Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 13. listopadu 2019
svátek má Tibor.
Hlavní menu
  • ID: 13086
  • Návštěvy: 40/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Královéhradecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1588
    Týden:
    40
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 18.08. 12:00 Jičín - Slavia HK 7:0 (5:0)
    So 18.08. 14:00 Velká Jesenice - Solnice 3:2 (1:0)
    So 18.08. 17:00 Č. Kostelec - Hořiněves 2:0 (0:0)
    St 26.09. 17:00 Nový HK - Hořice 11:0 (4:0)

    4.kolo

    So 01.09. 11:30 Vysoké Mýto - Slavia HK 5:0 (4:0)
    So 01.09. 12:00 Jičín - Nový HK 7:0 (5:0)
    Ne 02.09. 14:00 Velká Jesenice - Hořice 0:1 (0:0)
    St 19.09. 17:30 Hořiněves - Solnice 1:0 (1:0)

    5.kolo

    So 08.09. 09:30 Nový HK - Vysoké Mýto 2:3 (1:2)
    Ne 09.09. 10:00 Slavia HK - Velká Jesenice 0:4 (0:1)
    Ne 09.09. 14:30 Solnice - Jičín 1:5 (0:2)
    Ne 09.09. 14:45 Hořice - Č. Kostelec 1:4 (0:3)

    6.kolo

    So 15.09. 12:00 Jičín - Vysoké Mýto 4:1 (1:1)
    So 15.09. 12:00 Hořiněves - Hořice 3:1 (2:0)
    So 15.09. 17:00 Č. Kostelec - Slavia HK 5:2 (1:1)
    Ne 16.09. 14:00 Velká Jesenice - Nový HK 0:7 (0:2)

    3.kolo

    Út 21.08. 18:00 Hořiněves - Jičín 0:9 (0:6)
    Ne 26.08. 14:30 Solnice - Č. Kostelec 2:1 (2:1)
    Ne 26.08. 14:45 Hořice - Vysoké Mýto 0:8 (0:4)
    St 19.09. 17:00 Slavia HK - Nový HK 0:17 (0:9)

    7.kolo

    So 22.09. 09:30 Nový HK - Č. Kostelec 7:1 (4:0)
    So 22.09. 10:00 Vysoké Mýto - Velká Jesenice 4:0 (1:0)
    So 22.09. 14:15 Hořice - Solnice 1:0 (0:0)
    Ne 23.09. 10:00 Slavia HK - Hořiněves 1:3 (0:1)

    8.kolo

    So 29.09. 11:30 Jičín - Velká Jesenice 12:0 (6:0)
    So 29.09. 14:00 Solnice - Slavia HK 3:2 np (0:1)
    So 29.09. 14:30 Hořiněves - Nový HK 2:4 (2:1)
    So 29.09. 16:30 Č. Kostelec - Vysoké Mýto 0:6 (0:2)

    9.kolo

    So 06.10. 10:00 Vysoké Mýto - Hořiněves 1:2 np (0:0)
    Ne 07.10. 12:15 Nový HK - Solnice 4:1 (2:0)
    Ne 07.10. 13:00 Velká Jesenice - Č. Kostelec 0:3 (0:2)
    Ne 07.10. 13:45 Hořice - Jičín 1:10 (1:6)

    10.kolo

    So 13.10. 10:30 Jičín - Č. Kostelec 12:0 (6:0)
    So 13.10. 11:30 Vysoké Mýto - Solnice 6:1 (2:1)
    Ne 14.10. 10:00 Slavia HK - Hořice 1:4 (1:2)
    Ne 14.10. 14:00 Velká Jesenice - Hořiněves 2:1 np (0:0)

    12.kolo

    So 27.10. 09:30 Jičín - Hořiněves 11:0 (2:0)
    So 27.10. 11:30 Vysoké Mýto - Hořice 13:0 (5:0)
    So 27.10. 14:00 Č. Kostelec - Solnice 2:1 np (1:0)
    Út 06.11. 17:00 Slavia HK - Nový HK 2:9 (1:7)

    13.kolo

    So 03.11. 09:30 Nový HK - Jičín 2:4 (0:2)
    Ne 04.11. 11:30 Hořice - Velká Jesenice 1:2 (1:1)
    Ne 04.11. 11:30 Solnice - Hořiněves 3:2 (0:2)
    Ne 04.11. 14:00 Slavia HK - Vysoké Mýto 0:4 (0:2)

    1.kolo

    So 10.11. 10:00 Hořiněves - Velká Jesenice 1:0 (1:0)
    So 10.11. 14:00 Č. Kostelec - Jičín 1:5 (0:2)
    Ne 11.11. 11:30 Solnice - Vysoké Mýto 2:5 (2:3)
    Ne 11.11. 14:00 Hořice - Slavia HK 2:3 (2:0)

    11.kolo

    So 20.10. 15:30 Hořiněves - Č. Kostelec 0:2 (0:0)
    Ne 21.10. 13:00 Hořice - Nový HK 0:10 (0:7)
    Ne 21.10. 13:00 Solnice - Velká Jesenice 1:4 (1:3)
    Ne 18.11. 10:00 Slavia HK - Jičín 0:9 (0:3)

    14.kolo

    So 23.03. 10:00 Vysoké Mýto - Nový HK 5:4 np (3:0)
    So 23.03. 12:30 Jičín - Solnice 8:1 (4:0)
    So 23.03. 14:00 Č. Kostelec - Hořice 9:0 (4:0)
    Ne 24.03. 12:00 Velká Jesenice - Slavia HK 0:2 (0:2)

    15.kolo

    So 30.03. 10:00 Hořice - Hořiněves 1:2 (1:1)
    So 30.03. 11:15 Nový HK - Velká Jesenice 7:1 (2:0)
    So 30.03. 12:00 Jičín - Vysoké Mýto 5:1 (4:0)
    Ne 31.03. 10:00 Slavia HK - Č. Kostelec 1:4 (0:1)

    16.kolo

    So 06.04. 10:00 Hořiněves - Slavia HK 1:0 (0:0)
    So 06.04. 16:30 Č. Kostelec - Nový HK 2:4 (1:3)
    Ne 07.04. 13:30 Velká Jesenice - Vysoké Mýto 0:5 (0:1)
    Ne 07.04. 14:00 Solnice - Hořice 4:0 (2:0)

    17.kolo

    So 13.04. 11:15 Nový HK - Hořiněves 4:1 (3:0)
    Ne 14.04. 10:00 Slavia HK - Solnice 2:3 (1:1)
    Ne 14.04. 14:00 Velká Jesenice - Jičín 1:5 (1:3)
    Ne 14.04. 14:00 Vysoké Mýto - Č. Kostelec 3:2 (3:2)

    18.kolo

    Čt 18.04. 17:00 Jičín - Hořice 18:0 (10:0)
    So 20.04. 17:00 Č. Kostelec - Velká Jesenice 4:1 (3:0)
    Ne 21.04. 14:30 Solnice - Nový HK 0:6 (0:3)
    Ne 21.04. 17:00 Hořiněves - Vysoké Mýto 0:2 (0:2)

    19.kolo

    So 27.04. 17:00 Č. Kostelec - Jičín 0:5 (0:4)
    Ne 28.04. 10:00 Hořiněves - Velká Jesenice 3:1 (1:1)
    Ne 28.04. 14:30 Solnice - Vysoké Mýto 3:2 np (1:1)
    Ne 28.04. 17:00 Hořice - Slavia HK 2:3 (0:2)

    20.kolo

    So 04.05. 12:00 Č. Kostelec - Hořiněves 0:1 (0:0)
    So 04.05. 14:30 Jičín - Slavia HK 4:0 (0:0)
    Ne 05.05. 14:00 Velká Jesenice - Solnice 0:3 (0:2)
    Ne 05.05. 15:00 Nový HK - Hořice 4:1 (3:1)

    21.kolo

    So 11.05. 10:00 Hořiněves - Jičín 1:5 (1:3)
    So 11.05. 10:00 Hořice - Vysoké Mýto 1:14 (0:8)
    Ne 12.05. 14:30 Solnice - Č. Kostelec 2:1 (0:0)
    Ne 12.05. 17:00 Nový HK - Slavia HK 5:0 (2:0)

    22.kolo

    So 18.05. 10:00 Hořiněves - Solnice 4:0 (2:0)
    So 18.05. 12:15 Vysoké Mýto - Slavia HK 8:0 (4:0)
    So 18.05. 14:30 Jičín - Nový HK 4:1 (3:0)
    Ne 19.05. 14:00 Velká Jesenice - Hořice 1:0 np (0:0)

    23.kolo

    So 25.05. 11:15 Nový HK - Vysoké Mýto 5:0 (1:0)
    So 25.05. 14:00 Hořice - Č. Kostelec 1:2 np (0:0)
    Ne 26.05. 10:00 Slavia HK - Velká Jesenice 2:1 (2:1)
    Ne 26.05. 14:30 Solnice - Jičín 1:5 (0:4)

    24.kolo

    So 01.06. 12:15 Vysoké Mýto - Jičín 2:8 (1:4)
    So 01.06. 17:00 Č. Kostelec - Slavia HK 3:0 (2:0)
    Ne 02.06. 14:00 Velká Jesenice - Nový HK 0:11 (0:2)
    Ne 02.06. 17:00 Hořiněves - Hořice 5:0 (1:0)

    27.kolo

    St 08.05. 09:30 Nový HK - Solnice 10:1 (6:0)
    St 08.05. 14:00 Velká Jesenice - Č. Kostelec 0:3 (0:0)
    St 08.05. 17:30 Vysoké Mýto - Hořiněves 9:0 (5:0)
    Čt 06.06. 18:00 Hořice - Jičín 0:9 (0:3)

    25.kolo

    So 08.06. 10:00 Vysoké Mýto - Velká Jesenice 13:0 (4:0)
    So 08.06. 14:00 Hořice - Solnice 4:1 (2:1)
    Ne 09.06. 09:30 Nový HK - Č. Kostelec 5:0 (2:0)
    Ne 09.06. 10:00 Slavia HK - Hořiněves 3:2 (0:1)

    26.kolo

    So 15.06. 14:30 Jičín - Velká Jesenice 24:0 (9:0)
    So 15.06. 14:30 Solnice - Slavia HK 6:1 (2:1)
    So 15.06. 17:00 Č. Kostelec - Vysoké Mýto 4:2 (0:1)
    So 15.06. 17:00 Hořiněves - Nový HK 1:5 (1:4)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 24 24 0 0 0 195:14 72
    2. 24 19 0 1 4 144:35 58
    3. 24 16 1 2 5 122:43 52
    4. 24 11 2 0 11 55:61 37
    5. 24 10 1 1 12 35:65 33
    6. 24 7 2 1 14 40:78 26
    7. 24 5 0 1 18 25:110 16
    8. 24 4 2 0 18 21:115 16
    9. 24 4 0 2 18 22:135 14