Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 20. listopadu 2019
svátek má Nikola.
Hlavní menu
  • ID: 13010
  • Návštěvy: 30/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Třebíč  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2658
    Týden:
    30
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 11.08. 16:30 Okříšky B - Rapotice B 4:2 (2:2)
    So 11.08. 16:30 Kouty B - Jakubov 2:2 (0:1)
    So 11.08. 16:30 Šebkovice B - Opatov 1:5 (1:0)
    Ne 12.08. 16:30 Dukovany B - M. Budějovice B 5:2 (2:1)
    Ne 12.08. 16:30 Radotice - Třebenice 2:3 (1:2)
    Ne 12.08. 16:30 Hrotovice - Myslibořice 1:5 (0:2)
    Ne 12.08. 16:30 Studenec - T.J. Koněšín 4:2 (2:0)

    3.kolo

    So 18.08. 16:30 Opatov - Studenec 3:3 (1:3)
    So 18.08. 16:30 Myslibořice - Šebkovice B 5:4 (2:1)
    So 18.08. 16:30 Třebenice - Hrotovice 4:1 (1:0)
    So 18.08. 16:30 M. Budějovice B - Kouty B 3:1 (1:0)
    So 18.08. 16:30 Rapotice B - Dukovany B 4:2 (1:0)
    Ne 19.08. 15:00 Jakubov - Radotice 4:4 (3:0)
    Ne 19.08. 16:30 T.J. Koněšín - Okříšky B 2:1 (1:1)

    4.kolo

    So 25.08. 15:00 Studenec - Myslibořice 5:6 (3:3)
    So 25.08. 16:30 Okříšky B - Dukovany B 2:2 (1:2)
    So 25.08. 16:30 Kouty B - Rapotice B 3:1 (3:1)
    So 25.08. 16:30 T.J. Koněšín - Opatov 4:1 (2:1)
    Ne 26.08. 16:30 Radotice - M. Budějovice B 4:4 (3:2)
    Ne 26.08. 16:30 Hrotovice - Jakubov 1:1 (1:0)
    Ne 26.08. 16:30 Šebkovice B - Třebenice 2:6 (1:4)

    5.kolo

    So 01.09. 16:30 Opatov - Okříšky B 7:1 (3:1)
    So 01.09. 16:30 Třebenice - Studenec 4:2 (3:1)
    So 01.09. 16:30 M. Budějovice B - Hrotovice 4:1 (1:1)
    So 01.09. 16:30 Rapotice B - Radotice 3:0 (0:0)
    So 01.09. 16:30 Dukovany B - Kouty B 3:1 (0:1)
    Ne 02.09. 15:00 Jakubov - Šebkovice B 2:2 (1:2)
    Ne 02.09. 16:30 Myslibořice - T.J. Koněšín 2:3 (0:2)

    6.kolo

    So 08.09. 16:00 Studenec - Jakubov 3:2 (1:2)
    So 08.09. 16:00 T.J. Koněšín - Třebenice 5:3 (1:1)
    So 08.09. 16:00 Opatov - Myslibořice 3:2 (1:1)
    Ne 09.09. 10:30 Okříšky B - Kouty B 5:2 (0:2)
    Ne 09.09. 16:00 Radotice - Dukovany B 4:0 (0:0)
    Ne 09.09. 16:00 Hrotovice - Rapotice B 4:3 (3:1)
    Ne 09.09. 16:00 Šebkovice B - M. Budějovice B 4:3 (0:1)

    7.kolo

    So 15.09. 16:00 Třebenice - Opatov 4:3 (4:0)
    So 15.09. 16:00 Rapotice B - Šebkovice B 1:1 (1:0)
    So 15.09. 16:00 Dukovany B - Hrotovice 0:5 (0:4)
    So 15.09. 16:00 Kouty B - Radotice 2:1 (2:1)
    Ne 16.09. 15:00 Jakubov - T.J. Koněšín 1:5 (0:2)
    Ne 16.09. 16:00 Myslibořice - Okříšky B 5:4 (4:2)
    Ne 16.09. 16:00 M. Budějovice B - Studenec 5:3 (3:2)

    8.kolo

    So 22.09. 15:30 Šebkovice B - Dukovany B 4:1 (1:1)
    Ne 23.09. 10:15 Okříšky B - Radotice 8:0 (4:0)
    Ne 23.09. 15:30 Hrotovice - Kouty B 5:1 (3:1)
    Ne 23.09. 15:30 Studenec - Rapotice B 2:2 (2:1)
    Ne 23.09. 15:30 T.J. Koněšín - M. Budějovice B 6:2 (3:2)
    Ne 23.09. 15:30 Opatov - Jakubov 4:3 (0:1)
    Ne 23.09. 15:30 Myslibořice - Třebenice 3:2 (3:0)

    9.kolo

    So 29.09. 15:30 Třebenice - Okříšky B 1:2 (1:0)
    So 29.09. 15:30 M. Budějovice B - Opatov 3:4 (3:4)
    So 29.09. 15:30 Rapotice B - T.J. Koněšín 2:5 (2:1)
    So 29.09. 15:30 Kouty B - Šebkovice B 3:1 (3:1)
    Ne 30.09. 15:00 Jakubov - Myslibořice 1:5 (1:4)
    Ne 30.09. 15:30 Dukovany B - Studenec 3:1 (1:1)
    Ne 30.09. 15:30 Radotice - Hrotovice 1:0 (0:0)

    10.kolo

    So 06.10. 15:00 Okříšky B - Hrotovice 3:1 (2:1)
    So 06.10. 15:00 Šebkovice B - Radotice 4:0 (4:0)
    So 06.10. 15:00 Opatov - Rapotice B 2:1 (1:0)
    So 06.10. 15:00 Myslibořice - M. Budějovice B 2:5 (1:3)
    So 06.10. 15:00 Třebenice - Jakubov 7:2 (2:0)
    Ne 07.10. 15:00 Studenec - Kouty B 7:0 (4:0)
    Ne 07.10. 15:00 T.J. Koněšín - Dukovany B 5:1 (5:0)

    11.kolo

    So 13.10. 15:00 Rapotice B - Myslibořice 0:2 (0:2)
    So 13.10. 15:00 Dukovany B - Opatov 2:1 (2:0)
    So 13.10. 15:00 Kouty B - T.J. Koněšín 1:0 (0:0)
    So 13.10. 15:00 Hrotovice - Šebkovice B 0:5 (0:3)
    Ne 14.10. 15:00 Jakubov - Okříšky B 6:2 (4:1)
    Ne 14.10. 15:00 M. Budějovice B - Třebenice 2:3 (0:1)
    Ne 14.10. 15:00 Radotice - Studenec 3:0 (1:0)

    12.kolo

    So 20.10. 14:30 Opatov - Kouty B 3:4 (1:2)
    So 20.10. 14:30 Třebenice - Rapotice B 3:4 (1:2)
    Ne 21.10. 14:30 Okříšky B - Šebkovice B 1:4 (0:1)
    Ne 21.10. 14:30 Studenec - Hrotovice 4:3 (2:2)
    Ne 21.10. 14:30 T.J. Koněšín - Radotice 4:0 (2:0)
    Ne 21.10. 14:30 Myslibořice - Dukovany B 8:1 (5:0)
    Ne 21.10. 14:30 Jakubov - M. Budějovice B 2:4 (1:1)

    13.kolo

    So 27.10. 14:30 M. Budějovice B - Okříšky B 4:0 (1:0)
    So 27.10. 14:30 Dukovany B - Třebenice 2:5 (1:3)
    So 27.10. 14:30 Kouty B - Myslibořice 2:4 (0:3)
    So 27.10. 14:30 Šebkovice B - Studenec 9:0 (2:0)
    Ne 28.10. 14:30 Rapotice B - Jakubov 5:1 (1:1)
    Ne 28.10. 14:30 Radotice - Opatov 7:1 (2:1)
    Ne 28.10. 14:30 Hrotovice - T.J. Koněšín 1:2 (1:0)

    1.kolo

    So 03.11. 11:00 M. Budějovice B - Rapotice B 4:4 (3:2)
    So 03.11. 14:00 T.J. Koněšín - Šebkovice B 3:3 (1:1)
    So 03.11. 14:00 Opatov - Hrotovice 2:0 (1:0)
    So 03.11. 14:00 Myslibořice - Radotice 0:0 (0:0)
    So 03.11. 14:00 Třebenice - Kouty B 2:4 (1:2)
    Ne 04.11. 14:00 Studenec - Okříšky B 4:2 (3:1)
    Ne 04.11. 14:00 Jakubov - Dukovany B 1:3 (0:1)

    15.kolo

    So 23.03. 15:00 Rapotice B - Okříšky B 6:1 (2:1)
    Ne 24.03. 15:00 Jakubov - Kouty B 1:5 (0:4)
    Ne 24.03. 15:00 Třebenice - Radotice 1:7 (1:5)
    Ne 24.03. 15:00 Myslibořice - Hrotovice 4:2 (2:1)
    Ne 24.03. 15:00 Opatov - Šebkovice B 1:3 (1:2)
    Ne 24.03. 15:00 T.J. Koněšín - Studenec 2:2 (0:2)
    26.04. 17:00 M. Budějovice B - Dukovany B 4:0 (1:0)

    16.kolo

    So 30.03. 15:00 Studenec - Opatov 3:3 (3:1)
    So 30.03. 15:00 Šebkovice B - Myslibořice 2:1 (1:0)
    So 30.03. 15:00 Hrotovice - Třebenice 4:3 (1:0)
    Ne 31.03. 10:15 Kouty B - M. Budějovice B 4:0 (1:0)
    Ne 31.03. 15:00 Okříšky B - T.J. Koněšín 2:3 (2:1)
    Ne 31.03. 15:00 Radotice - Jakubov 0:2 (0:1)
    Ne 31.03. 15:00 Dukovany B - Rapotice B 4:5 (1:1)

    17.kolo

    So 06.04. 15:30 Dukovany B - Okříšky B 3:2 (2:1)
    So 06.04. 15:30 Rapotice B - Kouty B 2:1 (0:0)
    So 06.04. 15:30 Opatov - T.J. Koněšín 3:1 (1:1)
    Ne 07.04. 15:00 Jakubov - Hrotovice 3:1 (2:1)
    Ne 07.04. 15:30 M. Budějovice B - Radotice 4:4 (1:0)
    Ne 07.04. 15:30 Třebenice - Šebkovice B 6:1 (3:0)
    Ne 07.04. 15:30 Myslibořice - Studenec 2:3 (1:2)

    18.kolo

    So 13.04. 15:30 Okříšky B - Opatov 1:2 (1:0)
    Ne 14.04. 15:30 T.J. Koněšín - Myslibořice 6:0 (2:0)
    Ne 14.04. 15:30 Studenec - Třebenice 2:1 (2:0)
    Ne 14.04. 15:30 Šebkovice B - Jakubov 2:3 (1:2)
    Ne 14.04. 15:30 Hrotovice - M. Budějovice B 2:0 (1:0)
    Ne 14.04. 15:30 Radotice - Rapotice B 0:3 (0:2)
    Ne 14.04. 15:30 Kouty B - Dukovany B 3:4 (2:2)

    19.kolo

    So 20.04. 15:00 Rapotice B - Hrotovice 2:1 (1:0)
    So 20.04. 16:00 Kouty B - Okříšky B 2:2 (1:1)
    So 20.04. 16:00 Dukovany B - Radotice 4:2 (1:0)
    So 20.04. 16:00 Třebenice - T.J. Koněšín 1:1 (1:0)
    So 20.04. 16:00 Myslibořice - Opatov 4:2 (2:0)
    Ne 21.04. 15:00 Jakubov - Studenec 3:5 (2:3)
    Ne 21.04. 16:00 M. Budějovice B - Šebkovice B 2:3 (1:2)

    20.kolo

    So 27.04. 16:00 Okříšky B - Myslibořice 1:8 (0:4)
    So 27.04. 16:00 Šebkovice B - Rapotice B 5:2 (1:0)
    Ne 28.04. 16:00 Opatov - Třebenice 4:2 (1:2)
    Ne 28.04. 16:00 T.J. Koněšín - Jakubov 4:1 (2:0)
    Ne 28.04. 16:00 Studenec - M. Budějovice B 2:0 (1:0)
    Ne 28.04. 16:00 Hrotovice - Dukovany B 4:1 (1:0)
    Ne 28.04. 16:00 Radotice - Kouty B 2:2 (2:0)

    21.kolo

    So 04.05. 16:30 Kouty B - Hrotovice 6:2 (5:1)
    So 04.05. 16:30 Dukovany B - Šebkovice B 0:4 (0:2)
    So 04.05. 16:30 Rapotice B - Studenec 7:3 (3:2)
    So 04.05. 16:30 Třebenice - Myslibořice 3:0 (1:0)
    Ne 05.05. 15:00 Jakubov - Opatov 0:1 (0:1)
    Ne 05.05. 16:30 Radotice - Okříšky B 4:4 (2:2)
    Ne 05.05. 16:30 M. Budějovice B - T.J. Koněšín 1:1 (1:0)

    22.kolo

    So 11.05. 16:30 Šebkovice B - Kouty B 4:1 (1:1)
    Ne 12.05. 16:30 Okříšky B - Třebenice 2:0 (1:0)
    Ne 12.05. 16:30 Myslibořice - Jakubov 8:0 (4:0)
    Ne 12.05. 16:30 Opatov - M. Budějovice B 1:5 (0:2)
    Ne 12.05. 16:30 T.J. Koněšín - Rapotice B 4:1 (2:0)
    Ne 12.05. 16:30 Studenec - Dukovany B 5:1 (3:0)
    Ne 12.05. 16:30 Hrotovice - Radotice 1:1 (1:1)

    23.kolo

    So 18.05. 16:30 Kouty B - Studenec 4:0 (2:0)
    So 18.05. 16:30 Dukovany B - T.J. Koněšín 4:3 (4:1)
    So 18.05. 16:30 Rapotice B - Opatov 9:2 (5:1)
    So 18.05. 16:30 M. Budějovice B - Myslibořice 4:6 (2:4)
    Ne 19.05. 15:00 Jakubov - Třebenice 2:4 (1:2)
    Ne 19.05. 16:30 Hrotovice - Okříšky B 1:4 (0:2)
    Ne 19.05. 16:30 Radotice - Šebkovice B 2:0 (2:0)

    24.kolo

    So 25.05. 16:30 Třebenice - M. Budějovice B 10:2 (7:1)
    So 25.05. 16:30 Myslibořice - Rapotice B 3:2 (0:0)
    So 25.05. 16:30 Opatov - Dukovany B 3:4 (2:2)
    So 25.05. 16:30 T.J. Koněšín - Kouty B 4:2 (2:0)
    Ne 26.05. 10:30 Okříšky B - Jakubov 5:0 (1:0)
    Ne 26.05. 16:30 Studenec - Radotice 7:2 (2:1)
    Ne 26.05. 16:30 Šebkovice B - Hrotovice 3:0 (1:0)

    25.kolo

    So 01.06. 16:30 Kouty B - Opatov 4:4 (2:2)
    So 01.06. 16:30 Dukovany B - Myslibořice 2:5 (0:2)
    So 01.06. 16:30 M. Budějovice B - Jakubov 4:2 (2:0)
    Ne 02.06. 16:30 Šebkovice B - Okříšky B 0:2 (0:1)
    Ne 02.06. 16:30 Hrotovice - Studenec 1:5 (1:2)
    Ne 02.06. 16:30 Radotice - T.J. Koněšín 4:1 (1:0)
    Ne 02.06. 16:30 Rapotice B - Třebenice 7:3 (4:2)

    26.kolo

    So 08.06. 16:30 Okříšky B - M. Budějovice B 7:3 (5:2)
    So 08.06. 16:30 Třebenice - Dukovany B 2:2 (2:1)
    Ne 09.06. 15:00 Jakubov - Rapotice B 3:3 (1:2)
    Ne 09.06. 16:30 Myslibořice - Kouty B 8:1 (3:0)
    Ne 09.06. 16:30 Opatov - Radotice 8:2 (5:0)
    Ne 09.06. 16:30 T.J. Koněšín - Hrotovice 2:1 (2:0)
    Ne 09.06. 16:30 Studenec - Šebkovice B 5:3 (1:1)

    14.kolo

    14.06. 17:30 Rapotice B - M. Budějovice B 4:5 (0:3)
    14.06. 18:00 Dukovany B - Jakubov 6:1 (4:1)
    So 15.06. 16:30 Okříšky B - Studenec 6:0 (3:0)
    So 15.06. 16:30 Šebkovice B - T.J. Koněšín 1:5 (1:1)
    So 15.06. 16:30 Kouty B - Třebenice 3:3 (1:1)
    Ne 16.06. 16:30 Hrotovice - Opatov 1:0 (1:0)
    Ne 16.06. 16:30 Radotice - Myslibořice 3:1 (3:0)
    Správce soutěže: Lukáš Příkazský

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 17 4 5 83:45 55
    2. 26 17 1 8 99:62 52
    3. 26 13 4 9 80:79 43
    4. 26 13 3 10 75:60 42
    5. 26 12 4 10 85:68 40
    6. 26 12 3 11 86:71 39
    7. 26 12 3 11 73:74 39
    8. 26 11 3 12 74:72 36
    9. 26 10 5 11 64:73 35
    10. 26 11 2 13 60:86 35
    11. 26 10 4 12 79:85 34
    12. 26 8 7 11 59:71 31
    13. 26 7 2 17 44:69 23
    14. 26 4 5 17 49:95 17