Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 25. května 2020
svátek má Viola.
Hlavní menu
  • ID: 13076
  • Návštěvy: 51/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Liberecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2969
    Týden:
    51
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    4.kolo

    So 01.09. 10:00 Nový Bor - Vesec 2:4 (1:4)
    Ne 02.09. 10:00 Hrádek - Mimoň 0:4 (0:1)
    Ne 02.09. 10:00 Rapid Liberec - Lučany 6:1 (2:1)
    Ne 02.09. 10:00 MFK Podještědí - Stráž p.R. 0:10 (0:4)
    Ne 02.09. 13:00 Kamenický Šenov - Jablonec n.J. 4:0 (0:0)
    Ne 02.09. 13:15 Železný Brod - Frýdlant 4:3 (2:1)
    Ne 02.09. 14:00 SK Studenec - Doubí 9:0 (4:0)

    2.kolo

    St 29.08. 17:00 Kamenický Šenov - Frýdlant 3:0 (2:0)
    St 29.08. 17:00 Jablonec n.J. - Vesec 2:4 (1:1)
    St 29.08. 17:00 Železný Brod - Mimoň 1:8 (1:6)
    St 29.08. 17:00 Nový Bor - Lučany 4:0 (1:0)
    St 29.08. 17:00 Rapid Liberec - Stráž p.R. 0:10 (0:6)
    St 29.08. 17:00 SK Studenec - MFK Podještědí 7:0 (2:0)
    Čt 06.09. 17:00 Hrádek - Doubí 11:0 (4:0)

    5.kolo

    So 08.09. 10:00 Vesec - Hrádek 2:6 (0:4)
    So 08.09. 10:00 Frýdlant - Nový Bor 2:3 (1:2)
    So 08.09. 14:00 Doubí - MFK Podještědí 0:6 (0:1)
    So 08.09. 14:00 Jablonec n.J. - Železný Brod 0:4 (0:2)
    Ne 09.09. 10:00 Stráž p.R. - Kamenický Šenov 8:0 (4:0)
    Ne 09.09. 10:00 Lučany - SK Studenec 3:2 (1:2)
    Ne 09.09. 10:00 Mimoň - Rapid Liberec 4:0 (2:0)

    3.kolo

    So 25.08. 10:00 Lučany - Hrádek 2:0 (1:0)
    So 25.08. 14:00 Frýdlant - Jablonec n.J. 4:4 (2:2)
    Ne 26.08. 10:00 MFK Podještědí - Kamenický Šenov 0:1 (0:1)
    Ne 26.08. 10:00 Stráž p.R. - SK Studenec 5:1 (4:0)
    Ne 26.08. 10:00 Mimoň - Nový Bor 8:0 (6:0)
    Ne 26.08. 10:30 Vesec - Železný Brod 6:2 (2:0)
    Čt 13.09. 17:00 Doubí - Rapid Liberec 0:7 (0:4)

    6.kolo

    So 15.09. 10:00 Nový Bor - Jablonec n.J. 1:0 (1:0)
    So 15.09. 10:00 Hrádek - Frýdlant 4:6 (1:3)
    Ne 16.09. 10:00 Rapid Liberec - Vesec 1:5 (0:4)
    Ne 16.09. 10:00 MFK Podještědí - Lučany 4:2 (2:1)
    Ne 16.09. 10:00 Stráž p.R. - Doubí 12:3 (7:2)
    Ne 16.09. 13:00 Kamenický Šenov - Železný Brod 3:2 (2:1)
    Ne 16.09. 14:00 SK Studenec - Mimoň 0:3 (0:1)

    7.kolo

    So 22.09. 10:00 Mimoň - MFK Podještědí 1:0 (1:0)
    So 22.09. 13:00 Doubí - Kamenický Šenov 0:0 (0:0)
    So 22.09. 13:00 Jablonec n.J. - Hrádek 2:3 (1:2)
    So 22.09. 14:00 Frýdlant - Rapid Liberec 1:2 (0:1)
    Ne 23.09. 10:00 Lučany - Stráž p.R. 1:1 (0:1)
    Ne 23.09. 10:00 Železný Brod - Nový Bor 3:1 (1:1)
    Ne 23.09. 10:30 Vesec - SK Studenec 3:3 (0:1)

    8.kolo

    So 29.09. 10:00 Hrádek - Železný Brod 4:2 (2:0)
    So 29.09. 12:30 Doubí - Lučany 1:3 (0:1)
    Ne 30.09. 10:00 Rapid Liberec - Jablonec n.J. 2:0 (0:0)
    Ne 30.09. 10:00 MFK Podještědí - Vesec 3:2 (1:1)
    Ne 30.09. 10:00 Stráž p.R. - Mimoň 0:1 (0:0)
    Ne 30.09. 13:00 Kamenický Šenov - Nový Bor 2:2 (1:2)
    Ne 30.09. 13:30 SK Studenec - Frýdlant 3:3 (2:0)

    9.kolo

    So 06.10. 10:00 Mimoň - Doubí 7:1 (3:1)
    So 06.10. 10:00 Frýdlant - MFK Podještědí 3:5 (2:2)
    So 06.10. 10:00 Železný Brod - Rapid Liberec 2:2 (0:2)
    So 06.10. 10:00 Nový Bor - Hrádek 0:8 (0:5)
    So 06.10. 10:30 Vesec - Stráž p.R. 2:0 (0:0)
    So 06.10. 12:30 Jablonec n.J. - SK Studenec 1:4 (1:4)
    Ne 07.10. 10:00 Lučany - Kamenický Šenov 3:0 (2:0)

    10.kolo

    So 13.10. 12:00 Doubí - Vesec 1:3 (1:1)
    Ne 14.10. 10:00 Rapid Liberec - Nový Bor 0:3 (0:3)
    Ne 14.10. 10:00 MFK Podještědí - Jablonec n.J. 3:2 (2:1)
    Ne 14.10. 10:00 Stráž p.R. - Frýdlant 8:1 (4:1)
    Ne 14.10. 10:00 Lučany - Mimoň 0:1 (0:0)
    Ne 14.10. 12:30 SK Studenec - Železný Brod 2:0 (0:0)
    Ne 14.10. 13:00 Kamenický Šenov - Hrádek 1:1 (1:0)

    11.kolo

    So 20.10. 10:00 Hrádek - Rapid Liberec 0:2 (0:0)
    So 20.10. 11:00 Nový Bor - SK Studenec 2:3 (1:0)
    So 20.10. 12:00 Jablonec n.J. - Stráž p.R. 0:0 (0:0)
    So 20.10. 12:15 Mimoň - Kamenický Šenov 6:0 (2:0)
    Ne 21.10. 10:00 Železný Brod - MFK Podještědí 1:1 (1:0)
    Ne 21.10. 10:30 Vesec - Lučany 0:2 (0:1)
    Ne 21.10. 11:00 Frýdlant - Doubí 8:0 (6:0)

    12.kolo

    So 27.10. 11:00 Doubí - Jablonec n.J. 4:5 (1:1)
    Ne 28.10. 10:00 Stráž p.R. - Železný Brod 8:0 (3:0)
    Ne 28.10. 10:00 Lučany - Frýdlant 3:2 (2:1)
    Ne 28.10. 10:00 Mimoň - Vesec 4:2 (3:0)
    Ne 28.10. 11:30 MFK Podještědí - Nový Bor 1:2 (0:1)
    Ne 28.10. 13:00 Kamenický Šenov - Rapid Liberec 2:2 (0:0)
    Ne 28.10. 13:30 SK Studenec - Hrádek 2:2 (0:0)

    1.kolo

    So 10.11. 10:30 Doubí - Nový Bor 3:2 (1:0)
    Ne 11.11. 10:00 SK Studenec - Kamenický Šenov 3:1 (2:1)
    Ne 11.11. 10:00 MFK Podještědí - Rapid Liberec 4:2 (1:0)
    Ne 11.11. 10:00 Stráž p.R. - Hrádek 10:2 (5:0)
    Ne 11.11. 10:00 Lučany - Železný Brod 1:0 (1:0)
    Ne 11.11. 10:00 Mimoň - Jablonec n.J. 12:0 (8:0)
    Ne 11.11. 10:00 Vesec - Frýdlant 4:0 (0:0)

    13.kolo

    So 03.11. 10:00 Hrádek - MFK Podještědí 2:3 (2:0)
    So 03.11. 10:30 Nový Bor - Stráž p.R. 1:0 (0:0)
    So 03.11. 11:30 Jablonec n.J. - Lučany 1:6 (0:3)
    Ne 04.11. 10:00 Rapid Liberec - SK Studenec 3:5 (2:1)
    Ne 04.11. 10:15 Frýdlant - Mimoň 1:7 (0:5)
    Ne 04.11. 10:30 Vesec - Kamenický Šenov 2:1 (1:1)
    Ne 18.11. 10:00 Železný Brod - Doubí 6:2 (1:1)

    16.kolo

    So 30.03. 10:00 Jablonec n.J. - Frýdlant 3:1 (0:0)
    So 30.03. 13:00 Hrádek - Lučany 1:1 (1:1)
    So 30.03. 13:15 Železný Brod - Vesec 0:4 (0:1)
    Ne 31.03. 10:00 Rapid Liberec - Doubí 3:0 (1:0)
    Ne 31.03. 10:00 Nový Bor - Mimoň 1:7 (0:2)
    Ne 31.03. 13:00 Kamenický Šenov - MFK Podještědí 8:1 (6:1)
    Ne 31.03. 14:00 SK Studenec - Stráž p.R. 3:1 (0:1)

    17.kolo

    So 06.04. 10:00 Jablonec n.J. - Kamenický Šenov 3:0 (2:0)
    So 06.04. 10:00 Vesec - Nový Bor 4:2 (1:2)
    So 06.04. 10:00 Stráž p.R. - MFK Podještědí 14:1 (9:0)
    So 06.04. 11:00 Frýdlant - Železný Brod 3:2 (0:1)
    So 06.04. 11:30 Doubí - SK Studenec 1:2 (0:0)
    Ne 07.04. 10:00 Mimoň - Hrádek 4:4 (4:2)
    Ne 07.04. 10:00 Lučany - Rapid Liberec 1:3 (1:2)

    18.kolo

    So 13.04. 13:15 Železný Brod - Jablonec n.J. 6:2 (2:1)
    So 13.04. 13:30 Hrádek - Vesec 5:0 (1:0)
    So 13.04. 14:00 SK Studenec - Lučany 5:1 (2:1)
    Ne 14.04. 10:00 MFK Podještědí - Doubí 5:6 (3:2)
    Ne 14.04. 10:00 Rapid Liberec - Mimoň 0:4 (0:3)
    Ne 14.04. 10:00 Nový Bor - Frýdlant 3:0 (0:0)
    Ne 14.04. 13:00 Kamenický Šenov - Stráž p.R. 1:4 (0:1)

    19.kolo

    St 17.04. 17:00 Frýdlant - Hrádek 4:5 (2:3)
    So 20.04. 10:00 Železný Brod - Kamenický Šenov 3:1 (2:1)
    So 20.04. 10:00 Jablonec n.J. - Nový Bor 5:3 (1:1)
    So 20.04. 10:00 Vesec - Rapid Liberec 3:0 (3:0)
    So 20.04. 11:30 Doubí - Stráž p.R. 0:8 (0:6)
    Ne 21.04. 10:00 Mimoň - SK Studenec 1:2 (1:1)
    Ne 21.04. 10:00 Lučany - MFK Podještědí 2:2 (0:0)

    20.kolo

    So 27.04. 10:00 Rapid Liberec - Frýdlant 11:2 (9:2)
    So 27.04. 10:00 Nový Bor - Železný Brod 1:2 (1:0)
    So 27.04. 14:00 MFK Podještědí - Mimoň 2:7 (1:3)
    So 27.04. 14:00 Hrádek - Jablonec n.J. 6:0 (1:0)
    Ne 28.04. 10:00 Stráž p.R. - Lučany 7:0 (5:0)
    Ne 28.04. 13:00 Kamenický Šenov - Doubí 4:0 (3:0)
    Ne 28.04. 14:00 SK Studenec - Vesec 7:0 (4:0)

    21.kolo

    So 04.05. 10:00 Nový Bor - Kamenický Šenov 3:2 (1:1)
    So 04.05. 10:00 Jablonec n.J. - Rapid Liberec 0:4 (0:2)
    So 04.05. 10:00 Vesec - MFK Podještědí 7:1 (4:0)
    Ne 05.05. 10:00 Železný Brod - Hrádek 2:2 (1:2)
    Ne 05.05. 10:00 Mimoň - Stráž p.R. 1:3 (1:0)
    Ne 05.05. 10:00 Lučany - Doubí 6:2 (4:1)
    Ne 05.05. 11:00 Frýdlant - SK Studenec 1:6 (0:3)

    22.kolo

    St 08.05. 10:00 Kamenický Šenov - Lučany 4:1 (2:0)
    St 08.05. 10:00 Stráž p.R. - Vesec 8:2 (2:1)
    St 08.05. 10:00 MFK Podještědí - Frýdlant 2:6 (1:3)
    St 08.05. 10:00 SK Studenec - Jablonec n.J. 4:0 (1:0)
    St 08.05. 10:00 Rapid Liberec - Železný Brod 4:0 (3:0)
    St 08.05. 14:30 Doubí - Mimoň 0:13 (0:8)
    St 08.05. 17:00 Hrádek - Nový Bor 5:4 (2:1)

    23.kolo

    So 11.05. 10:00 Nový Bor - Rapid Liberec 1:3 (1:1)
    So 11.05. 10:00 Jablonec n.J. - MFK Podještědí 3:1 (1:0)
    So 11.05. 10:00 Frýdlant - Stráž p.R. 0:4 (0:2)
    So 11.05. 13:00 Železný Brod - SK Studenec 0:5 (0:3)
    So 11.05. 14:00 Hrádek - Kamenický Šenov 3:3 (1:2)
    Ne 12.05. 10:00 Mimoň - Lučany 2:1 (2:0)
    Ne 16.06. 10:30 Vesec - Doubí 1:1 (0:0)

    24.kolo

    So 18.05. 11:30 Doubí - Frýdlant 6:2 (3:0)
    So 18.05. 14:00 SK Studenec - Nový Bor 8:2 (6:0)
    Ne 19.05. 09:30 Lučany - Vesec 3:3 (0:2)
    Ne 19.05. 10:00 Stráž p.R. - Jablonec n.J. 7:1 (4:0)
    Ne 19.05. 10:00 MFK Podještědí - Železný Brod 3:3 (3:1)
    Ne 19.05. 10:00 Rapid Liberec - Hrádek 0:0 (0:0)
    Ne 19.05. 13:00 Kamenický Šenov - Mimoň 2:7 (2:4)

    25.kolo

    So 25.05. 10:00 Železný Brod - Stráž p.R. 3:6 (2:3)
    So 25.05. 10:00 Jablonec n.J. - Doubí 0:4 (0:2)
    So 25.05. 10:00 Vesec - Mimoň 1:5 (1:2)
    So 25.05. 14:00 Hrádek - SK Studenec 2:1 (1:1)
    So 25.05. 14:00 Frýdlant - Lučany 1:7 (1:3)
    Ne 26.05. 10:00 Rapid Liberec - Kamenický Šenov 1:2 (0:1)
    Ne 26.05. 10:00 Nový Bor - MFK Podještědí 10:3 (4:0)

    26.kolo

    So 01.06. 10:00 Lučany - Jablonec n.J. 1:2 (1:1)
    So 01.06. 11:30 Doubí - Železný Brod 2:3 (2:1)
    Ne 02.06. 10:00 Mimoň - Frýdlant 22:0 (8:0)
    Ne 02.06. 10:00 Stráž p.R. - Nový Bor 9:1 (5:0)
    Ne 02.06. 10:00 MFK Podještědí - Hrádek 1:4 (0:2)
    Ne 02.06. 13:00 Kamenický Šenov - Vesec 2:3 (1:1)
    Ne 02.06. 14:00 SK Studenec - Rapid Liberec 4:0 (1:0)

    14.kolo

    So 08.06. 10:00 Nový Bor - Doubí 8:0 (5:0)
    So 08.06. 10:00 Jablonec n.J. - Mimoň 5:7 (4:5)
    So 08.06. 10:00 Frýdlant - Vesec 5:4 (1:2)
    So 08.06. 11:00 Železný Brod - Lučany 7:0 (3:0)
    So 08.06. 14:00 Hrádek - Stráž p.R. 1:5 (0:3)
    Ne 09.06. 10:00 Rapid Liberec - MFK Podještědí 5:0 (2:0)
    Ne 09.06. 13:00 Kamenický Šenov - SK Studenec 0:2 (0:1)

    15.kolo

    So 15.06. 10:00 Vesec - Jablonec n.J. 3:0 (2:0)
    So 15.06. 10:00 Lučany - Nový Bor 2:4 (0:1)
    So 15.06. 11:30 Doubí - Hrádek 0:5 (0:3)
    Ne 16.06. 10:00 Mimoň - Železný Brod 6:2 (3:1)
    Ne 16.06. 10:00 Stráž p.R. - Rapid Liberec 6:1 (2:1)
    Ne 16.06. 10:00 MFK Podještědí - SK Studenec 2:14 (0:6)
    Ne 16.06. 11:00 Frýdlant - Kamenický Šenov 3:4 (2:3)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 23 1 2 152:28 70
    2. 26 20 2 4 154:27 62
    3. 26 19 3 4 107:37 60
    4. 26 14 3 9 74:66 45
    5. 26 12 7 7 86:61 43
    6. 26 12 3 11 64:60 39
    7. 26 10 4 12 53:65 34
    8. 26 11 1 14 66:84 34
    9. 26 9 5 12 51:63 32
    10. 26 9 4 13 60:80 31
    11. 26 7 3 16 54:124 24
    12. 26 6 2 18 41:98 20
    13. 26 5 2 19 62:129 17
    14. 26 4 2 20 37:139 14