Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 17. listopadu 2019
Den boje za svobodu a demokracii.
Hlavní menu
  • ID: 13091
  • Návštěvy: 76/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    10943
    Týden:
    76
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 25.08. 10:15 Kyje B - D. Počernice B 3:0 (2:0)
    So 25.08. 17:00 Satalice - Union Strašnice B 5:5 (5:4)
    Ne 26.08. 10:30 FA Praha - Sokol Vinoř 1:3 (1:1)
    Ne 26.08. 17:00 Troja - Březíněves B 3:1 (2:1)
    Ne 26.08. 17:00 Gordic Kačerov - Union Žižkov 1:0 (0:0)
    Ne 26.08. 17:00 Řepy B - Praga B 1:3 (0:2)

    2.kolo

    So 01.09. 10:30 Union Žižkov - FA Praha 1:3 (0:2)
    So 01.09. 10:30 Troja - Gordic Kačerov 2:0 (1:0)
    So 01.09. 17:00 D. Počernice B - Řepy B 8:1 (5:0)
    Ne 02.09. 16:30 Union Strašnice B - Kyje B 5:5 (4:3)
    Ne 02.09. 17:00 Březíněves B - Praga B 0:2 (0:1)
    Ne 02.09. 17:00 Sokol Vinoř - Satalice 3:0 (1:0)

    3.kolo

    So 08.09. 10:15 Gordic Kačerov - Březíněves B 1:0 (1:0)
    So 08.09. 10:15 Kyje B - Sokol Vinoř 3:2 (1:1)
    So 08.09. 17:00 FA Praha - Troja 6:0 (3:0)
    So 08.09. 17:00 Řepy B - Union Strašnice B 3:4 (1:2)
    Ne 09.09. 17:00 Satalice - Union Žižkov 1:6 (0:2)
    Ne 09.09. 17:00 Praga B - D. Počernice B 1:3 (0:1)

    4.kolo

    So 15.09. 10:15 Gordic Kačerov - FA Praha 0:2 (0:2)
    Ne 16.09. 16:30 Březíněves B - D. Počernice B 0:6 (0:4)
    Ne 16.09. 16:30 Union Strašnice B - Praga B 1:3 (1:1)
    Ne 16.09. 16:30 Sokol Vinoř - Řepy B 5:0 (2:0)
    Ne 16.09. 16:30 Union Žižkov - Kyje B 2:2 (2:1)
    Ne 16.09. 16:30 Troja - Satalice 7:0 (1:0)

    5.kolo

    So 22.09. 10:15 Kyje B - Troja 6:0 (2:0)
    So 22.09. 16:30 FA Praha - Březíněves B 9:2 (3:2)
    So 22.09. 16:30 D. Počernice B - Union Strašnice B 6:1 (3:1)
    Ne 23.09. 16:30 Řepy B - Union Žižkov 2:0 (2:0)
    Ne 23.09. 16:30 Praga B - Sokol Vinoř 2:3 (2:1)
    Ne 23.09. 17:00 Satalice - Gordic Kačerov 3:1 (2:1)

    6.kolo

    28.09. 11:00 Union Žižkov - Praga B 0:0 (0:0)
    Ne 30.09. 10:30 FA Praha - Satalice 3:2 (1:1)
    Ne 30.09. 16:00 Březíněves B - Union Strašnice B 5:2 (2:0)
    Ne 30.09. 16:00 Sokol Vinoř - D. Počernice B 1:4 (1:2)
    Ne 30.09. 16:00 Troja - Řepy B 3:1 (2:1)
    Ne 30.09. 16:00 Gordic Kačerov - Kyje B 1:7 (0:6)

    7.kolo

    So 06.10. 10:15 Kyje B - FA Praha 2:5 (1:2)
    So 06.10. 10:30 Řepy B - Gordic Kačerov 0:4 (0:4)
    So 06.10. 16:00 D. Počernice B - Union Žižkov 5:3 (1:2)
    Ne 07.10. 16:00 Satalice - Březíněves B 4:1 (2:1)
    Ne 07.10. 16:00 Praga B - Troja 0:2 (0:0)
    Ne 07.10. 16:00 Union Strašnice B - Sokol Vinoř 1:3 (0:1)

    8.kolo

    So 13.10. 10:15 Gordic Kačerov - Praga B 1:1 (1:1)
    So 13.10. 13:00 Union Žižkov - Union Strašnice B 0:3 (0:3)
    So 13.10. 13:30 Troja - D. Počernice B 6:3 (4:0)
    Ne 14.10. 15:30 Březíněves B - Sokol Vinoř 3:4 (1:3)
    Ne 14.10. 15:30 FA Praha - Řepy B 10:0 (3:0)
    Ne 14.10. 16:00 Satalice - Kyje B 1:0 (1:0)

    9.kolo

    19.10. 19:00 D. Počernice B - Gordic Kačerov 7:2 (4:0)
    So 20.10. 10:15 Kyje B - Březíněves B 2:0 (2:0)
    So 20.10. 10:30 Řepy B - Satalice 0:0 (0:0)
    Ne 21.10. 15:30 Praga B - FA Praha 1:6 (1:3)
    Ne 21.10. 15:30 Sokol Vinoř - Union Žižkov 0:7 (0:2)
    Ne 21.10. 16:30 Union Strašnice B - Troja 1:1 (0:0)

    10.kolo

    26.10. 19:00 Kyje B - Řepy B 2:1 (0:0)
    So 27.10. 10:15 Gordic Kačerov - Union Strašnice B 2:3 (1:1)
    So 27.10. 16:00 Satalice - Praga B 6:2 (3:2)
    Ne 28.10. 14:30 Březíněves B - Union Žižkov 5:5 (2:3)
    Ne 28.10. 14:30 Troja - Sokol Vinoř 4:1 (1:1)
    Ne 28.10. 14:30 FA Praha - D. Počernice B 1:0 (0:0)

    11.kolo

    So 03.11. 10:30 Řepy B - Březíněves B 2:1 (1:0)
    So 03.11. 11:00 D. Počernice B - Satalice 1:5 (0:4)
    So 03.11. 12:30 Union Žižkov - Troja 2:1 (1:0)
    So 03.11. 13:00 Union Strašnice B - FA Praha 1:12 (1:6)
    So 03.11. 14:00 Sokol Vinoř - Gordic Kačerov 3:4 (1:2)
    Ne 04.11. 14:00 Praga B - Kyje B 0:0 (0:0)

    12.kolo

    So 23.03. 10:30 Union Žižkov - Gordic Kačerov 2:1 (1:1)
    So 23.03. 11:00 D. Počernice B - Kyje B 2:2 (0:1)
    So 23.03. 15:00 Březíněves B - Troja 2:0 (1:0)
    Ne 24.03. 15:00 Sokol Vinoř - FA Praha 2:2 (0:1)
    Ne 24.03. 15:00 Praga B - Řepy B 7:0 (1:0)
    Ne 24.03. 16:30 Union Strašnice B - Satalice 2:3 (1:2)

    13.kolo

    So 30.03. 10:15 Kyje B - Union Strašnice B 9:2 (2:1)
    So 30.03. 10:30 Gordic Kačerov - Troja 0:1 (0:1)
    So 30.03. 10:45 Řepy B - D. Počernice B 2:2 (1:1)
    So 30.03. 17:00 Satalice - Sokol Vinoř 2:7 (0:4)
    Ne 31.03. 11:00 FA Praha - Union Žižkov 8:0 (5:0)
    Ne 31.03. 15:30 Praga B - Březíněves B 4:0 (0:0)

    14.kolo

    So 06.04. 11:45 Union Žižkov - Satalice 5:1 (1:0)
    Ne 07.04. 16:30 Březíněves B - Gordic Kačerov 2:2 (2:0)
    Ne 07.04. 16:30 Troja - FA Praha 1:10 (0:6)
    Ne 07.04. 16:30 Union Strašnice B - Řepy B 1:1 (0:1)
    Ne 07.04. 16:30 D. Počernice B - Praga B 2:2 (0:1)
    Ne 07.04. 17:00 Sokol Vinoř - Kyje B 1:2 (0:1)

    15.kolo

    So 13.04. 10:15 Kyje B - Union Žižkov 2:1 (1:1)
    So 13.04. 10:45 Řepy B - Sokol Vinoř 1:7 (1:4)
    So 13.04. 17:00 FA Praha - Gordic Kačerov 3:0 (0:0)
    Ne 14.04. 14:00 Satalice - Troja 3:1 (1:0)
    Ne 14.04. 17:00 D. Počernice B - Březíněves B 1:1 (1:1)
    Ne 14.04. 17:00 Praga B - Union Strašnice B 2:0 (0:0)

    16.kolo

    Čt 18.04. 17:45 Sokol Vinoř - Praga B 2:0 (1:0)
    19.04. 10:30 Troja - Kyje B 1:5 (0:2)
    19.04. 10:30 Union Žižkov - Řepy B 3:2 (3:0)
    19.04. 17:00 Březíněves B - FA Praha 3:2 (0:1)
    Po 22.04. 16:30 Union Strašnice B - D. Počernice B 2:1 (1:0)
    Po 22.04. 17:00 Gordic Kačerov - Satalice 1:3 (0:1)

    17.kolo

    So 27.04. 10:15 Kyje B - Gordic Kačerov 5:4 (3:3)
    So 27.04. 10:45 Řepy B - Troja 2:0 (2:0)
    Ne 28.04. 16:30 Union Strašnice B - Březíněves B 4:2 (3:2)
    Ne 28.04. 17:00 D. Počernice B - Sokol Vinoř 2:4 (0:2)
    Ne 28.04. 17:00 Praga B - Union Žižkov 1:5 (0:3)
    Ne 28.04. 17:00 Satalice - FA Praha 0:2 (0:0)

    18.kolo

    So 04.05. 10:30 Gordic Kačerov - Řepy B 1:1 (0:1)
    So 04.05. 13:00 Union Žižkov - D. Počernice B 3:4 (2:1)
    So 04.05. 17:00 FA Praha - Kyje B 2:1 (1:0)
    Ne 05.05. 17:00 Březíněves B - Satalice 8:4 (3:2)
    Ne 05.05. 17:00 Troja - Praga B 0:4 (0:2)
    Ne 05.05. 17:00 Sokol Vinoř - Union Strašnice B 5:1 (4:1)

    19.kolo

    So 11.05. 10:15 Kyje B - Satalice 3:1 (1:0)
    So 11.05. 10:45 Řepy B - FA Praha 1:8 (0:6)
    So 11.05. 11:00 D. Počernice B - Troja 2:2 (2:0)
    Ne 12.05. 16:30 Union Strašnice B - Union Žižkov 3:6 (1:2)
    Ne 12.05. 17:00 Sokol Vinoř - Březíněves B 1:0 (1:0)
    Ne 12.05. 17:00 Praga B - Gordic Kačerov 1:2 (0:2)

    20.kolo

    So 18.05. 10:30 Gordic Kačerov - D. Počernice B 3:0 (1:0)
    So 18.05. 13:00 Union Žižkov - Sokol Vinoř 1:3 (0:1)
    Ne 19.05. 11:00 FA Praha - Praga B 9:2
    Ne 19.05. 17:00 Březíněves B - Kyje B 2:3 (2:1)
    Ne 19.05. 17:00 Satalice - Řepy B 10:3 (5:0)
    Ne 19.05. 17:00 Troja - Union Strašnice B 0:8 (0:3)

    21.kolo

    So 25.05. 10:30 Union Žižkov - Březíněves B 6:3 (1:2)
    Ne 26.05. 16:30 Union Strašnice B - Gordic Kačerov 2:2 (2:1)
    Ne 26.05. 17:00 Sokol Vinoř - Troja 7:0 (4:0)
    Ne 26.05. 17:00 D. Počernice B - FA Praha 1:6 (0:4)
    Ne 26.05. 17:00 Praga B - Satalice 5:2 (1:2)
    Ne 26.05. 17:00 Řepy B - Kyje B 2:7 (1:4)

    22.kolo

    Čt 30.05. 18:00 Gordic Kačerov - Sokol Vinoř 0:7 (0:3)
    So 01.06. 14:00 Troja - Union Žižkov 2:7 (2:1)
    So 01.06. 17:00 Březíněves B - Řepy B 8:0 (2:0)
    So 01.06. 17:00 Kyje B - Praga B 4:2 (3:0)
    So 01.06. 17:00 Satalice - D. Počernice B 3:1 (0:1)
    So 01.06. 17:00 FA Praha - Union Strašnice B 10:2 (6:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 19 1 2 120:25 58
    2. 22 15 4 3 75:37 49
    3. 22 15 1 6 74:40 46
    4. 22 10 3 9 65:53 33
    5. 22 10 2 10 59:67 32
    6. 22 8 5 9 61:54 29
    7. 22 8 4 10 45:49 28
    8. 22 8 2 12 37:71 26
    9. 22 6 5 11 54:86 23
    10. 22 6 4 12 33:55 22
    11. 22 5 3 14 49:67 18
    12. 22 3 4 15 26:94 13