Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 7. června 2020
svátek má Iveta, Slavoj.
Hlavní menu
  • ID: 12989
  • Návštěvy: 30/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Hradec Králové  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3991
    Týden:
    30
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 11.08. 17:00 Cerekvice - Lovčice 0:2 (0:1)
    So 11.08. 17:00 Lhota p. L. - Roudnice B 1:1 (0:0)
    So 11.08. 17:00 Probluz - Dohalice 3:1 (1:0)
    So 11.08. 17:00 Malšova Lhota - Myštěves 1:0 (1:0)
    Ne 12.08. 15:00 Slavia HK B - Červeněves 4:1 (2:0)
    Ne 12.08. 17:00 Boharyně - Chlumec n. C. B 1:0 (1:0)
    Ne 12.08. 17:00 Stěžery - Třebeš B 0:0 (0:0)

    2.kolo

    So 18.08. 17:00 Červeněves - Třebeš B 2:5 (1:2)
    So 18.08. 17:00 Lovčice - Lhota p. L. 2:4 (1:2)
    Ne 19.08. 14:00 Chlumec n. C. B - Probluz 4:2 (3:0)
    Ne 19.08. 17:00 Dohalice - Malšova Lhota 2:2 (1:1)
    Ne 19.08. 17:00 Roudnice B - Boharyně 4:1 (2:0)
    Ne 19.08. 17:00 Slavia HK B - Cerekvice 7:2 (1:2)
    St 22.08. 18:00 Myštěves - Stěžery 3:1 (0:0)

    3.kolo

    So 25.08. 17:00 Cerekvice - Červeněves 0:3 (0:1)
    So 25.08. 17:00 Lhota p. L. - Slavia HK B 1:2 (1:0)
    So 25.08. 17:00 Boharyně - Lovčice 1:2 (1:2)
    Ne 26.08. 17:00 Malšova Lhota - Chlumec n. C. B 0:0 (0:0)
    Ne 26.08. 17:00 Stěžery - Dohalice 3:0 (0:0)
    Ne 26.08. 17:00 Třebeš B - Myštěves 0:0 (0:0)
    Út 28.08. 17:30 Probluz - Roudnice B 1:2 (1:2)

    4.kolo

    So 01.09. 16:00 Lovčice - Probluz 2:4 (1:1)
    So 01.09. 17:00 Červeněves - Myštěves 2:5 (0:4)
    So 01.09. 17:00 Roudnice B - Malšova Lhota 3:1 (2:1)
    So 01.09. 17:00 Cerekvice - Lhota p. L. 1:4 (0:1)
    Ne 02.09. 14:00 Chlumec n. C. B - Stěžery 1:5 (0:2)
    Ne 02.09. 15:00 Slavia HK B - Boharyně 5:0 (3:0)
    Ne 02.09. 17:00 Dohalice - Třebeš B 1:3 (0:2)

    5.kolo

    So 08.09. 17:00 Boharyně - Cerekvice 3:0 (2:0)
    So 08.09. 17:00 Probluz - Slavia HK B 0:7 (0:5)
    So 08.09. 17:00 Malšova Lhota - Lovčice 0:1 (0:0)
    So 08.09. 17:00 Stěžery - Roudnice B 1:1 (0:1)
    So 08.09. 17:00 Třebeš B - Chlumec n. C. B 6:2 (5:1)
    Ne 09.09. 17:00 Lhota p. L. - Červeněves 5:2 (1:1)
    Ne 09.09. 17:00 Myštěves - Dohalice 3:0 (0:0)

    6.kolo

    So 15.09. 17:00 Červeněves - Dohalice 1:3 (0:2)
    So 15.09. 17:00 Lovčice - Stěžery 3:2 (2:1)
    So 15.09. 17:00 Slavia HK B - Malšova Lhota 1:1 (0:0)
    So 15.09. 17:00 Cerekvice - Probluz 4:1 (1:0)
    Ne 16.09. 14:00 Chlumec n. C. B - Myštěves 2:0 (0:0)
    Ne 16.09. 17:00 Roudnice B - Třebeš B 4:1 (1:0)
    Ne 16.09. 17:00 Lhota p. L. - Boharyně 2:0 (2:0)

    7.kolo

    So 22.09. 16:30 Boharyně - Červeněves 1:0 (1:0)
    So 22.09. 16:30 Probluz - Lhota p. L. 3:5 (0:1)
    So 22.09. 16:30 Malšova Lhota - Cerekvice 6:1 (2:1)
    So 22.09. 16:30 Myštěves - Roudnice B 7:2 (3:1)
    Ne 23.09. 16:30 Stěžery - Slavia HK B 0:2 (0:1)
    Ne 23.09. 16:30 Třebeš B - Lovčice 2:0 (2:0)
    Ne 23.09. 16:30 Dohalice - Chlumec n. C. B 1:1 (1:1)

    8.kolo

    So 29.09. 15:00 Slavia HK B - Třebeš B 3:2 (2:0)
    So 29.09. 16:30 Červeněves - Chlumec n. C. B 2:1 (0:1)
    So 29.09. 16:30 Lovčice - Myštěves 3:4 (2:1)
    So 29.09. 16:30 Cerekvice - Stěžery 2:3 (1:1)
    So 29.09. 16:30 Lhota p. L. - Malšova Lhota 2:1 (0:0)
    So 29.09. 16:30 Boharyně - Probluz 0:0 (0:0)
    Ne 30.09. 16:30 Roudnice B - Dohalice 2:1 (1:0)

    9.kolo

    So 06.10. 16:00 Probluz - Červeněves 1:0 (1:0)
    So 06.10. 16:00 Malšova Lhota - Boharyně 3:0 (2:0)
    So 06.10. 16:00 Stěžery - Lhota p. L. 1:5 (1:2)
    So 06.10. 16:00 Třebeš B - Cerekvice 5:0 (1:0)
    So 06.10. 16:00 Myštěves - Slavia HK B 4:1 (2:1)
    Ne 07.10. 14:00 Chlumec n. C. B - Roudnice B 5:2 (2:2)
    Ne 07.10. 16:00 Dohalice - Lovčice 3:1 (1:1)

    10.kolo

    So 13.10. 15:30 Červeněves - Roudnice B 4:0 (2:0)
    So 13.10. 15:30 Cerekvice - Myštěves 1:5 (0:2)
    So 13.10. 15:30 Boharyně - Stěžery 3:3 (0:0)
    So 13.10. 15:30 Probluz - Malšova Lhota 3:4 (2:2)
    Ne 14.10. 15:30 Lovčice - Chlumec n. C. B 2:0 (0:0)
    Ne 14.10. 15:30 Slavia HK B - Dohalice 2:0 (1:0)
    Ne 14.10. 15:30 Lhota p. L. - Třebeš B 3:4 (2:1)

    11.kolo

    So 20.10. 15:30 Malšova Lhota - Červeněves 5:2 (1:0)
    So 20.10. 15:30 Třebeš B - Boharyně 7:0 (3:0)
    So 20.10. 15:30 Myštěves - Lhota p. L. 1:3 (0:2)
    So 20.10. 15:30 Dohalice - Cerekvice 3:2 (1:2)
    Ne 21.10. 14:00 Chlumec n. C. B - Slavia HK B 1:1 (1:0)
    Ne 21.10. 15:30 Stěžery - Probluz 5:0 (1:0)
    Ne 21.10. 15:30 Roudnice B - Lovčice 3:1 (1:0)

    12.kolo

    So 27.10. 14:30 Červeněves - Lovčice 0:3 (0:1)
    So 27.10. 14:30 Slavia HK B - Roudnice B 1:0 (0:0)
    So 27.10. 14:30 Cerekvice - Chlumec n. C. B 0:6 (0:3)
    So 27.10. 14:30 Lhota p. L. - Dohalice 1:0 (0:0)
    So 27.10. 14:30 Boharyně - Myštěves 1:1 (0:0)
    So 27.10. 14:30 Probluz - Třebeš B 3:6 (1:4)
    So 27.10. 14:30 Malšova Lhota - Stěžery 3:4 (1:2)

    13.kolo

    So 03.11. 14:00 Stěžery - Červeněves 1:1 (0:1)
    So 03.11. 14:00 Třebeš B - Malšova Lhota 2:1 (2:0)
    So 03.11. 14:00 Myštěves - Probluz 3:2 (1:0)
    So 03.11. 14:00 Roudnice B - Cerekvice 11:0 (5:0)
    So 03.11. 14:00 Lovčice - Slavia HK B 1:2 (1:1)
    Ne 04.11. 14:00 Dohalice - Boharyně 3:1 (2:0)
    Ne 04.11. 14:00 Chlumec n. C. B - Lhota p. L. 3:2 (2:1)

    14.kolo

    So 10.11. 14:00 Červeněves - Slavia HK B 2:6 (1:3)
    So 10.11. 14:00 Lovčice - Cerekvice 8:1 (3:0)
    So 10.11. 14:00 Dohalice - Probluz 2:1 (2:0)
    So 10.11. 14:00 Myštěves - Malšova Lhota 5:2 (2:1)
    So 10.11. 14:00 Třebeš B - Stěžery 0:2 (0:2)
    Ne 11.11. 14:00 Roudnice B - Lhota p. L. 4:1 (1:1)
    Ne 11.11. 14:00 Chlumec n. C. B - Boharyně 7:1 (4:0)

    17.kolo

    So 30.03. 16:30 Myštěves - Červeněves 5:4 (3:0)
    So 30.03. 16:30 Třebeš B - Dohalice 3:1 (1:1)
    So 30.03. 16:30 Stěžery - Chlumec n. C. B 1:2 (0:1)
    So 30.03. 16:30 Malšova Lhota - Roudnice B 2:0 (1:0)
    So 30.03. 16:30 Probluz - Lovčice 1:3 (0:1)
    So 30.03. 16:30 Boharyně - Slavia HK B 1:0 (0:0)
    So 30.03. 16:30 Lhota p. L. - Cerekvice 5:1 (2:1)

    18.kolo

    So 06.04. 16:30 Červeněves - Lhota p. L. 2:3 (1:0)
    So 06.04. 16:30 Cerekvice - Boharyně 1:1 (1:0)
    So 06.04. 16:30 Slavia HK B - Probluz 2:2 (2:2)
    So 06.04. 16:30 Lovčice - Malšova Lhota 2:3 (1:0)
    Ne 07.04. 16:30 Roudnice B - Stěžery 2:2 (1:0)
    Ne 07.04. 16:30 Chlumec n. C. B - Třebeš B 2:2 (0:1)
    Ne 07.04. 16:30 Dohalice - Myštěves 2:3 (1:1)

    19.kolo

    So 13.04. 17:00 Myštěves - Chlumec n. C. B 4:7 (1:2)
    So 13.04. 17:00 Malšova Lhota - Slavia HK B 3:1 (1:0)
    So 13.04. 17:00 Probluz - Cerekvice 2:2 (1:0)
    So 13.04. 17:00 Boharyně - Lhota p. L. 0:0 (0:0)
    Ne 14.04. 17:00 Dohalice - Červeněves 1:3 (0:2)
    Ne 14.04. 17:00 Třebeš B - Roudnice B 5:3 (2:2)
    Ne 14.04. 17:00 Stěžery - Lovčice 2:0 (0:0)

    20.kolo

    So 20.04. 17:00 Červeněves - Boharyně 4:1 (1:1)
    So 20.04. 17:00 Cerekvice - Malšova Lhota 1:3 (1:2)
    So 20.04. 17:00 Lovčice - Třebeš B 1:3 (0:1)
    So 20.04. 17:00 Roudnice B - Myštěves 2:2 (1:1)
    Ne 21.04. 17:00 Lhota p. L. - Probluz 11:3 (5:2)
    Ne 21.04. 17:00 Slavia HK B - Stěžery 5:1 (1:0)
    Ne 21.04. 17:00 Chlumec n. C. B - Dohalice 3:1 (1:0)

    21.kolo

    So 27.04. 17:00 Dohalice - Roudnice B 3:1 (2:0)
    So 27.04. 17:00 Myštěves - Lovčice 2:0 (1:0)
    So 27.04. 17:00 Třebeš B - Slavia HK B 1:1 (0:0)
    So 27.04. 17:00 Stěžery - Cerekvice 2:2 (0:0)
    So 27.04. 17:00 Malšova Lhota - Lhota p. L. 2:0 (1:0)
    So 27.04. 17:00 Probluz - Boharyně 0:1 (0:1)
    Ne 28.04. 17:00 Chlumec n. C. B - Červeněves 4:1 (2:1)

    22.kolo

    So 04.05. 10:15 Slavia HK B - Myštěves 2:1 (0:1)
    So 04.05. 17:00 Červeněves - Probluz 12:1 (6:0)
    So 04.05. 17:00 Boharyně - Malšova Lhota 0:2 (0:0)
    So 04.05. 17:00 Lhota p. L. - Stěžery 5:0 (2:0)
    So 04.05. 17:00 Lovčice - Dohalice 3:1 (1:0)
    Ne 05.05. 17:00 Roudnice B - Chlumec n. C. B 1:1 (0:0)
    St 08.05. 17:00 Cerekvice - Třebeš B 0:4 (0:1)

    23.kolo

    So 11.05. 17:00 Roudnice B - Červeněves 1:1 (1:1)
    So 11.05. 17:00 Myštěves - Cerekvice 9:1 (7:0)
    So 11.05. 17:00 Třebeš B - Lhota p. L. 3:3 (1:2)
    So 11.05. 17:00 Malšova Lhota - Probluz 2:2 (2:1)
    Ne 12.05. 17:00 Chlumec n. C. B - Lovčice 2:0 (0:0)
    Ne 12.05. 17:00 Dohalice - Slavia HK B 3:2 (2:0)
    Ne 12.05. 17:00 Stěžery - Boharyně 2:4 (1:1)

    24.kolo

    So 18.05. 17:00 Červeněves - Malšova Lhota 7:4 (2:2)
    So 18.05. 17:00 Probluz - Stěžery 1:3 (1:3)
    So 18.05. 17:00 Lhota p. L. - Myštěves 4:2 (2:0)
    So 18.05. 17:00 Cerekvice - Dohalice 1:8 (0:4)
    So 18.05. 17:00 Slavia HK B - Chlumec n. C. B 5:1 (2:1)
    So 18.05. 17:00 Lovčice - Roudnice B 1:2 (1:0)
    Ne 19.05. 17:00 Boharyně - Třebeš B 0:2 (0:0)

    25.kolo

    So 25.05. 17:00 Lovčice - Červeněves 2:4 (0:2)
    So 25.05. 17:00 Roudnice B - Slavia HK B 3:2 (1:0)
    So 25.05. 17:00 Myštěves - Boharyně 7:0 (1:0)
    So 25.05. 17:00 Stěžery - Malšova Lhota 1:2 (1:1)
    Ne 26.05. 17:00 Chlumec n. C. B - Cerekvice 6:1 (3:1)
    Ne 26.05. 17:00 Dohalice - Lhota p. L. 3:1 (0:0)
    Ne 26.05. 17:00 Třebeš B - Probluz 11:1 (7:1)

    26.kolo

    So 01.06. 17:00 Červeněves - Stěžery 1:3 (0:1)
    So 01.06. 17:00 Malšova Lhota - Třebeš B 0:7 (0:1)
    So 01.06. 17:00 Probluz - Myštěves 5:9 (1:6)
    So 01.06. 17:00 Boharyně - Dohalice 0:1 (0:1)
    So 01.06. 17:00 Lhota p. L. - Chlumec n. C. B 1:2 (0:1)
    So 01.06. 17:00 Cerekvice - Roudnice B 2:7 (1:3)
    Ne 02.06. 17:00 Slavia HK B - Lovčice 13:1 (4:0)

    15.kolo

    So 08.06. 17:00 Třebeš B - Červeněves 3:0 (1:0)
    So 08.06. 17:00 Malšova Lhota - Dohalice 4:1 (2:1)
    So 08.06. 17:00 Probluz - Chlumec n. C. B 3:7 (2:2)
    So 08.06. 17:00 Cerekvice - Slavia HK B 3:7 (2:4)
    Ne 09.06. 17:00 Stěžery - Myštěves 4:1 (1:0)
    Ne 09.06. 17:00 Boharyně - Roudnice B 0:2 (0:1)
    Ne 09.06. 17:00 Lhota p. L. - Lovčice 0:5 (0:3)

    16.kolo

    So 15.06. 16:00 Lovčice - Boharyně 4:0 (2:0)
    So 15.06. 17:00 Červeněves - Cerekvice 7:1 (2:1)
    So 15.06. 17:00 Slavia HK B - Lhota p. L. 6:2 (1:1)
    So 15.06. 17:00 Roudnice B - Probluz 10:2 (6:2)
    So 15.06. 17:00 Chlumec n. C. B - Malšova Lhota 5:0 (2:0)
    So 15.06. 17:00 Dohalice - Stěžery 5:1 (1:0)
    So 15.06. 17:00 Myštěves - Třebeš B 0:2 (0:1)
    Správce soutěže: Ondřej Pech

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 18 5 3 89:33 59
    2. 26 17 4 5 90:37 55
    3. 26 15 5 6 75:45 50
    4. 26 15 3 8 86:54 48
    5. 26 13 6 7 73:49 45
    6. 26 14 3 9 74:54 45
    7. 26 13 4 9 57:53 43
    8. 26 10 6 10 53:54 36
    9. 26 11 2 13 50:51 35
    10. 26 11 0 15 53:59 33
    11. 26 9 2 15 68:69 29
    12. 26 6 5 15 21:62 23
    13. 26 3 4 19 47:118 13
    14. 26 1 3 22 30:128 6