Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 27. května 2020
svátek má Valdemar.
Hlavní menu
  • ID: 13080
  • Návštěvy: 41/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Královéhradecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Královéhradecký kraj

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2421
    Týden:
    41
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 25.08. 10:30 Kostelec n/O. - Stěžery 4:2 (2:0)
    So 25.08. 10:45 Rychnov n. K. - Č. Kostelec 6:1 (5:0)
    So 25.08. 14:00 Slavia HK - Jaroměř 2:1 (2:1)
    So 25.08. 14:45 Týniště n.O. - Nová Paka 7:1 (5:1)
    Ne 26.08. 14:30 Vrchlabí - Nové Město 7:2 (3:1)
    Ne 26.08. 17:00 Předměřice - Borohrádek 8:0 (3:0)

    4.kolo

    So 01.09. 14:00 Borohrádek - Nová Paka 3:0 (0:0)
    So 01.09. 14:00 Stěžery - Slavia HK 0:1 (0:0)
    So 01.09. 14:15 Nové Město - Kostelec n/O. 3:1 (2:1)
    Ne 02.09. 10:00 Předměřice - Nový HK 3:5 (2:3)
    Ne 02.09. 14:15 Jaroměř - Týniště n.O. 1:2 (0:1)
    Ne 02.09. 14:30 Č. Kostelec - Vrchlabí 0:7 (0:3)

    5.kolo

    So 08.09. 10:30 Kostelec n/O. - Č. Kostelec 4:2 (2:0)
    So 08.09. 11:15 Rychnov n. K. - Předměřice 3:2 (1:1)
    So 08.09. 13:00 Slavia HK - Nové Město 2:4 (1:3)
    So 08.09. 14:30 Nová Paka - Jaroměř 0:2 (0:0)
    Ne 09.09. 14:45 Nový HK - Borohrádek 3:1 (1:1)
    Ne 09.09. 15:00 Týniště n.O. - Stěžery 7:0 (3:0)

    6.kolo

    So 15.09. 14:00 Borohrádek - Jaroměř 4:3 np (2:2)
    So 15.09. 14:15 Nové Město - Týniště n.O. 4:1 (3:1)
    Ne 16.09. 14:00 Stěžery - Nová Paka 4:3 (1:2)
    Ne 16.09. 14:30 Č. Kostelec - Slavia HK 0:6 (0:2)
    Ne 16.09. 17:00 Předměřice - Vrchlabí 0:2 (0:1)
    Ne 16.09. 17:00 Nový HK - Rychnov n. K. 2:3 (0:1)

    2.kolo

    So 18.08. 14:00 Borohrádek - Týniště n.O. 0:4 (0:3)
    So 18.08. 14:15 Nové Město - Rychnov n. K. 1:2 np (0:0)
    So 18.08. 14:30 Nová Paka - Slavia HK 0:2 (0:0)
    Ne 19.08. 14:00 Stěžery - Vrchlabí 1:3 (1:1)
    Ne 19.08. 14:15 Jaroměř - Kostelec n/O. 6:3 (3:2)
    Čt 20.09. 17:00 Č. Kostelec - Nový HK 3:2 (0:2)

    7.kolo

    So 22.09. 10:30 Kostelec n/O. - Předměřice 3:2 (0:0)
    So 22.09. 11:15 Rychnov n. K. - Borohrádek 2:3 np (1:2)
    So 22.09. 14:00 Nová Paka - Nové Město 4:5 (3:2)
    Ne 23.09. 14:00 Vrchlabí - Nový HK 8:1 (5:1)
    Ne 23.09. 15:00 Týniště n.O. - Č. Kostelec 2:5 (1:2)
    Ne 23.09. 15:00 Jaroměř - Stěžery 9:0 (7:0)

    8.kolo

    So 29.09. 09:30 Nový HK - Kostelec n/O. 6:3 (3:2)
    So 29.09. 11:15 Rychnov n. K. - Vrchlabí 1:2 (1:2)
    So 29.09. 13:45 Nové Město - Jaroměř 3:0 (2:0)
    So 29.09. 14:00 Borohrádek - Stěžery 3:1 (2:1)
    Ne 30.09. 14:00 Č. Kostelec - Nová Paka 3:1 (3:0)
    Ne 30.09. 16:30 Předměřice - Slavia HK 0:2 (0:0)

    9.kolo

    So 06.10. 10:30 Kostelec n/O. - Rychnov n. K. 8:1 (3:0)
    So 06.10. 13:00 Slavia HK - Nový HK 6:2 (1:2)
    So 06.10. 13:45 Týniště n.O. - Předměřice 1:3 (0:1)
    Ne 07.10. 13:00 Stěžery - Nové Město 2:3 (2:2)
    Ne 07.10. 13:15 Jaroměř - Č. Kostelec 3:2 (3:0)
    Ne 07.10. 13:30 Vrchlabí - Borohrádek 7:1 (4:1)

    10.kolo

    So 13.10. 11:15 Rychnov n. K. - Slavia HK 1:2 np (1:1)
    So 13.10. 14:00 Borohrádek - Nové Město 3:5 (2:0)
    Ne 14.10. 13:00 Č. Kostelec - Stěžery 4:2 (3:2)
    Ne 14.10. 13:00 Nový HK - Týniště n.O. 2:0 (1:0)
    Ne 14.10. 13:00 Vrchlabí - Kostelec n/O. 7:0 (2:0)
    Ne 14.10. 15:30 Předměřice - Nová Paka 3:4 np (2:1)

    11.kolo

    So 20.10. 10:30 Kostelec n/O. - Borohrádek 2:1 np (0:0)
    So 20.10. 12:45 Nové Město - Č. Kostelec 2:0 (1:0)
    So 20.10. 13:00 Slavia HK - Vrchlabí 4:0 (1:0)
    So 20.10. 13:00 Nová Paka - Nový HK 2:1 np (0:0)
    So 20.10. 13:15 Týniště n.O. - Rychnov n. K. 2:0 (2:0)
    Ne 21.10. 12:45 Jaroměř - Předměřice 4:3 np (1:1)

    13.kolo

    So 03.11. 11:15 Nové Město - Předměřice 3:0 (3:0)
    So 03.11. 11:30 Nová Paka - Vrchlabí 2:6 (1:4)
    So 03.11. 13:00 Slavia HK - Borohrádek 4:0 (2:0)
    Ne 04.11. 10:00 Týniště n.O. - Kostelec n/O. 2:1 (1:1)
    Ne 04.11. 11:15 Jaroměř - Rychnov n. K. 7:2 (3:0)
    Ne 04.11. 14:00 Stěžery - Nový HK 2:5 (1:1)

    1.kolo

    So 10.11. 10:00 Slavia HK - Týniště n.O. 5:0 (4:0)
    So 10.11. 10:30 Kostelec n/O. - Nová Paka 0:1 (0:0)
    So 10.11. 11:15 Nový HK - Nové Město 3:4 np (1:1)
    So 10.11. 11:15 Rychnov n. K. - Stěžery 3:1 (2:1)
    Ne 11.11. 11:30 Předměřice - Č. Kostelec 5:1 (3:0)
    Ne 11.11. 11:30 Vrchlabí - Jaroměř 1:3 (1:2)

    12.kolo

    So 27.10. 10:30 Kostelec n/O. - Slavia HK 1:6 (0:3)
    So 27.10. 11:15 Rychnov n. K. - Nová Paka 3:0 (2:0)
    So 27.10. 14:00 Borohrádek - Č. Kostelec 0:4 (0:3)
    Ne 28.10. 12:00 Nový HK - Jaroměř 0:7 (0:3)
    Ne 28.10. 12:00 Vrchlabí - Týniště n.O. 7:0 (3:0)
    Ne 28.10. 14:30 Předměřice - Stěžery 1:4 (0:1)

    14.kolo

    So 23.03. 12:30 Nová Paka - Kostelec n/O. 5:2 (1:0)
    So 23.03. 13:00 Týniště n.O. - Slavia HK 0:6 (0:5)
    Ne 24.03. 10:00 Nové Město - Nový HK 3:1 (1:0)
    Ne 24.03. 12:15 Jaroměř - Vrchlabí 2:4 (2:2)
    Ne 24.03. 12:30 Č. Kostelec - Předměřice 1:0 (1:0)
    Ne 24.03. 15:00 Stěžery - Rychnov n. K. 1:6 (0:4)

    15.kolo

    So 30.03. 10:30 Kostelec n/O. - Jaroměř 1:4 (1:3)
    So 30.03. 11:15 Rychnov n. K. - Nové Město 2:3 np (1:2)
    So 30.03. 12:30 Slavia HK - Nová Paka 7:2 (3:1)
    Ne 31.03. 14:00 Vrchlabí - Stěžery 2:0 (1:0)
    Ne 31.03. 14:30 Nový HK - Č. Kostelec 3:1 (1:0)
    Ne 31.03. 15:00 Týniště n.O. - Borohrádek 3:1 (1:1)

    16.kolo

    So 06.04. 14:00 Borohrádek - Předměřice 4:3 np (1:1)
    So 06.04. 14:00 Nová Paka - Týniště n.O. 5:0 (0:0)
    Ne 07.04. 10:00 Nové Město - Vrchlabí 4:1 (2:1)
    Ne 07.04. 13:45 Jaroměř - Slavia HK 2:3 (1:1)
    Ne 07.04. 14:00 Č. Kostelec - Rychnov n. K. 1:2 (0:2)
    Ne 07.04. 15:00 Stěžery - Kostelec n/O. 1:2 (0:2)

    17.kolo

    So 13.04. 10:30 Kostelec n/O. - Nové Město 0:5 (0:2)
    So 13.04. 13:00 Slavia HK - Stěžery 12:1 (9:0)
    So 13.04. 14:30 Nová Paka - Borohrádek 2:0 (1:0)
    So 13.04. 14:45 Týniště n.O. - Jaroměř 1:3 (0:1)
    Ne 14.04. 14:30 Vrchlabí - Č. Kostelec 4:2 (2:2)
    Ne 14.04. 15:00 Nový HK - Předměřice 1:0 np (0:0)

    18.kolo

    So 20.04. 14:00 Borohrádek - Nový HK 3:11 (1:4)
    Ne 21.04. 10:00 Nové Město - Slavia HK 2:4 (0:2)
    Ne 21.04. 14:00 Stěžery - Týniště n.O. 0:1 (0:0)
    Ne 21.04. 14:15 Jaroměř - Nová Paka 4:2 (2:1)
    Ne 21.04. 14:30 Č. Kostelec - Kostelec n/O. 3:2 (1:1)
    Ne 21.04. 17:00 Předměřice - Rychnov n. K. 2:3 (0:1)

    19.kolo

    So 27.04. 11:15 Rychnov n. K. - Nový HK 1:3 (1:2)
    So 27.04. 13:00 Slavia HK - Č. Kostelec 4:2 (1:1)
    So 27.04. 14:45 Týniště n.O. - Nové Město 2:1 np (0:1)
    Ne 28.04. 14:15 Jaroměř - Borohrádek 3:4 (1:1)
    Ne 28.04. 14:30 Vrchlabí - Předměřice 3:2 np (2:1)
    St 01.05. 14:00 Nová Paka - Stěžery 8:2 (5:1)

    20.kolo

    So 04.05. 14:00 Borohrádek - Rychnov n. K. 0:4 (0:3)
    Ne 05.05. 10:00 Nové Město - Nová Paka 1:6 (0:3)
    Ne 05.05. 14:00 Stěžery - Jaroměř 0:1 (0:1)
    Ne 05.05. 14:30 Č. Kostelec - Týniště n.O. 4:2 (1:1)
    Ne 05.05. 17:00 Nový HK - Vrchlabí 2:3 (2:2)
    Ne 05.05. 17:00 Předměřice - Kostelec n/O. 4:2

    21.kolo

    So 11.05. 10:15 Vrchlabí - Rychnov n. K. 5:0 (2:0)
    So 11.05. 10:30 Kostelec n/O. - Nový HK 3:4 np (0:3)
    So 11.05. 14:00 Nová Paka - Č. Kostelec 2:3 (1:1)
    Ne 12.05. 14:00 Stěžery - Borohrádek 1:3 (1:1)
    Ne 12.05. 14:15 Jaroměř - Nové Město 2:3 (1:1)
    St 15.05. 17:30 Slavia HK - Předměřice 4:1 (2:0)

    22.kolo

    So 18.05. 11:15 Rychnov n. K. - Kostelec n/O. 4:0 (1:0)
    So 18.05. 14:00 Borohrádek - Vrchlabí 2:5 (1:3)
    Ne 19.05. 10:00 Nové Město - Stěžery 10:0 (5:0)
    Ne 19.05. 14:00 Č. Kostelec - Jaroměř 2:5 (2:2)
    Ne 19.05. 15:00 Nový HK - Slavia HK 2:4 (2:1)
    Ne 19.05. 17:00 Předměřice - Týniště n.O. 5:0 (3:0)

    23.kolo

    So 25.05. 10:30 Kostelec n/O. - Vrchlabí 2:3 np (1:1)
    So 25.05. 13:00 Slavia HK - Rychnov n. K. 6:1 (3:0)
    So 25.05. 14:30 Nová Paka - Předměřice 3:0 (2:0)
    Ne 26.05. 10:00 Nové Město - Borohrádek 4:2 (1:2)
    Ne 26.05. 14:00 Stěžery - Č. Kostelec 1:7 (0:6)
    Ne 26.05. 15:00 Týniště n.O. - Nový HK 2:1 (1:0)

    24.kolo

    So 01.06. 10:15 Vrchlabí - Slavia HK 2:3 (0:2)
    So 01.06. 11:15 Rychnov n. K. - Týniště n.O. 0:1 np (0:0)
    So 01.06. 14:00 Borohrádek - Kostelec n/O. 0:3 (0:3)
    So 01.06. 17:00 Nový HK - Nová Paka 7:0 (4:0)
    Ne 02.06. 14:00 Č. Kostelec - Nové Město 4:1 (1:0)
    Ne 02.06. 17:00 Předměřice - Jaroměř 4:0 (2:0)

    25.kolo

    So 08.06. 13:00 Slavia HK - Kostelec n/O. 6:3 (3:0)
    So 08.06. 14:30 Nová Paka - Rychnov n. K. výsledek
    So 08.06. 14:45 Týniště n.O. - Vrchlabí 2:3 (0:1)
    Ne 09.06. 14:00 Stěžery - Předměřice 1:4 (0:1)
    Ne 09.06. 14:15 Jaroměř - Nový HK 2:4 (1:3)
    Ne 09.06. 14:30 Č. Kostelec - Borohrádek 5:0 (2:0)

    26.kolo

    So 15.06. 10:30 Kostelec n/O. - Týniště n.O. 0:3 (0:2)
    So 15.06. 11:15 Rychnov n. K. - Jaroměř 3:1 (2:0)
    So 15.06. 14:00 Borohrádek - Slavia HK 1:12 (0:5)
    Ne 16.06. 14:30 Vrchlabí - Nová Paka 5:1 (1:1)
    Ne 16.06. 17:00 Nový HK - Stěžery 5:0 (2:0)
    Ne 16.06. 17:00 Předměřice - Nové Město 5:3 (3:2)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 24 22 1 0 1 112:28 68
    2. 24 18 2 0 4 95:37 58
    3. 24 15 2 2 5 77:52 51
    4. 24 12 1 1 10 74:52 39
    5. 24 11 2 2 9 74:62 39
    6. 23 11 1 4 7 52:50 39
    7. 24 12 0 0 12 60:66 36
    8. 24 10 2 0 12 43:58 34
    9. 24 8 0 5 11 60:52 29
    10. 23 7 2 0 14 52:70 25
    11. 24 6 1 2 15 49:79 22
    12. 24 4 3 1 16 36:98 19
    13. 24 2 0 0 22 27:107 6