Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 27. února 2020
svátek má Alexandr.
Hlavní menu
  • ID: 13030
  • Návštěvy: 11/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Kraj Vysočina  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1496
    Týden:
    11
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 25.08. 10:45 Česká Bělá - Žirovnice 2:11 (0:5)
    So 25.08. 10:45 Světlá n.S. - Pacov 5:3 (2:2)
    Ne 26.08. 09:00 Přibyslav - Kamenice n.L. 2:1 (2:1)
    Ne 26.08. 10:45 Třešť - Telč 4:0 (2:0)
    Ne 26.08. 10:45 Rantířov - Velký Beranov 3:4 (1:2)
    28.09. 10:45 Ždírec n.D. - Měřín 2:6 (2:2)

    1.kolo

    So 18.08. 09:00 Měřín - Světlá n.S. 3:3 (1:2)
    St 29.08. 17:45 Ždírec n.D. - Třešť 2:5 (1:3)
    St 29.08. 18:00 Pacov - Přibyslav 0:12 (0:4)
    Čt 30.08. 17:30 Kamenice n.L. - Česká Bělá 3:0 (0:0)
    28.09. 09:00 Žirovnice - Rantířov 8:1 (4:0)
    28.09. 09:00 Velký Beranov - Telč 4:1 (3:0)

    3.kolo

    So 01.09. 09:00 Měřín - Třešť 2:0 (2:0)
    So 01.09. 09:00 Žirovnice - Přibyslav 1:6 (0:5)
    So 01.09. 09:00 Velký Beranov - Česká Bělá 7:1 (4:0)
    So 01.09. 10:45 Pacov - Ždírec n.D. 5:0 (2:0)
    So 01.09. 10:45 Telč - Rantířov 10:1 (4:0)
    Ne 02.09. 10:45 Kamenice n.L. - Světlá n.S. 5:8 (1:5)

    4.kolo

    So 08.09. 09:00 Měřín - Pacov 3:2 (1:2)
    So 08.09. 10:45 Česká Bělá - Telč 2:7 (1:1)
    So 08.09. 10:45 Světlá n.S. - Žirovnice 3:1 (1:0)
    So 08.09. 10:45 Ždírec n.D. - Kamenice n.L. 1:7 (1:3)
    Ne 09.09. 09:00 Přibyslav - Velký Beranov 5:1 (3:0)
    Ne 09.09. 10:45 Třešť - Rantířov 7:1 (1:0)

    5.kolo

    So 15.09. 09:00 Žirovnice - Ždírec n.D. 5:0 (1:0)
    So 15.09. 09:00 Velký Beranov - Světlá n.S. 1:2 (1:2)
    So 15.09. 10:45 Pacov - Třešť 2:2 (1:0)
    So 15.09. 10:45 Kamenice n.L. - Měřín 2:8 (2:4)
    So 15.09. 10:45 Telč - Přibyslav 0:1 (0:0)
    Ne 16.09. 10:45 Rantířov - Česká Bělá 0:0 (0:0)

    6.kolo

    So 22.09. 09:00 Měřín - Žirovnice 1:2 (0:1)
    So 22.09. 10:45 Světlá n.S. - Telč 5:2 (3:0)
    So 22.09. 10:45 Ždírec n.D. - Velký Beranov 0:1 (0:0)
    So 22.09. 10:45 Pacov - Kamenice n.L. 5:2 (4:1)
    Ne 23.09. 09:00 Přibyslav - Rantířov 7:0 (5:0)
    Ne 23.09. 10:45 Třešť - Česká Bělá 4:1 (1:1)

    7.kolo

    So 29.09. 09:00 Velký Beranov - Měřín 1:1 (0:1)
    So 29.09. 10:45 Kamenice n.L. - Třešť 1:3 (0:0)
    So 29.09. 10:45 Česká Bělá - Přibyslav 0:10 (0:8)
    Ne 30.09. 09:00 Žirovnice - Pacov 0:0 (0:0)
    Ne 30.09. 10:45 Telč - Ždírec n.D. 13:0 (2:0)
    Ne 30.09. 10:45 Rantířov - Světlá n.S. 3:3 (0:1)

    8.kolo

    So 06.10. 09:00 Měřín - Telč 3:3 (2:2)
    So 06.10. 10:45 Světlá n.S. - Česká Bělá 15:0 (8:0)
    So 06.10. 10:45 Ždírec n.D. - Rantířov 1:4 (0:2)
    So 06.10. 10:45 Pacov - Velký Beranov 2:4 (1:2)
    So 06.10. 10:45 Kamenice n.L. - Žirovnice 1:8 (1:5)
    Ne 07.10. 10:45 Třešť - Přibyslav 1:5 (0:2)

    9.kolo

    So 13.10. 09:00 Žirovnice - Třešť 1:3 (1:2)
    So 13.10. 09:00 Velký Beranov - Kamenice n.L. 2:2 (2:1)
    So 13.10. 10:45 Telč - Pacov 5:2 (1:1)
    So 13.10. 10:45 Česká Bělá - Ždírec n.D. 3:1 (2:0)
    Ne 14.10. 09:00 Přibyslav - Světlá n.S. 8:0 (3:0)
    Ne 14.10. 10:45 Rantířov - Měřín 2:4 (1:3)

    10.kolo

    So 20.10. 09:00 Měřín - Česká Bělá 9:1 (4:0)
    So 20.10. 09:00 Žirovnice - Velký Beranov 4:0 (2:0)
    So 20.10. 10:45 Ždírec n.D. - Přibyslav 1:13 (1:4)
    So 20.10. 10:45 Pacov - Rantířov 3:0 (0:0)
    Ne 21.10. 10:45 Třešť - Světlá n.S. 0:3 (0:2)
    Ne 21.10. 10:45 Kamenice n.L. - Telč 0:5 (0:4)

    11.kolo

    So 27.10. 09:00 Velký Beranov - Třešť 0:2 (0:0)
    So 27.10. 10:45 Telč - Žirovnice 2:2 (2:0)
    So 27.10. 10:45 Česká Bělá - Pacov 0:6 (0:2)
    So 27.10. 10:45 Světlá n.S. - Ždírec n.D. 9:1 (5:1)
    Ne 28.10. 09:00 Přibyslav - Měřín 2:0 (0:0)
    Ne 28.10. 10:45 Rantířov - Kamenice n.L. 3:3 (3:2)

    14.kolo

    So 13.04. 10:45 Ždírec n.D. - Pacov 1:5 (1:2)
    So 13.04. 10:45 Světlá n.S. - Kamenice n.L. 5:1 (1:1)
    So 13.04. 10:45 Česká Bělá - Velký Beranov 4:1 (3:0)
    Ne 14.04. 09:00 Přibyslav - Žirovnice 6:1 (3:0)
    Ne 14.04. 10:45 Třešť - Měřín 2:0 (1:0)
    Ne 14.04. 10:45 Rantířov - Telč 1:6 (0:3)

    15.kolo

    So 20.04. 09:00 Velký Beranov - Přibyslav 2:4 (0:1)
    So 20.04. 10:45 Telč - Česká Bělá 9:0 (3:0)
    So 20.04. 10:45 Žirovnice - Světlá n.S. 0:7 (0:2)
    So 20.04. 10:45 Pacov - Měřín 0:2 (0:2)
    Ne 21.04. 10:45 Rantířov - Třešť 3:9 (2:3)
    St 08.05. 10:45 Kamenice n.L. - Ždírec n.D. 2:0 (2:0)

    13.kolo

    So 06.04. 09:00 Velký Beranov - Rantířov 4:1 (1:1)
    So 06.04. 09:00 Pacov - Světlá n.S. 4:4 (1:0)
    So 06.04. 10:30 Měřín - Ždírec n.D. 3:0 (1:0)
    So 06.04. 10:45 Telč - Třešť 3:1 (1:1)
    So 06.04. 13:15 Kamenice n.L. - Přibyslav 0:13 (0:5)
    St 24.04. 16:30 Žirovnice - Česká Bělá 3:1 (2:0)

    16.kolo

    So 27.04. 09:00 Měřín - Kamenice n.L. 5:3 (2:0)
    So 27.04. 10:45 Ždírec n.D. - Žirovnice 1:7 (0:3)
    So 27.04. 10:45 Světlá n.S. - Velký Beranov 7:1 (4:1)
    So 27.04. 10:45 Česká Bělá - Rantířov 2:8 (1:3)
    Ne 28.04. 09:00 Přibyslav - Telč 6:1 (3:1)
    Ne 28.04. 10:45 Třešť - Pacov 6:2 (2:1)

    18.kolo

    So 11.05. 09:00 Pacov - Žirovnice 3:3 (1:1)
    So 11.05. 09:00 Měřín - Velký Beranov 2:0 (0:0)
    So 11.05. 10:45 Ždírec n.D. - Telč 1:7 (1:4)
    So 11.05. 10:45 Světlá n.S. - Rantířov 16:0 (5:0)
    Ne 12.05. 09:00 Přibyslav - Česká Bělá 10:1 (8:0)
    Ne 12.05. 10:45 Třešť - Kamenice n.L. 3:0 (2:0)

    19.kolo

    So 18.05. 09:00 Velký Beranov - Pacov 2:1 (1:0)
    So 18.05. 10:45 Česká Bělá - Světlá n.S. 3:3 (1:2)
    So 18.05. 10:45 Telč - Měřín 5:2 (4:2)
    So 18.05. 10:45 Žirovnice - Kamenice n.L. 6:1 (2:0)
    Ne 19.05. 09:00 Přibyslav - Třešť 4:1 (2:1)
    Ne 19.05. 10:45 Rantířov - Ždírec n.D. 6:2 (3:1)

    17.kolo

    So 04.05. 09:00 Velký Beranov - Ždírec n.D. 3:3 (2:2)
    So 04.05. 10:45 Česká Bělá - Třešť 0:2 (0:2)
    So 04.05. 10:45 Telč - Světlá n.S. 2:2 (0:1)
    So 04.05. 10:45 Žirovnice - Měřín 1:2 (1:2)
    Ne 05.05. 10:45 Rantířov - Přibyslav 0:13 (0:7)
    Čt 23.05. 18:15 Kamenice n.L. - Pacov 2:8 (1:4)

    20.kolo

    So 25.05. 09:00 Pacov - Telč 2:0 (1:0)
    So 25.05. 09:00 Měřín - Rantířov 6:0 (2:0)
    So 25.05. 10:45 Ždírec n.D. - Česká Bělá 0:1 (0:1)
    So 25.05. 10:45 Světlá n.S. - Přibyslav 1:4 (1:3)
    Ne 26.05. 10:45 Třešť - Žirovnice 6:2 (1:1)
    Ne 26.05. 10:45 Kamenice n.L. - Velký Beranov 3:3 (1:2)

    21.kolo

    31.05. 17:45 Světlá n.S. - Třešť 2:4 (0:3)
    So 01.06. 10:45 Česká Bělá - Měřín 3:1 (0:1)
    So 01.06. 10:45 Telč - Kamenice n.L. 14:1 (6:1)
    So 01.06. 10:45 Velký Beranov - Žirovnice 0:3 (0:2)
    Ne 02.06. 09:00 Přibyslav - Ždírec n.D. 13:1 (7:0)
    Ne 02.06. 10:45 Rantířov - Pacov 1:7 (1:3)

    22.kolo

    So 08.06. 09:00 Pacov - Česká Bělá 4:2 (2:1)
    So 08.06. 09:00 Měřín - Přibyslav 2:3 (1:1)
    So 08.06. 10:45 Kamenice n.L. - Rantířov 7:4 (4:1)
    So 08.06. 10:45 Ždírec n.D. - Světlá n.S. 1:8 (1:2)
    Ne 09.06. 10:45 Třešť - Velký Beranov 8:4 (3:1)
    Ne 09.06. 10:45 Žirovnice - Telč 0:5 (0:2)

    12.kolo

    So 15.06. 10:45 Světlá n.S. - Měřín 4:0 (2:0)
    So 15.06. 10:45 Česká Bělá - Kamenice n.L. 4:1 (1:1)
    So 15.06. 10:45 Telč - Velký Beranov 9:1 (3:0)
    Ne 16.06. 09:00 Přibyslav - Pacov 11:1 (4:0)
    Ne 16.06. 10:45 Třešť - Ždírec n.D. 2:0 (0:0)
    Ne 16.06. 10:45 Rantířov - Žirovnice 2:4 (0:3)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 22 0 0 158:16 66
    2. 22 16 1 5 75:38 49
    3. 22 14 5 3 115:47 47
    4. 22 13 3 6 109:41 42
    5. 22 12 3 7 65:41 39
    6. 22 11 3 8 73:53 36
    7. 22 9 4 9 67:67 31
    8. 22 7 4 11 46:68 25
    9. 22 5 2 15 31:115 17
    10. 22 4 3 15 48:110 15
    11. 22 3 3 16 44:126 12
    12. 22 0 1 21 19:128 1