Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 30. března 2020
svátek má Arnošt.
Hlavní menu
  • ID: 13087
  • Návštěvy: 16/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Královéhradecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Královéhradecký kraj

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1911
    Týden:
    16
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 18.08. 09:30 Broumov - Hořice 6:2 (3:1)
    So 18.08. 12:30 Vrchlabí B - FKM Javorka 2:0 (1:0)
    So 18.08. 15:15 Č. Kostelec - Hořiněves 1:3 (0:1)
    Ne 19.08. 10:00 Vysoké Mýto - Jičín 2:0 (0:0)
    Ne 19.08. 10:00 Rychnov n. K. - Nové Město 7:1 (3:0)
    Ne 19.08. 12:15 Jaroměř - Nový HK 3:1 (2:1)
    Ne 19.08. 15:00 Kostelec n/O. - Olympia HK 5:0 (3:0)

    3.kolo

    Čt 23.08. 17:30 Hořiněves - Vysoké Mýto 1:6 (1:4)
    So 25.08. 09:00 Rychnov n. K. - Č. Kostelec 6:1 (4:1)
    So 25.08. 10:00 Jičín - Kostelec n/O. 3:2 (2:2)
    So 25.08. 15:00 Olympia HK - Jaroměř 2:5 (1:2)
    Ne 26.08. 13:00 Hořice - Vrchlabí B 1:6 (0:2)
    Ne 26.08. 14:45 FKM Javorka - Nové Město 6:0 (3:0)
    St 05.09. 17:00 Nový HK - Broumov 1:7 (1:5)

    5.kolo

    So 08.09. 09:30 Rychnov n. K. - Vysoké Mýto 0:1 (0:1)
    So 08.09. 10:00 Jičín - Broumov 1:5 (1:1)
    So 08.09. 15:00 Olympia HK - Vrchlabí B 3:6 (2:4)
    So 08.09. 15:00 Kostelec n/O. - Jaroměř 4:3 (2:2)
    Ne 09.09. 13:00 Hořice - Č. Kostelec 2:1 (2:0)
    Ne 09.09. 13:00 Nový HK - Nové Město 2:0 (2:0)
    Ne 09.09. 14:45 FKM Javorka - Hořiněves 1:4 (0:2)

    4.kolo

    So 01.09. 09:30 Vysoké Mýto - Kostelec n/O. 11:1 (6:0)
    So 01.09. 09:30 Broumov - Olympia HK 11:1 (5:1)
    So 01.09. 09:30 Č. Kostelec - FKM Javorka 1:2 np (1:1)
    Ne 02.09. 10:00 Nové Město - Hořice 0:1 (0:0)
    Ne 02.09. 12:30 Vrchlabí B - Nový HK 4:1 (1:1)
    Ne 02.09. 14:00 Jaroměř - Jičín 4:1 (3:0)
    Čt 13.09. 17:30 Hořiněves - Rychnov n. K. 1:3 (1:3)

    6.kolo

    So 15.09. 09:30 Broumov - Kostelec n/O. 5:0 (2:0)
    So 15.09. 09:30 Rychnov n. K. - FKM Javorka 3:0 (1:0)
    So 15.09. 10:00 Vysoké Mýto - Jaroměř 6:2 (3:1)
    So 15.09. 15:00 Hořiněves - Hořice 0:4 (0:2)
    So 15.09. 15:15 Č. Kostelec - Nový HK 1:6 (0:3)
    Ne 16.09. 09:00 Nové Město - Olympia HK 2:1 np (1:0)
    Ne 16.09. 12:30 Vrchlabí B - Jičín 4:0 (2:0)

    7.kolo

    So 22.09. 10:00 Jičín - Nové Město 0:1 (0:0)
    So 22.09. 12:30 Hořice - Rychnov n. K. 3:2 (2:1)
    So 22.09. 15:00 Olympia HK - Č. Kostelec 1:2 (0:2)
    So 22.09. 15:00 Kostelec n/O. - Vrchlabí B 2:3 (1:0)
    Ne 23.09. 11:15 Nový HK - Hořiněves 5:1 (1:1)
    Ne 23.09. 11:45 Jaroměř - Broumov 1:12 (0:5)
    Ne 23.09. 14:15 FKM Javorka - Vysoké Mýto 0:4 (0:1)

    8.kolo

    So 29.09. 09:30 Rychnov n. K. - Nový HK 1:2 (0:1)
    So 29.09. 10:00 Vysoké Mýto - Broumov 5:2 (1:1)
    So 29.09. 12:00 Vrchlabí B - Jaroměř 5:2 (2:0)
    So 29.09. 14:00 Hořiněves - Olympia HK 2:1 np (0:1)
    So 29.09. 14:45 Č. Kostelec - Jičín 2:1 (0:1)
    Ne 30.09. 10:00 Nové Město - Kostelec n/O. 0:4 (0:2)
    Ne 30.09. 14:15 FKM Javorka - Hořice 1:0 (0:0)

    9.kolo

    So 06.10. 09:30 Broumov - Vrchlabí B 4:1 (3:0)
    So 06.10. 10:00 Jičín - Hořiněves 0:1 (0:1)
    So 06.10. 15:00 Olympia HK - Rychnov n. K. 2:6 (0:5)
    So 06.10. 15:00 Kostelec n/O. - Č. Kostelec 2:1 (1:1)
    Ne 07.10. 12:00 Hořice - Vysoké Mýto 0:7 (0:2)
    Ne 07.10. 13:30 Jaroměř - Nové Město 8:0 (1:0)
    Ne 07.10. 14:15 Nový HK - FKM Javorka 1:3 (0:1)

    11.kolo

    So 20.10. 09:30 Broumov - Č. Kostelec 11:0 (5:0)
    So 20.10. 10:00 Jičín - FKM Javorka 2:1 (1:1)
    So 20.10. 15:00 Olympia HK - Hořice 0:6 (0:3)
    So 20.10. 15:00 Kostelec n/O. - Rychnov n. K. 0:1 np (0:0)
    Ne 21.10. 10:45 Jaroměř - Hořiněves 2:3 np (2:1)
    Ne 21.10. 13:15 Vrchlabí B - Nové Město 6:0 (3:0)
    Ne 21.10. 15:30 Nový HK - Vysoké Mýto 0:3 (0:2)

    10.kolo

    So 13.10. 09:30 Č. Kostelec - Jaroměř 2:5 (1:3)
    So 13.10. 09:30 Rychnov n. K. - Jičín 4:1 (2:0)
    So 13.10. 13:30 Hořiněves - Kostelec n/O. 2:1 (0:1)
    Ne 14.10. 10:00 Nové Město - Broumov 2:1 (0:0)
    Ne 14.10. 13:15 FKM Javorka - Olympia HK 3:2 np (1:1)
    Ne 14.10. 13:30 Hořice - Nový HK 3:2 (1:0)
    Čt 25.10. 16:15 Vysoké Mýto - Vrchlabí B 3:1 (2:1)

    12.kolo

    So 27.10. 09:30 Vysoké Mýto - Nové Město 6:0 (1:0)
    So 27.10. 09:30 Rychnov n. K. - Jaroměř 2:0 (0:0)
    So 27.10. 12:15 Č. Kostelec - Vrchlabí B 1:2 (1:2)
    So 27.10. 12:15 FKM Javorka - Kostelec n/O. 0:2 (0:1)
    So 27.10. 12:30 Hořiněves - Broumov 0:3 (0:1)
    So 27.10. 14:30 Nový HK - Olympia HK 6:1 (4:1)
    Ne 28.10. 14:30 Hořice - Jičín 5:0 (3:0)

    13.kolo

    So 03.11. 09:30 Broumov - Rychnov n. K. 7:0 (5:0)
    So 03.11. 09:30 Vrchlabí B - Hořiněves 5:0 (2:0)
    So 03.11. 10:00 Jičín - Nový HK 3:2 (1:2)
    So 03.11. 14:00 Olympia HK - Vysoké Mýto 0:6 (0:1)
    So 03.11. 14:00 Kostelec n/O. - Hořice 4:2 (2:1)
    Ne 04.11. 10:00 Nové Město - Č. Kostelec 1:2 (0:1)
    Ne 04.11. 11:30 Jaroměř - FKM Javorka 4:1 (2:1)

    1.kolo

    So 10.11. 09:30 Rychnov n. K. - Vrchlabí B 2:0 (0:0)
    So 10.11. 09:30 Nový HK - Kostelec n/O. 5:0 (4:0)
    So 10.11. 10:00 Olympia HK - Jičín 3:4 np (2:0)
    So 10.11. 10:30 FKM Javorka - Broumov 4:9 (1:4)
    So 10.11. 12:00 Hořiněves - Nové Město 2:4 (2:2)
    So 10.11. 12:15 Č. Kostelec - Vysoké Mýto 0:6 (0:4)
    Ne 11.11. 12:15 Hořice - Jaroměř 3:2 (2:1)

    14.kolo

    So 23.03. 10:00 Nové Město - Hořiněves 0:3 (0:1)
    So 23.03. 10:00 Broumov - FKM Javorka 10:1 (6:0)
    Ne 24.03. 10:00 Vysoké Mýto - Č. Kostelec 10:0 (5:0)
    Ne 24.03. 10:00 Vrchlabí B - Rychnov n. K. 2:4 (1:3)
    Ne 24.03. 10:00 Kostelec n/O. - Nový HK 1:3 (1:2)
    Ne 24.03. 10:00 Jičín - Olympia HK 5:0 (1:0)
    Ne 24.03. 13:00 Jaroměř - Hořice 5:1 (3:1)

    15.kolo

    So 30.03. 09:30 Nový HK - Jaroměř 4:2 (1:0)
    So 30.03. 10:00 Jičín - Vysoké Mýto 0:6 (0:4)
    So 30.03. 10:00 Nové Město - Rychnov n. K. 2:5 (1:4)
    So 30.03. 14:30 Olympia HK - Kostelec n/O. 2:0 (1:0)
    So 30.03. 14:30 Hořiněves - Č. Kostelec 6:0 (2:0)
    Ne 31.03. 14:00 FKM Javorka - Vrchlabí B 2:3 (1:0)
    Ne 31.03. 14:30 Hořice - Broumov 1:9 (1:5)

    16.kolo

    So 06.04. 10:00 Nové Město - FKM Javorka 4:1 (2:0)
    So 06.04. 10:00 Broumov - Nový HK 7:0 (3:0)
    So 06.04. 10:00 Kostelec n/O. - Jičín 2:1 (1:0)
    So 06.04. 12:00 Vrchlabí B - Hořice 10:0 (3:0)
    So 06.04. 14:45 Č. Kostelec - Rychnov n. K. 0:8 (0:3)
    Ne 07.04. 11:45 Jaroměř - Olympia HK 4:1 (2:1)
    Ne 07.04. 13:30 Vysoké Mýto - Hořiněves 5:0 (4:0)

    17.kolo

    Čt 11.04. 17:00 Rychnov n. K. - Hořiněves 6:0 (2:0)
    So 13.04. 09:30 Nový HK - Vrchlabí B 6:1 (3:0)
    So 13.04. 10:00 Jičín - Jaroměř 3:2 np (1:2)
    So 13.04. 15:00 Olympia HK - Broumov 2:4 (0:3)
    So 13.04. 15:00 Hořice - Nové Město 6:2 (5:0)
    Ne 14.04. 10:00 Kostelec n/O. - Vysoké Mýto 1:3 (1:1)
    Ne 14.04. 14:30 FKM Javorka - Č. Kostelec 6:0 (4:0)

    19.kolo

    So 27.04. 10:00 Jičín - Vrchlabí B 0:2 (0:1)
    So 27.04. 15:00 Olympia HK - Nové Město 1:7 (0:3)
    So 27.04. 15:00 Hořice - Hořiněves 3:2 (2:0)
    Ne 28.04. 10:00 Kostelec n/O. - Broumov 0:9 (0:6)
    Ne 28.04. 12:15 Jaroměř - Vysoké Mýto 2:6 (0:3)
    Ne 28.04. 14:00 Nový HK - Č. Kostelec 7:1 (5:1)
    Ne 28.04. 14:30 FKM Javorka - Rychnov n. K. 2:4 (1:4)

    20.kolo

    So 04.05. 09:30 Rychnov n. K. - Hořice 4:1 (2:0)
    So 04.05. 10:00 Vysoké Mýto - FKM Javorka 2:1 (1:0)
    So 04.05. 10:00 Nové Město - Jičín 1:4 (1:2)
    So 04.05. 10:00 Broumov - Jaroměř 9:1 (3:1)
    So 04.05. 12:30 Vrchlabí B - Kostelec n/O. 3:0 (1:0)
    So 04.05. 15:00 Hořiněves - Nový HK 0:3 (0:1)
    So 04.05. 15:15 Č. Kostelec - Olympia HK 0:8 (0:6)

    18.kolo

    19.04. 10:00 Vysoké Mýto - Rychnov n. K. 1:0 (0:0)
    So 20.04. 09:30 Č. Kostelec - Hořice 1:3 (0:1)
    So 20.04. 10:00 Nové Město - Nový HK 2:4 (0:2)
    So 20.04. 12:30 Vrchlabí B - Olympia HK 5:0 (4:0)
    So 20.04. 15:00 Hořiněves - FKM Javorka 7:0 (4:0)
    Ne 21.04. 12:15 Jaroměř - Kostelec n/O. 8:1 (4:1)
    St 08.05. 10:00 Broumov - Jičín 10:0 (5:0)

    21.kolo

    So 11.05. 09:30 Nový HK - Rychnov n. K. 0:3 (0:0)
    So 11.05. 10:00 Broumov - Vysoké Mýto 2:0 (1:0)
    So 11.05. 10:00 Jičín - Č. Kostelec 4:0 (2:0)
    So 11.05. 15:00 Olympia HK - Hořiněves 0:3 (0:1)
    So 11.05. 15:00 Hořice - FKM Javorka 2:1 (0:1)
    Ne 12.05. 10:00 Kostelec n/O. - Nové Město 6:2 (3:1)
    Ne 12.05. 14:15 Jaroměř - Vrchlabí B 4:2 (2:2)

    22.kolo

    So 18.05. 09:30 Rychnov n. K. - Olympia HK 3:0 (2:0)
    So 18.05. 10:00 Vysoké Mýto - Hořice 6:1 (2:0)
    So 18.05. 10:00 Nové Město - Jaroměř 0:7 (0:2)
    So 18.05. 15:00 Hořiněves - Jičín 0:3 (0:1)
    Ne 19.05. 12:30 Vrchlabí B - Broumov 0:4 (0:1)
    Ne 19.05. 14:30 FKM Javorka - Nový HK 3:7 (2:4)
    Ne 19.05. 16:15 Č. Kostelec - Kostelec n/O. 1:4 (0:2)

    23.kolo

    So 25.05. 09:30 Nový HK - Hořice 2:1 np (0:0)
    So 25.05. 10:00 Broumov - Nové Město 10:0 (7:0)
    So 25.05. 10:00 Jičín - Rychnov n. K. 0:1 (0:1)
    So 25.05. 15:00 Olympia HK - FKM Javorka 1:2 (0:0)
    Ne 26.05. 10:00 Kostelec n/O. - Hořiněves 4:3 (2:2)
    Ne 26.05. 12:30 Vrchlabí B - Vysoké Mýto 1:4 (0:1)
    Ne 26.05. 14:30 Jaroměř - Č. Kostelec 8:0 (4:0)

    24.kolo

    Čt 30.05. 18:00 Hořice - Olympia HK 6:2 (3:2)
    So 01.06. 09:30 Rychnov n. K. - Kostelec n/O. 3:2 np (2:0)
    So 01.06. 10:00 Vysoké Mýto - Nový HK 4:0 (1:0)
    So 01.06. 10:00 Nové Město - Vrchlabí B 1:5 (0:4)
    So 01.06. 14:30 FKM Javorka - Jičín 1:2 (1:0)
    So 01.06. 15:00 Hořiněves - Jaroměř 1:2 (1:2)
    So 01.06. 15:15 Č. Kostelec - Broumov 2:14 (0:7)

    25.kolo

    So 08.06. 10:00 Broumov - Hořiněves 11:1 (4:0)
    So 08.06. 10:00 Jičín - Hořice 1:3 (0:2)
    So 08.06. 15:00 Olympia HK - Nový HK 1:2 np (0:1)
    Ne 09.06. 10:00 Nové Město - Vysoké Mýto 0:7 (0:4)
    Ne 09.06. 10:00 Kostelec n/O. - FKM Javorka 1:5 (0:3)
    Ne 09.06. 12:30 Vrchlabí B - Č. Kostelec 5:2 (4:1)
    Ne 09.06. 14:15 Jaroměř - Rychnov n. K. 1:9 (0:4)

    26.kolo

    So 15.06. 09:30 Rychnov n. K. - Broumov 0:5 (0:2)
    So 15.06. 10:00 Vysoké Mýto - Olympia HK 4:1 (1:0)
    So 15.06. 12:00 Nový HK - Jičín 4:1 (2:1)
    So 15.06. 14:30 FKM Javorka - Jaroměř 1:7 (0:4)
    So 15.06. 15:00 Hořice - Kostelec n/O. 3:1 (2:1)
    So 15.06. 15:00 Hořiněves - Vrchlabí B 3:2 (1:1)
    So 15.06. 15:15 Č. Kostelec - Nové Město 1:4 (1:2)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 25 0 0 1 124:16 75
    2. 26 24 0 0 2 187:26 72
    3. 26 18 2 0 6 85:35 58
    4. 26 17 0 0 9 86:49 51
    5. 26 14 2 0 10 74:57 46
    6. 26 15 0 1 10 63:76 46
    7. 26 14 0 2 10 94:78 44
    8. 26 10 0 2 14 50:80 32
    9. 26 9 2 0 15 47:75 31
    10. 26 8 2 0 16 38:68 28
    11. 26 6 2 0 18 46:84 22
    12. 26 6 1 0 19 35:106 20
    13. 26 2 0 5 19 36:109 11
    14. 26 3 0 1 22 23:134 10