Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 12. listopadu 2019
svátek má Benedikt.
Hlavní menu
  • ID: 12953
  • Návštěvy: 95/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7761
    Týden:
    95
    Dnes:
    13
    On-line:
    1

    1.kolo

    St 15.08. 10:00 Hlučín - Líšeň 2:1 (0:1)
    St 15.08. 10:30 Zbrojovka Brno B - 1.FC Slovácko B 5:2 (3:1)
    St 15.08. 11:00 Baník Ostrava B - Karviná B 3:3 (0:2)
    St 15.08. 14:00 Sigma Olomouc B - Vítkovice 1:1 (1:0)
    St 15.08. 14:45 Opava - Frýdek-Místek 2:1 (2:0)
    St 15.08. 15:00 Prostějov - Blansko 1:3 (0:3)
    St 15.08. 15:00 Třinec - Val. Meziříčí 4:3 (2:3)
    St 15.08. 15:00 Kroměříž - Zlín B 1:0 (0:0)

    3.kolo

    So 18.08. 10:00 Hlučín - Blansko 1:1 (0:0)
    So 18.08. 10:15 Třinec - Líšeň 1:2 (1:0)
    So 18.08. 10:15 Kroměříž - Frýdek-Místek 1:3 (0:1)
    So 18.08. 11:00 Baník Ostrava B - 1.FC Slovácko B 0:1 (0:1)
    Ne 19.08. 10:00 Opava - Prostějov 4:2 (1:1)
    Ne 19.08. 10:00 Sigma Olomouc B - Zlín B 3:0 (0:0)
    Ne 19.08. 10:30 Zbrojovka Brno B - Val. Meziříčí 6:2 (4:2)
    Ne 19.08. 10:30 Karviná B - Vítkovice 0:3 (0:0)

    2.kolo

    St 22.08. 10:15 1.FC Slovácko B - Sigma Olomouc B 1:2 (1:1)
    St 22.08. 10:15 Frýdek-Místek - Třinec 3:1 (2:0)
    St 22.08. 10:30 Vítkovice - Baník Ostrava B 1:1 (0:0)
    St 22.08. 12:30 Líšeň - Opava 1:1 (0:1)
    St 22.08. 14:30 Zlín B - Zbrojovka Brno B 1:1 (0:0)
    St 22.08. 14:45 Blansko - Karviná B 5:0 (2:0)
    St 22.08. 15:00 Val. Meziříčí - Kroměříž 0:3 (0:1)
    St 22.08. 15:00 Prostějov - Hlučín 0:1 (0:0)

    4.kolo

    So 25.08. 10:00 Líšeň - Kroměříž 4:0 (0:0)
    So 25.08. 10:15 Blansko - Vítkovice 6:1 (2:1)
    So 25.08. 10:15 Frýdek-Místek - Zbrojovka Brno B 2:3 (0:2)
    Ne 26.08. 10:00 Val. Meziříčí - Sigma Olomouc B 2:5 (0:1)
    Ne 26.08. 10:00 Hlučín - Opava 0:7 (0:3)
    Ne 26.08. 10:15 1.FC Slovácko B - Karviná B 3:1 (0:1)
    Ne 26.08. 10:30 Zlín B - Baník Ostrava B 2:0 (1:0)
    Út 28.08. 10:30 Prostějov - Třinec 5:2 (2:1)

    5.kolo

    So 01.09. 10:15 Třinec - Hlučín 1:1 (1:1)
    So 01.09. 10:15 Kroměříž - Prostějov 2:5 (1:1)
    So 01.09. 10:30 Opava - Blansko 3:1 (0:1)
    So 01.09. 11:00 Baník Ostrava B - Val. Meziříčí 5:3 (1:1)
    Ne 02.09. 10:00 Sigma Olomouc B - Frýdek-Místek 1:1 (0:0)
    Ne 02.09. 10:30 Zbrojovka Brno B - Líšeň 1:0 (1:0)
    Ne 02.09. 10:30 Vítkovice - 1.FC Slovácko B 3:0 (1:0)
    Ne 02.09. 11:00 Karviná B - Zlín B 0:2 (0:1)

    6.kolo

    So 08.09. 10:00 Líšeň - Sigma Olomouc B 3:1 (2:1)
    So 08.09. 10:15 Blansko - 1.FC Slovácko B 0:0 (0:0)
    So 08.09. 10:15 Frýdek-Místek - Baník Ostrava B 2:1 (2:1)
    So 08.09. 10:15 Prostějov - Zbrojovka Brno B 0:1 (0:1)
    Ne 09.09. 10:00 Val. Meziříčí - Karviná B 6:3 (4:2)
    Ne 09.09. 10:00 Hlučín - Kroměříž 3:0 (1:0)
    Ne 09.09. 10:00 Opava - Třinec 4:0 (2:0)
    Ne 09.09. 10:30 Zlín B - Vítkovice 2:3 (1:2)

    7.kolo

    So 15.09. 10:15 Kroměříž - Opava 3:1 (0:1)
    So 15.09. 14:00 Třinec - Blansko 1:4 (0:2)
    Ne 16.09. 10:00 Sigma Olomouc B - Prostějov 3:0 (1:0)
    Ne 16.09. 10:00 Karviná B - Frýdek-Místek 0:1 (0:1)
    Ne 16.09. 10:15 1.FC Slovácko B - Zlín B 2:1 (2:1)
    Ne 16.09. 10:30 Zbrojovka Brno B - Hlučín 3:5 (3:2)
    Ne 16.09. 10:30 Vítkovice - Val. Meziříčí 2:2 (2:0)
    Ne 16.09. 11:00 Baník Ostrava B - Líšeň 0:1 (0:1)

    8.kolo

    So 22.09. 10:00 Líšeň - Karviná B 4:1 (1:1)
    So 22.09. 10:00 Hlučín - Sigma Olomouc B 1:4 (0:2)
    So 22.09. 10:00 Opava - Zbrojovka Brno B 2:1 (1:0)
    So 22.09. 10:15 Blansko - Zlín B 4:2 (3:2)
    So 22.09. 10:15 Frýdek-Místek - Vítkovice 0:1 (0:0)
    Ne 23.09. 10:00 Val. Meziříčí - 1.FC Slovácko B 0:0 (0:0)
    Ne 23.09. 10:15 Prostějov - Baník Ostrava B 0:0 (0:0)
    Ne 23.09. 10:15 Třinec - Kroměříž 1:1 (1:0)

    9.kolo

    So 29.09. 10:15 Kroměříž - Blansko 2:1 (1:1)
    So 29.09. 10:30 Zlín B - Val. Meziříčí 2:1 (0:0)
    Ne 30.09. 10:15 1.FC Slovácko B - Frýdek-Místek 2:1 (1:1)
    Ne 30.09. 10:30 Zbrojovka Brno B - Třinec 0:3 (0:1)
    Ne 30.09. 10:30 Karviná B - Prostějov 3:2 (3:2)
    Ne 30.09. 10:30 Vítkovice - Líšeň 1:2 (0:1)
    Ne 30.09. 11:00 Baník Ostrava B - Hlučín 2:2 (0:0)
    Ne 30.09. 15:00 Sigma Olomouc B - Opava 3:0 (1:0)

    10.kolo

    So 06.10. 10:00 Líšeň - 1.FC Slovácko B 3:1 (2:1)
    So 06.10. 10:00 Hlučín - Karviná B 2:1 (1:1)
    So 06.10. 10:15 Blansko - Val. Meziříčí 7:2 (3:1)
    So 06.10. 10:15 Frýdek-Místek - Zlín B 2:1 (1:1)
    So 06.10. 10:15 Prostějov - Vítkovice 2:3 (2:1)
    So 06.10. 10:15 Třinec - Sigma Olomouc B 3:7 (2:3)
    So 06.10. 10:15 Kroměříž - Zbrojovka Brno B 0:0 (0:0)
    Ne 07.10. 10:00 Opava - Baník Ostrava B 4:3 (1:2)

    11.kolo

    So 13.10. 10:00 Val. Meziříčí - Frýdek-Místek 0:2 (0:1)
    Ne 14.10. 10:00 Sigma Olomouc B - Kroměříž 4:0 (1:0)
    Ne 14.10. 10:00 Karviná B - Opava 0:1 (0:1)
    Ne 14.10. 10:15 1.FC Slovácko B - Prostějov 6:1 (3:1)
    Ne 14.10. 10:30 Zbrojovka Brno B - Blansko 0:1 (0:1)
    Ne 14.10. 10:30 Vítkovice - Hlučín 4:3 (1:3)
    Ne 14.10. 10:30 Zlín B - Líšeň 0:2 (0:1)
    Ne 14.10. 11:00 Baník Ostrava B - Třinec 5:1 (3:0)

    12.kolo

    So 20.10. 10:00 Líšeň - Val. Meziříčí 2:0 (1:0)
    So 20.10. 10:00 Opava - Vítkovice 1:1 (1:0)
    So 20.10. 10:15 Blansko - Frýdek-Místek 0:0 (0:0)
    So 20.10. 10:15 Prostějov - Zlín B 1:0 (1:0)
    So 20.10. 10:15 Kroměříž - Baník Ostrava B 2:2 (1:2)
    So 20.10. 13:00 Třinec - Karviná B 5:1 (2:1)
    Ne 21.10. 10:00 Hlučín - 1.FC Slovácko B 0:5 (0:2)
    Ne 21.10. 10:30 Zbrojovka Brno B - Sigma Olomouc B 1:3 (0:0)

    14.kolo

    So 03.11. 10:00 Hlučín - Val. Meziříčí 6:3 (2:3)
    So 03.11. 10:00 Opava - Zlín B 4:2 (3:1)
    So 03.11. 10:15 Blansko - Líšeň 0:0 (0:0)
    So 03.11. 10:15 Třinec - 1.FC Slovácko B 1:1 (1:1)
    So 03.11. 10:15 Kroměříž - Vítkovice 0:4 (0:2)
    Ne 04.11. 10:00 Sigma Olomouc B - Baník Ostrava B 3:1 (2:1)
    Ne 04.11. 10:30 Zbrojovka Brno B - Karviná B 3:0 (2:0)
    Út 13.11. 12:00 Prostějov - Frýdek-Místek 1:1 (0:0)

    13.kolo

    So 27.10. 10:15 Frýdek-Místek - Líšeň 0:1 (0:0)
    Ne 28.10. 10:00 Sigma Olomouc B - Blansko 2:3 (1:3)
    Ne 28.10. 10:15 1.FC Slovácko B - Opava 1:2 (0:2)
    Ne 28.10. 10:30 Karviná B - Kroměříž 1:1 (0:0)
    Ne 28.10. 10:30 Vítkovice - Třinec 6:3 (3:1)
    Ne 28.10. 10:30 Zlín B - Hlučín 3:0 (2:0)
    Ne 28.10. 11:00 Baník Ostrava B - Zbrojovka Brno B 1:1 (0:0)
    St 07.11. 12:00 Val. Meziříčí - Prostějov 2:2 (2:2)

    15.kolo

    09.11. 11:30 Baník Ostrava B - Blansko 5:0 (4:0)
    So 10.11. 10:00 Líšeň - Prostějov 5:1 (2:0)
    So 10.11. 10:15 Frýdek-Místek - Hlučín 5:0 (2:0)
    Ne 11.11. 08:30 Val. Meziříčí - Opava 0:4 (0:1)
    Ne 11.11. 10:00 Karviná B - Sigma Olomouc B 2:2 (2:1)
    Ne 11.11. 10:15 1.FC Slovácko B - Kroměříž 2:1 (2:0)
    Ne 11.11. 10:30 Vítkovice - Zbrojovka Brno B 3:3 (1:2)
    Út 13.11. 14:30 Zlín B - Třinec 4:2 (1:0)

    16.kolo

    So 16.03. 10:00 Líšeň - Hlučín 6:0 (3:0)
    So 16.03. 10:00 Val. Meziříčí - Třinec 1:1 (1:1)
    So 16.03. 10:15 Blansko - Prostějov 3:1 (2:0)
    So 16.03. 10:15 Frýdek-Místek - Opava 0:3 (0:1)
    Ne 17.03. 10:30 Vítkovice - Sigma Olomouc B 2:2 (0:1)
    Ne 17.03. 13:30 Karviná B - Baník Ostrava B 0:5 (0:3)
    Ne 17.03. 14:00 1.FC Slovácko B - Zbrojovka Brno B 6:1 (3:1)
    Út 19.03. 15:30 Zlín B - Kroměříž 2:1 (2:1)

    17.kolo

    22.03. 13:00 Třinec - Frýdek-Místek 0:0 (0:0)
    So 23.03. 10:00 Opava - Líšeň 3:2 (3:1)
    So 23.03. 10:00 Hlučín - Prostějov 2:4 (2:2)
    So 23.03. 10:15 Kroměříž - Val. Meziříčí 1:0 (1:0)
    So 23.03. 11:00 Baník Ostrava B - Vítkovice 2:1 (2:0)
    Ne 24.03. 10:00 Sigma Olomouc B - 1.FC Slovácko B 3:0 (1:0)
    Ne 24.03. 10:30 Karviná B - Blansko 2:1 (0:0)
    Ne 24.03. 10:30 Zbrojovka Brno B - Zlín B 2:0 (1:0)

    18.kolo

    So 30.03. 10:00 Líšeň - Třinec 4:2 (0:2)
    So 30.03. 10:00 Val. Meziříčí - Zbrojovka Brno B 3:0 (2:0)
    So 30.03. 10:15 Blansko - Hlučín 3:0 (2:0)
    So 30.03. 10:15 Frýdek-Místek - Kroměříž 1:2 (1:2)
    Ne 31.03. 10:15 Prostějov - Opava 1:4 (0:0)
    Ne 31.03. 10:30 Zlín B - Sigma Olomouc B 0:2 (0:1)
    Ne 31.03. 10:30 1.FC Slovácko B - Baník Ostrava B 2:2 (1:1)
    Ne 31.03. 10:30 Vítkovice - Karviná B 1:0 (0:0)

    19.kolo

    So 06.04. 10:00 Opava - Hlučín 1:1 (0:0)
    So 06.04. 10:15 Kroměříž - Líšeň 0:6 (0:4)
    So 06.04. 11:00 Baník Ostrava B - Zlín B 2:0 (0:0)
    Ne 07.04. 10:00 Sigma Olomouc B - Val. Meziříčí 2:2 (2:1)
    Ne 07.04. 10:15 Třinec - Prostějov 0:3 (0:1)
    Ne 07.04. 10:30 Vítkovice - Blansko 1:3 (0:1)
    Ne 07.04. 10:30 Karviná B - 1.FC Slovácko B 1:2 (0:1)
    Ne 07.04. 10:30 Zbrojovka Brno B - Frýdek-Místek 3:1 (1:0)

    20.kolo

    So 13.04. 10:00 Líšeň - Zbrojovka Brno B 3:2 (1:2)
    So 13.04. 10:00 Val. Meziříčí - Baník Ostrava B 2:2 (0:0)
    So 13.04. 10:15 Prostějov - Kroměříž 2:6 (1:3)
    So 13.04. 10:15 Frýdek-Místek - Sigma Olomouc B 1:3 (0:1)
    Ne 14.04. 10:00 Hlučín - Třinec 4:3 (1:1)
    Ne 14.04. 10:30 Zlín B - Karviná B 3:0 (1:0)
    Ne 14.04. 10:30 1.FC Slovácko B - Vítkovice 2:1 (2:0)
    Po 15.04. 16:45 Blansko - Opava 0:2 (0:1)

    21.kolo

    19.04. 10:00 Baník Ostrava B - Frýdek-Místek 3:1 (1:1)
    19.04. 10:00 Sigma Olomouc B - Líšeň 1:1 (1:1)
    19.04. 10:15 Třinec - Opava 1:2 (0:1)
    19.04. 10:30 1.FC Slovácko B - Blansko 0:2 (0:1)
    19.04. 10:30 Zbrojovka Brno B - Prostějov 1:0 (0:0)
    So 20.04. 10:15 Kroměříž - Hlučín 1:0 (0:0)
    Ne 21.04. 10:30 Vítkovice - Zlín B 1:0 (0:0)
    Ne 21.04. 10:30 Karviná B - Val. Meziříčí 6:1 (4:0)

    22.kolo

    St 17.04. 15:00 Val. Meziříčí - Vítkovice 1:0 (1:0)
    26.04. 14:00 Blansko - Třinec 2:3 (1:0)
    26.04. 14:00 Prostějov - Sigma Olomouc B 3:0 (1:0)
    So 27.04. 10:00 Opava - Kroměříž 3:1 (2:1)
    So 27.04. 10:00 Líšeň - Baník Ostrava B 3:0 (3:0)
    So 27.04. 10:15 Frýdek-Místek - Karviná B 1:0 (1:0)
    Ne 28.04. 10:00 Hlučín - Zbrojovka Brno B 2:0 (1:0)
    Ne 28.04. 10:30 Zlín B - 1.FC Slovácko B 2:2 (1:2)

    30.kolo

    St 01.05. 10:00 Sigma Olomouc B - Karviná B 0:1 (0:1)
    St 01.05. 10:00 Opava - Val. Meziříčí 7:0 (3:0)
    St 01.05. 10:00 Hlučín - Frýdek-Místek 1:2 (0:0)
    St 01.05. 10:15 Třinec - Zlín B 2:0 (1:0)
    St 01.05. 10:30 Zbrojovka Brno B - Vítkovice 3:1 (1:0)
    St 01.05. 10:30 Kroměříž - 1.FC Slovácko B 0:0 (0:0)
    St 01.05. 12:30 Blansko - Baník Ostrava B 2:2 (0:0)
    St 01.05. 15:00 Prostějov - Líšeň 0:2 (0:2)

    23.kolo

    St 24.04. 17:15 Vítkovice - Frýdek-Místek 0:1 (0:1)
    So 04.05. 10:30 Kroměříž - Třinec 0:3 (0:1)
    So 04.05. 11:00 Baník Ostrava B - Prostějov 5:1 (3:1)
    Ne 05.05. 10:00 Sigma Olomouc B - Hlučín 5:2 (1:1)
    Ne 05.05. 10:30 Zlín B - Blansko 0:0 (0:0)
    Ne 05.05. 10:30 1.FC Slovácko B - Val. Meziříčí 2:0 (0:0)
    Ne 05.05. 10:30 Karviná B - Líšeň 2:2 (1:1)
    Ne 05.05. 10:30 Zbrojovka Brno B - Opava 0:5 (0:3)

    24.kolo

    10.05. 15:00 Opava - Sigma Olomouc B 2:0 (1:0)
    So 11.05. 10:00 Líšeň - Vítkovice 1:0 (1:0)
    So 11.05. 10:00 Val. Meziříčí - Zlín B 0:2 (0:1)
    So 11.05. 10:15 Blansko - Kroměříž 2:0 (0:0)
    So 11.05. 10:15 Třinec - Zbrojovka Brno B 1:1 (0:0)
    So 11.05. 10:15 Prostějov - Karviná B 4:0 (2:0)
    So 11.05. 10:15 Frýdek-Místek - 1.FC Slovácko B 3:0 (2:0)
    Ne 12.05. 10:00 Hlučín - Baník Ostrava B 4:1 (2:0)

    25.kolo

    St 15.05. 14:30 Val. Meziříčí - Blansko 5:2 (2:1)
    So 18.05. 11:00 Baník Ostrava B - Opava 2:3 (0:2)
    Ne 19.05. 10:00 Sigma Olomouc B - Třinec 4:2 (2:0)
    Ne 19.05. 10:15 1.FC Slovácko B - Líšeň 1:2 (0:2)
    Ne 19.05. 10:30 Zlín B - Frýdek-Místek 1:0 (0:0)
    Ne 19.05. 10:30 Vítkovice - Prostějov 4:0 (2:0)
    Ne 19.05. 10:30 Karviná B - Hlučín 5:2 (1:0)
    Ne 19.05. 10:30 Zbrojovka Brno B - Kroměříž 3:1 (1:0)

    26.kolo

    24.05. 15:00 Třinec - Baník Ostrava B 3:1 (2:1)
    So 25.05. 10:00 Hlučín - Vítkovice 3:0 (1:0)
    So 25.05. 10:00 Líšeň - Zlín B 4:1 (2:0)
    So 25.05. 10:15 Blansko - Zbrojovka Brno B 2:2 (1:1)
    So 25.05. 10:15 Kroměříž - Sigma Olomouc B 5:1 (1:1)
    So 25.05. 10:15 Prostějov - 1.FC Slovácko B 0:0 (0:0)
    So 25.05. 10:15 Frýdek-Místek - Val. Meziříčí 3:2 (1:1)
    St 12.06. 14:45 Opava - Karviná B 1:0 (0:0)

    27.kolo

    31.05. 13:00 Frýdek-Místek - Blansko 0:3 (0:1)
    So 01.06. 10:00 Val. Meziříčí - Líšeň 2:3 (2:0)
    So 01.06. 11:00 Baník Ostrava B - Kroměříž 2:0 (2:0)
    Ne 02.06. 10:00 Sigma Olomouc B - Zbrojovka Brno B 4:2 (2:1)
    Ne 02.06. 10:15 1.FC Slovácko B - Hlučín 5:3 (3:2)
    Ne 02.06. 10:30 Zlín B - Prostějov 1:0 (1:0)
    Ne 02.06. 10:30 Vítkovice - Opava 3:4 (3:2)
    Po 03.06. 14:00 Karviná B - Třinec 4:0 (3:0)

    28.kolo

    St 05.06. 16:00 Blansko - Sigma Olomouc B 1:3 (1:1)
    Čt 06.06. 09:30 Prostějov - Val. Meziříčí 4:0 (1:0)
    So 08.06. 10:00 Opava - 1.FC Slovácko B 2:0 (2:0)
    So 08.06. 10:00 Hlučín - Zlín B 1:1 (1:1)
    So 08.06. 10:00 Líšeň - Frýdek-Místek 2:1 (2:1)
    So 08.06. 10:15 Kroměříž - Karviná B 0:1 (0:0)
    So 08.06. 10:15 Třinec - Vítkovice 1:1 (0:1)
    Ne 09.06. 10:30 Zbrojovka Brno B - Baník Ostrava B 3:5 (2:3)

    29.kolo

    St 29.05. 14:30 Zlín B - Opava 0:2 (0:0)
    St 29.05. 15:00 Baník Ostrava B - Sigma Olomouc B 2:1 (1:0)
    St 12.06. 15:00 Val. Meziříčí - Hlučín 4:1 (3:0)
    St 12.06. 15:00 1.FC Slovácko B - Třinec 1:2 (0:1)
    So 15.06. 10:00 Líšeň - Blansko 6:0 (2:0)
    So 15.06. 10:15 Frýdek-Místek - Prostějov 1:0 (0:0)
    Ne 16.06. 10:30 Vítkovice - Kroměříž 1:3 (0:1)
    Ne 16.06. 10:30 Karviná B - Zbrojovka Brno B 1:7 (1:2)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 25 3 2 84:30 78
    2. 30 23 4 3 78:25 73
    3. 30 17 6 7 75:45 57
    4. 30 14 7 9 62:47 49
    5. 30 12 7 11 50:45 43
    6. 30 13 4 13 40:38 43
    7. 30 11 9 10 65:52 42
    8. 30 12 6 12 59:60 42
    9. 30 11 7 12 54:52 40
    10. 30 10 5 15 38:58 35
    11. 30 10 5 15 53:81 35
    12. 30 10 4 16 35:45 34
    13. 30 8 7 15 53:75 31
    14. 30 8 4 18 46:65 28
    15. 30 7 4 19 39:73 25
    16. 30 5 6 19 49:89 21