Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 21. listopadu 2019
svátek má Albert.
Hlavní menu
  • ID: 13019
  • Návštěvy: 20/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1662
    Týden:
    20
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 25.08. 09:00 FK Znojmo - Blansko 2:5 (1:3)
    So 25.08. 09:30 Kahan - Pohořelice 10:3 (8:1)
    So 25.08. 10:45 FK Drnovice - Rájec 8:3 (3:2)
    So 25.08. 10:45 Tišnov - Medlánky 0:5 (0:4)
    So 25.08. 10:45 Žijeme hrou - Start Brno 5:7 (3:3)
    Ne 26.08. 10:45 Boskovice B - Křenovice 8:2 (5:2)
    Ne 26.08. 11:45 Bohunice - Soběšice 7:1 (4:1)

    4.kolo

    So 08.09. 09:00 FK Znojmo - Rájec 8:0 (4:0)
    So 08.09. 09:30 Kahan - Blansko 4:1 (3:1)
    So 08.09. 10:45 FK Drnovice - Tišnov 1:7 (1:5)
    So 08.09. 10:45 Soběšice - Start Brno 2:2 (1:1)
    So 08.09. 11:45 Žijeme hrou - Křenovice 6:7 (3:2)
    So 08.09. 11:45 Bohunice - Pohořelice 9:0 (5:0)
    Ne 09.09. 10:45 Boskovice B - Medlánky 1:13 (1:6)

    12.kolo

    St 29.08. 16:00 Blansko - Medlánky 1:2 (0:1)
    St 29.08. 17:45 FK Drnovice - Žijeme hrou 2:9 (1:4)
    St 29.08. 17:45 Bohunice - Kahan 5:5 (2:2)
    St 29.08. 17:45 Start Brno - FK Znojmo 6:4 (4:3)
    St 29.08. 17:45 Pohořelice - Tišnov 0:9 (0:6)
    St 29.08. 17:45 Křenovice - Rájec 8:0 (3:0)
    Út 11.09. 16:15 Soběšice - Boskovice B 4:4 (1:2)

    3.kolo

    So 01.09. 09:00 Blansko - Boskovice B 7:0 (4:0)
    So 01.09. 10:45 Pohořelice - Žijeme hrou 2:4 (2:2)
    Ne 02.09. 10:45 Křenovice - Kahan 2:11 (1:7)
    Ne 02.09. 10:45 Medlánky - FK Znojmo 4:1 (1:1)
    Ne 02.09. 10:45 Rájec - Tišnov 0:7 (0:3)
    St 12.09. 17:45 Soběšice - FK Drnovice 2:2 (0:2)
    Čt 13.09. 17:45 Start Brno - Bohunice 2:0 (1:0)

    5.kolo

    So 15.09. 09:00 Blansko - Žijeme hrou 4:2 (3:1)
    So 15.09. 10:45 Start Brno - FK Drnovice 6:0 (1:0)
    So 15.09. 10:45 Pohořelice - Soběšice 1:3 (0:1)
    So 15.09. 10:45 Tišnov - FK Znojmo 6:0 (3:0)
    Ne 16.09. 10:45 Křenovice - Bohunice 2:7 (2:1)
    Ne 16.09. 10:45 Medlánky - Kahan 4:4 (1:3)
    Ne 16.09. 10:45 Rájec - Boskovice B 0:6 (0:3)

    13.kolo

    St 05.09. 16:00 Kahan - Soběšice 6:1 (2:0)
    St 05.09. 17:45 Medlánky - FK Drnovice 5:1 (3:0)
    St 05.09. 17:45 Tišnov - Křenovice 4:1 (1:1)
    St 05.09. 17:45 Žijeme hrou - Bohunice 0:8 (0:2)
    Čt 06.09. 17:45 Boskovice B - Start Brno 1:4 (1:1)
    St 12.09. 17:45 Rájec - Blansko 3:5 (1:3)
    Út 18.09. 16:00 FK Znojmo - Pohořelice 2:1 (1:1)

    6.kolo

    So 22.09. 10:00 Kahan - Rájec 9:2 (4:1)
    So 22.09. 10:45 FK Znojmo - FK Drnovice 5:5 (2:0)
    So 22.09. 10:45 Soběšice - Křenovice 2:4 (1:1)
    So 22.09. 10:45 Start Brno - Pohořelice 8:1 (4:1)
    So 22.09. 11:45 Bohunice - Blansko 1:1 (0:1)
    Ne 23.09. 10:30 Boskovice B - Tišnov 0:5 (0:2)
    Ne 23.09. 10:45 Žijeme hrou - Medlánky 2:2 (1:1)

    7.kolo

    So 29.09. 09:00 Blansko - Soběšice 3:2 (1:1)
    So 29.09. 09:00 FK Znojmo - Boskovice B 5:3 (2:1)
    So 29.09. 10:45 Pohořelice - FK Drnovice 5:3 (2:1)
    So 29.09. 10:45 Tišnov - Kahan 2:2 (0:2)
    Ne 30.09. 10:45 Křenovice - Start Brno 3:5 (1:2)
    Ne 30.09. 10:45 Medlánky - Bohunice 1:0 (1:0)
    Ne 30.09. 10:45 Rájec - Žijeme hrou 4:5 (2:2)

    8.kolo

    So 06.10. 10:00 Kahan - FK Znojmo 3:1 (0:0)
    So 06.10. 10:45 FK Drnovice - Boskovice B 4:4 (3:3)
    So 06.10. 10:45 Soběšice - Medlánky 1:3 (0:2)
    So 06.10. 10:45 Start Brno - Blansko 1:3 (0:1)
    So 06.10. 10:45 Pohořelice - Křenovice 3:6 (2:1)
    So 06.10. 11:45 Bohunice - Rájec 3:0 (2:0)
    Ne 07.10. 10:45 Žijeme hrou - Tišnov 0:5 (0:2)

    9.kolo

    So 13.10. 09:00 Blansko - Pohořelice 3:1 (0:1)
    So 13.10. 09:00 FK Znojmo - Žijeme hrou 2:6 (1:2)
    So 13.10. 10:45 Tišnov - Bohunice 2:2 (2:0)
    Ne 14.10. 10:45 Křenovice - FK Drnovice 1:9 (1:3)
    Ne 14.10. 10:45 Medlánky - Start Brno 0:0 (0:0)
    Ne 14.10. 10:45 Rájec - Soběšice 2:7 (2:3)
    Ne 14.10. 10:45 Boskovice B - Kahan 2:5 (2:2)

    10.kolo

    So 20.10. 09:00 Pohořelice - Medlánky 3:2 (3:1)
    So 20.10. 10:45 FK Drnovice - Kahan 2:6 (2:2)
    So 20.10. 10:45 Soběšice - Tišnov 0:3 (0:3)
    So 20.10. 10:45 Start Brno - Rájec 3:2 (2:1)
    So 20.10. 11:45 Bohunice - FK Znojmo 10:3 (4:0)
    Ne 21.10. 10:45 Žijeme hrou - Boskovice B 2:4 (1:2)
    Ne 21.10. 10:45 Křenovice - Blansko 2:3 (2:2)

    11.kolo

    So 27.10. 09:00 Blansko - FK Drnovice 5:2 (3:1)
    So 27.10. 09:00 FK Znojmo - Soběšice 3:4 (1:3)
    So 27.10. 10:00 Kahan - Žijeme hrou 7:3 (3:2)
    So 27.10. 10:45 Medlánky - Křenovice 3:1 (1:0)
    So 27.10. 10:45 Tišnov - Start Brno 3:3 (0:2)
    Ne 28.10. 10:45 Rájec - Pohořelice 0:1 (0:1)
    Ne 28.10. 10:45 Boskovice B - Bohunice 1:4 (0:3)

    1.kolo

    So 03.11. 09:00 Pohořelice - Boskovice B 4:2 (3:2)
    So 03.11. 10:45 Soběšice - Žijeme hrou 6:2 (5:1)
    So 03.11. 10:45 Start Brno - Kahan 5:1 (3:0)
    So 03.11. 10:45 Medlánky - Rájec 12:0 (7:0)
    So 03.11. 11:45 Bohunice - FK Drnovice 7:3 (4:1)
    Ne 04.11. 09:00 Blansko - Tišnov 1:1 (0:0)
    Ne 04.11. 10:45 Křenovice - FK Znojmo 5:7 (2:4)

    14.kolo

    So 30.03. 09:00 FK Znojmo - Křenovice 8:0 (1:0)
    So 30.03. 10:00 Kahan - Start Brno 4:1 (2:1)
    So 30.03. 10:45 FK Drnovice - Bohunice 2:4 (2:2)
    So 30.03. 10:45 Žijeme hrou - Soběšice 0:3 (0:2)
    So 30.03. 10:45 Boskovice B - Pohořelice 3:0k
    So 30.03. 10:45 Tišnov - Blansko 6:1 (1:1)
    Ne 31.03. 10:45 Rájec - Medlánky 0:1 (0:1)

    15.kolo

    So 06.04. 09:00 Blansko - FK Znojmo 3:5 (0:3)
    So 06.04. 09:00 Pohořelice - Kahan 0:8 (0:4)
    So 06.04. 10:45 Křenovice - Boskovice B 4:1 (1:1)
    So 06.04. 10:45 Soběšice - Bohunice 5:0 (3:0)
    So 06.04. 11:45 Start Brno - Žijeme hrou 5:4 (1:1)
    Ne 07.04. 10:45 Rájec - FK Drnovice 0:10 (0:5)
    Ne 07.04. 10:45 Medlánky - Tišnov 0:1 (0:0)

    16.kolo

    So 13.04. 09:00 FK Znojmo - Medlánky 1:9 (1:4)
    So 13.04. 10:00 Kahan - Křenovice 4:1 (1:1)
    So 13.04. 10:45 FK Drnovice - Soběšice 0:2 (0:2)
    So 13.04. 10:45 Žijeme hrou - Pohořelice 3:1 (1:1)
    So 13.04. 10:45 Tišnov - Rájec 3:0 (0:0)
    So 13.04. 11:45 Bohunice - Start Brno 1:3 (0:1)
    Ne 14.04. 10:45 Boskovice B - Blansko 0:5 (0:1)

    17.kolo

    19.04. 10:45 Medlánky - Boskovice B 4:1 (1:0)
    So 20.04. 09:00 Blansko - Kahan 0:1 (0:1)
    So 20.04. 09:00 Pohořelice - Bohunice 1:8 (1:4)
    So 20.04. 10:45 Tišnov - FK Drnovice 7:4 (4:2)
    So 20.04. 11:45 Start Brno - Soběšice 4:0 (2:0)
    Ne 21.04. 10:45 Rájec - FK Znojmo 3:6 (2:1)
    Ne 21.04. 10:45 Křenovice - Žijeme hrou 5:3 (1:1)

    18.kolo

    So 27.04. 09:00 Soběšice - Pohořelice 3:1 (0:1)
    So 27.04. 09:00 FK Znojmo - Tišnov 0:1 (0:0)
    So 27.04. 10:00 Kahan - Medlánky 1:0 (0:0)
    So 27.04. 10:45 FK Drnovice - Start Brno 2:5 (0:3)
    So 27.04. 10:45 Žijeme hrou - Blansko 1:6 (0:4)
    So 27.04. 10:45 Boskovice B - Rájec 4:0 (2:0)
    So 27.04. 11:45 Bohunice - Křenovice 7:6 (5:2)

    25.kolo

    St 01.05. 09:00 FK Znojmo - Start Brno 0:3 (0:0)
    St 01.05. 10:00 Kahan - Bohunice 6:1 (4:1)
    St 01.05. 10:45 Žijeme hrou - FK Drnovice 1:1 (0:0)
    St 01.05. 10:45 Tišnov - Pohořelice 8:2 (2:0)
    St 01.05. 10:45 Rájec - Křenovice 3:4 (1:2)
    St 01.05. 10:45 Medlánky - Blansko 3:0 (1:0)
    Čt 02.05. 16:30 Boskovice B - Soběšice 2:1 (1:1)

    19.kolo

    So 04.05. 09:00 Blansko - Bohunice 3:4 (2:2)
    So 04.05. 09:00 Pohořelice - Start Brno 1:14 (1:5)
    So 04.05. 10:45 FK Drnovice - FK Znojmo 3:2 (0:1)
    Ne 05.05. 10:45 Tišnov - Boskovice B 3:1 (1:0)
    Ne 05.05. 10:45 Rájec - Kahan 0:5 (0:4)
    Ne 05.05. 10:45 Medlánky - Žijeme hrou 6:3 (2:2)
    Ne 05.05. 10:45 Křenovice - Soběšice 5:2 (2:1)

    20.kolo

    So 11.05. 09:00 FK Drnovice - Pohořelice 3:1 (0:1)
    So 11.05. 10:00 Kahan - Tišnov 1:6 (1:3)
    So 11.05. 10:45 Soběšice - Blansko 1:4 (0:2)
    So 11.05. 10:45 Žijeme hrou - Rájec 8:0 (2:0)
    So 11.05. 11:45 Start Brno - Křenovice 6:1 (3:0)
    So 11.05. 11:45 Bohunice - Medlánky 0:4 (0:2)
    Ne 12.05. 10:45 Boskovice B - FK Znojmo 0:5 (0:1)

    26.kolo

    St 08.05. 09:00 Pohořelice - FK Znojmo 0:12 (0:4)
    St 08.05. 10:45 FK Drnovice - Medlánky 0:3 (0:1)
    St 08.05. 10:45 Křenovice - Tišnov 4:7 (3:6)
    St 08.05. 10:45 Soběšice - Kahan 2:6 (0:1)
    St 08.05. 11:45 Start Brno - Boskovice B 4:3 (3:2)
    St 08.05. 11:45 Bohunice - Žijeme hrou 3:2 (0:1)
    Út 14.05. 16:30 Blansko - Rájec 9:2 (4:2)

    21.kolo

    So 18.05. 09:00 FK Znojmo - Kahan 1:2 (1:0)
    So 18.05. 09:00 Blansko - Start Brno 0:3 (0:0)
    So 18.05. 10:45 Tišnov - Žijeme hrou 13:0 (8:0)
    So 18.05. 10:45 Medlánky - Soběšice 5:0 (1:0)
    Ne 19.05. 09:00 Křenovice - Pohořelice 4:5 (2:3)
    Ne 19.05. 10:45 Boskovice B - FK Drnovice 3:6 (1:1)
    Ne 19.05. 10:45 Rájec - Bohunice 1:7 (0:4)

    22.kolo

    So 25.05. 09:00 Pohořelice - Blansko 0:6 (0:3)
    So 25.05. 10:00 Kahan - Boskovice B 9:0 (1:0)
    So 25.05. 10:45 FK Drnovice - Křenovice 4:1 (2:0)
    So 25.05. 10:45 Soběšice - Rájec 7:1 (5:0)
    So 25.05. 10:45 Žijeme hrou - FK Znojmo 5:6 (3:1)
    So 25.05. 11:45 Start Brno - Medlánky 0:1 (0:0)
    So 25.05. 11:45 Bohunice - Tišnov 1:5 (1:2)

    23.kolo

    So 01.06. 09:00 FK Znojmo - Bohunice 2:11 (1:6)
    So 01.06. 09:00 Medlánky - Pohořelice 15:0 (3:0)
    So 01.06. 09:00 Blansko - Křenovice 8:0 (3:0)
    So 01.06. 10:00 Kahan - FK Drnovice 1:2 (1:0)
    So 01.06. 10:45 Tišnov - Soběšice 8:3 (4:1)
    Ne 02.06. 10:45 Boskovice B - Žijeme hrou 2:4 (1:3)
    Ne 02.06. 10:45 Rájec - Start Brno 1:10 (0:4)

    24.kolo

    Čt 06.06. 18:00 Bohunice - Boskovice B 4:3 (1:3)
    So 08.06. 09:00 Pohořelice - Rájec 1:1 (0:0)
    So 08.06. 10:45 FK Drnovice - Blansko 2:2 (2:1)
    So 08.06. 10:45 Soběšice - FK Znojmo 2:1 (0:1)
    So 08.06. 10:45 Žijeme hrou - Kahan 2:4 (2:1)
    So 08.06. 11:45 Start Brno - Tišnov 2:0 (1:0)
    Ne 09.06. 10:45 Křenovice - Medlánky 0:5 (0:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 20 4 2 122:34 64
    2. 26 20 3 3 112:22 63
    3. 26 20 3 3 125:49 63
    4. 26 20 3 3 112:43 63
    5. 26 16 3 7 114:64 51
    6. 26 15 3 8 89:51 48
    7. 26 10 3 13 66:79 33
    8. 26 10 1 15 92:100 31
    9. 26 8 5 13 81:97 29
    10. 26 8 0 18 79:131 24
    11. 26 7 2 17 82:115 23
    12. 26 6 2 18 59:108 20
    13. 26 5 1 20 38:149 16
    14. 26 0 1 25 28:157 1