Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 14. prosince 2019
svátek má Lýdie.
Hlavní menu
  • ID: 13026
  • Návštěvy: 44/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Kraj Vysočina  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1899
    Týden:
    44
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 25.08. 09:00 Vrchovina - Humpolec 7:0 (2:0)
    So 25.08. 11:15 Nedvědice - Slavoj Polná 0:2 (0:2)
    Ne 26.08. 10:45 Třebíč - Okříšky 2:1 (1:1)
    Ne 26.08. 12:30 Pelhřimov - Bedřichov 6:1 (2:0)
    St 29.08. 16:30 Chotěboř - Velká Bíteš 1:4 (1:3)
    28.09. 11:45 Bystřice n.P. - Velké Meziříčí 3:2 (0:2)

    3.kolo

    So 01.09. 09:00 Slavoj Polná - Vrchovina 0:9 (0:1)
    So 01.09. 09:00 Bedřichov - Nedvědice 2:1 (2:1)
    So 01.09. 09:00 Velká Bíteš - Třebíč 1:3 (0:1)
    Ne 02.09. 09:00 Velké Meziříčí - Chotěboř 4:1 (1:1)
    Ne 02.09. 10:45 Okříšky - Pelhřimov 0:5 (0:2)
    Ne 02.09. 10:45 Humpolec - Bystřice n.P. 3:4 (1:2)

    1.kolo

    So 18.08. 09:00 Slavoj Polná - Pelhřimov 0:4 (0:1)
    So 18.08. 09:00 Bedřichov - Třebíč 0:10 (0:7)
    So 18.08. 09:00 Velká Bíteš - Bystřice n.P. 0:4 (0:2)
    Ne 19.08. 09:00 Velké Meziříčí - Humpolec 5:3 (2:0)
    Ne 19.08. 10:45 Okříšky - Chotěboř 1:3 (0:1)
    St 05.09. 16:30 Nedvědice - Vrchovina 0:1 (0:0)

    4.kolo

    07.09. 16:30 Pelhřimov - Velká Bíteš 5:1 (3:0)
    So 08.09. 09:00 Vrchovina - Bystřice n.P. 5:2 (1:1)
    So 08.09. 09:00 Chotěboř - Humpolec 1:2 (0:0)
    So 08.09. 09:00 Slavoj Polná - Bedřichov 4:3 (3:2)
    So 08.09. 10:45 Třebíč - Velké Meziříčí 3:0 (1:0)
    So 08.09. 11:15 Nedvědice - Okříšky 2:1 (0:0)

    7.kolo

    St 12.09. 16:00 Velká Bíteš - Bedřichov 8:1 (3:1)
    St 12.09. 17:45 Bystřice n.P. - Pelhřimov 1:1 (1:1)
    So 29.09. 09:00 Chotěboř - Třebíč 0:2 (0:1)
    Ne 30.09. 09:00 Velké Meziříčí - Slavoj Polná 7:0 (2:0)
    Ne 30.09. 10:45 Okříšky - Vrchovina 0:8 (0:1)
    Ne 30.09. 10:45 Humpolec - Nedvědice 5:1 (2:0)

    5.kolo

    So 15.09. 09:00 Bedřichov - Vrchovina 1:7 (0:1)
    So 15.09. 10:45 Velká Bíteš - Nedvědice 2:1 (1:1)
    Ne 16.09. 09:00 Velké Meziříčí - Pelhřimov 2:2 (0:1)
    Ne 16.09. 10:45 Okříšky - Slavoj Polná 2:1 (0:1)
    Ne 16.09. 10:45 Humpolec - Třebíč 2:1 (1:1)
    Ne 16.09. 11:45 Bystřice n.P. - Chotěboř 7:3 (4:0)

    6.kolo

    So 22.09. 09:00 Třebíč - Bystřice n.P. 6:1 (3:1)
    So 22.09. 09:00 Bedřichov - Okříšky 3:2 (2:0)
    So 22.09. 10:00 Pelhřimov - Humpolec 1:1 (1:1)
    So 22.09. 11:15 Nedvědice - Velké Meziříčí 0:6 (0:1)
    Ne 23.09. 09:00 Vrchovina - Chotěboř 9:2 (4:2)
    Ne 23.09. 09:00 Slavoj Polná - Velká Bíteš 2:1 (0:0)

    8.kolo

    So 06.10. 09:00 Slavoj Polná - Humpolec 0:3 (0:1)
    So 06.10. 09:00 Bedřichov - Velké Meziříčí 0:0 (0:0)
    So 06.10. 11:15 Nedvědice - Bystřice n.P. 0:4 (0:4)
    Ne 07.10. 09:00 Vrchovina - Třebíč 5:1 (3:0)
    Ne 07.10. 10:45 Okříšky - Velká Bíteš 1:3 (1:2)
    Ne 07.10. 11:00 Pelhřimov - Chotěboř 6:1 (3:0)

    9.kolo

    So 13.10. 09:00 Velká Bíteš - Vrchovina 1:5 (0:2)
    So 13.10. 09:00 Chotěboř - Nedvědice 0:1 (0:0)
    So 13.10. 10:45 Třebíč - Pelhřimov 1:0 (0:0)
    Ne 14.10. 09:00 Velké Meziříčí - Okříšky 7:0 (2:0)
    Ne 14.10. 10:45 Humpolec - Bedřichov 2:2 (1:1)
    Ne 14.10. 11:45 Bystřice n.P. - Slavoj Polná 6:4 (5:0)

    10.kolo

    So 20.10. 09:00 Slavoj Polná - Chotěboř 3:3 (0:2)
    So 20.10. 09:00 Bedřichov - Bystřice n.P. 4:2 (2:1)
    So 20.10. 09:00 Velká Bíteš - Velké Meziříčí 1:3 (1:2)
    So 20.10. 11:15 Nedvědice - Třebíč 2:2 (1:1)
    Ne 21.10. 09:00 Vrchovina - Pelhřimov 5:2 (1:2)
    Ne 21.10. 10:45 Okříšky - Humpolec 0:2 (0:2)

    11.kolo

    So 27.10. 09:00 Velké Meziříčí - Vrchovina 2:7 (1:5)
    So 27.10. 09:00 Chotěboř - Bedřichov 3:2 (1:1)
    So 27.10. 10:45 Třebíč - Slavoj Polná 2:1 (1:1)
    Ne 28.10. 10:00 Pelhřimov - Nedvědice 2:2 (0:0)
    Ne 28.10. 10:45 Humpolec - Velká Bíteš 8:0 (2:0)
    Ne 28.10. 11:45 Bystřice n.P. - Okříšky 8:0 (2:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 11 11 0 0 68:11 33
    2. 11 8 1 2 33:13 25
    3. 11 7 1 3 42:28 22
    4. 11 6 2 3 38:20 20
    5. 11 6 2 3 31:22 20
    6. 11 5 4 2 34:15 19
    7. 11 4 0 7 22:34 12
    8. 11 3 2 6 19:45 11
    9. 11 3 1 7 17:40 10
    10. 11 2 2 7 10:27 8
    11. 11 2 1 8 18:41 7
    12. 11 1 0 10 8:44 3