Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 7. června 2020
svátek má Iveta, Slavoj.
Hlavní menu
  • ID: 13002
  • Návštěvy: 48/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-12
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4979
    Týden:
    48
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    4.kolo

    So 01.09. 14:00 Neratovice - Meteor 1:14 (1:4)
    Ne 02.09. 10:00 Vyšehrad - Karlovy Vary 1:17 (0:9)
    Ne 02.09. 10:00 Sokolov - Slavia Praha 3:8 (1:4)
    Ne 02.09. 10:00 Junior Děčín - Mostecký FK 1:20 (1:9)
    Ne 02.09. 10:00 Ústí n/L - SK Kladno 13:5 (6:4)
    Ne 02.09. 10:00 Teplice - Litvínov 15:4 (8:3)

    2.kolo

    St 05.09. 17:00 Junior Chomutov - Slavia Praha 4:2 (4:1)
    St 05.09. 17:00 Vyšehrad - Meteor 3:12 (2:4)
    St 05.09. 17:00 Sokolov - Mostecký FK 9:3 (3:0)
    St 05.09. 17:00 Neratovice - SK Kladno 2:15 (1:6)
    St 05.09. 17:00 Junior Děčín - Litvínov 6:12 (3:3)
    Čt 06.09. 17:00 Ústí n/L - Teplice 16:1 (8:1)

    6.kolo

    So 15.09. 13:00 Teplice - Mostecký FK 9:4 (5:2)
    So 15.09. 14:00 Neratovice - Karlovy Vary 6:16 (0:8)
    Ne 16.09. 10:00 Sokolov - Junior Chomutov 1:7 (1:2)
    Ne 16.09. 10:00 Junior Děčín - Slavia Praha 0:18 (0:9)
    Ne 16.09. 10:00 Ústí n/L - Meteor 7:1 (1:0)
    Ne 16.09. 10:00 Litvínov - SK Kladno 0:14 (0:8)

    5.kolo

    So 08.09. 10:00 Mostecký FK - Ústí n/L 6:16 (3:9)
    So 08.09. 13:30 SK Kladno - Teplice 9:7 (4:5)
    Ne 09.09. 10:00 Meteor - Junior Děčín 18:0 (8:0)
    Ne 09.09. 10:15 Slavia Praha - Neratovice 24:0 (14:0)
    Ne 09.09. 10:30 Junior Chomutov - Vyšehrad 15:2 (10:0)
    St 19.09. 17:00 Karlovy Vary - Sokolov 8:3 (6:2)

    7.kolo

    So 22.09. 10:00 Mostecký FK - Litvínov 9:1 (4:1)
    So 22.09. 10:00 Karlovy Vary - Junior Děčín 13:3 (7:2)
    So 22.09. 10:00 Vyšehrad - Sokolov 6:7 (2:2)
    So 22.09. 10:15 Slavia Praha - Ústí n/L 5:6 (4:3)
    Ne 23.09. 10:30 Junior Chomutov - Neratovice 8:0 (4:0)
    Ne 23.09. 10:45 Meteor - Teplice 4:8 (0:3)

    8.kolo

    28.09. 10:00 Ústí n/L - Karlovy Vary 2:2 (1:1)
    So 29.09. 10:00 Neratovice - Vyšehrad 2:3 (2:0)
    So 29.09. 13:00 Teplice - Slavia Praha 8:7 (4:6)
    So 29.09. 13:30 SK Kladno - Mostecký FK 11:2 (7:1)
    Ne 30.09. 10:00 Junior Děčín - Junior Chomutov 1:7 (1:3)
    Ne 30.09. 10:00 Litvínov - Meteor 1:11 (0:6)

    9.kolo

    So 06.10. 10:00 Karlovy Vary - Teplice 4:5 (2:3)
    So 06.10. 10:15 Slavia Praha - Litvínov 27:3 (10:2)
    So 06.10. 10:30 Vyšehrad - Junior Děčín 12:3 (3:1)
    Ne 07.10. 10:30 Junior Chomutov - Ústí n/L 2:6 (1:2)
    Ne 07.10. 10:30 Sokolov - Neratovice 11:1 (5:0)
    Ne 07.10. 10:45 Meteor - SK Kladno 5:4 (2:1)

    10.kolo

    So 13.10. 13:30 SK Kladno - Slavia Praha 5:3 (2:0)
    Ne 14.10. 10:00 Ústí n/L - Vyšehrad 38:1 (15:1)
    Ne 14.10. 10:00 Litvínov - Karlovy Vary 3:9 (3:5)
    Ne 14.10. 10:00 Mostecký FK - Meteor 1:7 (0:3)
    Ne 14.10. 11:00 Junior Děčín - Sokolov 3:10 (0:2)
    Čt 18.10. 17:00 Teplice - Junior Chomutov 5:4 (3:1)

    11.kolo

    So 20.10. 10:00 Vyšehrad - Teplice 5:10 (3:1)
    So 20.10. 10:00 Sokolov - Ústí n/L 8:10 (3:5)
    So 20.10. 10:15 Slavia Praha - Mostecký FK 7:8 (5:2)
    So 20.10. 15:00 Karlovy Vary - SK Kladno 3:3 (2:0)
    Ne 21.10. 10:00 Neratovice - Junior Děčín 12:4 (5:2)
    Čt 25.10. 16:30 Junior Chomutov - Litvínov 8:4 (5:2)

    12.kolo

    So 27.10. 10:00 Mostecký FK - Karlovy Vary 2:9 (2:2)
    So 27.10. 13:00 Teplice - Sokolov 5:2 (2:0)
    So 27.10. 13:30 SK Kladno - Junior Chomutov 1:2 (0:0)
    Ne 28.10. 10:00 Ústí n/L - Neratovice 22:1 (10:0)
    Ne 28.10. 10:00 Litvínov - Vyšehrad 6:7 (2:5)
    Ne 28.10. 14:30 Meteor - Slavia Praha 2:1 (2:0)

    13.kolo

    So 03.11. 10:00 Sokolov - Litvínov 11:1 (5:0)
    So 03.11. 14:30 Vyšehrad - SK Kladno 3:11 (2:5)
    Ne 04.11. 10:00 Neratovice - Teplice 1:14 (0:7)
    Ne 04.11. 10:00 Junior Děčín - Ústí n/L 3:24 (1:10)
    Ne 04.11. 10:30 Junior Chomutov - Mostecký FK 7:0 (3:0)
    Ne 04.11. 14:15 Karlovy Vary - Meteor 6:4 (2:2)

    1.kolo

    So 10.11. 10:00 Teplice - Junior Děčín 10:3 (8:3)
    So 10.11. 10:15 Slavia Praha - Karlovy Vary 4:2 (1:1)
    So 10.11. 13:30 SK Kladno - Sokolov 8:4 (5:3)
    So 10.11. 14:00 Meteor - Junior Chomutov 2:3 (2:2)
    Ne 11.11. 10:00 Mostecký FK - Vyšehrad 6:6 (2:2)
    Ne 11.11. 14:00 Litvínov - Neratovice 3:2 (1:0)

    3.kolo

    St 29.08. 18:00 Meteor - Sokolov 11:3 (5:2)
    So 17.11. 10:00 Litvínov - Ústí n/L 5:3 (2:0)
    So 17.11. 13:30 SK Kladno - Junior Děčín 12:1 (7:1)
    So 17.11. 13:45 Karlovy Vary - Junior Chomutov 0:3 (0:2)
    Ne 18.11. 14:00 Mostecký FK - Neratovice 1:1 (1:0)
    Ne 18.11. 16:00 Slavia Praha - Vyšehrad 8:6 (3:4)

    14.kolo

    So 23.03. 14:00 Neratovice - Litvínov 1:3 (0:0)
    So 23.03. 15:00 Junior Děčín - Teplice 2:18 (1:7)
    Ne 24.03. 10:00 Sokolov - SK Kladno 2:12 (1:7)
    Ne 24.03. 10:30 Junior Chomutov - Meteor 3:6 (2:4)
    Ne 24.03. 15:00 Karlovy Vary - Slavia Praha 5:5 (3:3)
    Ne 24.03. 15:00 Vyšehrad - Mostecký FK 1:11 (1:4)

    15.kolo

    Út 26.03. 18:00 Teplice - Ústí n/L 1:8 (0:5)
    So 30.03. 10:15 Slavia Praha - Junior Chomutov 1:2 (1:1)
    So 30.03. 11:00 Meteor - Vyšehrad 12:3 (5:2)
    So 30.03. 13:30 SK Kladno - Neratovice 12:3 (8:2)
    Ne 31.03. 10:00 Litvínov - Junior Děčín 7:4 (5:3)
    Ne 31.03. 16:00 Mostecký FK - Sokolov 2:8 (1:2)

    16.kolo

    So 06.04. 14:00 Neratovice - Mostecký FK 4:4 (2:4)
    Ne 07.04. 10:00 Ústí n/L - Litvínov 24:1 (11:1)
    Ne 07.04. 10:00 Vyšehrad - Slavia Praha 1:28 (0:15)
    Ne 07.04. 10:30 Junior Chomutov - Karlovy Vary 5:1 (2:1)
    Ne 07.04. 11:00 Junior Děčín - SK Kladno 2:12 (1:5)
    Ne 07.04. 11:00 Sokolov - Meteor 1:4 (0:2)

    17.kolo

    So 13.04. 10:00 Karlovy Vary - Vyšehrad 15:4 (6:1)
    So 13.04. 10:00 Mostecký FK - Junior Děčín 10:4 (5:2)
    So 13.04. 10:15 Slavia Praha - Sokolov 26:0 (14:0)
    So 13.04. 11:00 Meteor - Neratovice 6:2 (0:1)
    Ne 14.04. 10:00 Litvínov - Teplice 4:16 (3:7)
    Čt 18.04. 12:00 SK Kladno - Ústí n/L 5:8 (4:2)

    19.kolo

    So 27.04. 10:00 Karlovy Vary - Neratovice 15:2 (8:1)
    So 27.04. 10:00 Mostecký FK - Teplice 0:8 (0:3)
    So 27.04. 10:15 Slavia Praha - Junior Děčín 14:0 (6:0)
    So 27.04. 11:00 Meteor - Ústí n/L 5:11 (3:7)
    So 27.04. 13:30 SK Kladno - Litvínov 10:6 (4:2)
    Ne 28.04. 10:30 Junior Chomutov - Sokolov 4:1 (2:0)

    18.kolo

    St 01.05. 10:00 Sokolov - Karlovy Vary 4:9 (3:3)
    St 01.05. 10:00 Vyšehrad - Junior Chomutov 1:12 (1:4)
    St 01.05. 10:30 Teplice - SK Kladno 5:6 (2:2)
    St 01.05. 17:00 Junior Děčín - Meteor 3:7 (2:3)
    St 01.05. 17:00 Neratovice - Slavia Praha 3:13 (0:6)
    St 22.05. 16:30 Ústí n/L - Mostecký FK 16:2 (8:1)

    20.kolo

    St 10.04. 16:00 Ústí n/L - Slavia Praha 13:2 (8:1)
    St 17.04. 16:00 Teplice - Meteor 7:3 (2:1)
    So 04.05. 10:00 Junior Děčín - Karlovy Vary 3:11 (1:5)
    So 04.05. 14:00 Neratovice - Junior Chomutov 1:13 (0:7)
    St 08.05. 14:00 Sokolov - Vyšehrad 6:3 (3:3)
    Čt 23.05. 16:30 Litvínov - Mostecký FK 0:5 (0:2)

    21.kolo

    So 11.05. 10:00 Vyšehrad - Neratovice 5:1 (1:0)
    So 11.05. 10:00 Karlovy Vary - Ústí n/L 10:4 (6:1)
    So 11.05. 10:15 Slavia Praha - Teplice 15:3 (7:1)
    So 11.05. 15:30 Meteor - Litvínov 6:2 (2:1)
    Ne 12.05. 10:00 Junior Chomutov - Junior Děčín 11:0 (3:0)
    Ne 12.05. 10:00 Mostecký FK - SK Kladno 4:4 (1:1)

    22.kolo

    St 08.05. 10:00 Ústí n/L - Junior Chomutov 5:3 (2:2)
    St 08.05. 13:30 SK Kladno - Meteor 3:4 (1:2)
    So 18.05. 10:00 Junior Děčín - Vyšehrad 4:9 (3:4)
    So 18.05. 14:00 Neratovice - Sokolov 4:9 (2:4)
    Ne 19.05. 10:00 Litvínov - Slavia Praha 2:9 (1:5)
    Ne 19.05. 13:00 Teplice - Karlovy Vary 9:4 (4:1)

    23.kolo

    St 08.05. 10:00 Karlovy Vary - Litvínov 18:4 (6:0)
    So 25.05. 10:00 Vyšehrad - Ústí n/L 2:19 (0:9)
    So 25.05. 12:00 Sokolov - Junior Děčín 10:2 (6:2)
    So 25.05. 16:30 Meteor - Mostecký FK 9:0 (4:0)
    Ne 26.05. 10:15 Slavia Praha - SK Kladno 3:3 (0:3)
    Ne 26.05. 10:30 Junior Chomutov - Teplice 5:3 (2:2)

    24.kolo

    St 29.05. 15:30 Mostecký FK - Slavia Praha 3:12 (2:5)
    So 01.06. 10:00 Junior Děčín - Neratovice 6:5 (2:3)
    So 01.06. 13:30 SK Kladno - Karlovy Vary 2:5 (1:3)
    Ne 02.06. 10:00 Litvínov - Junior Chomutov 2:11 (1:6)
    Ne 02.06. 13:00 Teplice - Vyšehrad 20:3 (8:3)
    Ne 09.06. 10:00 Ústí n/L - Sokolov 5:18 (2:9)

    25.kolo

    St 24.04. 16:30 Neratovice - Ústí n/L 1:32 (0:16)
    Čt 23.05. 16:30 Junior Chomutov - SK Kladno 4:3 (3:3)
    Čt 06.06. 15:00 Sokolov - Teplice 6:4 (0:2)
    Čt 06.06. 17:00 Karlovy Vary - Mostecký FK 4:1 (2:0)
    So 08.06. 10:15 Slavia Praha - Meteor 5:4 (3:2)
    Ne 09.06. 10:00 Vyšehrad - Litvínov 3:1 (2:0)

    26.kolo

    St 29.05. 16:00 Litvínov - Sokolov 4:7 (1:4)
    Čt 13.06. 16:00 Teplice - Neratovice 15:4 (5:2)
    So 15.06. 10:00 Mostecký FK - Junior Chomutov 9:3 (3:1)
    So 15.06. 10:00 Ústí n/L - Junior Děčín 40:1 (20:1)
    So 15.06. 13:30 SK Kladno - Vyšehrad 2:1 (1:1)
    Ne 16.06. 17:00 Meteor - Karlovy Vary 6:3 (2:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 24 20 1 3 348:91 61
    2. 24 19 0 5 146:57 57
    3. 24 17 0 7 206:123 51
    4. 24 17 0 7 163:81 51
    5. 24 15 3 6 189:88 48
    6. 24 14 3 7 172:92 45
    7. 24 14 2 8 247:86 44
    8. 24 12 0 12 144:150 36
    9. 24 7 4 13 113:157 25
    10. 24 6 1 17 91:266 19
    11. 24 5 0 19 79:236 15
    12. 24 1 2 21 60:268 5
    13. 24 1 0 23 59:322 3