Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 18. června 2019
svátek má Milan.
Hlavní menu
  • ID: 13090
  • Návštěvy: 482/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    10718
    Týden:
    482
    Dnes:
    23
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 25.08. 17:00 Lochkov - Nebušice B 5:0 (1:0)
    So 25.08. 17:00 Lipence B - Řeporyje B 1:2 (1:2)
    So 25.08. 17:00 Slivenec B - Suchdol 1:2 (0:2)
    Ne 26.08. 17:00 Modřany B - Košíře 3:1 (2:1)
    Ne 26.08. 17:00 Sparta Krč - Střešovice 1911 C 0:3 (0:1)

    2.kolo

    So 01.09. 17:00 Řeporyje B - Sparta Krč 2:2 (2:1)
    Ne 02.09. 12:30 Academy - Lochkov 5:2 (5:1)
    Ne 02.09. 17:00 Suchdol - Košíře 0:1 (1:0)
    Ne 02.09. 17:00 Střešovice 1911 C - Slivenec B 5:2 (2:1)
    Ne 02.09. 17:00 Nebušice B - Lipence B 4:1 (2:0)

    3.kolo

    So 08.09. 17:00 Lochkov - Modřany B 4:1 (1:1)
    So 08.09. 17:00 Lipence B - Academy 2:4 (1:3)
    So 08.09. 17:00 Slivenec B - Řeporyje B 0:1 (0:1)
    So 08.09. 17:00 Suchdol - Střešovice 1911 C 1:3 (0:1)
    Ne 09.09. 17:00 Sparta Krč - Nebušice B 1:4 (0:1)

    4.kolo

    Ne 16.09. 12:30 Academy - Sparta Krč 4:4 (1:0)
    Ne 16.09. 16:30 Košíře - Střešovice 1911 C 4:1 (3:1)
    Ne 16.09. 16:30 Řeporyje B - Suchdol 2:3 (1:1)
    Ne 16.09. 16:30 Nebušice B - Slivenec B 4:6 (4:4)
    Ne 16.09. 16:30 Modřany B - Lipence B 3:2 (2:1)

    5.kolo

    So 22.09. 16:30 Lochkov - Košíře 1:5 (0:3)
    So 22.09. 16:30 Slivenec B - Academy 0:5 (0:3)
    So 22.09. 16:30 Suchdol - Nebušice B 4:0 (1:0)
    Ne 23.09. 14:00 Řeporyje B - Střešovice 1911 C 5:2 (2:2)
    Ne 23.09. 16:30 Sparta Krč - Modřany B 2:4 (1:3)

    6.kolo

    28.09. 17:30 Academy - Suchdol 10:1 (5:0)
    So 29.09. 16:00 Lochkov - Lipence B 4:3 (1:2)
    Ne 30.09. 16:00 Řeporyje B - Košíře 1:1 (0:1)
    Ne 30.09. 16:00 Nebušice B - Střešovice 1911 C 0:3 (0:0)
    Ne 30.09. 16:00 Modřany B - Slivenec B 4:0 (1:0)

    7.kolo

    So 06.10. 16:00 Lipence B - Košíře 0:1 (0:1)
    So 06.10. 16:00 Suchdol - Modřany B 1:0 (0:0)
    Ne 07.10. 16:00 Sparta Krč - Lochkov 2:1 (2:0)
    Ne 07.10. 16:00 Střešovice 1911 C - Academy 3:2 (1:0)
    Ne 07.10. 16:00 Řeporyje B - Nebušice B 3:1 (0:1)

    8.kolo

    So 13.10. 15:30 Řeporyje B - Academy 1:6 (4:1)
    So 13.10. 15:30 Lochkov - Slivenec B 1:3 (1:3)
    So 13.10. 15:30 Lipence B - Sparta Krč 3:1 (0:1)
    Ne 14.10. 15:30 Košíře - Nebušice B 1:0 (0:0)
    Ne 14.10. 15:30 Modřany B - Střešovice 1911 C 0:3 (0:1)

    9.kolo

    So 20.10. 15:30 Slivenec B - Lipence B 3:1 (1:1)
    So 20.10. 15:30 Suchdol - Lochkov 0:0 (0:0)
    So 20.10. 15:30 Řeporyje B - Modřany B 1:3 (0:1)
    So 20.10. 15:30 Nebušice B - Academy 2:9 (1:6)
    Ne 21.10. 15:30 Sparta Krč - Košíře 1:1 (0:1)

    10.kolo

    So 27.10. 14:30 Lochkov - Střešovice 1911 C 0:0 (0:0)
    Ne 28.10. 11:30 Sparta Krč - Slivenec B 4:1 (2:1)
    Ne 28.10. 14:30 Košíře - Academy 0:2 (0:1)
    Ne 28.10. 14:30 Modřany B - Nebušice B 5:4 (2:2)
    Ne 28.10. 14:30 Lipence B - Suchdol 3:1 (2:0)

    11.kolo

    So 03.11. 14:00 Slivenec B - Košíře 4:3 (1:2)
    So 03.11. 14:00 Suchdol - Sparta Krč 6:1 (4:1)
    So 03.11. 14:00 Řeporyje B - Lochkov 6:0 (3:0)
    Ne 04.11. 16:00 Střešovice 1911 C - Lipence B 5:1 (2:0)
    Ne 04.11. 16:45 Academy - Modřany B 0k:3

    12.kolo

    So 23.03. 17:00 Suchdol - Slivenec B 2:2 (1:0)
    Ne 24.03. 09:45 Nebušice B - Lochkov 1:1 (0:0)
    Ne 24.03. 15:00 Košíře - Modřany B 1:2 (0:1)
    Ne 24.03. 15:00 Řeporyje B - Lipence B 2:0 (0:0)
    Ne 24.03. 15:00 Střešovice 1911 C - Sparta Krč 4:1 (3:1)

    13.kolo

    So 30.03. 15:30 Slivenec B - Střešovice 1911 C 0:0 (0:0)
    So 30.03. 16:30 Lochkov - Academy 3:6 (2:4)
    Ne 31.03. 15:30 Košíře - Suchdol 5:0 (0:0)
    Ne 31.03. 15:30 Sparta Krč - Řeporyje B 1:2 (0:1)
    Ne 31.03. 15:30 Lipence B - Nebušice B 6:1 (1:1)

    14.kolo

    Ne 07.04. 14:15 Academy - Lipence B 13:0 (6:0)
    Ne 07.04. 16:30 Modřany B - Lochkov 3:1 (1:1)
    Ne 07.04. 16:30 Nebušice B - Sparta Krč 0:3 (0:1)
    Ne 07.04. 16:30 Řeporyje B - Slivenec B 1:0 (1:0)
    Ne 07.04. 16:30 Střešovice 1911 C - Suchdol 8:1 (4:0)

    15.kolo

    So 13.04. 11:00 Lipence B - Modřany B 1:2 (0:2)
    So 13.04. 17:00 Suchdol - Řeporyje B 1:3 (1:2)
    So 13.04. 17:00 Slivenec B - Nebušice B 0:0 (0:0)
    Ne 14.04. 14:45 Střešovice 1911 C - Košíře 1:1 (0:1)
    Ne 14.04. 17:00 Sparta Krč - Academy 1:9 (0:5)

    16.kolo

    19.04. 10:15 Košíře - Lochkov 1:2 (1:0)
    19.04. 13:00 Řeporyje B - Střešovice 1911 C 0:2 (0:2)
    19.04. 14:30 Modřany B - Sparta Krč 3:0 (1:0)
    19.04. 15:15 Academy - Slivenec B 7:1 (4:0)
    So 20.04. 17:00 Nebušice B - Suchdol 4:4 (1:3)

    17.kolo

    So 27.04. 17:00 Suchdol - Academy 1:4 (0:1)
    So 27.04. 17:00 Slivenec B - Modřany B 6:1 (2:1)
    So 27.04. 17:15 Střešovice 1911 C - Nebušice B 2:1 (2:1)
    Ne 28.04. 17:00 Řeporyje B - Košíře 0:3 (0:1)
    Ne 28.04. 17:00 Lipence B - Lochkov 5:3 (0:2)

    18.kolo

    So 04.05. 17:00 Lochkov - Sparta Krč 2:3 (0:2)
    Ne 05.05. 17:00 Košíře - Lipence B 10:0 (4:0)
    Ne 05.05. 17:00 Modřany B - Suchdol 3:2 (1:0)
    Ne 05.05. 17:00 Academy - Střešovice 1911 C 9:0 (3:0)
    Ne 05.05. 17:00 Nebušice B - Řeporyje B 4:1 (1:0)

    19.kolo

    So 11.05. 17:00 Nebušice B - Košíře odloženo
    So 11.05. 17:00 Slivenec B - Lochkov 2:0 (1:0)
    Ne 12.05. 12:30 Řeporyje B - Academy 2:4 (0:2)
    Ne 12.05. 17:00 Střešovice 1911 C - Modřany B 4:2 (0:0)
    Ne 12.05. 17:00 Sparta Krč - Lipence B 4:6 (3:4)

    20.kolo

    St 15.05. 17:30 Modřany B - Řeporyje B 2:4 (0:2)
    So 18.05. 17:00 Lipence B - Slivenec B 7:4 (1:2)
    So 18.05. 17:00 Lochkov - Suchdol 4:2 (1:1)
    Ne 19.05. 17:00 Košíře - Sparta Krč 2:0 (1:0)
    Ne 19.05. 17:00 Academy - Nebušice B 5:2 (1:1)

    21.kolo

    So 25.05. 17:00 Nebušice B - Modřany B 3:1 (1:0)
    So 25.05. 17:00 Suchdol - Lipence B 3:0
    So 25.05. 17:00 Slivenec B - Sparta Krč 0:2 (0:1)
    So 25.05. 17:15 Střešovice 1911 C - Lochkov 6:1 (1:0)
    Ne 26.05. 17:00 Academy - Košíře 2:3 (1:1)

    22.kolo

    So 01.06. 15:00 Košíře - Slivenec B 6:0 (1:0)
    So 01.06. 17:00 Sparta Krč - Suchdol 4:1 (2:1)
    So 01.06. 17:00 Lochkov - Řeporyje B 1:3 (0:0)
    Ne 02.06. 17:00 Lipence B - Střešovice 1911 C 1:1 (0:1)
    Ne 02.06. 17:00 Modřany B - Academy 1:5 (0:2)
    Správce soutěže: Jaroslav Kábele

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 20 16 1 3 111:32 49
    2. 20 13 4 3 56:32 43
    3. 20 11 3 6 51:23 36
    4. 20 12 0 8 46:45 36
    5. 20 11 2 7 42:37 35
    6. 20 6 3 11 35:56 21
    7. 20 6 3 11 37:58 21
    8. 20 6 3 11 36:58 21
    9. 20 6 1 13 43:71 19
    10. 20 5 3 12 36:57 18
    11. 20 5 3 12 38:62 18