Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 26. června 2019
svátek má Adriana.
Hlavní menu
  • ID: 12985
  • Návštěvy: 476/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Královéhradecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    11241
    Týden:
    476
    Dnes:
    82
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 11.08. 10:15 Slavia HK - L. Bělohrad 2:1 np (1:1)
    So 11.08. 17:00 Třebeš - Jičín 3:1 (3:1)
    So 11.08. 17:00 Sobotka - Dobruška 1:2 np (1:1)
    So 11.08. 17:00 Vysoká - Č. Kostelec 3:4 np (3:3)
    So 11.08. 17:00 Kostelec n/O. - Jaroměř 5:1 (3:0)
    So 11.08. 17:00 Libčany - Rychnov n. K. 5:0 (1:0)
    Ne 12.08. 17:00 RMSK Cidlina - Hořice 1:0 (1:0)
    Ne 12.08. 17:00 Vrchlabí - Chlumec n. C. 3:2 (1:1)

    2.kolo

    17.08. 17:30 Hořice - Vrchlabí 0:2 (0:2)
    17.08. 17:30 Dobruška - Vysoká 4:1 (3:1)
    So 18.08. 10:15 Slavia HK - Rychnov n. K. 3:1 (0:0)
    So 18.08. 17:00 Jičín - L. Bělohrad 0:1 np (0:0)
    So 18.08. 17:00 Chlumec n. C. - Kostelec n/O. 1:6 (0:4)
    Ne 19.08. 17:00 Jaroměř - Libčany 0:3 (0:2)
    Ne 19.08. 17:00 Č. Kostelec - RMSK Cidlina 2:3 np (2:2)
    Ne 19.08. 17:00 Třebeš - Sobotka 4:2 (2:2)

    3.kolo

    So 25.08. 17:00 Sobotka - Jičín 2:0 (2:0)
    So 25.08. 17:00 Vysoká - Třebeš 4:1 (3:0)
    So 25.08. 17:00 Kostelec n/O. - Hořice 0:1 (0:1)
    So 25.08. 17:00 Libčany - Chlumec n. C. 3:1 (1:0)
    Ne 26.08. 17:00 RMSK Cidlina - Dobruška 2:1 (2:1)
    Ne 26.08. 17:00 Vrchlabí - Č. Kostelec 1:0 (1:0)
    Ne 26.08. 17:00 Slavia HK - Jaroměř 0:2 (0:1)
    Ne 26.08. 17:00 L. Bělohrad - Rychnov n. K. 4:2 (2:1)

    4.kolo

    So 01.09. 14:15 Jičín - Rychnov n. K. 2:1 (2:0)
    So 01.09. 17:00 Chlumec n. C. - Slavia HK 3:2 (2:1)
    So 01.09. 17:00 Sobotka - Vysoká 1:4 (0:0)
    Ne 02.09. 17:00 Jaroměř - L. Bělohrad 4:1 (1:0)
    Ne 02.09. 17:00 Hořice - Libčany 1:2 (0:0)
    Ne 02.09. 17:00 Č. Kostelec - Kostelec n/O. 2:1 (0:0)
    Ne 02.09. 17:00 Dobruška - Vrchlabí 1:2 (1:1)
    Ne 02.09. 17:00 Třebeš - RMSK Cidlina 2:0 (0:0)

    5.kolo

    So 08.09. 10:15 Slavia HK - Hořice 2:1 (0:1)
    So 08.09. 17:00 Vysoká - Jičín 1:2 np (1:1)
    So 08.09. 17:00 Kostelec n/O. - Dobruška 4:0 (0:0)
    So 08.09. 17:00 Libčany - Č. Kostelec 4:0 (1:0)
    Ne 09.09. 17:00 RMSK Cidlina - Sobotka 4:1 (0:1)
    Ne 09.09. 17:00 Vrchlabí - Třebeš 0:3 (0:2)
    Ne 09.09. 17:00 L. Bělohrad - Chlumec n. C. 1:2 np (1:1)
    Ne 09.09. 17:00 Jaroměř - Rychnov n. K. 2:1 (1:0)

    6.kolo

    So 15.09. 14:15 Jičín - Jaroměř 2:0 (0:0)
    So 15.09. 17:00 Chlumec n. C. - Rychnov n. K. 5:2 (3:0)
    So 15.09. 17:00 Třebeš - Kostelec n/O. 2:1 np (1:1)
    So 15.09. 17:00 Sobotka - Vrchlabí 3:2 np (2:2)
    So 15.09. 17:00 Vysoká - RMSK Cidlina 3:4 np (3:3)
    Ne 16.09. 17:00 Hořice - L. Bělohrad 0:2 (0:0)
    Ne 16.09. 17:00 Č. Kostelec - Slavia HK 5:1 (3:0)
    Ne 16.09. 17:00 Dobruška - Libčany 0:2 (0:1)

    7.kolo

    So 22.09. 10:15 Slavia HK - Dobruška 0:4 (0:2)
    So 22.09. 16:30 Kostelec n/O. - Sobotka 5:0 (4:0)
    So 22.09. 16:30 Libčany - Třebeš 2:0 (1:0)
    Ne 23.09. 16:30 RMSK Cidlina - Jičín 3:2 (1:0)
    Ne 23.09. 16:30 Vrchlabí - Vysoká 2:3 (2:2)
    Ne 23.09. 16:30 L. Bělohrad - Č. Kostelec 0:1 (0:1)
    Ne 23.09. 16:30 Rychnov n. K. - Hořice 1:0 np (0:0)
    Ne 23.09. 16:30 Jaroměř - Chlumec n. C. 2:4 (0:1)

    8.kolo

    So 29.09. 13:45 Jičín - Chlumec n. C. 4:0 (2:0)
    So 29.09. 16:30 Sobotka - Libčany 0:2 (0:0)
    So 29.09. 16:30 Vysoká - Kostelec n/O. 3:2 np (2:2)
    Ne 30.09. 16:30 Hořice - Jaroměř 4:2 (4:0)
    Ne 30.09. 16:30 Č. Kostelec - Rychnov n. K. 0:1 (0:0)
    Ne 30.09. 16:30 Dobruška - L. Bělohrad 2:1 (2:0)
    Ne 30.09. 16:30 Třebeš - Slavia HK 1:2 np (1:1)
    Ne 30.09. 16:30 RMSK Cidlina - Vrchlabí 1:2 np (1:1)

    9.kolo

    So 06.10. 10:15 Slavia HK - Sobotka 1:3 (0:0)
    So 06.10. 16:00 Kostelec n/O. - RMSK Cidlina 0:3 (0:0)
    So 06.10. 16:00 Libčany - Vysoká 3:0 (1:0)
    So 06.10. 16:00 Chlumec n. C. - Hořice 0:3 (0:2)
    Ne 07.10. 16:00 Vrchlabí - Jičín 2:1 (1:0)
    Ne 07.10. 16:00 L. Bělohrad - Třebeš 1:2 (0:0)
    Ne 07.10. 16:00 Rychnov n. K. - Dobruška 0:1 (0:1)
    Ne 07.10. 16:00 Jaroměř - Č. Kostelec 0:2 (0:0)

    10.kolo

    So 13.10. 12:45 Jičín - Hořice 2:1 np (1:1)
    So 13.10. 15:30 Třebeš - Rychnov n. K. 4:2 (4:1)
    So 13.10. 15:30 Sobotka - L. Bělohrad 4:2 (1:1)
    So 13.10. 15:30 Vysoká - Slavia HK 3:0 (2:0)
    Ne 14.10. 15:30 Č. Kostelec - Chlumec n. C. 3:0 (1:0)
    Ne 14.10. 15:30 Dobruška - Jaroměř 1:2 (1:1)
    Ne 14.10. 15:30 RMSK Cidlina - Libčany 0:1 (0:0)
    Ne 14.10. 15:30 Vrchlabí - Kostelec n/O. 3:2 (1:2)

    11.kolo

    So 20.10. 10:15 Slavia HK - RMSK Cidlina 2:1 (2:1)
    So 20.10. 15:30 Kostelec n/O. - Jičín 2:0 (0:0)
    So 20.10. 15:30 Libčany - Vrchlabí 2:1 np (1:1)
    So 20.10. 15:30 Chlumec n. C. - Dobruška 1:2 np (1:1)
    Ne 21.10. 15:30 L. Bělohrad - Vysoká 2:3 (1:1)
    Ne 21.10. 15:30 Rychnov n. K. - Sobotka 2:1 (1:0)
    Ne 21.10. 15:30 Jaroměř - Třebeš 3:1 (1:0)
    Ne 21.10. 15:30 Hořice - Č. Kostelec 3:1 (2:1)

    12.kolo

    So 27.10. 11:45 Jičín - Č. Kostelec 2:1 (1:0)
    So 27.10. 14:30 Sobotka - Jaroměř 2:0 (1:0)
    So 27.10. 14:30 Vysoká - Rychnov n. K. 3:1 (2:0)
    So 27.10. 14:30 Kostelec n/O. - Libčany 1:0 (1:0)
    Ne 28.10. 14:30 Dobruška - Hořice 3:4 np (3:3)
    Ne 28.10. 14:30 Třebeš - Chlumec n. C. 4:0 (2:0)
    Ne 28.10. 14:30 RMSK Cidlina - L. Bělohrad 2:1 np (1:1)
    Ne 28.10. 14:30 Vrchlabí - Slavia HK 1:2 (1:2)

    13.kolo

    So 03.11. 10:15 Slavia HK - Kostelec n/O. 1:2 np (1:1)
    So 03.11. 14:00 Libčany - Jičín 2:0 (1:0)
    So 03.11. 14:00 Chlumec n. C. - Sobotka 2:1 (1:0)
    Ne 04.11. 14:00 L. Bělohrad - Vrchlabí 1:2 (0:1)
    Ne 04.11. 14:00 Rychnov n. K. - RMSK Cidlina 3:4 (2:2)
    Ne 04.11. 14:00 Jaroměř - Vysoká 1:2 (1:0)
    Ne 04.11. 14:00 Hořice - Třebeš 3:1 (1:1)
    Ne 04.11. 14:00 Č. Kostelec - Dobruška 2:1 (1:0)

    14.kolo

    So 10.11. 11:15 Jičín - Dobruška 3:2 (1:0)
    So 10.11. 14:00 Sobotka - Hořice 0:1 np (0:0)
    So 10.11. 14:00 Vysoká - Chlumec n. C. 5:0 (4:0)
    So 10.11. 14:00 Kostelec n/O. - L. Bělohrad 3:0 (0:0)
    So 10.11. 14:00 Libčany - Slavia HK 2:0 (1:0)
    Ne 11.11. 14:00 Třebeš - Č. Kostelec 2:3 (1:0)
    Ne 11.11. 14:00 RMSK Cidlina - Jaroměř 4:1 (2:0)
    Ne 11.11. 14:00 Vrchlabí - Rychnov n. K. 5:2 (3:1)

    15.kolo

    So 17.11. 10:15 Slavia HK - Jičín 0:1 (0:0)
    So 17.11. 13:30 L. Bělohrad - Libčany 0:1 (0:1)
    So 17.11. 13:30 RMSK Cidlina - Chlumec n. C. 4:0 (1:0)
    So 17.11. 13:30 Hořice - Vysoká 0:2 (0:0)
    So 17.11. 13:30 Č. Kostelec - Sobotka 2:1 (2:1)
    So 17.11. 13:30 Dobruška - Třebeš 0:5 (0:2)
    Ne 18.11. 13:30 Rychnov n. K. - Kostelec n/O. 1:2 np (1:1)
    Ne 18.11. 13:30 Jaroměř - Vrchlabí 2:0 (2:0)

    17.kolo

    So 16.03. 15:00 Vysoká - Dobruška 2:4 (1:0)
    So 16.03. 15:00 Sobotka - Třebeš 3:1 (1:1)
    So 16.03. 18:00 Kostelec n/O. - Chlumec n. C. 1:6 (0:3)
    Ne 17.03. 15:00 Rychnov n. K. - Slavia HK 1:3 (1:2)
    Ne 17.03. 15:00 Vrchlabí - Hořice 1:0 (1:0)
    Ne 17.03. 15:00 RMSK Cidlina - Č. Kostelec 4:0 (2:0)
    St 10.04. 17:00 L. Bělohrad - Jičín 1:3 (0:3)
    St 01.05. 17:00 Libčany - Jaroměř 5:1 (2:1)

    18.kolo

    So 23.03. 12:00 Třebeš - Vysoká 3:0 (1:0)
    So 23.03. 15:00 Jičín - Sobotka 6:0 (4:0)
    So 23.03. 15:00 Chlumec n. C. - Libčany 2:3 np (2:2)
    Ne 24.03. 15:00 Dobruška - RMSK Cidlina 0:7 (0:4)
    Ne 24.03. 15:00 Č. Kostelec - Vrchlabí 3:1 (1:0)
    Ne 24.03. 15:00 Hořice - Kostelec n/O. 0:3 (0:2)
    Ne 24.03. 15:00 Jaroměř - Slavia HK 0:1 (0:1)
    Ne 24.03. 15:00 Rychnov n. K. - L. Bělohrad 2:1 np (1:1)

    19.kolo

    So 30.03. 10:00 Slavia HK - Chlumec n. C. 0:2 (0:1)
    So 30.03. 16:30 Libčany - Hořice 1:0 (0:0)
    So 30.03. 16:30 Kostelec n/O. - Č. Kostelec 3:0 (1:0)
    So 30.03. 16:30 Vysoká - Sobotka 3:2 (2:1)
    Ne 31.03. 16:30 Rychnov n. K. - Jičín 4:2 (2:0)
    Ne 31.03. 16:30 L. Bělohrad - Jaroměř 6:0 (2:0)
    Ne 31.03. 16:30 Vrchlabí - Dobruška 2:4 (1:2)
    Ne 31.03. 16:30 RMSK Cidlina - Třebeš 2:0 (1:0)

    20.kolo

    So 06.04. 16:30 Jičín - Vysoká 1:0 np (0:0)
    So 06.04. 16:30 Sobotka - RMSK Cidlina 2:0 (0:0)
    So 06.04. 16:30 Třebeš - Vrchlabí 5:2 (2:1)
    So 06.04. 16:30 Dobruška - Kostelec n/O. 3:4 np (3:3)
    So 06.04. 16:30 Chlumec n. C. - L. Bělohrad 5:1 (1:0)
    Ne 07.04. 16:30 Č. Kostelec - Libčany 2:3 (1:2)
    Ne 07.04. 16:30 Hořice - Slavia HK 0:3 (0:1)
    Ne 07.04. 16:30 Rychnov n. K. - Jaroměř 5:1 (2:1)

    21.kolo

    So 13.04. 10:15 Slavia HK - Č. Kostelec 1:2 np (1:1)
    So 13.04. 17:00 Libčany - Dobruška 8:0 (2:0)
    So 13.04. 17:00 Kostelec n/O. - Třebeš 1:0 (1:0)
    Ne 14.04. 17:00 Jaroměř - Jičín 1:2 (0:1)
    Ne 14.04. 17:00 Rychnov n. K. - Chlumec n. C. 1:0 (0:0)
    Ne 14.04. 17:00 L. Bělohrad - Hořice 0:2 (0:2)
    Ne 14.04. 17:00 Vrchlabí - Sobotka 2:0 (1:0)
    Ne 14.04. 17:00 RMSK Cidlina - Vysoká 1:2 (0:0)

    22.kolo

    19.04. 17:00 Chlumec n. C. - Jaroměř 1:0 (1:0)
    So 20.04. 17:00 Jičín - RMSK Cidlina 2:3 np (2:2)
    So 20.04. 17:00 Vysoká - Vrchlabí 3:2 np (2:2)
    So 20.04. 17:00 Sobotka - Kostelec n/O. 0:1 (0:0)
    So 20.04. 17:00 Dobruška - Slavia HK 2:3 (0:2)
    Ne 21.04. 17:00 Třebeš - Libčany 6:1 (2:0)
    Ne 21.04. 17:00 Č. Kostelec - L. Bělohrad 3:0 (1:0)
    Ne 21.04. 17:00 Hořice - Rychnov n. K. 4:2 (3:2)

    23.kolo

    So 27.04. 10:15 Slavia HK - Třebeš 1:2 np (1:1)
    So 27.04. 17:00 Chlumec n. C. - Jičín 0:1 (0:1)
    So 27.04. 17:00 Libčany - Sobotka 5:1 (1:1)
    So 27.04. 17:00 Kostelec n/O. - Vysoká 2:1 (0:0)
    Ne 28.04. 17:00 Jaroměř - Hořice 0:3 (0:3)
    Ne 28.04. 17:00 Rychnov n. K. - Č. Kostelec 4:0 (1:0)
    Ne 28.04. 17:00 L. Bělohrad - Dobruška 1:2 np (1:1)
    Ne 28.04. 17:00 Vrchlabí - RMSK Cidlina 3:1 (1:1)

    24.kolo

    So 04.05. 17:00 Jičín - Vrchlabí 0:2 (0:0)
    So 04.05. 17:00 Vysoká - Libčany 0:3 (0:0)
    So 04.05. 17:00 Sobotka - Slavia HK 2:4 (1:2)
    So 04.05. 17:00 Dobruška - Rychnov n. K. 0:4 (0:3)
    Ne 05.05. 17:00 RMSK Cidlina - Kostelec n/O. 4:0 (3:0)
    Ne 05.05. 17:00 Třebeš - L. Bělohrad 4:1 (2:0)
    Ne 05.05. 17:00 Č. Kostelec - Jaroměř 7:0 (3:0)
    Ne 05.05. 17:00 Hořice - Chlumec n. C. 2:5 (0:4)

    16.kolo

    St 08.05. 16:00 Dobruška - Sobotka 4:3 np (3:3)
    St 08.05. 17:30 Jičín - Třebeš 1:4 (0:3)
    St 08.05. 17:30 Č. Kostelec - Vysoká 0:1 (0:1)
    St 08.05. 17:30 Hořice - RMSK Cidlina 0:1 (0:0)
    St 08.05. 17:30 Chlumec n. C. - Vrchlabí 3:2 np (2:2)
    St 08.05. 17:30 Jaroměř - Kostelec n/O. 0:1 np (0:0)
    St 08.05. 17:30 Rychnov n. K. - Libčany 4:0 (1:0)
    St 08.05. 17:30 L. Bělohrad - Slavia HK 2:0 (1:0)

    25.kolo

    So 11.05. 10:15 Slavia HK - Vysoká 1:2 np (1:1)
    So 11.05. 17:00 Chlumec n. C. - Č. Kostelec 3:1 (2:1)
    So 11.05. 17:00 Libčany - RMSK Cidlina 4:1 (2:0)
    So 11.05. 17:00 Kostelec n/O. - Vrchlabí 0:1 np (0:0)
    Ne 12.05. 17:00 Hořice - Jičín 0:1 (0:0)
    Ne 12.05. 17:00 Jaroměř - Dobruška 2:3 (2:2)
    Ne 12.05. 17:00 Rychnov n. K. - Třebeš 5:2 (2:1)
    Ne 12.05. 17:00 L. Bělohrad - Sobotka 1:0 (1:0)

    26.kolo

    St 01.05. 17:00 Č. Kostelec - Hořice 3:0 (3:0)
    So 18.05. 17:00 Jičín - Kostelec n/O. 0:1 (0:1)
    So 18.05. 17:00 Vysoká - L. Bělohrad 2:1 (1:0)
    So 18.05. 17:00 Sobotka - Rychnov n. K. 0:3 (0:1)
    So 18.05. 17:00 Dobruška - Chlumec n. C. 1:2 np (1:1)
    Ne 19.05. 17:00 Vrchlabí - Libčany 1:2 np (1:1)
    Ne 19.05. 17:00 RMSK Cidlina - Slavia HK 2:1 np (1:1)
    Ne 19.05. 17:00 Třebeš - Jaroměř 5:2 (4:1)

    27.kolo

    24.05. 18:00 Č. Kostelec - Jičín 1:0 (0:0)
    So 25.05. 10:15 Slavia HK - Vrchlabí 5:0 (2:0)
    So 25.05. 17:00 Chlumec n. C. - Třebeš 1:3 (0:2)
    So 25.05. 17:00 Libčany - Kostelec n/O. 2:3 (2:1)
    Ne 26.05. 17:00 Hořice - Dobruška 2:1 (1:0)
    Ne 26.05. 17:00 Jaroměř - Sobotka 3:6 (2:3)
    Ne 26.05. 17:00 Rychnov n. K. - Vysoká 1:2 np (1:1)
    Ne 26.05. 17:00 L. Bělohrad - RMSK Cidlina 0:5 (0:3)

    28.kolo

    So 01.06. 17:00 Jičín - Libčany 2:3 (1:1)
    So 01.06. 17:00 Kostelec n/O. - Slavia HK 0:1 (0:0)
    So 01.06. 17:00 Vrchlabí - L. Bělohrad 1:0 (0:0)
    So 01.06. 17:00 Vysoká - Jaroměř 1:2 np (1:1)
    So 01.06. 17:00 Sobotka - Chlumec n. C. 0:2 (0:1)
    So 01.06. 17:00 Dobruška - Č. Kostelec 2:1 np (1:1)
    Ne 02.06. 17:00 RMSK Cidlina - Rychnov n. K. 8:2 (4:0)
    Ne 02.06. 17:00 Třebeš - Hořice 5:1 (4:0)

    29.kolo

    St 05.06. 18:00 Jaroměř - RMSK Cidlina 0:5 (0:4)
    So 08.06. 10:15 Slavia HK - Libčany 5:2 (2:2)
    So 08.06. 17:00 Dobruška - Jičín 2:0 (1:0)
    Ne 09.06. 17:00 Č. Kostelec - Třebeš 1:2 np (1:1)
    Ne 09.06. 17:00 Hořice - Sobotka 6:2 (4:0)
    Ne 09.06. 17:00 Rychnov n. K. - Vrchlabí 3:0 (1:0)
    Ne 09.06. 17:00 L. Bělohrad - Kostelec n/O. 0:1 (0:0)
    Út 11.06. 17:30 Chlumec n. C. - Vysoká 1:3 (0:1)

    30.kolo

    Ne 09.06. 12:45 Chlumec n. C. - RMSK Cidlina 3:2 np (2:2)
    14.06. 17:30 Jičín - Slavia HK 4:2 (2:1)
    So 15.06. 14:00 Libčany - L. Bělohrad 3:1 (2:1)
    So 15.06. 17:00 Kostelec n/O. - Rychnov n. K. 2:3 (0:2)
    So 15.06. 17:00 Vysoká - Hořice 1:2 (1:1)
    So 15.06. 17:00 Sobotka - Č. Kostelec 3:2 (1:0)
    So 15.06. 17:00 Třebeš - Dobruška 5:2 (2:2)
    Ne 16.06. 17:00 Vrchlabí - Jaroměř 3:1 (1:1)
    Správce soutěže: Ondřej Pech

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 30 22 3 0 5 76:33 72
    2. 30 16 5 2 7 77:38 60
    3. 30 17 3 1 9 79:47 58
    4. 30 15 4 3 8 55:36 56
    5. 30 14 4 5 7 59:48 55
    6. 30 14 2 5 9 49:50 51
    7. 30 13 2 3 12 52:47 46
    8. 30 12 2 5 11 47:49 45
    9. 30 12 3 2 13 44:43 44
    10. 30 11 4 2 13 53:64 43
    11. 30 12 2 2 14 62:64 42
    12. 30 11 2 2 15 42:48 39
    13. 30 8 5 3 14 49:73 37
    14. 30 8 1 3 18 45:73 29
    15. 30 5 1 5 19 33:58 22
    16. 30 6 1 1 22 34:85 21