Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 12. listopadu 2019
svátek má Benedikt.
Hlavní menu
  • ID: 13000
  • Návštěvy: 83/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-12
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5660
    Týden:
    83
    Dnes:
    13
    On-line:
    1

    4.kolo

    So 01.09. 11:00 CU Bohemians - SKP ČB 6:6 (1:5)
    So 01.09. 13:00 Písek - Petřín Plzeň 4:3 (2:3)
    Ne 02.09. 10:00 Sparta Praha - Táborsko 6:0 (4:0)
    Ne 02.09. 10:00 1.FK Příbram - České Budějovice 13:0 (6:0)
    Ne 02.09. 10:15 Viktoria Plzeň - Aritma Praha 13:0 (6:0)
    Ne 02.09. 14:00 Tempo - Třeboň 9:5 (5:2)

    2.kolo

    St 05.09. 11:00 CU Bohemians - České Budějovice 12:6 (5:3)
    St 05.09. 16:00 Táborsko - SKP ČB 2:5 (1:1)
    St 05.09. 16:30 Písek - Třeboň 11:2 (6:0)
    St 05.09. 16:45 Viktoria Plzeň - Petřín Plzeň 1:3 (1:1)
    St 05.09. 17:00 1.FK Příbram - Tempo 12:6 (5:5)
    St 05.09. 18:00 Sparta Praha - Aritma Praha 15:1 (7:0)

    6.kolo

    So 15.09. 11:30 CU Bohemians - Táborsko 4:9 (2:4)
    Ne 16.09. 10:00 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 7:2 (2:2)
    Ne 16.09. 10:00 Písek - Aritma Praha 2:1 (2:1)
    Ne 16.09. 10:00 Třeboň - České Budějovice 8:9 (2:3)
    Ne 16.09. 15:00 1.FK Příbram - SKP ČB 4:6 (2:2)
    Ne 16.09. 15:30 Tempo - Petřín Plzeň 5:4 (2:0)

    7.kolo

    So 22.09. 10:00 Aritma Praha - 1.FK Příbram 1:6 (0:5)
    So 22.09. 10:00 Táborsko - Písek 7:3 (3:2)
    Ne 23.09. 10:00 České Budějovice - Sparta Praha 5:13 (1:7)
    Ne 23.09. 10:00 Petřín Plzeň - Třeboň 7:1 (4:0)
    Ne 23.09. 10:00 SKP ČB - Tempo 9:7 (7:2)
    Ne 23.09. 10:15 Viktoria Plzeň - CU Bohemians 9:4 (4:2)

    8.kolo

    28.09. 10:15 Písek - Viktoria Plzeň 1:3 (1:2)
    So 29.09. 10:00 České Budějovice - Petřín Plzeň 3:8 (1:5)
    So 29.09. 15:30 Třeboň - SKP ČB 4:7 (3:3)
    Ne 30.09. 10:00 Sparta Praha - CU Bohemians 8:2 (3:1)
    Ne 30.09. 15:00 1.FK Příbram - Táborsko 6:4 (3:3)
    Ne 30.09. 15:30 Tempo - Aritma Praha 13:4 (8:2)

    9.kolo

    So 06.10. 10:00 Petřín Plzeň - Sparta Praha 4:6 (2:3)
    So 06.10. 10:00 Aritma Praha - Třeboň 3:3 (1:2)
    So 06.10. 10:00 Táborsko - Tempo 7:7 (2:4)
    So 06.10. 11:30 CU Bohemians - Písek 2:10 (1:5)
    Ne 07.10. 09:00 SKP ČB - České Budějovice 11:3 (7:1)
    Ne 07.10. 10:15 Viktoria Plzeň - 1.FK Příbram 4:5 (2:2)

    10.kolo

    So 13.10. 10:00 1.FK Příbram - CU Bohemians 2:2 (1:0)
    So 13.10. 10:00 Petřín Plzeň - SKP ČB 2:10 (1:4)
    Ne 14.10. 10:00 Sparta Praha - Písek 13:1 (6:0)
    Ne 14.10. 10:00 Třeboň - Táborsko 2:8 (1:3)
    Ne 14.10. 15:30 Tempo - Viktoria Plzeň 6:10 (2:5)
    Ne 14.10. 16:00 České Budějovice - Aritma Praha 4:0 (2:0)

    11.kolo

    So 20.10. 10:00 Aritma Praha - Petřín Plzeň 2:2 (1:1)
    So 20.10. 10:00 Táborsko - České Budějovice 16:5 (8:0)
    So 20.10. 13:00 Písek - 1.FK Příbram 4:7 (4:5)
    So 20.10. 15:00 CU Bohemians - Tempo 5:13 (2:2)
    Ne 21.10. 10:00 SKP ČB - Sparta Praha 6:19 (2:13)
    Ne 21.10. 10:15 Viktoria Plzeň - Třeboň 9:1 (7:0)

    1.kolo

    26.10. 15:30 Tempo - Písek 6:3 (2:0)
    So 27.10. 10:00 1.FK Příbram - Sparta Praha 8:6 (3:3)
    So 27.10. 10:00 Třeboň - CU Bohemians 3:2 (2:0)
    So 27.10. 10:00 Petřín Plzeň - Táborsko 0:7 (0:4)
    So 27.10. 10:15 České Budějovice - Viktoria Plzeň 2:9 (1:6)
    So 27.10. 15:00 SKP ČB - Aritma Praha 18:1 (9:1)

    3.kolo

    So 03.11. 10:00 Petřín Plzeň - CU Bohemians 8:4 (6:1)
    So 03.11. 10:00 Aritma Praha - Táborsko 4:8 (2:3)
    So 03.11. 14:00 Tempo - Sparta Praha 3:4 (1:1)
    So 03.11. 14:30 Třeboň - 1.FK Příbram 0:6 (0:1)
    Ne 04.11. 10:00 České Budějovice - Písek 7:8 (1:3)
    Ne 04.11. 10:00 SKP ČB - Viktoria Plzeň 5:6 (4:1)

    5.kolo

    So 08.09. 10:00 Aritma Praha - CU Bohemians 2:11 (1:3)
    So 08.09. 17:00 Třeboň - Sparta Praha 3:18 (1:8)
    Ne 09.09. 10:00 České Budějovice - Tempo 3:7 (3:4)
    Ne 09.09. 10:00 SKP ČB - Písek 10:4 (5:0)
    Út 11.09. 17:00 Petřín Plzeň - 1.FK Příbram 3:15 (2:5)
    So 10.11. 14:00 Táborsko - Viktoria Plzeň 5:2 (3:1)

    16.kolo

    St 20.03. 14:30 Tempo - České Budějovice 4:8 (1:3)
    So 23.03. 10:00 1.FK Příbram - Petřín Plzeň 12:4 (7:2)
    So 23.03. 10:00 CU Bohemians - Aritma Praha 5:2 (2:1)
    So 23.03. 11:15 Viktoria Plzeň - Táborsko 5:3 (2:3)
    So 23.03. 13:00 Písek - SKP ČB 1:3 (1:2)
    Ne 24.03. 10:00 Sparta Praha - Třeboň 16:0 (9:0)

    13.kolo

    So 30.03. 10:00 Aritma Praha - Sparta Praha 3:8 (3:6)
    So 30.03. 10:00 Petřín Plzeň - Viktoria Plzeň 4:14 (2:6)
    So 30.03. 14:30 SKP ČB - Táborsko 5:6 (1:3)
    So 30.03. 14:30 Třeboň - Písek 5:5 (4:2)
    Ne 31.03. 10:00 České Budějovice - CU Bohemians 10:5 (4:2)
    Ne 31.03. 10:00 Tempo - 1.FK Příbram 8:14 (6:13)

    14.kolo

    So 06.04. 10:00 1.FK Příbram - Třeboň 5:0 (3:0)
    So 06.04. 10:00 Táborsko - Aritma Praha 2:3 (2:1)
    So 06.04. 10:15 Viktoria Plzeň - SKP ČB 7:4 (2:1)
    So 06.04. 13:00 Písek - České Budějovice 2:5 (1:4)
    So 06.04. 13:30 CU Bohemians - Petřín Plzeň 8:3 (5:2)
    Ne 07.04. 10:00 Sparta Praha - Tempo 24:1 (12:1)

    15.kolo

    So 23.03. 09:30 Třeboň - Tempo 4:2 (2:1)
    St 03.04. 14:00 České Budějovice - 1.FK Příbram 6:8 (5:3)
    St 10.04. 15:00 Táborsko - Sparta Praha 6:2 (3:0)
    So 13.04. 10:00 Aritma Praha - Viktoria Plzeň 1:10 (1:5)
    So 13.04. 10:00 Petřín Plzeň - Písek 4:7 (3:4)
    Ne 14.04. 10:00 SKP ČB - CU Bohemians 2:20 (0:6)

    17.kolo

    19.04. 11:00 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 0:12 (0:7)
    26.04. 16:30 SKP ČB - 1.FK Příbram 5:4 (5:3)
    So 27.04. 10:00 Táborsko - CU Bohemians 11:1 (6:0)
    So 27.04. 10:00 Aritma Praha - Písek 1:3 (1:1)
    So 27.04. 10:00 Petřín Plzeň - Tempo 5:11 (1:7)
    So 27.04. 16:00 České Budějovice - Třeboň 9:4 (5:2)

    18.kolo

    St 01.05. 10:30 Tempo - SKP ČB 3:6 (2:3)
    So 04.05. 10:00 Třeboň - Petřín Plzeň 2:2 (0:2)
    So 04.05. 11:30 CU Bohemians - Viktoria Plzeň 4:9 (2:3)
    Ne 05.05. 10:00 Sparta Praha - České Budějovice 4:6 (1:3)
    Ne 05.05. 10:00 Písek - Táborsko 0:4 (0:3)
    Ne 12.05. 10:00 1.FK Příbram - Aritma Praha 2:1 (0:0)

    19.kolo

    St 08.05. 15:00 Aritma Praha - Tempo 3:10 (0:4)
    So 11.05. 10:00 Táborsko - 1.FK Příbram 6:8 (4:4)
    So 11.05. 10:00 Petřín Plzeň - České Budějovice 3:7 (0:5)
    So 11.05. 11:00 CU Bohemians - Sparta Praha 1:15 (1:8)
    Ne 12.05. 10:00 Viktoria Plzeň - Písek 6:3 (3:3)
    Ne 12.05. 17:00 SKP ČB - Třeboň 8:1 (3:1)

    20.kolo

    St 15.05. 17:00 Tempo - Táborsko 7:12 (4:2)
    So 18.05. 10:00 Třeboň - Aritma Praha 4:0 (3:0)
    So 18.05. 14:00 Písek - CU Bohemians 5:3 (3:3)
    So 18.05. 16:00 1.FK Příbram - Viktoria Plzeň 3:3 (1:1)
    Ne 19.05. 10:00 Sparta Praha - Petřín Plzeň 11:1 (4:0)
    Ne 19.05. 15:00 České Budějovice - SKP ČB 14:1 (5:1)

    21.kolo

    Út 21.05. 17:00 Písek - Sparta Praha 1:13 (1:7)
    So 25.05. 10:00 CU Bohemians - 1.FK Příbram 11:8 (7:6)
    So 25.05. 10:00 Táborsko - Třeboň 7:3 (1:2)
    So 25.05. 10:00 Aritma Praha - České Budějovice 4:6 (2:2)
    So 25.05. 17:00 SKP ČB - Petřín Plzeň 12:0 (3:0)
    Ne 26.05. 10:00 Viktoria Plzeň - Tempo 14:5 (5:2)

    22.kolo

    Čt 30.05. 17:00 1.FK Příbram - Písek 2:1 (1:0)
    So 01.06. 10:00 Petřín Plzeň - Aritma Praha 5:2 (2:2)
    So 01.06. 10:00 Třeboň - Viktoria Plzeň 6:9 (2:7)
    Ne 02.06. 10:00 Sparta Praha - SKP ČB 8:9 (4:2)
    Ne 02.06. 10:00 České Budějovice - Táborsko 0:6 (0:5)
    Ne 02.06. 15:30 Tempo - CU Bohemians 0:4 (0:3)

    12.kolo

    St 01.05. 10:00 Táborsko - Petřín Plzeň 13:1 (4:0)
    St 05.06. 10:00 Sparta Praha - 1.FK Příbram 6:0 (3:0)
    So 08.06. 10:00 Viktoria Plzeň - České Budějovice 3:1 (1:1)
    So 08.06. 10:00 Aritma Praha - SKP ČB 10:3 (3:1)
    So 08.06. 11:00 CU Bohemians - Třeboň 6:3 (4:2)
    So 08.06. 13:00 Písek - Tempo 16:5 (14:4)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 18 0 4 234:63 54
    2. 22 16 2 4 150:87 50
    3. 22 16 1 5 148:85 49
    4. 22 15 1 6 149:79 46
    5. 22 14 1 7 151:132 43
    6. 22 10 0 12 119:149 30
    7. 22 9 1 12 95:112 28
    8. 22 8 2 12 122:144 26
    9. 22 8 1 13 138:176 25
    10. 22 5 2 15 76:157 17
    11. 22 3 3 16 64:158 12
    12. 22 2 2 18 49:153 8