Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 15. listopadu 2019
svátek má Leopold.
Hlavní menu
  • ID: 13009
  • Návštěvy: 52/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Třebíč  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4022
    Týden:
    52
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 11.08. 14:00 Pyšel - Rokytnice 1:1 (0:0)
    So 11.08. 16:30 Výčapy - Hartvíkovice 3:2 (2:1)
    Ne 12.08. 10:30 Horní Újezd - Rudíkov-Trnava 3:4 (1:3)
    Ne 12.08. 16:30 Jemnicko B - FŠ Třebíč 0:3 (0:2)
    Ne 12.08. 16:30 Chlístov - Blatnice 1:2 (1:0)
    Ne 12.08. 16:30 Třebelovice - Lipník 2:1 (1:0)
    Ne 12.08. 16:30 Vladislav - Náměšť n.O. B 4:1 (1:0)

    3.kolo

    So 18.08. 16:30 Hartvíkovice - Vladislav 0:1 (0:1)
    So 18.08. 16:30 Blatnice - Horní Újezd 4:0 (2:0)
    So 18.08. 16:30 Rokytnice - Chlístov 2:5 (0:3)
    So 18.08. 16:30 FŠ Třebíč - Pyšel 3:0 (1:0)
    Ne 19.08. 16:30 Náměšť n.O. B - Jemnicko B 2:3 (1:2)
    Ne 19.08. 16:30 Lipník - Výčapy 2:6 (1:3)
    Ne 19.08. 16:30 Rudíkov-Trnava - Třebelovice 5:2 (2:1)

    4.kolo

    Ne 26.08. 16:30 Jemnicko B - Pyšel 4:0 (2:0)
    Ne 26.08. 16:30 Chlístov - FŠ Třebíč 5:3 (2:2)
    Ne 26.08. 16:30 Horní Újezd - Rokytnice 1:2 (0:1)
    Ne 26.08. 16:30 Třebelovice - Blatnice 5:4 (3:1)
    Ne 26.08. 16:30 Výčapy - Rudíkov-Trnava 1:2 (1:0)
    Ne 26.08. 16:30 Vladislav - Lipník 4:1 (1:0)
    Ne 26.08. 16:30 Náměšť n.O. B - Hartvíkovice 5:1 (2:1)

    5.kolo

    So 01.09. 16:30 Hartvíkovice - Jemnicko B 3:1 (2:1)
    So 01.09. 16:30 Rudíkov-Trnava - Vladislav 2:1 (1:1)
    So 01.09. 16:30 Rokytnice - Třebelovice 3:0 (1:0)
    So 01.09. 16:30 FŠ Třebíč - Horní Újezd 4:0 (3:0)
    Ne 02.09. 16:30 Lipník - Náměšť n.O. B 2:2 (0:1)
    Ne 02.09. 16:30 Blatnice - Výčapy 3:2 (0:1)
    Ne 02.09. 16:30 Pyšel - Chlístov 3:9 (1:3)

    6.kolo

    So 08.09. 16:00 Hartvíkovice - Lipník 2:2 (0:1)
    Ne 09.09. 16:00 Jemnicko B - Chlístov 2:1 (0:0)
    Ne 09.09. 16:00 Horní Újezd - Pyšel 4:0 (2:0)
    Ne 09.09. 16:00 Třebelovice - FŠ Třebíč 3:7 (2:4)
    Ne 09.09. 16:00 Výčapy - Rokytnice 4:1 (2:0)
    Ne 09.09. 16:00 Vladislav - Blatnice 1:0 (0:0)
    Ne 09.09. 16:00 Náměšť n.O. B - Rudíkov-Trnava 1:1 (1:0)

    7.kolo

    So 15.09. 16:00 Rudíkov-Trnava - Hartvíkovice 4:1 (2:1)
    So 15.09. 16:00 Blatnice - Náměšť n.O. B 1:1 (1:0)
    So 15.09. 16:00 FŠ Třebíč - Výčapy 4:0 (2:0)
    So 15.09. 16:00 Pyšel - Třebelovice 2:3 (1:3)
    Ne 16.09. 12:30 Rokytnice - Vladislav 1:0 (0:0)
    Ne 16.09. 16:00 Lipník - Jemnicko B 3:0 (1:0)
    Ne 16.09. 16:00 Chlístov - Horní Újezd 6:4 (5:3)

    8.kolo

    So 22.09. 15:30 Náměšť n.O. B - Rokytnice 3:3 (0:0)
    Ne 23.09. 15:30 Jemnicko B - Horní Újezd 1:3 (0:2)
    Ne 23.09. 15:30 Třebelovice - Chlístov 5:0 (2:0)
    Ne 23.09. 15:30 Výčapy - Pyšel 2:1 (0:0)
    Ne 23.09. 15:30 Vladislav - FŠ Třebíč 1:1 (1:1)
    Ne 23.09. 15:30 Hartvíkovice - Blatnice 2:2 (1:1)
    Ne 23.09. 15:30 Lipník - Rudíkov-Trnava 4:2 (4:1)

    9.kolo

    So 29.09. 15:30 Blatnice - Lipník 2:0 (1:0)
    So 29.09. 15:30 Rokytnice - Hartvíkovice 1:4 (1:4)
    So 29.09. 15:30 FŠ Třebíč - Náměšť n.O. B 5:1 (3:1)
    Ne 30.09. 15:30 Rudíkov-Trnava - Jemnicko B 2:0 (0:0)
    Ne 30.09. 15:30 Pyšel - Vladislav 0:2 (0:2)
    Ne 30.09. 15:30 Chlístov - Výčapy 3:1 (2:0)
    Ne 30.09. 15:30 Horní Újezd - Třebelovice 3:1 (1:0)

    10.kolo

    So 06.10. 15:00 Náměšť n.O. B - Pyšel 4:0 (1:0)
    So 06.10. 15:00 Hartvíkovice - FŠ Třebíč 4:0 (2:0)
    So 06.10. 15:00 Rudíkov-Trnava - Blatnice 8:2 (3:2)
    Ne 07.10. 15:00 Jemnicko B - Třebelovice 1:2 (1:0)
    Ne 07.10. 15:00 Výčapy - Horní Újezd 4:1 (3:0)
    Ne 07.10. 15:00 Vladislav - Chlístov 2:1 (2:0)
    Ne 07.10. 15:00 Lipník - Rokytnice 2:1 (0:1)

    11.kolo

    So 13.10. 15:00 Blatnice - Jemnicko B 2:2 (0:1)
    So 13.10. 15:00 FŠ Třebíč - Lipník 4:0 (3:0)
    So 13.10. 15:00 Třebelovice - Výčapy 2:3 (2:2)
    Ne 14.10. 15:00 Rokytnice - Rudíkov-Trnava 1:4 (0:3)
    Ne 14.10. 15:00 Pyšel - Hartvíkovice 2:4 (0:2)
    Ne 14.10. 15:00 Chlístov - Náměšť n.O. B 5:6 (2:6)
    Ne 14.10. 15:00 Horní Újezd - Vladislav 0:1 (0:0)

    12.kolo

    So 20.10. 14:30 Hartvíkovice - Chlístov 11:1 (4:1)
    So 20.10. 14:30 Rudíkov-Trnava - FŠ Třebíč 0:5 (0:3)
    So 20.10. 14:30 Blatnice - Rokytnice 2:3 (1:1)
    Ne 21.10. 14:30 Jemnicko B - Výčapy 0:2 (0:1)
    Ne 21.10. 14:30 Vladislav - Třebelovice 3:4 (1:2)
    Ne 21.10. 14:30 Náměšť n.O. B - Horní Újezd 5:1 (1:0)
    Ne 21.10. 14:30 Lipník - Pyšel 7:0 (2:0)

    13.kolo

    So 27.10. 14:30 Rokytnice - Jemnicko B 2:2 (0:1)
    So 27.10. 14:30 FŠ Třebíč - Blatnice 5:0 (3:0)
    Ne 28.10. 14:30 Pyšel - Rudíkov-Trnava 1:2 (0:1)
    Ne 28.10. 14:30 Chlístov - Lipník 0:3 (0:2)
    Ne 28.10. 14:30 Horní Újezd - Hartvíkovice 1:4 (0:1)
    Ne 28.10. 14:30 Třebelovice - Náměšť n.O. B 3:4 (2:2)
    Ne 28.10. 14:30 Výčapy - Vladislav 2:0 (1:0)

    1.kolo

    So 03.11. 14:00 Vladislav - Jemnicko B 1:0 (0:0)
    So 03.11. 14:00 Náměšť n.O. B - Výčapy 3:1 (2:0)
    So 03.11. 14:00 Hartvíkovice - Třebelovice 11:0 (5:0)
    So 03.11. 14:00 Lipník - Horní Újezd 6:1 (1:0)
    So 03.11. 14:00 Rudíkov-Trnava - Chlístov 2:1 (0:1)
    So 03.11. 14:00 Blatnice - Pyšel 2:2 (2:0)
    So 03.11. 14:00 Rokytnice - FŠ Třebíč 1:8 (0:2)

    15.kolo

    So 23.03. 15:00 Rokytnice - Pyšel 5:1 (3:1)
    So 23.03. 15:00 Blatnice - Chlístov 3:2 (2:1)
    So 23.03. 15:00 Rudíkov-Trnava - Horní Újezd 4:0 (3:0)
    So 23.03. 15:00 Lipník - Třebelovice 1:5 (1:2)
    Ne 24.03. 15:00 Hartvíkovice - Výčapy 0:3 (0:1)
    Ne 24.03. 15:00 Náměšť n.O. B - Vladislav 7:1 (4:0)
    Ne 24.03. 15:30 FŠ Třebíč - Jemnicko B 4:2 (1:2)

    16.kolo

    Ne 31.03. 15:00 Jemnicko B - Náměšť n.O. B 3:3 (0:2)
    Ne 31.03. 15:00 Vladislav - Hartvíkovice 2:1 (1:0)
    Ne 31.03. 15:00 Výčapy - Lipník 0:4 (0:1)
    Ne 31.03. 15:00 Třebelovice - Rudíkov-Trnava 2:1 (1:1)
    Ne 31.03. 15:00 Horní Újezd - Blatnice 0:3 (0:1)
    Ne 31.03. 15:00 Chlístov - Rokytnice 1:5 (0:2)
    Ne 31.03. 15:00 Pyšel - FŠ Třebíč 1:1 (1:1)

    17.kolo

    So 06.04. 15:30 Blatnice - Třebelovice 3:3 (0:0)
    So 06.04. 15:30 Rudíkov-Trnava - Výčapy 1:1 (1:1)
    So 06.04. 15:30 Hartvíkovice - Náměšť n.O. B 2:0 (1:0)
    Ne 07.04. 15:30 Pyšel - Jemnicko B 2:0 (1:0)
    Ne 07.04. 15:30 Rokytnice - Horní Újezd 4:1 (1:1)
    Ne 07.04. 15:30 Lipník - Vladislav 0:5 (0:4)
    Ne 07.04. 16:00 FŠ Třebíč - Chlístov 2:2 (0:2)

    18.kolo

    Ne 14.04. 15:30 Jemnicko B - Hartvíkovice 1:3 (1:1)
    Ne 14.04. 15:30 Náměšť n.O. B - Lipník 4:3 (0:2)
    Ne 14.04. 15:30 Vladislav - Rudíkov-Trnava 4:0 (2:0)
    Ne 14.04. 15:30 Výčapy - Blatnice 0:2 (0:1)
    Ne 14.04. 15:30 Třebelovice - Rokytnice 4:0 (1:0)
    Ne 14.04. 15:30 Horní Újezd - FŠ Třebíč 1:3 (0:2)
    Ne 14.04. 15:30 Chlístov - Pyšel 3:0 (1:0)

    19.kolo

    So 20.04. 16:00 Blatnice - Vladislav 0:3 (0:1)
    So 20.04. 16:00 Rudíkov-Trnava - Náměšť n.O. B 0:1 (0:0)
    So 20.04. 16:00 Lipník - Hartvíkovice 0:3 (0:2)
    Ne 21.04. 16:00 Chlístov - Jemnicko B 4:0 (0:0)
    Ne 21.04. 16:00 Pyšel - Horní Újezd 0:1 (0:0)
    Ne 21.04. 16:00 FŠ Třebíč - Třebelovice 4:0 (2:0)
    Ne 21.04. 16:00 Rokytnice - Výčapy 3:1 (2:1)

    20.kolo

    So 27.04. 16:00 Náměšť n.O. B - Blatnice 0:0 (0:0)
    So 27.04. 16:00 Třebelovice - Pyšel 5:1 (4:1)
    Ne 28.04. 10:15 Hartvíkovice - Rudíkov-Trnava 1:2 (1:1)
    Ne 28.04. 16:00 Jemnicko B - Lipník 3:2 (1:1)
    Ne 28.04. 16:00 Vladislav - Rokytnice 3:3 (2:1)
    Ne 28.04. 16:00 Výčapy - FŠ Třebíč 0:1 (0:0)
    Ne 28.04. 16:00 Horní Újezd - Chlístov 1:1 (0:0)

    21.kolo

    So 04.05. 16:30 Rudíkov-Trnava - Lipník 5:3 (3:1)
    Ne 05.05. 14:00 Rokytnice - Náměšť n.O. B 4:2 (2:0)
    Ne 05.05. 16:30 Horní Újezd - Jemnicko B 4:0 (1:0)
    Ne 05.05. 16:30 Chlístov - Třebelovice 2:0 (1:0)
    Ne 05.05. 16:30 Pyšel - Výčapy 1:2 (1:0)
    Ne 05.05. 16:30 FŠ Třebíč - Vladislav 1:1 (0:0)
    Ne 05.05. 16:30 Blatnice - Hartvíkovice 3:1 (2:1)

    22.kolo

    So 11.05. 16:30 Lipník - Blatnice 2:0 (1:0)
    So 11.05. 16:30 Hartvíkovice - Rokytnice 2:1 (0:1)
    So 11.05. 16:30 Náměšť n.O. B - FŠ Třebíč 0:6 (0:3)
    Ne 12.05. 16:30 Jemnicko B - Rudíkov-Trnava 0:6 (0:2)
    Ne 12.05. 16:30 Vladislav - Pyšel 2:2 (1:1)
    Ne 12.05. 16:30 Výčapy - Chlístov 0:2 (0:2)
    Ne 12.05. 16:30 Třebelovice - Horní Újezd 4:2 (2:1)

    23.kolo

    So 18.05. 16:30 Třebelovice - Jemnicko B 2:2 (1:1)
    So 18.05. 16:30 Chlístov - Vladislav 1:2 (1:1)
    So 18.05. 16:30 Pyšel - Náměšť n.O. B 2:2 (2:0)
    So 18.05. 16:30 FŠ Třebíč - Hartvíkovice 2:2 (0:0)
    So 18.05. 16:30 Blatnice - Rudíkov-Trnava 2:2 (1:1)
    Ne 19.05. 16:30 Horní Újezd - Výčapy 0:2 (0:1)
    24.05. 18:00 Rokytnice - Lipník 3:5 (3:3)

    24.kolo

    So 25.05. 16:30 Hartvíkovice - Pyšel 6:0 (4:0)
    So 25.05. 16:30 Náměšť n.O. B - Chlístov 1:2 (1:1)
    Ne 26.05. 16:30 Jemnicko B - Blatnice 1:4 (1:3)
    Ne 26.05. 16:30 Rudíkov-Trnava - Rokytnice 2:1 (2:1)
    Ne 26.05. 16:30 Lipník - FŠ Třebíč 2:5 (2:2)
    Ne 26.05. 16:30 Vladislav - Horní Újezd 1:0 (1:0)
    Ne 26.05. 16:30 Výčapy - Třebelovice 1:3 (0:2)

    25.kolo

    So 01.06. 16:30 Horní Újezd - Náměšť n.O. B 0:6 (0:3)
    Ne 02.06. 16:30 Výčapy - Jemnicko B 4:1 (1:0)
    Ne 02.06. 16:30 Třebelovice - Vladislav 3:3 (1:1)
    Ne 02.06. 16:30 Chlístov - Hartvíkovice 3:2 (2:2)
    Ne 02.06. 16:30 Pyšel - Lipník 2:7 (1:2)
    Ne 02.06. 16:30 FŠ Třebíč - Rudíkov-Trnava 2:1 (2:0)
    Ne 02.06. 16:30 Rokytnice - Blatnice 1:6 (0:2)

    26.kolo

    So 08.06. 16:30 Blatnice - FŠ Třebíč 2:2 (2:0)
    So 08.06. 16:30 Lipník - Chlístov 2:4 (2:2)
    So 08.06. 16:30 Hartvíkovice - Horní Újezd 3:1 (0:0)
    Ne 09.06. 16:30 Jemnicko B - Rokytnice 6:3 (2:3)
    Ne 09.06. 16:30 Rudíkov-Trnava - Pyšel 6:1 (4:0)
    Ne 09.06. 16:30 Náměšť n.O. B - Třebelovice 6:4 (3:2)
    Ne 09.06. 16:30 Vladislav - Výčapy 1:1 (1:0)

    14.kolo

    St 01.05. 16:00 FŠ Třebíč - Rokytnice 9:0 (7:0)
    St 08.05. 16:30 Jemnicko B - Vladislav 2:0 (0:0)
    14.06. 18:00 Horní Újezd - Lipník 2:5 (1:2)
    So 15.06. 16:30 Pyšel - Blatnice 2:2 (0:0)
    So 15.06. 16:30 Chlístov - Rudíkov-Trnava 2:5 (1:2)
    So 15.06. 16:30 Třebelovice - Hartvíkovice 2:0 (0:0)
    So 15.06. 16:30 Výčapy - Náměšť n.O. B 2:1 (0:1)
    Správce soutěže: Lukáš Příkazský

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 18 6 2 94:29 60
    2. 26 17 3 6 73:43 54
    3. 26 14 6 6 49:34 48
    4. 26 13 3 10 75:43 42
    5. 26 13 3 10 69:73 42
    6. 26 13 2 11 48:44 41
    7. 26 11 7 8 71:59 40
    8. 26 10 9 7 56:51 39
    9. 26 12 2 12 67:69 38
    10. 26 11 2 13 69:67 35
    11. 26 9 4 13 55:79 31
    12. 26 6 4 16 37:67 22
    13. 26 5 1 20 35:78 16
    14. 26 1 6 19 27:89 9