2:1 (1:0)

    15.kolo

    So 17.11. 10:00 Nýrsko - Luby 7:0 (3:0)
    So 17.11. 11:45 Horšovský Týn - Horažďovice 1:2 (1:0)
    Ne 18.11. 11:15 Sušice - Tachov 2:1 (1:1)
    Ne 18.11. 11:45 Košutka - Bolevec 6:2 (2:0)
    Ne 18.11. 11:45 Rokycany - Doubravka 0:3 (0:1)
    Ne 18.11. 11:45 Přeštice - Vejprnice 5:1 (3:0)
    Ne 18.11. 11:45 Nepomuk - Klatovy 8:1 (3:1)
    Ne 18.11. 13:30 Rapid Plzeň - Domažlice 0:2 (0:0)

    16.kolo

    So 09.03. 11:45 Nýrsko - Domažlice 1:3 (0:2)
    So 09.03. 11:45 Horšovský Týn - Bolevec 4:2 (2:1)
    So 09.03. 13:45 Tachov - Klatovy 5:4 (3:0)
    Ne 10.03. 11:45 Nepomuk - Vejprnice 17:0 (8:0)
    Ne 10.03. 11:45 Přeštice - Luby 13:1 (5:1)
    Ne 10.03. 12:15 Košutka - Sušice 5:6 np (1:4)
    Ne 10.03. 15:00 Rapid Plzeň - Doubravka 1:4 (0:2)
    St 10.04. 18:00 Rokycany - Horažďovice 6:1 (5:0)

    17.kolo

    So 16.03. 11:45 Doubravka - Nýrsko 8:1 (5:0)
    So 16.03. 11:45 Luby - Nepomuk 1:8 (1:3)
    So 16.03. 11:45 Vejprnice - Klatovy 0:6 (0:4)
    Ne 17.03. 11:45 Horažďovice - Rapid Plzeň 3:2 (2:1)
    Ne 17.03. 11:45 Domažlice - Přeštice 5:2 (2:1)
    Ne 17.03. 12:45 Sušice - Horšovský Týn 3:2 (0:0)
    Ne 17.03. 13:45 Rokycany - Bolevec 4:1 (3:1)
    Ne 17.03. 14:45 Košutka - Tachov 3:4 np (1:1)

    18.kolo

    So 23.03. 11:45 Klatovy - Luby 8:0 (4:0)
    So 23.03. 11:45 Nýrsko - Horažďovice 4:2 (2:2)
    Ne 24.03. 11:45 Tachov - Vejprnice 16:0 (6:0)
    Ne 24.03. 11:45 Nepomuk - Domažlice 0:2 (0:0)
    Ne 24.03. 11:45 Přeštice - Doubravka 2:6 (1:2)
    Ne 24.03. 11:45 Rapid Plzeň - Bolevec 0:4 (0:1)
    Ne 24.03. 11:45 Rokycany - Sušice 1:4 (0:2)
    Ne 24.03. 11:45 Horšovský Týn - Košutka 3:5 (0:3)

    19.kolo

    So 30.03. 11:45 Bolevec - Nýrsko 0:2 (0:2)
    So 30.03. 11:45 Luby - Vejprnice 6:0 (3:0)
    Ne 31.03. 11:45 Horšovský Týn - Tachov 5:2 (2:1)
    Ne 31.03. 11:45 Horažďovice - Přeštice 4:6 (2:2)
    Ne 31.03. 11:45 Domažlice - Klatovy 3:1 (1:0)
    Ne 31.03. 12:15 Sušice - Rapid Plzeň 2:0 (1:0)
    Ne 31.03. 15:15 Rokycany - Košutka 2:11 (0:4)
    St 10.04. 16:30 Doubravka - Nepomuk 4:2 (2:1)

    20.kolo

    So 06.04. 11:45 Vejprnice - Domažlice 0:26 (0:15)
    So 06.04. 11:45 Klatovy - Doubravka 0:4 (0:0)
    So 06.04. 11:45 Nýrsko - Sušice 0:3 (0:1)
    Ne 07.04. 11:45 Tachov - Luby 6:0 (4:0)
    Ne 07.04. 11:45 Nepomuk - Horažďovice 7:2 (2:1)
    Ne 07.04. 11:45 Přeštice - Bolevec 3:1 (2:0)
    Ne 07.04. 11:45 Rokycany - Horšovský Týn 3:6 (2:5)
    Ne 07.04. 16:30 Rapid Plzeň - Košutka 2:3 (1:1)

    21.kolo

    So 13.04. 11:45 Bolevec - Nepomuk 2:6 (1:1)
    So 13.04. 11:45 Doubravka - Vejprnice 27:1 (12:1)
    Ne 14.04. 11:45 Rokycany - Tachov 3:4 np (1:0)
    Ne 14.04. 11:45 Horšovský Týn - Rapid Plzeň 6:2 (1:1)
    Ne 14.04. 11:45 Košutka - Nýrsko 12:1 (7:0)
    Ne 14.04. 11:45 Sušice - Přeštice 0:2 (0:1)
    Ne 14.04. 11:45 Horažďovice - Klatovy 0:11 (0:8)
    Ne 14.04. 11:45 Domažlice - Luby 10:0 (5:0)

    22.kolo

    19.04. 12:00 Rapid Plzeň - Rokycany 3:2 np (2:1)
    So 20.04. 11:45 Luby - Doubravka 1:14 (1:8)
    So 20.04. 11:45 Vejprnice - Horažďovice 0:17 (0:8)
    So 20.04. 11:45 Klatovy - Bolevec 4:1 (1:1)
    So 20.04. 11:45 Nýrsko - Horšovský Týn 1:2 np (0:1)
    Ne 21.04. 11:45 Tachov - Domažlice 2:5 (1:5)
    Ne 21.04. 11:45 Nepomuk - Sušice 3:1 (1:1)
    Ne 21.04. 11:45 Přeštice - Košutka 1:3 (0:1)

    24.kolo

    So 04.05. 11:45 Luby - Bolevec 0:4 (0:2)
    So 04.05. 11:45 Vejprnice - Sušice 0:13 (0:7)
    So 04.05. 11:45 Klatovy - Košutka 6:4 (1:1)
    So 04.05. 11:45 Nýrsko - Rapid Plzeň 3:1 (1:1)
    Ne 05.05. 11:45 Tachov - Doubravka 2:1 (1:0)
    Ne 05.05. 11:45 Domažlice - Horažďovice 13:0 (8:0)
    Ne 05.05. 11:45 Nepomuk - Horšovský Týn 9:2 (6:0)
    Ne 05.05. 11:45 Přeštice - Rokycany 2:1 np (0:1)

    23.kolo

    So 27.04. 11:45 Sušice - Klatovy 3:2 (2:0)
    So 27.04. 11:45 Bolevec - Vejprnice 5:0 (2:0)
    So 27.04. 11:45 Doubravka - Domažlice 5:2 (2:2)
    Ne 28.04. 11:45 Rokycany - Nýrsko 8:2 (5:0)
    Ne 28.04. 11:45 Košutka - Nepomuk 4:5 np (2:1)
    Ne 28.04. 11:45 Horažďovice - Luby 8:0 (3:0)
    Ne 28.04. 17:00 Rapid Plzeň - Tachov 2:3 (1:2)
    St 08.05. 11:45 Horšovský Týn - Přeštice 2:5 (2:1)

    25.kolo

    So 11.05. 11:45 Nýrsko - Tachov 3:4 (2:2)
    So 11.05. 11:45 Horšovský Týn - Klatovy 1:7 (1:2)
    So 11.05. 11:45 Bolevec - Domažlice 2:4 (1:3)
    Ne 12.05. 11:45 Rokycany - Nepomuk 2:8 (1:3)
    Ne 12.05. 11:45 Košutka - Vejprnice 24:0 (11:0)
    Ne 12.05. 11:45 Sušice - Luby 2:1 np (0:1)
    Ne 12.05. 11:45 Horažďovice - Doubravka 0:11 (0:5)
    Ne 12.05. 17:00 Rapid Plzeň - Přeštice 1:2 (1:1)

    26.kolo

    So 18.05. 11:45 Doubravka - Bolevec 11:0 (6:0)
    So 18.05. 11:45 Luby - Košutka 1:10 (1:8)
    So 18.05. 11:45 Vejprnice - Horšovský Týn 0:11 (0:5)
    So 18.05. 11:45 Klatovy - Rokycany 5:2 (3:1)
    So 18.05. 11:45 Nepomuk - Rapid Plzeň 2:0 (1:0)
    Ne 19.05. 11:45 Tachov - Horažďovice 4:2 (2:1)
    Ne 19.05. 11:45 Domažlice - Sušice 8:0 (5:0)
    Ne 19.05. 11:45 Přeštice - Nýrsko 3:4 np (2:3)

    27.kolo

    So 25.05. 10:00 Horšovský Týn - Luby 4:1 (2:1)
    So 25.05. 11:45 Nýrsko - Nepomuk 2:10 (0:5)
    So 25.05. 11:45 Sušice - Doubravka 1:5 (1:4)
    So 25.05. 11:45 Bolevec - Horažďovice 0:1 (0:1)
    Ne 26.05. 11:45 Přeštice - Tachov 5:4 (4:2)
    Ne 26.05. 11:45 Košutka - Domažlice 2:5 (1:1)
    Ne 26.05. 12:00 Rapid Plzeň - Klatovy 0:4 (0:2)
    Čt 13.06. 16:00 Rokycany - Vejprnice 14:0 (6:0)

    28.kolo

    So 01.06. 11:45 Doubravka - Košutka 9:4 (7:1)
    So 01.06. 11:45 Vejprnice - Rapid Plzeň 1:13 (0:5)
    So 01.06. 11:45 Klatovy - Nýrsko 3:4 np (2:0)
    So 01.06. 11:45 Nepomuk - Přeštice 6:2 (3:1)
    Ne 02.06. 11:45 Tachov - Bolevec 5:1 (2:1)
    Ne 02.06. 11:45 Horažďovice - Sušice 2:4 (2:2)
    Ne 02.06. 11:45 Luby - Rokycany 0:9 (0:2)
    Po 03.06. 18:45 Domažlice - Horšovský Týn 8:0 (5:0)

    29.kolo

    St 08.05. 11:45 Rokycany - Domažlice 4:3 (1:1)
    St 08.05. 12:00 Rapid Plzeň - Luby 5:0 (2:0)
    St 08.05. 12:45 Nepomuk - Tachov 6:2 (2:1)
    St 22.05. 18:00 Horšovský Týn - Doubravka 0:4 (0:2)
    Út 04.06. 19:15 Sušice - Bolevec 9:1 (3:0)
    St 05.06. 17:45 Košutka - Horažďovice 7:4 (4:2)
    So 08.06. 11:45 Nýrsko - Vejprnice 11:0 (3:0)
    Ne 09.06. 11:45 Přeštice - Klatovy 1:0 (0:0)

    30.kolo

    So 15.06. 11:45 Bolevec - Košutka 1:5 (0:1)
    So 15.06. 11:45 Doubravka - Rokycany 7:0 (5:0)
    So 15.06. 11:45 Domažlice - Rapid Plzeň 5:0 (2:0)
    So 15.06. 11:45 Luby - Nýrsko 1:3 (1:1)
    So 15.06. 11:45 Vejprnice - Přeštice 1:20 (0:12)
    So 15.06. 11:45 Klatovy - Nepomuk 2:1 np (0:0)
    Ne 16.06. 11:45 Tachov - Sušice 2:5 (1:2)
    Ne 16.06. 11:45 Horažďovice - Horšovský Týn 4:7 (2:2)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 30 25 1 1 3 190:32 78
    2. 30 25 0 0 5 217:43 75
    3. 30 22 2 1 5 171:60 71
    4. 30 21 1 1 7 144:51 66
    5. 30 18 3 1 8 121:74 61
    6. 30 18 2 1 9 123:81 59
    7. 30 18 0 3 9 142:81 57
    8. 30 16 3 3 8 105:70 57
    9. 30 16 0 4 10 155:101 52
    10. 30 11 1 0 18 107:126 35
    11. 30 10 0 0 20 101:145 30
    12. 30 8 2 0 20 81:87 28
    13. 30 6 3 2 19 57:125 26
    14. 30 5 0 1 24 45:130 16
    15. 30 2 0 1 27 29:204 7
    16. 30 0 1 0 29 16:394 2