Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 16. července 2019
svátek má Luboš.
Hlavní menu
  • ID: 12968
  • Návštěvy: 24/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-14

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
1884
Týden:
24
Dnes:
3
On-line:
1

1.kolo

So 18.08. 11:45 Hranice - Baník Ostrava B 3:6 (2:3)
So 18.08. 12:15 Hlučín - Bílovec 9:1 (3:0)
Ne 19.08. 11:45 Přerov - Uničov 1:5 (0:2)
Ne 19.08. 11:45 Vsetín - Třinec 1:5 (1:0)
Ne 19.08. 15:45 Val. Meziříčí - Šumperk 3:1 (1:1)

2.kolo

So 25.08. 10:45 Baník Ostrava B - Hlučín 6:1 (3:1)
So 25.08. 11:45 Uničov - Bílovec 2:2 (2:1)
So 25.08. 11:45 Třinec - Hranice 6:1 (2:0)
So 25.08. 11:45 Šumperk - Vsetín 6:3 (2:1)
Ne 26.08. 11:45 Přerov - Val. Meziříčí 4:6 (2:3)

3.kolo

So 01.09. 11:45 Val. Meziříčí - Uničov 3:0 (0:0)
So 01.09. 11:45 Hranice - Šumperk 7:0 (3:0)
So 01.09. 12:15 Hlučín - Třinec 0:8 (0:4)
Ne 02.09. 11:45 Vsetín - Přerov 0:3 (0:1)
Út 04.09. 16:45 Bílovec - Baník Ostrava B 0:2 (0:0)

4.kolo

So 08.09. 11:45 Uničov - Baník Ostrava B 1:3 (1:0)
So 08.09. 11:45 Třinec - Bílovec 3:0 (0:0)
So 08.09. 11:45 Val. Meziříčí - Vsetín 6:0 (2:0)
So 08.09. 14:15 Šumperk - Hlučín 1:2 (1:2)
Ne 09.09. 14:45 Přerov - Hranice 5:0 (2:0)

5.kolo

So 15.09. 11:45 Hranice - Val. Meziříčí 1:1 (0:0)
So 15.09. 11:45 Bílovec - Šumperk 2:3 (2:2)
So 15.09. 12:15 Hlučín - Přerov 1:3 (0:1)
So 15.09. 12:45 Baník Ostrava B - Třinec 2:2 (2:0)
Ne 16.09. 11:45 Vsetín - Uničov 2:0 (1:0)

6.kolo

So 22.09. 11:45 Uničov - Třinec 2:0 (2:0)
So 22.09. 11:45 Šumperk - Baník Ostrava B 1:7 (0:4)
So 22.09. 11:45 Val. Meziříčí - Hlučín 4:2 (3:2)
Ne 23.09. 10:00 Přerov - Bílovec 2:4 (2:2)
Ne 23.09. 11:45 Vsetín - Hranice 2:4 (2:3)

7.kolo

St 26.09. 16:45 Bílovec - Val. Meziříčí 5:0 (1:0)
So 29.09. 12:15 Hlučín - Vsetín 7:2 (3:0)
So 29.09. 12:45 Baník Ostrava B - Přerov 3:2 (1:0)
So 29.09. 12:45 Třinec - Šumperk 7:0 (2:0)
Ne 30.09. 11:45 Hranice - Uničov 4:2 (2:1)

8.kolo

So 06.10. 11:45 Uničov - Šumperk 1:1 (1:0)
So 06.10. 11:45 Val. Meziříčí - Baník Ostrava B 2:4 (2:0)
So 06.10. 11:45 Hranice - Hlučín 2:1 (0:0)
Ne 07.10. 11:45 Přerov - Třinec 2:4 (0:1)
Ne 07.10. 11:45 Vsetín - Bílovec 3:2 (3:0)

10.kolo

So 20.10. 11:45 Uničov - Přerov 5:2 (2:1)
So 20.10. 11:45 Třinec - Vsetín 5:1 (3:0)
So 20.10. 11:45 Bílovec - Hlučín 1:5 (0:3)
So 20.10. 12:45 Šumperk - Val. Meziříčí 2:3 (2:1)
So 20.10. 12:45 Baník Ostrava B - Hranice 5:2 (3:2)

9.kolo

So 13.10. 11:45 Bílovec - Hranice 1:3 (1:3)
So 13.10. 12:15 Hlučín - Uničov 1:1 (1:0)
So 13.10. 16:45 Baník Ostrava B - Vsetín 14:1 (7:0)
Ne 14.10. 11:45 Šumperk - Přerov 3:1 (1:0)
St 24.10. 13:30 Třinec - Val. Meziříčí 3:1 (2:0)

11.kolo

Čt 25.10. 16:15 Bílovec - Uničov 1:2 (1:1)
26.10. 14:45 Hlučín - Baník Ostrava B 7:2 (5:0)
So 27.10. 10:00 Hranice - Třinec 3:2 (3:1)
So 27.10. 11:45 Val. Meziříčí - Přerov 8:2 (6:1)
Ne 28.10. 11:45 Vsetín - Šumperk 3:5 (1:2)

12.kolo

So 03.11. 10:45 Baník Ostrava B - Bílovec 9:1 (6:0)
So 03.11. 11:45 Uničov - Val. Meziříčí 6:2 (2:1)
So 03.11. 11:45 Třinec - Hlučín 3:2 (2:0)
Ne 04.11. 11:45 Přerov - Vsetín 7:1 (3:1)
Ne 04.11. 11:45 Šumperk - Hranice 1:0 (1:0)

13.kolo

So 10.11. 10:45 Hranice - Přerov 4:6 (2:5)
So 10.11. 11:45 Bílovec - Třinec 2:3 (1:1)
So 10.11. 11:45 Hlučín - Šumperk 3:0 (2:0)
So 10.11. 12:45 Baník Ostrava B - Uničov 4:4 (0:2)
Ne 11.11. 11:45 Vsetín - Val. Meziříčí 3:4 (1:2)

21.kolo

So 23.03. 11:45 Hranice - Šumperk 5:1 (3:0)
So 23.03. 11:45 Hlučín - Třinec 2:3 (1:1)
So 23.03. 11:45 Bílovec - Baník Ostrava B 2:1 (1:0)
Ne 24.03. 11:45 Val. Meziříčí - Uničov 3:3 (2:1)
Ne 24.03. 11:45 Vsetín - Přerov 2:4 (2:3)

22.kolo

So 30.03. 11:45 Uničov - Baník Ostrava B 3:0 (2:0)
So 30.03. 11:45 Třinec - Bílovec 1:4 (1:0)
Ne 31.03. 11:15 Přerov - Hranice 0:12 (0:5)
Ne 31.03. 11:45 Šumperk - Hlučín 3:3 (0:3)
Ne 31.03. 11:45 Val. Meziříčí - Vsetín 5:2 (3:0)

23.kolo

St 03.04. 17:45 Baník Ostrava B - Třinec 1:6 (1:2)
So 06.04. 11:45 Hlučín - Přerov 4:0 (1:0)
So 06.04. 11:45 Bílovec - Šumperk 2:1 (2:0)
Ne 07.04. 11:45 Vsetín - Uničov 4:6 (2:3)
Ne 07.04. 11:45 Hranice - Val. Meziříčí 2:2 (2:0)

24.kolo

So 13.04. 11:45 Uničov - Třinec 0:0 (0:0)
So 13.04. 11:45 Šumperk - Baník Ostrava B 3:2 (1:0)
So 13.04. 11:45 Přerov - Bílovec 7:4 (4:1)
Ne 14.04. 11:45 Val. Meziříčí - Hlučín 8:2 (7:0)
Ne 14.04. 11:45 Vsetín - Hranice 0:6 (0:3)

25.kolo

St 17.04. 16:45 Bílovec - Val. Meziříčí 0:4 (0:0)
19.04. 16:15 Baník Ostrava B - Přerov 3:0 (2:0)
So 20.04. 11:45 Hranice - Uničov 1:3 (1:0)
So 20.04. 11:45 Hlučín - Vsetín 4:0 (1:0)
So 20.04. 11:45 Třinec - Šumperk 4:1 (2:1)

14.kolo

St 24.04. 16:45 Val. Meziříčí - Hranice 2:1 (1:1)
So 27.04. 11:45 Uničov - Vsetín 8:1 (5:0)
So 27.04. 11:45 Přerov - Hlučín 2:2 (1:2)
So 27.04. 11:45 Šumperk - Bílovec 1:0 (0:0)
So 27.04. 11:45 Třinec - Baník Ostrava B 4:0 (1:0)

15.kolo

So 04.05. 11:45 Třinec - Uničov 3:1 (0:1)
So 04.05. 11:45 Bílovec - Přerov 11:1 (6:0)
So 04.05. 11:45 Hlučín - Val. Meziříčí 2:3 (0:2)
So 04.05. 11:45 Hranice - Vsetín 7:3 (3:2)
Ne 05.05. 11:45 Baník Ostrava B - Šumperk 4:2 (1:2)

26.kolo

St 08.05. 11:45 Uničov - Šumperk 1:0 (0:0)
St 08.05. 11:45 Val. Meziříčí - Baník Ostrava B 8:2 (5:1)
St 08.05. 11:45 Vsetín - Bílovec 5:0 (1:0)
St 08.05. 11:45 Hranice - Hlučín 2:6 (1:2)
St 08.05. 14:45 Přerov - Třinec 3:3 (1:2)

16.kolo

So 11.05. 11:45 Uničov - Hranice 4:0 (1:0)
So 11.05. 11:45 Šumperk - Třinec 2:6 (0:3)
Ne 12.05. 11:45 Vsetín - Hlučín 0:7 (0:2)
Ne 12.05. 11:45 Val. Meziříčí - Bílovec 9:2 (2:2)
Ne 12.05. 11:45 Přerov - Baník Ostrava B 4:7 (2:5)

17.kolo

Út 14.05. 17:30 Třinec - Přerov 4:0 (2:0)
Út 14.05. 17:45 Šumperk - Uničov 1:3 (0:2)
So 18.05. 11:45 Bílovec - Vsetín 3:5 (2:2)
So 18.05. 11:45 Hlučín - Hranice 4:3 (2:2)
So 18.05. 17:30 Baník Ostrava B - Val. Meziříčí 1:4 (1:3)

18.kolo

So 25.05. 11:45 Uničov - Hlučín 3:1 (2:1)
Ne 26.05. 11:45 Hranice - Bílovec 7:2 (5:0)
Ne 26.05. 11:45 Val. Meziříčí - Třinec 2:8 (0:4)
Ne 26.05. 11:45 Přerov - Šumperk 5:1 (3:0)
St 29.05. 17:45 Vsetín - Baník Ostrava B 2:2 (1:0)

27.kolo

Út 21.05. 16:45 Baník Ostrava B - Vsetín 4:3 (1:1)
St 22.05. 16:45 Hlučín - Uničov 5:0 (2:0)
St 29.05. 16:45 Bílovec - Hranice 2:1 (1:0)
St 29.05. 17:00 Třinec - Val. Meziříčí 1:2 (0:1)
St 29.05. 17:45 Šumperk - Přerov 1:0 (1:0)

19.kolo

Ne 19.05. 11:45 Přerov - Uničov 1:4 (1:1)
So 01.06. 11:45 Hranice - Baník Ostrava B 7:2 (3:0)
Ne 02.06. 11:45 Val. Meziříčí - Šumperk 11:2 (7:0)
Ne 02.06. 11:45 Vsetín - Třinec 0:1 (0:1)
Ne 02.06. 11:45 Hlučín - Bílovec 4:2 (3:1)

20.kolo

St 05.06. 17:00 Přerov - Val. Meziříčí 1:3 (1:1)
Čt 06.06. 17:15 Baník Ostrava B - Hlučín 2:3 (2:1)
So 08.06. 11:45 Uničov - Bílovec 2:1 (0:1)
So 08.06. 11:45 Třinec - Hranice 6:1 (3:0)
Ne 09.06. 11:45 Šumperk - Vsetín 2:0 (0:0)
Správce soutěže: Antonín Kohout

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 27 20 3 4 101:36 63
2. 27 19 3 5 109:62 60
3. 27 15 6 6 72:47 51
4. 27 14 3 10 90:65 45
5. 27 14 3 10 98:78 45
6. 27 12 2 13 89:75 38
7. 27 9 2 16 45:88 29
8. 27 8 2 17 68:105 26
9. 27 7 1 19 57:95 22
10. 27 4 1 22 49:127 13