Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 31. března 2020
svátek má Kvido.
Hlavní menu
  • ID: 13056
  • Návštěvy: 21/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1955
    Týden:
    21
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 08.09. 15:00 Xaverov - Zbraslav 3:3 (1:1)
    So 08.09. 17:00 ABC Braník - Tempo 5:4 (2:2)
    Ne 09.09. 13:00 Zličín - Řepy 2:3 (1:1)
    Ne 09.09. 14:30 Stodůlky - Bohnice 3:0 (3:0)
    Ne 09.09. 17:00 Čakovice - Radotín 1:5 (0:0)

    2.kolo

    Ne 16.09. 13:30 Tempo - Bohnice 6:2 (3:1)
    Ne 16.09. 14:15 Řepy - Xaverov 1:4 (0:4)
    Ne 16.09. 14:30 Zbraslav - Čakovice 2:5 (2:2)
    Ne 16.09. 14:45 ABC Braník - Zličín 1:8 (1:4)
    Ne 16.09. 16:30 Radotín - Stodůlky 2:0 (1:0)

    3.kolo

    So 22.09. 14:30 Xaverov - ABC Braník 4:2 (2:2)
    Ne 23.09. 12:45 Zličín - Tempo 3:1 (1:1)
    Ne 23.09. 14:00 Stodůlky - Zbraslav 2:3 (1:2)
    Ne 23.09. 16:30 Čakovice - Řepy 4:7 (2:2)
    Ne 23.09. 16:30 Bohnice - Radotín 1:6 (1:1)

    4.kolo

    28.09. 08:30 Zličín - Xaverov 3:2 (2:1)
    28.09. 09:00 Řepy - Stodůlky 1:4 (0:2)
    28.09. 13:30 Tempo - Radotín 1:7 (0:3)
    28.09. 14:15 ABC Braník - Čakovice 1:1 (0:1)
    Ne 30.09. 13:30 Zbraslav - Bohnice 2:0 (0:0)

    5.kolo

    So 06.10. 16:00 Xaverov - Tempo 7:3 (5:1)
    Ne 07.10. 10:00 Radotín - Zbraslav 2:3 (1:2)
    Ne 07.10. 13:30 Stodůlky - ABC Braník 9:0 (6:0)
    Ne 07.10. 13:30 Bohnice - Řepy 5:1 (4:0)
    Ne 07.10. 16:00 Čakovice - Zličín 3:2 (1:2)

    6.kolo

    So 13.10. 09:00 ABC Braník - Bohnice 4:3 (2:1)
    So 13.10. 13:00 Zličín - Stodůlky 5:1 (2:1)
    Ne 14.10. 13:30 Tempo - Zbraslav 1:7 (0:2)
    Ne 14.10. 13:30 Řepy - Radotín 1:0 (0:0)
    Ne 14.10. 13:30 Xaverov - Čakovice 1:0 (1:0)

    7.kolo

    Čt 18.10. 19:30 Zličín - Bohnice 2:1 (0:1)
    Ne 21.10. 10:30 Čakovice - Tempo 1:7 (1:3)
    Ne 21.10. 12:30 Radotín - ABC Braník 5:0 (3:0)
    Ne 21.10. 13:00 Stodůlky - Xaverov 1:0 (1:0)
    Ne 21.10. 15:30 Zbraslav - Řepy 3:0 (2:0)

    8.kolo

    So 27.10. 08:30 Zličín - Radotín 1:2 (1:1)
    So 27.10. 09:00 ABC Braník - Zbraslav 3:2 (3:1)
    So 27.10. 14:30 Čakovice - Stodůlky 0:3 (0:1)
    Ne 28.10. 12:45 Xaverov - Bohnice 1:2 (1:2)
    Ne 28.10. 13:30 Tempo - Řepy 4:5 (1:5)

    9.kolo

    So 03.11. 16:00 Zličín - Zbraslav 5:0 (4:0)
    Ne 04.11. 11:00 Stodůlky - Tempo 0:3 (0:1)
    Ne 04.11. 11:00 Radotín - Xaverov 1:3 (0:2)
    Ne 04.11. 14:00 Bohnice - Čakovice 5:3 (3:1)
    Ne 04.11. 14:00 Řepy - ABC Braník 2:1 (1:1)

    10.kolo

    So 06.04. 15:00 Bohnice - Stodůlky 2:1 (1:1)
    So 06.04. 16:30 Řepy - Zličín 1:4 (1:3)
    Ne 07.04. 13:30 Tempo - ABC Braník 3:1 (3:0)
    Ne 07.04. 14:30 Zbraslav - Xaverov 3:0 (0:0)
    Ne 07.04. 16:30 Radotín - Čakovice 6:1 (3:1)

    11.kolo

    So 13.04. 09:00 Xaverov - Řepy 1:2 (1:1)
    So 13.04. 13:30 Bohnice - Tempo 3:0 (0:0)
    Ne 14.04. 10:30 Čakovice - Zbraslav 2:4 (2:1)
    Ne 14.04. 12:00 Stodůlky - Radotín 4:6 (1:4)
    Ne 14.04. 12:00 Zličín - ABC Braník 4:0 (1:0)

    13.kolo

    So 30.03. 16:30 Xaverov - Zličín 3:6 (1:3)
    So 27.04. 12:30 Radotín - Tempo 5:3 (3:3)
    So 27.04. 12:45 Stodůlky - Řepy 1:0 (0:0)
    So 27.04. 13:30 Bohnice - Zbraslav 3:2 (1:1)
    Ne 28.04. 17:00 Čakovice - ABC Braník 3:5 (1:4)

    14.kolo

    03.05. 17:00 Zbraslav - Radotín 1:3 (1:3)
    So 04.05. 10:30 Řepy - Bohnice 3:6 (0:2)
    Ne 05.05. 10:15 ABC Braník - Stodůlky 0:7 (0:3)
    Ne 05.05. 13:30 Tempo - Xaverov 4:7 (1:4)
    Ne 05.05. 15:00 Zličín - Čakovice 13:1 (5:1)

    15.kolo

    So 11.05. 14:15 Stodůlky - Zličín 1:2 (1:2)
    Ne 12.05. 14:30 Radotín - Řepy 2:1 (2:1)
    Ne 12.05. 14:30 Bohnice - ABC Braník 6:0 (4:0)
    Ne 12.05. 17:00 Zbraslav - Tempo 4:2 (3:1)
    Ne 12.05. 17:00 Čakovice - Xaverov 1:1 (0:1)

    16.kolo

    So 18.05. 09:00 Řepy - Zbraslav 4:5 (3:2)
    Ne 19.05. 13:30 Tempo - Čakovice 4:3 (1:1)
    Ne 19.05. 14:00 Xaverov - Stodůlky 1:8 (1:3)
    Ne 19.05. 14:30 Bohnice - Zličín 4:1 (1:0)
    Ne 19.05. 15:15 ABC Braník - Radotín 0:6 (0:4)

    17.kolo

    So 25.05. 10:00 Zbraslav - ABC Braník 3:2 (2:2)
    Ne 26.05. 13:00 Stodůlky - Čakovice 6:0 (4:0)
    Ne 26.05. 14:30 Radotín - Zličín 3:2 (0:1)
    Ne 26.05. 14:30 Bohnice - Xaverov 3:2 (1:0)
    Ne 26.05. 17:00 Řepy - Tempo 5:5 (2:2)

    18.kolo

    So 01.06. 13:00 Xaverov - Radotín 2:3 (0:2)
    So 01.06. 17:00 Čakovice - Bohnice 3:0 (1:0)
    Ne 02.06. 13:00 ABC Braník - Řepy 11:1 (6:1)
    Ne 02.06. 13:30 Tempo - Stodůlky 1:2 (0:2)
    Út 04.06. 17:00 Zbraslav - Zličín 2:2 (1:2)

    12.kolo

    Ne 31.03. 15:30 Řepy - Čakovice 4:3 (0:3)
    So 08.06. 10:00 Radotín - Bohnice 0:2 (0:0)
    So 08.06. 12:15 Tempo - Zličín 2:2 (2:0)
    So 08.06. 13:30 ABC Braník - Xaverov 1:4 (0:2)
    So 08.06. 15:00 Zbraslav - Stodůlky 2:4 (2:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 18 14 0 4 64:27 42
    2. 18 11 2 5 67:31 35
    3. 18 11 0 7 57:28 33
    4. 18 11 0 7 48:40 33
    5. 18 10 2 6 51:43 32
    6. 18 7 2 9 46:47 23
    7. 18 7 1 10 42:65 22
    8. 18 5 2 11 54:69 17
    9. 18 5 1 12 37:75 16
    10. 18 3 2 13 35:76 11