Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 22. listopadu 2019
svátek má Cecílie.
Hlavní menu
  • ID: 12943
  • Návštěvy: 198/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-14
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6477
    Týden:
    198
    Dnes:
    24
    On-line:
    1

    4.kolo

    So 01.09. 11:45 CU Bohemians - Sparta Praha 2:3 (2:2)
    So 01.09. 11:45 Slovan Liberec - SK Kladno 5:3 (3:1)
    So 01.09. 12:45 Mladá Boleslav - Pardubice 1:2 (0:0)
    So 01.09. 17:00 Meteor - Viktoria Plzeň 0:4 (0:4)
    Ne 02.09. 13:45 Teplice - České Budějovice 2:4 (0:4)
    Ne 02.09. 14:45 1.FK Příbram - Hradec Králové 1:2 np (1:0)
    Ne 02.09. 15:45 Slavia Praha - Dukla Praha 6:0 (5:0)

    2.kolo

    St 05.09. 11:45 České Budějovice - Sparta Praha 2:1 (2:0)
    St 05.09. 12:45 Meteor - SK Kladno 1:3 (0:2)
    St 05.09. 14:45 Teplice - Pardubice 1:4 (0:3)
    St 05.09. 14:45 Slovan Liberec - 1.FK Příbram 4:3 np (3:0)
    St 05.09. 15:15 CU Bohemians - Dukla Praha 2:3 (1:3)
    St 05.09. 16:00 Mladá Boleslav - Viktoria Plzeň 1:7 (0:3)
    St 05.09. 16:45 Slavia Praha - Hradec Králové 3:0 (2:0)

    6.kolo

    14.09. 17:45 1.FK Příbram - Dukla Praha 4:1 (2:0)
    So 15.09. 11:45 Slovan Liberec - Viktoria Plzeň 0:1 (0:0)
    So 15.09. 12:30 CU Bohemians - České Budějovice 1:2 (1:1)
    So 15.09. 12:45 Teplice - Mladá Boleslav 1:0 (0:0)
    So 15.09. 12:45 Hradec Králové - SK Kladno 0:1 np (0:0)
    So 15.09. 16:45 Meteor - Pardubice 1:4 (1:2)
    Ne 16.09. 15:45 Slavia Praha - Sparta Praha 1:3 (0:0)

    5.kolo

    So 08.09. 11:45 Sparta Praha - Meteor 4:0 (1:0)
    So 08.09. 12:00 Pardubice - CU Bohemians 5:0 (2:0)
    So 08.09. 12:15 Dukla Praha - Slovan Liberec 1:2 np (1:1)
    So 08.09. 15:15 SK Kladno - 1.FK Příbram 2:4 (2:2)
    Ne 09.09. 12:45 Hradec Králové - Teplice 4:0 (1:0)
    Ne 09.09. 14:45 České Budějovice - Mladá Boleslav 0:1 np (0:0)
    St 19.09. 17:15 Viktoria Plzeň - Slavia Praha 0:1 (0:1)

    7.kolo

    So 22.09. 11:45 SK Kladno - Teplice 1:3 (0:1)
    So 22.09. 11:45 Sparta Praha - Slovan Liberec 5:0 (3:0)
    So 22.09. 12:00 Viktoria Plzeň - 1.FK Příbram 6:1 (1:1)
    So 22.09. 12:00 Pardubice - Slavia Praha 1:6 (1:3)
    So 22.09. 12:15 Dukla Praha - Hradec Králové 1:0 (0:0)
    So 22.09. 12:45 Mladá Boleslav - CU Bohemians 2:1 (1:1)
    Ne 23.09. 14:45 České Budějovice - Meteor 3:2 (2:1)

    8.kolo

    28.09. 11:45 Meteor - Mladá Boleslav 1:2 (1:0)
    28.09. 11:45 1.FK Příbram - Sparta Praha 0:3 (0:3)
    28.09. 12:00 Teplice - CU Bohemians 7:1 (5:0)
    So 29.09. 11:45 Slovan Liberec - Pardubice 2:3 (1:2)
    So 29.09. 12:45 Hradec Králové - Viktoria Plzeň 1:4 (1:1)
    So 29.09. 15:15 SK Kladno - Dukla Praha 4:3 (1:2)
    Ne 30.09. 15:45 Slavia Praha - České Budějovice 2:0 (0:0)

    9.kolo

    So 06.10. 11:45 Sparta Praha - Hradec Králové 4:2 (1:2)
    So 06.10. 12:00 Dukla Praha - Teplice 5:1 (2:0)
    So 06.10. 12:00 Viktoria Plzeň - SK Kladno 9:0 (5:0)
    So 06.10. 12:45 Pardubice - 1.FK Příbram 2:1 (0:1)
    So 06.10. 12:45 Mladá Boleslav - Slavia Praha 0:1 (0:1)
    Ne 07.10. 14:15 CU Bohemians - Meteor 2:1 (1:1)
    Ne 07.10. 14:45 České Budějovice - Slovan Liberec 4:0 (3:0)

    10.kolo

    So 13.10. 11:45 Slovan Liberec - Mladá Boleslav 2:0 (2:0)
    So 13.10. 12:00 Hradec Králové - Pardubice 3:0 (2:0)
    So 13.10. 12:15 Dukla Praha - Viktoria Plzeň 0:3 (0:0)
    So 13.10. 15:15 SK Kladno - Sparta Praha 0:4 (0:3)
    Ne 14.10. 12:00 Teplice - Meteor 5:0 (1:0)
    Ne 14.10. 15:45 Slavia Praha - CU Bohemians 2:0 (1:0)
    Ne 14.10. 16:30 1.FK Příbram - České Budějovice 2:4 (2:2)

    11.kolo

    So 20.10. 11:45 Sparta Praha - Dukla Praha 6:2 (2:2)
    So 20.10. 12:00 Viktoria Plzeň - Teplice 9:0 (5:0)
    So 20.10. 12:00 Pardubice - SK Kladno 5:2 (2:1)
    So 20.10. 12:30 CU Bohemians - Slovan Liberec 6:1 (3:0)
    So 20.10. 12:45 Mladá Boleslav - 1.FK Příbram 1:0 (0:0)
    So 20.10. 12:45 Meteor - Slavia Praha 0:6 (0:3)
    Ne 21.10. 14:45 České Budějovice - Hradec Králové 4:0 (1:0)

    12.kolo

    So 27.10. 11:45 Slovan Liberec - Meteor 2:0 (0:0)
    So 27.10. 12:00 Hradec Králové - Mladá Boleslav 1:2 (0:2)
    So 27.10. 12:00 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 1:0 (1:0)
    So 27.10. 12:15 Dukla Praha - Pardubice 3:2 (2:0)
    Ne 28.10. 11:45 SK Kladno - České Budějovice 0:2 (0:0)
    Ne 28.10. 12:00 Teplice - Slavia Praha 0:2 (0:1)
    Ne 28.10. 16:30 1.FK Příbram - CU Bohemians 3:2 np (0:2)

    13.kolo

    St 31.10. 14:45 Slavia Praha - Slovan Liberec 7:0 (1:0)
    So 03.11. 11:45 Sparta Praha - Teplice 7:1 (3:0)
    So 03.11. 12:45 Pardubice - Viktoria Plzeň 0:6 (0:3)
    So 03.11. 12:45 Mladá Boleslav - SK Kladno 5:3 (4:2)
    Ne 04.11. 11:00 Meteor - 1.FK Příbram 3:6 (2:3)
    Ne 04.11. 11:45 CU Bohemians - Hradec Králové 2:1 (1:0)
    Ne 04.11. 14:45 České Budějovice - Dukla Praha 3:0 (1:0)

    1.kolo

    09.11. 11:45 Sparta Praha - Pardubice 8:2 (2:1)
    So 10.11. 12:00 Viktoria Plzeň - České Budějovice 6:1 (4:1)
    So 10.11. 12:15 Slovan Liberec - Teplice 3:1 (0:1)
    So 10.11. 13:45 Hradec Králové - Meteor 3:2 (2:1)
    Ne 11.11. 11:45 SK Kladno - CU Bohemians 1:2 (1:1)
    Ne 11.11. 12:15 Dukla Praha - Mladá Boleslav 1:2 np (1:0)
    Ne 11.11. 16:15 1.FK Příbram - Slavia Praha 0:4 (0:1)

    3.kolo

    St 14.11. 12:45 SK Kladno - Slavia Praha 1:8 (1:2)
    Čt 15.11. 13:45 Pardubice - České Budějovice 0:5 (0:3)
    So 17.11. 11:45 Sparta Praha - Mladá Boleslav 6:1 (3:0)
    So 17.11. 12:00 Viktoria Plzeň - CU Bohemians 2:0 (2:0)
    So 17.11. 12:15 Dukla Praha - Meteor 4:2 (2:2)
    Ne 18.11. 12:45 1.FK Příbram - Teplice 1:3 (1:2)
    Ne 18.11. 13:45 Hradec Králové - Slovan Liberec 1:2 np (0:0)

    14.kolo

    St 06.03. 12:45 Teplice - Slovan Liberec 8:0 (3:0)
    So 09.03. 11:45 Pardubice - Sparta Praha 0:5 (0:2)
    Ne 10.03. 11:45 CU Bohemians - SK Kladno 5:0 (4:0)
    Ne 10.03. 11:45 České Budějovice - Viktoria Plzeň 3:2 np (1:2)
    Ne 10.03. 15:00 Meteor - Hradec Králové 1:2 (1:0)
    Ne 10.03. 15:45 Slavia Praha - 1.FK Příbram 2:0 (2:0)
    St 13.03. 14:30 Mladá Boleslav - Dukla Praha 4:1 (2:0)

    15.kolo

    So 16.03. 11:45 Sparta Praha - České Budějovice 5:0 (0:0)
    So 16.03. 11:45 SK Kladno - Meteor 3:2 np (1:0)
    So 16.03. 12:15 Pardubice - Teplice 1:2 np (0:0)
    So 16.03. 12:15 Dukla Praha - CU Bohemians 1:2 (1:2)
    So 16.03. 16:15 Hradec Králové - Slavia Praha 1:3 (0:3)
    So 16.03. 17:00 1.FK Příbram - Slovan Liberec 1:0 (0:0)
    Ne 17.03. 11:45 Viktoria Plzeň - Mladá Boleslav 4:3 np (2:0)

    16.kolo

    So 23.03. 11:45 Slovan Liberec - Hradec Králové 0:6 (0:2)
    So 23.03. 12:00 Mladá Boleslav - Sparta Praha 0:4 (0:0)
    So 23.03. 12:45 České Budějovice - Pardubice 3:2 (1:1)
    Ne 24.03. 11:45 Meteor - Dukla Praha 2:5 (2:2)
    Ne 24.03. 12:00 Slavia Praha - SK Kladno 5:1 (4:1)
    Ne 24.03. 12:15 Teplice - 1.FK Příbram 6:1 (4:1)
    Ne 24.03. 16:15 CU Bohemians - Viktoria Plzeň 1:0 (1:0)

    17.kolo

    29.03. 18:00 Viktoria Plzeň - Meteor 6:1 (3:0)
    So 30.03. 11:45 Sparta Praha - CU Bohemians 3:0 (2:0)
    So 30.03. 12:00 Hradec Králové - 1.FK Příbram 0:2 (0:0)
    So 30.03. 12:15 Dukla Praha - Slavia Praha 1:2 (1:0)
    So 30.03. 14:45 Pardubice - Mladá Boleslav 0:1 (0:0)
    So 30.03. 15:15 SK Kladno - Slovan Liberec 2:3 np (2:1)
    Ne 31.03. 14:45 České Budějovice - Teplice 1:0 (0:0)

    18.kolo

    05.04. 13:45 Mladá Boleslav - České Budějovice 2:0 (0:0)
    So 06.04. 11:45 Slovan Liberec - Dukla Praha 1:4 (0:2)
    Ne 07.04. 11:45 1.FK Příbram - SK Kladno 3:1 (3:0)
    Ne 07.04. 11:45 Meteor - Sparta Praha 2:3 (1:1)
    Ne 07.04. 11:45 CU Bohemians - Pardubice 3:0 (2:0)
    Ne 07.04. 12:15 Teplice - Hradec Králové 1:0 (1:0)
    Ne 07.04. 15:45 Slavia Praha - Viktoria Plzeň 1:0 (1:0)

    19.kolo

    St 10.04. 12:45 SK Kladno - Hradec Králové 0:3 (0:2)
    So 13.04. 11:45 Sparta Praha - Slavia Praha 2:1 (1:1)
    So 13.04. 12:15 Dukla Praha - 1.FK Příbram 1:0 np (0:0)
    So 13.04. 12:45 Mladá Boleslav - Teplice 4:1 (1:0)
    So 13.04. 12:45 Viktoria Plzeň - Slovan Liberec 13:0 (9:0)
    So 13.04. 14:00 Pardubice - Meteor 2:0 (2:0)
    Ne 14.04. 14:45 České Budějovice - CU Bohemians 4:1 (3:0)

    21.kolo

    So 27.04. 11:45 Sparta Praha - 1.FK Příbram 5:1 (1:1)
    So 27.04. 12:00 Mladá Boleslav - Meteor 2:0 (0:0)
    So 27.04. 12:00 Pardubice - Slovan Liberec 4:2 (2:1)
    So 27.04. 12:15 Dukla Praha - SK Kladno 6:1 (4:0)
    So 27.04. 12:45 Viktoria Plzeň - Hradec Králové 5:0 (1:0)
    Ne 28.04. 17:00 CU Bohemians - Teplice 2:0 (0:0)
    St 05.06. 12:45 České Budějovice - Slavia Praha 0:3 (0:1)

    22.kolo

    Čt 02.05. 11:45 Slovan Liberec - České Budějovice 2:8 (2:3)
    So 04.05. 12:00 Hradec Králové - Sparta Praha 0:4 (0:1)
    So 04.05. 15:45 SK Kladno - Viktoria Plzeň 0:7 (0:4)
    Ne 05.05. 11:45 Meteor - CU Bohemians 1:4 (1:1)
    Ne 05.05. 12:15 Teplice - Dukla Praha 3:2 (1:1)
    Ne 05.05. 15:45 Slavia Praha - Mladá Boleslav 3:0 (0:0)
    Ne 05.05. 16:45 1.FK Příbram - Pardubice 2:0 (1:0)

    23.kolo

    So 11.05. 11:45 Pardubice - Hradec Králové 3:0 (1:0)
    So 11.05. 11:45 Sparta Praha - SK Kladno 8:0 (6:0)
    So 11.05. 12:00 Mladá Boleslav - Slovan Liberec 4:1 (2:0)
    So 11.05. 12:00 Viktoria Plzeň - Dukla Praha 5:1 (2:0)
    So 11.05. 12:45 Meteor - Teplice 1:7 (0:4)
    So 11.05. 12:45 CU Bohemians - Slavia Praha 0:3 (0:1)
    Ne 12.05. 14:45 České Budějovice - 1.FK Příbram 4:0 (2:0)

    24.kolo

    St 01.05. 12:15 Teplice - Viktoria Plzeň 3:2 (3:1)
    St 15.05. 14:00 Slavia Praha - Meteor 6:0 (3:0)
    So 18.05. 11:45 Slovan Liberec - CU Bohemians 1:6 (0:3)
    So 18.05. 12:15 Dukla Praha - Sparta Praha 1:3 (1:1)
    So 18.05. 12:45 Hradec Králové - České Budějovice 2:1 (1:0)
    So 18.05. 15:15 SK Kladno - Pardubice 6:2 (3:1)
    Ne 19.05. 11:45 1.FK Příbram - Mladá Boleslav 2:3 (1:0)

    25.kolo

    Čt 18.04. 12:15 České Budějovice - SK Kladno 7:1 (2:1)
    Út 21.05. 11:45 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 3:4 np (1:3)
    St 22.05. 12:45 Pardubice - Dukla Praha 5:0 (4:0)
    So 25.05. 12:00 Mladá Boleslav - Hradec Králové 3:2 (0:2)
    So 25.05. 12:45 CU Bohemians - 1.FK Příbram 6:0 (3:0)
    Ne 26.05. 12:00 Slavia Praha - Teplice 3:0 (2:0)
    Ne 26.05. 16:45 Meteor - Slovan Liberec 4:5 (3:3)

    26.kolo

    St 29.05. 12:00 Hradec Králové - CU Bohemians 0:3 (0:0)
    St 29.05. 17:15 1.FK Příbram - Meteor 0:4 (0:3)
    So 01.06. 11:45 Slovan Liberec - Slavia Praha 1:10 (1:3)
    So 01.06. 12:15 Dukla Praha - České Budějovice 2:0 (1:0)
    So 01.06. 12:45 Viktoria Plzeň - Pardubice 4:1 (1:1)
    So 01.06. 15:45 SK Kladno - Mladá Boleslav 1:6 (1:2)
    07.06. 12:15 Teplice - Sparta Praha 1:3 (1:2)

    20.kolo

    St 08.05. 11:45 1.FK Příbram - Viktoria Plzeň 1:4 (1:1)
    St 29.05. 11:45 Slovan Liberec - Sparta Praha 0:9 (0:4)
    St 05.06. 11:45 CU Bohemians - Mladá Boleslav 0:5 (0:2)
    St 05.06. 12:45 Teplice - SK Kladno 8:1 (4:1)
    So 08.06. 12:00 Hradec Králové - Dukla Praha 3:2 np (2:1)
    Ne 09.06. 11:45 Slavia Praha - Pardubice 6:7 (3:0)
    Ne 09.06. 15:45 Meteor - České Budějovice 2:8 (0:3)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 23 0 1 2 111:23 70
    2. 26 23 0 0 3 97:18 69
    3. 26 19 2 1 4 112:22 62
    4. 26 17 1 1 7 73:41 54
    5. 26 15 2 1 8 53:44 50
    6. 26 13 0 1 12 54:50 40
    7. 26 12 1 0 13 64:62 38
    8. 26 12 0 1 13 57:73 37
    9. 26 9 1 3 13 50:65 32
    10. 26 7 2 2 15 35:52 27
    11. 26 7 1 3 15 38:70 26
    12. 26 5 4 0 17 35:114 23
    13. 26 3 2 1 20 36:115 14
    14. 26 1 0 1 24 33:101 4