Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 8. prosince 2019
svátek má Květoslava.
Hlavní menu
  • ID: 13085
  • Návštěvy: 48/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Liberecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    9538
    Týden:
    48
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 18.08. 14:00 Vesec - Žibřidice 2:1 (0:1)
    So 18.08. 14:00 Dubá - Tatran Jablonné 0:2 (0:1)
    So 18.08. 17:00 Pěnčín LI - Chrastava B 2:0 (1:0)
    So 18.08. 17:00 Loko ČL - Kamenice 1:0 (0:0)
    So 18.08. 17:00 Cvikov - Rozstání 2:4 (2:4)
    Ne 19.08. 16:00 Doksy B - Vratislavice 6:0 (0:0)

    3.kolo

    So 25.08. 15:00 Kamenice - Cvikov 1:1 (1:0)
    So 25.08. 17:00 Stráž n.N. - Pěnčín LI 6:2 (4:1)
    Ne 26.08. 13:00 Vratislavice - Dubá 0:2 (0:1)
    Ne 26.08. 14:00 Rozstání - Vesec 0:2 (0:1)
    Ne 26.08. 15:00 Tatran Jablonné - Loko ČL 3:6 (2:4)
    Ne 26.08. 17:00 Chrastava B - Doksy B 0:5 (0:2)

    4.kolo

    So 01.09. 14:00 Dubá - Chrastava B 4:1 (2:1)
    So 01.09. 17:00 Pěnčín LI - Žibřidice 3:0 (1:0)
    So 01.09. 17:00 Loko ČL - Vratislavice 6:0 (1:0)
    So 01.09. 17:00 Cvikov - Tatran Jablonné 1:5 (1:3)
    Ne 02.09. 16:00 Doksy B - Stráž n.N. 1:2 (0:2)
    St 26.09. 17:00 Rozstání - Kamenice 2:0 (0:0)

    5.kolo

    So 08.09. 14:00 Žibřidice - Doksy B 5:2 (2:1)
    So 08.09. 15:00 Kamenice - Vesec 3:3 (1:1)
    So 08.09. 17:00 Stráž n.N. - Dubá 6:2 (3:0)
    Ne 09.09. 13:00 Vratislavice - Cvikov 0:0 (0:0)
    Ne 09.09. 14:00 Tatran Jablonné - Rozstání 3:2 (1:1)
    Ne 09.09. 17:00 Chrastava B - Loko ČL 4:6 (3:3)

    6.kolo

    So 15.09. 15:00 Kamenice - Tatran Jablonné 2:2 (1:1)
    So 15.09. 16:30 Pěnčín LI - Vesec 6:1 (3:1)
    So 15.09. 16:30 Loko ČL - Stráž n.N. 1:2 (1:1)
    So 15.09. 16:30 Cvikov - Chrastava B 13:1 (5:1)
    Ne 16.09. 14:00 Rozstání - Vratislavice 3:2 (2:2)
    So 17.11. 15:00 Dubá - Žibřidice 0:3 (0:1)

    7.kolo

    So 22.09. 13:00 Žibřidice - Loko ČL 6:1 (4:1)
    So 22.09. 16:00 Tatran Jablonné - Vesec 0:1 (0:1)
    So 22.09. 16:00 Stráž n.N. - Cvikov 5:2 (4:0)
    So 22.09. 16:00 Pěnčín LI - Doksy B 3:0 (2:0)
    Ne 23.09. 13:00 Vratislavice - Kamenice 2:4 (2:2)
    Ne 23.09. 16:00 Chrastava B - Rozstání 1:2 (0:0)

    8.kolo

    So 29.09. 12:30 Dubá - Pěnčín LI 3:4 (2:3)
    So 29.09. 14:00 Vesec - Doksy B 1:2 (0:0)
    So 29.09. 15:00 Kamenice - Chrastava B 5:0 (2:0)
    So 29.09. 15:30 Cvikov - Žibřidice 0:2 (0:0)
    So 29.09. 15:30 Tatran Jablonné - Vratislavice 3:1 (1:1)
    Ne 30.09. 14:00 Rozstání - Stráž n.N. 0:0 (0:0)

    9.kolo

    So 06.10. 12:30 Žibřidice - Rozstání 1:1 (0:0)
    So 06.10. 15:30 Stráž n.N. - Kamenice 5:3 (0:0)
    So 06.10. 15:30 Pěnčín LI - Loko ČL 3:1 (1:0)
    Ne 07.10. 13:00 Vratislavice - Vesec 6:2 (4:1)
    Ne 07.10. 15:30 Chrastava B - Tatran Jablonné 1:3 (1:1)
    Ne 07.10. 15:30 Doksy B - Dubá 4:5 (1:2)

    10.kolo

    So 13.10. 14:00 Vesec - Dubá 1:1 (1:1)
    So 13.10. 15:00 Loko ČL - Doksy B 1:3 (0:1)
    So 13.10. 15:00 Cvikov - Pěnčín LI 2:3 (2:2)
    So 13.10. 15:00 Kamenice - Žibřidice 1:3 (1:1)
    So 13.10. 15:00 Tatran Jablonné - Stráž n.N. 1:4 (0:1)
    Ne 14.10. 13:00 Vratislavice - Chrastava B 1:1 (0:0)

    11.kolo

    So 20.10. 12:00 Žibřidice - Tatran Jablonné 2:0 (1:0)
    So 20.10. 12:00 Dubá - Loko ČL 2:1 (2:0)
    So 20.10. 15:00 Stráž n.N. - Vratislavice 1:4 (1:1)
    So 20.10. 15:00 Pěnčín LI - Rozstání 5:2 (3:2)
    So 20.10. 15:00 Doksy B - Cvikov 0:3 (0:0)
    Ne 21.10. 15:00 Chrastava B - Vesec 1:2 (1:2)

    12.kolo

    So 27.10. 13:30 Kamenice - Pěnčín LI 1:1 (1:1)
    So 27.10. 14:00 Vesec - Loko ČL 1:7 (1:4)
    So 27.10. 14:00 Cvikov - Dubá 5:0 (1:0)
    So 27.10. 14:00 Rozstání - Doksy B 4:2 (0:1)
    Ne 28.10. 13:00 Vratislavice - Žibřidice 0:3 (0:1)
    Ne 28.10. 14:00 Chrastava B - Stráž n.N. 1:6 (0:2)

    13.kolo

    So 03.11. 10:30 Žibřidice - Chrastava B 10:0 (5:0)
    So 03.11. 10:30 Doksy B - Kamenice 1:2 (0:1)
    So 03.11. 10:30 Dubá - Rozstání 2:3 (2:0)
    So 03.11. 13:30 Stráž n.N. - Vesec 0:3 (0:1)
    So 03.11. 13:30 Pěnčín LI - Tatran Jablonné 6:1 (3:0)
    Ne 04.11. 12:00 Loko ČL - Cvikov 0:3 (0:2)

    1.kolo

    So 10.11. 13:30 Cvikov - Vesec 2:2 (0:0)
    So 10.11. 13:30 Kamenice - Dubá 3:2 (2:2)
    So 10.11. 13:30 Tatran Jablonné - Doksy B 1:2 (1:0)
    So 10.11. 13:30 Stráž n.N. - Žibřidice 1:4 (1:1)
    Ne 11.11. 13:00 Vratislavice - Pěnčín LI 2:5 (2:1)
    Ne 11.11. 13:30 Rozstání - Loko ČL 0:6 (0:1)

    14.kolo

    So 23.03. 12:00 Žibřidice - Stráž n.N. 3:1 (1:0)
    So 23.03. 14:00 Vesec - Cvikov 2:3 (1:1)
    So 23.03. 15:00 Dubá - Kamenice 1:2 (0:1)
    So 23.03. 15:00 Loko ČL - Rozstání 7:2 (4:1)
    So 23.03. 15:00 Pěnčín LI - Vratislavice 3:1 (1:1)
    Ne 24.03. 15:00 Doksy B - Tatran Jablonné 2:0 (1:0)

    15.kolo

    So 30.03. 13:00 Žibřidice - Vesec 0:2 (0:2)
    So 30.03. 15:00 Kamenice - Loko ČL 0:0 (0:0)
    Ne 31.03. 13:00 Vratislavice - Doksy B 1:1 (1:1)
    Ne 31.03. 14:00 Rozstání - Cvikov 1:4 (1:1)
    Ne 31.03. 15:00 Tatran Jablonné - Dubá 1:1 (0:0)
    Ne 31.03. 16:00 Chrastava B - Pěnčín LI 0:9 (0:4)

    16.kolo

    So 06.04. 13:30 Vesec - Rozstání 1:4 (0:2)
    So 06.04. 16:30 Cvikov - Kamenice 5:1 (1:0)
    So 06.04. 16:30 Loko ČL - Tatran Jablonné 4:2 (1:1)
    So 06.04. 16:30 Pěnčín LI - Stráž n.N. 2:1 (1:0)
    So 06.04. 17:00 Dubá - Vratislavice 2:2 (1:0)
    Ne 07.04. 16:00 Doksy B - Chrastava B 7:0 (2:0)

    17.kolo

    So 13.04. 13:30 Žibřidice - Pěnčín LI 1:2 (1:1)
    So 13.04. 15:00 Kamenice - Rozstání 2:2 (1:0)
    So 13.04. 16:30 Tatran Jablonné - Cvikov 2:2 (1:1)
    Ne 14.04. 13:00 Vratislavice - Loko ČL 1:2 (1:1)
    Ne 14.04. 15:30 Chrastava B - Dubá 4:3 (2:0)
    Ne 14.04. 16:30 Stráž n.N. - Doksy B 2:3 (1:2)

    18.kolo

    So 20.04. 14:00 Vesec - Kamenice 1:5 (0:2)
    So 20.04. 17:00 Cvikov - Vratislavice 9:2 (5:0)
    So 20.04. 17:00 Loko ČL - Chrastava B 12:0 (5:0)
    So 20.04. 17:00 Dubá - Stráž n.N. 1:1 (0:1)
    Ne 21.04. 14:00 Rozstání - Tatran Jablonné 5:0 (2:0)
    Ne 21.04. 16:00 Doksy B - Žibřidice 1:1 (1:1)

    19.kolo

    So 27.04. 14:00 Vesec - Pěnčín LI 3:4 (2:2)
    So 27.04. 14:00 Žibřidice - Dubá 2:4 (0:3)
    So 27.04. 17:00 Tatran Jablonné - Kamenice 1:2 (1:1)
    Ne 28.04. 13:00 Vratislavice - Rozstání 1:4 (1:2)
    Ne 28.04. 17:00 Stráž n.N. - Loko ČL 1:5 (0:2)
    Ne 28.04. 17:00 Chrastava B - Cvikov 0:6 (0:2)

    20.kolo

    So 04.05. 14:00 Vesec - Tatran Jablonné 2:0 (0:0)
    So 04.05. 14:30 Kamenice - Vratislavice 4:2 (2:0)
    So 04.05. 17:00 Cvikov - Stráž n.N. 5:1 (1:1)
    So 04.05. 17:00 Loko ČL - Žibřidice 4:0 (1:0)
    Ne 05.05. 14:00 Rozstání - Chrastava B 5:2 (5:1)
    Ne 05.05. 16:00 Doksy B - Pěnčín LI 2:1 (1:0)

    26.kolo

    St 08.05. 14:00 Kamenice - Doksy B 6:1 (1:1)
    St 08.05. 17:00 Tatran Jablonné - Pěnčín LI 1:5 (0:2)
    So 15.06. 14:00 Vesec - Stráž n.N. 2:8 (0:3)
    So 15.06. 17:00 Cvikov - Loko ČL 2:1 (1:1)
    Ne 16.06. 14:00 Rozstání - Dubá 2:0 (2:0)
    Ne 16.06. 17:00 Chrastava B - Žibřidice 2:3 (1:1)

    21.kolo

    So 11.05. 14:00 Pěnčín LI - Dubá 3:0 (3:0)
    So 11.05. 14:00 Žibřidice - Cvikov 2:6 (1:4)
    Ne 12.05. 13:00 Vratislavice - Tatran Jablonné 1:0 (1:0)
    Ne 12.05. 16:00 Doksy B - Vesec 2:1 (0:1)
    Ne 12.05. 17:00 Stráž n.N. - Rozstání 3:4 (0:2)
    Ne 12.05. 17:00 Chrastava B - Kamenice 2:12 (1:6)

    22.kolo

    So 18.05. 14:00 Vesec - Vratislavice 3:2 (2:1)
    So 18.05. 15:00 Kamenice - Stráž n.N. 4:2 (1:0)
    So 18.05. 17:00 Loko ČL - Pěnčín LI 2:3 (2:1)
    So 18.05. 17:00 Dubá - Doksy B 1:3 (0:2)
    Ne 19.05. 14:00 Rozstání - Žibřidice 2:1 (1:0)
    Ne 19.05. 15:00 Tatran Jablonné - Chrastava B 5:2 (3:0)

    23.kolo

    So 25.05. 14:00 Žibřidice - Kamenice 2:2 (0:1)
    So 25.05. 17:00 Dubá - Vesec 5:4 (2:1)
    So 25.05. 17:00 Pěnčín LI - Cvikov 3:4 (2:3)
    So 25.05. 17:00 Stráž n.N. - Tatran Jablonné 2:2 (2:1)
    Ne 26.05. 16:00 Doksy B - Loko ČL 3:3 (2:0)
    Ne 26.05. 17:00 Chrastava B - Vratislavice 4:8 (1:3)

    24.kolo

    Čt 30.05. 17:30 Vesec - Chrastava B 5:3 (1:0)
    So 01.06. 14:00 Loko ČL - Dubá 6:0 (2:0)
    So 01.06. 17:00 Tatran Jablonné - Žibřidice 3:5 (1:3)
    So 01.06. 17:00 Cvikov - Doksy B 6:3 (3:2)
    Ne 02.06. 13:00 Vratislavice - Stráž n.N. 5:2 (2:1)
    Ne 02.06. 14:00 Rozstání - Pěnčín LI 1:0 (0:0)

    25.kolo

    So 08.06. 14:00 Žibřidice - Vratislavice 5:1 (2:1)
    So 08.06. 17:00 Loko ČL - Vesec 4:2 (2:2)
    So 08.06. 17:00 Dubá - Cvikov 2:7 (1:3)
    So 08.06. 17:00 Doksy B - Rozstání 1:4 (1:1)
    So 08.06. 17:00 Pěnčín LI - Kamenice 2:0 (0:0)
    So 08.06. 17:00 Stráž n.N. - Chrastava B 6:2 (4:0)
    Správce soutěže: Jan Švácha

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 24 19 1 4 80:35 58
    2. 24 15 4 5 93:43 49
    3. 24 15 3 6 59:48 48
    4. 24 14 2 8 87:43 44
    5. 24 13 3 8 65:41 42
    6. 24 11 7 6 65:44 40
    7. 24 11 3 10 57:53 36
    8. 24 10 3 11 68:62 33
    9. 24 9 3 12 49:69 30
    10. 24 6 4 14 41:61 22
    11. 24 6 4 14 43:70 22
    12. 24 5 4 15 45:75 19
    13. 24 1 1 22 32:140 4