Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 31. března 2020
svátek má Kvido.
Hlavní menu
  • ID: 13061
  • Návštěvy: 27/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1979
    Týden:
    27
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    07.09. 17:00 Stodůlky - FA AZ Praha B 7:3 (0:0)
    So 08.09. 09:00 FA Praha - Řepy 2:2 (1:0)
    So 08.09. 09:00 Ďáblice - Střešovice 1911 C 1:8 (0:7)
    So 08.09. 10:00 Meteor C - Aritma Praha C 3:2 (2:1)
    Ne 09.09. 11:15 Př. Kopanina - Admira Praha C 1:5 (1:2)
    Ne 09.09. 15:00 Zbraslav - Nebušice 6:3 (3:1)

    2.kolo

    14.09. 17:15 Nebušice - Meteor C 5:2 (3:2)
    So 15.09. 08:30 Stodůlky - Zbraslav 1:3 (0:3)
    So 15.09. 09:00 Řepy - Aritma Praha C 5:2 (1:0)
    So 15.09. 09:00 Střešovice 1911 C - FA AZ Praha B 9:2 (4:1)
    So 15.09. 15:00 FA Praha - Př. Kopanina 2:2 (1:0)
    Ne 16.09. 17:30 Admira Praha C - Ďáblice 3:0 (2:0)

    4.kolo

    St 19.09. 17:15 Řepy - Nebušice 3:5 (1:3)
    St 26.09. 16:30 Střešovice 1911 C - Meteor C 3:1 (0:0)
    28.09. 11:00 Př. Kopanina - Ďáblice 5:0 (3:0)
    28.09. 12:00 FA Praha - FA AZ Praha B 6:1 (4:1)
    28.09. 14:00 Admira Praha C - Zbraslav 6:2 (3:1)
    Ne 30.09. 11:30 Stodůlky - Aritma Praha C 3:3 (3:2)

    3.kolo

    21.09. 17:30 Ďáblice - FA Praha 2:4 (0:2)
    So 22.09. 10:00 Meteor C - Stodůlky 3:2 (2:1)
    So 22.09. 12:00 Aritma Praha C - Nebušice 1:8 (1:5)
    So 22.09. 14:00 Admira Praha C - FA AZ Praha B 5:3 (4:2)
    Ne 23.09. 14:00 Zbraslav - Střešovice 1911 C 1:1 (1:0)
    Ne 23.09. 16:30 Př. Kopanina - Řepy 1:1 (0:1)

    5.kolo

    So 06.10. 09:00 Ďáblice - Řepy 2:3 (1:0)
    So 06.10. 10:00 Nebušice - Stodůlky 6:1 (5:0)
    So 06.10. 11:45 Meteor C - Admira Praha C 2:10 (2:7)
    So 06.10. 12:00 Aritma Praha C - Střešovice 1911 C 2:5 (2:2)
    So 06.10. 13:00 FA AZ Praha B - Př. Kopanina 2:1 (2:0)
    Ne 07.10. 16:00 Zbraslav - FA Praha 2:2 (1:1)

    6.kolo

    12.10. 16:30 Řepy - Stodůlky 1:6 (1:1)
    So 13.10. 10:00 Admira Praha C - Aritma Praha C 13:0 (3:0)
    So 13.10. 11:00 Př. Kopanina - Zbraslav 0:4 (0:1)
    So 13.10. 15:30 FA Praha - Meteor C 0:2 (0:0)
    Ne 14.10. 11:45 Ďáblice - FA AZ Praha B 5:4 (4:2)
    Ne 14.10. 14:30 Střešovice 1911 C - Nebušice 2:1 (2:0)

    7.kolo

    19.10. 17:00 Nebušice - Admira Praha C 6:4 (4:3)
    So 20.10. 12:00 Aritma Praha C - FA Praha 1:0 (1:0)
    So 20.10. 15:00 FA AZ Praha B - Řepy 2:7 (0:3)
    So 20.10. 15:00 Meteor C - Př. Kopanina 1:0 (1:0)
    Ne 21.10. 11:00 Stodůlky - Střešovice 1911 C 1:7 (1:4)
    Ne 21.10. 13:30 Zbraslav - Ďáblice 3:2 (0:1)

    8.kolo

    St 17.10. 17:00 FA Praha - Nebušice 0:6 (0:3)
    So 27.10. 11:00 FA AZ Praha B - Zbraslav 1:4 (0:2)
    So 27.10. 14:30 Řepy - Střešovice 1911 C 4:3 (2:2)
    Ne 28.10. 09:00 Ďáblice - Meteor C 3:1 (0:0)
    Ne 28.10. 17:00 Admira Praha C - Stodůlky 17:1 (7:0)
    St 31.10. 16:30 Aritma Praha C - Př. Kopanina 5:4 (2:2)

    9.kolo

    So 03.11. 08:30 Střešovice 1911 C - Admira Praha C 0:5 (0:1)
    So 03.11. 09:00 Meteor C - FA AZ Praha B 8:4 (2:1)
    So 03.11. 10:00 Nebušice - Př. Kopanina 2:2 (1:2)
    So 03.11. 12:00 Zbraslav - Řepy 4:2 (2:2)
    So 03.11. 12:00 Aritma Praha C - Ďáblice 2:4 (1:3)
    Ne 04.11. 12:00 Stodůlky - FA Praha 2:2 (0:2)

    10.kolo

    So 10.11. 11:00 FA AZ Praha B - Aritma Praha C 3:9 (2:1)
    So 10.11. 14:00 Zbraslav - Meteor C 6:3 (4:1)
    Ne 11.11. 09:00 Ďáblice - Nebušice 0:5 (0:1)
    Ne 11.11. 10:00 FA Praha - Střešovice 1911 C 2:2 (1:1)
    Ne 11.11. 11:00 Př. Kopanina - Stodůlky 7:0 (3:0)
    Ne 11.11. 14:00 Řepy - Admira Praha C 0:14 (0:8)

    11.kolo

    Ne 02.09. 17:30 Meteor C - Řepy 6:0 (3:0)
    So 17.11. 08:30 Střešovice 1911 C - Př. Kopanina 0:7 (0:2)
    So 17.11. 10:00 Nebušice - FA AZ Praha B 11:3 (3:0)
    So 17.11. 14:45 Admira Praha C - FA Praha 9:0 (3:0)
    Ne 18.11. 12:00 Stodůlky - Ďáblice 1:6 (0:3)
    Ne 18.11. 13:30 Aritma Praha C - Zbraslav 2:1 (1:0)

    12.kolo

    So 23.03. 08:30 Střešovice 1911 C - Ďáblice 1:4 (0:2)
    So 23.03. 08:30 FA AZ Praha B - Stodůlky 0:7 (0:5)
    So 23.03. 12:00 Nebušice - Zbraslav 9:1 (4:0)
    So 23.03. 15:00 Řepy - FA Praha 3:0 (3:0)
    So 23.03. 17:30 Aritma Praha C - Meteor C 2:7 (1:5)
    Ne 24.03. 13:00 Admira Praha C - Př. Kopanina 16:1 (5:0)

    13.kolo

    So 30.03. 09:00 Ďáblice - Admira Praha C 3:9 (1:4)
    So 30.03. 12:00 Aritma Praha C - Řepy 3:2 (0:0)
    So 30.03. 15:30 Zbraslav - Stodůlky 3:4 (1:4)
    Ne 31.03. 09:00 FA AZ Praha B - Střešovice 1911 C 2:13 (1:6)
    Ne 31.03. 10:00 Meteor C - Nebušice 7:4 (5:2)
    Ne 31.03. 15:30 Př. Kopanina - FA Praha 1:4 (1:3)

    14.kolo

    So 06.04. 12:30 FA Praha - Ďáblice 3:4 (2:2)
    So 06.04. 14:00 Nebušice - Aritma Praha C 7:1 (6:0)
    So 06.04. 14:45 Řepy - Př. Kopanina 7:2 (4:1)
    Ne 07.04. 09:00 FA AZ Praha B - Admira Praha C 1:12 (0:6)
    Ne 07.04. 14:30 Střešovice 1911 C - Zbraslav 5:7 (0:3)
    Út 09.04. 17:00 Stodůlky - Meteor C 3:3 (1:2)

    15.kolo

    So 13.04. 12:00 Aritma Praha C - Stodůlky 2:6 (0:3)
    So 13.04. 12:00 Ďáblice - Př. Kopanina 5:3 (3:0)
    So 13.04. 13:00 Zbraslav - Admira Praha C 1:5 (1:4)
    Ne 14.04. 09:00 FA AZ Praha B - FA Praha 0:8 (0:5)
    Ne 14.04. 10:00 Meteor C - Střešovice 1911 C 4:2 (2:1)
    Út 23.04. 17:30 Nebušice - Řepy 1:0 (0:0)

    17.kolo

    So 27.04. 12:00 Aritma Praha C - Admira Praha C 2:5 (0:3)
    So 27.04. 14:00 Nebušice - Střešovice 1911 C 9:2 (4:0)
    Ne 28.04. 09:00 FA AZ Praha B - Ďáblice 0:1 (0:0)
    Ne 28.04. 09:30 Meteor C - FA Praha 6:4 (3:1)
    Ne 28.04. 15:00 Stodůlky - Řepy 0:2 (0:0)
    Ne 28.04. 17:00 Zbraslav - Př. Kopanina 3:2 (2:2)

    18.kolo

    Čt 25.04. 17:30 Řepy - FA AZ Praha B 4:8 (3:3)
    So 04.05. 10:45 Př. Kopanina - Meteor C 1:7 (1:4)
    So 04.05. 11:00 FA Praha - Aritma Praha C 1:5 (1:2)
    So 04.05. 13:30 Admira Praha C - Nebušice 6:1 (5:0)
    So 04.05. 17:00 Ďáblice - Zbraslav 1:4 (0:2)
    Ne 05.05. 17:00 Střešovice 1911 C - Stodůlky 6:4 (2:2)

    19.kolo

    So 11.05. 08:30 Střešovice 1911 C - Řepy 3:4 (2:2)
    So 11.05. 11:00 Zbraslav - FA AZ Praha B 7:0 (3:0)
    So 11.05. 14:00 Nebušice - FA Praha 2:2 (1:0)
    Ne 12.05. 09:30 Meteor C - Ďáblice 2:0 (0:0)
    Ne 12.05. 15:00 Stodůlky - Admira Praha C 6:4 (0:1)
    Ne 12.05. 15:00 Př. Kopanina - Aritma Praha C 5:2 (1:0)

    20.kolo

    So 18.05. 10:00 Admira Praha C - Střešovice 1911 C 8:1 (4:0)
    So 18.05. 13:00 FA Praha - Stodůlky 1:8 (1:3)
    So 18.05. 17:00 Řepy - Zbraslav 0:3 (0:0)
    Ne 19.05. 09:00 FA AZ Praha B - Meteor C 2:6 (1:4)
    Ne 19.05. 14:00 Ďáblice - Aritma Praha C 6:2 (2:0)
    Ne 19.05. 14:45 Př. Kopanina - Nebušice 1:2 (0:2)

    21.kolo

    So 25.05. 08:30 Střešovice 1911 C - FA Praha 5:2 (2:1)
    So 25.05. 12:00 Aritma Praha C - FA AZ Praha B 6:2 (3:2)
    So 25.05. 14:00 Nebušice - Ďáblice 1:3 (0:1)
    Ne 26.05. 09:00 Meteor C - Zbraslav 2:8 (2:3)
    Ne 26.05. 15:00 Stodůlky - Př. Kopanina 2:5 (1:1)
    Ne 26.05. 15:30 Admira Praha C - Řepy 5:1 (2:1)

    22.kolo

    So 01.06. 09:00 Ďáblice - Stodůlky 3:1 (1:0)
    So 01.06. 09:00 FA Praha - Admira Praha C 2:11 (1:4)
    So 01.06. 15:00 Zbraslav - Aritma Praha C 2:3 (0:1)
    So 01.06. 17:00 Řepy - Meteor C 1:2 (1:1)
    Ne 02.06. 09:00 FA AZ Praha B - Nebušice 1:6 (1:3)
    Ne 02.06. 12:45 Př. Kopanina - Střešovice 1911 C 6:1 (4:1)

    16.kolo

    St 08.05. 16:00 Řepy - Ďáblice 4:1 (1:0)
    Ne 09.06. 11:00 Střešovice 1911 C - Aritma Praha C 4:3 (4:1)
    Ne 09.06. 11:00 Stodůlky - Nebušice 0:3 (0:2)
    Ne 09.06. 12:45 Př. Kopanina - FA AZ Praha B 8:0 (3:0)
    Ne 09.06. 13:00 FA Praha - Zbraslav 1:1 (0:0)
    Ne 09.06. 14:30 Admira Praha C - Meteor C 1:4 (1:2)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 19 0 3 173:38 57
    2. 22 15 2 5 103:48 47
    3. 22 15 1 6 82:63 46
    4. 22 13 3 6 76:55 42
    5. 22 11 0 11 56:69 33
    6. 22 10 2 10 83:80 32
    7. 22 9 2 11 56:75 29
    8. 22 8 1 13 60:96 25
    9. 22 7 3 12 65:71 24
    10. 22 7 3 12 66:90 24
    11. 22 4 7 11 48:77 19
    12. 22 2 0 20 44:150 6