Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 26. června 2019
svátek má Adriana.
Hlavní menu
  • ID: 13095
  • Návštěvy: 175/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    8925
    Týden:
    175
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 25.08. 10:00 Ambassadors - Benice B 4:1 (1:0)
    So 25.08. 10:30 Záběhlice - Běchovice 0:2 (0:1)
    So 25.08. 10:30 Újezd P4 C - Kunratice B 4:4 (2:3)
    Ne 26.08. 17:00 Čechie Uhřiněves B - Kolovraty B 2:2 (1:0)
    Ne 26.08. 17:00 JM Chodov B - D. Počernice C 3:5 (0:4)
    Ne 26.08. 17:00 Čechie Smíchov C - Štěrboholy B 2:3 (1:1)

    2.kolo

    So 01.09. 10:30 Záběhlice - Ambassadors 0:8 (0:4)
    So 01.09. 13:15 Benice B - Újezd P4 C 3:7 (0:6)
    So 01.09. 13:30 Kolovraty B - JM Chodov B 8:1 (2:0)
    So 01.09. 17:00 Kunratice B - Čechie Uhřiněves B 5:1 (3:1)
    Ne 02.09. 17:00 Štěrboholy B - AFK Malešice B 5:0 (1:0)
    Ne 02.09. 17:00 D. Počernice C - Čechie Smíchov C 4:2 (4:0)

    3.kolo

    So 08.09. 10:00 Ambassadors - Běchovice 4:1 (0:1)
    So 08.09. 10:30 Újezd P4 C - Záběhlice 2:3 (0:2)
    Ne 09.09. 17:00 Čechie Uhřiněves B - Benice B 2:0 (0:0)
    Ne 09.09. 17:00 JM Chodov B - Kunratice B 3:2 (0:0)
    Ne 09.09. 17:00 Čechie Smíchov C - Kolovraty B 1:5 (1:2)
    Ne 09.09. 17:00 AFK Malešice B - D. Počernice C 1:1 (1:0)

    4.kolo

    So 15.09. 10:00 Ambassadors - Újezd P4 C 4:1 (1:1)
    So 15.09. 10:30 Záběhlice - Čechie Uhřiněves B 2:7 (1:3)
    So 15.09. 13:30 Kolovraty B - AFK Malešice B 10:2 (7:0)
    So 15.09. 13:45 Benice B - JM Chodov B 1:5 (0:2)
    Ne 16.09. 16:30 Běchovice - Štěrboholy B 0:5 (0:1)
    Ne 16.09. 16:30 Kunratice B - Čechie Smíchov C 1:1 (0:1)

    5.kolo

    So 22.09. 10:30 Újezd P4 C - Běchovice 1:6 (0:4)
    Ne 23.09. 16:30 Čechie Uhřiněves B - Ambassadors 0:3 (0:0)
    Ne 23.09. 16:30 JM Chodov B - Záběhlice 9:0 (1:0)
    Ne 23.09. 16:30 Čechie Smíchov C - Benice B 8:1 (4:1)
    Ne 23.09. 16:30 AFK Malešice B - Kunratice B 2:1 (1:1)
    Ne 23.09. 17:00 Štěrboholy B - D. Počernice C 3:0 (1:0)

    6.kolo

    Čt 27.09. 19:00 Újezd P4 C - Čechie Uhřiněves B 3:3
    28.09. 10:30 Záběhlice - Čechie Smíchov C 1:6 (1:2)
    28.09. 13:30 Kolovraty B - Štěrboholy B 7:1 (3:1)
    28.09. 13:45 Benice B - AFK Malešice B 6:5 (4:3)
    So 29.09. 10:00 Ambassadors - JM Chodov B 0:0 (0:0)
    Ne 30.09. 16:00 Běchovice - D. Počernice C 5:3 (2:0)

    7.kolo

    Ne 07.10. 16:00 Čechie Uhřiněves B - Běchovice 2:2 (2:2)
    Ne 07.10. 16:00 JM Chodov B - Újezd P4 C 6:2 (3:0)
    Ne 07.10. 16:00 Čechie Smíchov C - Ambassadors 2:1 (0:0)
    Ne 07.10. 16:00 AFK Malešice B - Záběhlice 1:0 (1:0)
    Ne 07.10. 16:00 D. Počernice C - Kolovraty B 1:7 (0:6)
    Ne 07.10. 17:00 Štěrboholy B - Kunratice B 6:8 (2:3)

    8.kolo

    So 13.10. 10:00 Ambassadors - AFK Malešice B 1:0 (0:0)
    So 13.10. 10:30 Újezd P4 C - Čechie Smíchov C 3:1 (1:1)
    So 13.10. 13:00 Benice B - Štěrboholy B 3:5 (2:3)
    Ne 14.10. 15:30 Běchovice - Kolovraty B 0:8 (0:6)
    Ne 14.10. 15:30 Kunratice B - D. Počernice C 1:4 (0:3)
    Ne 14.10. 15:30 Čechie Uhřiněves B - JM Chodov B 3:1 (2:1)

    9.kolo

    So 20.10. 13:30 Kolovraty B - Kunratice B 8:3 (4:2)
    Ne 21.10. 15:30 JM Chodov B - Běchovice 4:2 (1:1)
    Ne 21.10. 15:30 Čechie Smíchov C - Čechie Uhřiněves B 6:0 (1:0)
    Ne 21.10. 15:30 AFK Malešice B - Újezd P4 C 0:2 (0:1)
    Ne 21.10. 15:30 D. Počernice C - Benice B 3:1 (1:0)
    Ne 21.10. 17:00 Štěrboholy B - Záběhlice 6:3 (4:2)

    10.kolo

    So 27.10. 10:30 Záběhlice - D. Počernice C 1:7 (1:3)
    So 27.10. 14:30 Benice B - Kolovraty B 1:5 (1:3)
    So 27.10. 14:30 Ambassadors - Štěrboholy B 0:1 (0:1)
    Ne 28.10. 14:30 Běchovice - Kunratice B 2:0 (0:0)
    Ne 28.10. 14:30 Čechie Uhřiněves B - AFK Malešice B 3:3 (1:2)
    Ne 28.10. 14:30 JM Chodov B - Čechie Smíchov C 0:5 (0:2)

    11.kolo

    So 03.11. 13:30 Kolovraty B - Záběhlice 8:0 (4:0)
    Ne 04.11. 14:00 Čechie Smíchov C - Běchovice 3:0 (1:0)
    Ne 04.11. 14:00 AFK Malešice B - JM Chodov B 8:9 (4:5)
    Ne 04.11. 14:00 D. Počernice C - Ambassadors 0:0 (0:0)
    Ne 04.11. 14:00 Kunratice B - Benice B 1:1 (0:0)
    Ne 04.11. 17:00 Štěrboholy B - Újezd P4 C 5:3 (2:0)

    12.kolo

    So 10.11. 10:30 Záběhlice - Kunratice B 1:5 (0:1)
    So 10.11. 10:30 Újezd P4 C - D. Počernice C 3:2 (1:0)
    So 10.11. 14:30 Ambassadors - Kolovraty B 0:6 (0:5)
    Ne 11.11. 14:00 Běchovice - Benice B 0:1 (0:0)
    Ne 11.11. 16:00 Čechie Smíchov C - AFK Malešice B 5:0 (2:0)
    Ne 11.11. 17:00 Čechie Uhřiněves B - Štěrboholy B 1:2 (0:1)

    13.kolo

    Čt 15.11. 17:45 Újezd P4 C - Kolovraty B 0:0 (0:0)
    So 17.11. 13:00 Benice B - Záběhlice 0:4 (0:2)
    Ne 18.11. 11:30 Kunratice B - Ambassadors 2:2 (2:1)
    Ne 18.11. 13:30 AFK Malešice B - Běchovice 1:0 (1:0)
    Ne 18.11. 13:30 D. Počernice C - Čechie Uhřiněves B 4:2 (0:0)
    Ne 18.11. 17:00 Štěrboholy B - JM Chodov B 1:1 (1:1)

    14.kolo

    So 23.03. 12:45 Benice B - Ambassadors 0:4 (0:2)
    So 23.03. 13:00 Kolovraty B - Čechie Uhřiněves B 3:1 (2:1)
    Ne 24.03. 15:00 Běchovice - Záběhlice 1:1 (0:1)
    Ne 24.03. 15:00 Kunratice B - Újezd P4 C 6:0 (3:0)
    Ne 24.03. 16:00 D. Počernice C - JM Chodov B 5:6 (3:3)
    Ne 24.03. 17:00 Štěrboholy B - Čechie Smíchov C 2:2 (0:1)

    15.kolo

    So 30.03. 10:30 Újezd P4 C - Benice B 3:5 (0:5)
    So 30.03. 17:45 Ambassadors - Záběhlice 6:3 (2:2)
    Ne 31.03. 15:30 AFK Malešice B - Štěrboholy B 1:1 (1:1)
    Ne 31.03. 15:30 JM Chodov B - Kolovraty B 1:3 (0:2)
    Ne 31.03. 16:30 Čechie Uhřiněves B - Kunratice B 4:3 (4:2)
    Ne 31.03. 18:00 Čechie Smíchov C - D. Počernice C 2:5 (2:2)

    16.kolo

    So 06.04. 10:00 Benice B - Čechie Uhřiněves B 0:3 (0:2)
    So 06.04. 10:30 Záběhlice - Újezd P4 C 5:6 (4:1)
    So 06.04. 13:00 Kolovraty B - Čechie Smíchov C 1:1 (0:1)
    Ne 07.04. 10:30 D. Počernice C - AFK Malešice B 3:3 (3:0)
    Ne 07.04. 16:30 Běchovice - Ambassadors 2:1 (0:0)
    Ne 07.04. 16:30 Kunratice B - JM Chodov B 1:0 (1:0)

    17.kolo

    So 13.04. 10:30 Újezd P4 C - Ambassadors 0:2 (0:0)
    So 13.04. 17:00 JM Chodov B - Benice B 2:0 (1:0)
    Ne 14.04. 17:00 Štěrboholy B - Běchovice 3:2 (0:1)
    Ne 14.04. 17:00 AFK Malešice B - Kolovraty B 0:2 (0:1)
    Ne 14.04. 17:00 Čechie Smíchov C - Kunratice B 6:1 (2:0)
    Ne 14.04. 17:00 Čechie Uhřiněves B - Záběhlice 10:0 (3:0)

    18.kolo

    19.04. 10:30 Záběhlice - JM Chodov B 2:4 (0:3)
    19.04. 12:45 Benice B - Čechie Smíchov C 0:11 (0:6)
    19.04. 16:00 D. Počernice C - Štěrboholy B 2:1 (0:1)
    19.04. 17:30 Ambassadors - Čechie Uhřiněves B 2:0 (0:0)
    Po 22.04. 17:00 Běchovice - Újezd P4 C 1:2 (1:1)
    Po 22.04. 17:00 Kunratice B - AFK Malešice B 3:4 (3:2)

    19.kolo

    So 27.04. 11:00 D. Počernice C - Běchovice 4:2 (4:1)
    Ne 28.04. 17:00 Štěrboholy B - Kolovraty B 1:8 (1:3)
    Ne 28.04. 17:00 AFK Malešice B - Benice B 1:3 (0:1)
    Ne 28.04. 17:00 Čechie Smíchov C - Záběhlice 4:1 (1:0)
    Ne 28.04. 17:00 JM Chodov B - Ambassadors 1:4 (0:2)
    Ne 28.04. 17:00 Čechie Uhřiněves B - Újezd P4 C 1:2 (1:0)

    20.kolo

    So 04.05. 10:30 Újezd P4 C - JM Chodov B 3:1 (1:0)
    So 04.05. 10:30 Záběhlice - AFK Malešice B 4:2 (3:0)
    So 04.05. 13:00 Kolovraty B - D. Počernice C 10:0 (6:0)
    Ne 05.05. 17:00 Běchovice - Čechie Uhřiněves B 0:1 (0:1)
    Ne 05.05. 17:00 Ambassadors - Čechie Smíchov C 3:0 (2:0)
    Ne 05.05. 17:00 Kunratice B - Štěrboholy B 0:5 (0:3)

    21.kolo

    So 11.05. 13:00 Kolovraty B - Běchovice 12:0 (9:0)
    Ne 12.05. 17:00 D. Počernice C - Kunratice B 7:1 (3:1)
    Ne 12.05. 17:00 Štěrboholy B - Benice B 3:1 (2:0)
    Ne 12.05. 17:00 AFK Malešice B - Ambassadors 0:7 (0:5)
    Ne 12.05. 17:00 Čechie Smíchov C - Újezd P4 C 5:2 (2:0)
    Ne 12.05. 17:00 JM Chodov B - Čechie Uhřiněves B 2:2 (1:2)

    22.kolo

    So 18.05. 10:30 Újezd P4 C - AFK Malešice B 4:5 (3:2)
    So 18.05. 10:30 Záběhlice - Štěrboholy B 1:8 (1:3)
    So 18.05. 10:45 Benice B - D. Počernice C 3:4 (2:2)
    Ne 19.05. 17:00 Běchovice - JM Chodov B 0:1 (0:0)
    Ne 19.05. 17:00 Čechie Uhřiněves B - Čechie Smíchov C 1:1 (0:1)
    Ne 19.05. 17:00 Kunratice B - Kolovraty B 0:9 (0:4)

    23.kolo

    So 25.05. 11:00 D. Počernice C - Záběhlice 13:1 (4:1)
    So 25.05. 13:00 Kolovraty B - Benice B 10:2 (6:1)
    Ne 26.05. 17:00 Kunratice B - Běchovice 6:0 (1:0)
    Ne 26.05. 17:00 Štěrboholy B - Ambassadors 3:0 (1:0)
    Ne 26.05. 17:00 AFK Malešice B - Čechie Uhřiněves B 7:3 (4:1)
    Ne 26.05. 17:00 Čechie Smíchov C - JM Chodov B 4:0 (3:0)

    24.kolo

    So 01.06. 10:30 Újezd P4 C - Štěrboholy B 3:4 (2:3)
    So 01.06. 10:45 Benice B - Kunratice B 2:4 (0:3)
    So 01.06. 17:30 Ambassadors - D. Počernice C 5:0 (4:0)
    Ne 02.06. 17:00 Běchovice - Čechie Smíchov C 1:4 (0:1)
    Ne 02.06. 17:00 JM Chodov B - AFK Malešice B 2:3 (2:1)
    Ne 02.06. 17:00 Záběhlice - Kolovraty B 0:13 (0:9)

    25.kolo

    Čt 06.06. 19:00 Benice B - Běchovice 4:4 (2:3)
    So 08.06. 13:00 Kolovraty B - Ambassadors 2:2 (2:2)
    Ne 09.06. 10:30 D. Počernice C - Újezd P4 C 4:4 (1:1)
    Ne 09.06. 17:00 Kunratice B - Záběhlice 7:6 (4:3)
    Ne 09.06. 17:00 Štěrboholy B - Čechie Uhřiněves B 3:1 (1:0)
    Ne 09.06. 17:00 AFK Malešice B - Čechie Smíchov C 1:5 (0:4)

    26.kolo

    So 15.06. 10:00 Čechie Uhřiněves B - D. Počernice C 7:2 (2:0)
    So 15.06. 10:30 Záběhlice - Benice B 1:4 (0:1)
    So 15.06. 13:00 Kolovraty B - Újezd P4 C 11:0 (6:0)
    So 15.06. 15:00 JM Chodov B - Štěrboholy B 1:5 (1:3)
    Ne 16.06. 14:45 Ambassadors - Kunratice B 0:0 (0:0)
    Ne 16.06. 17:00 Běchovice - AFK Malešice B 2:1 (1:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 24 20 4 0 158:20 64
    2. 24 17 3 4 82:50 54
    3. 24 14 5 5 63:25 47
    4. 24 14 4 6 87:37 46
    5. 24 12 4 8 83:74 40
    6. 24 10 3 11 63:69 33
    7. 24 8 6 10 60:58 30
    8. 24 8 5 11 65:78 29
    9. 24 8 4 12 60:87 28
    10. 24 7 4 13 51:82 25
    11. 24 6 3 15 35:72 21
    12. 24 5 2 17 43:99 17
    13. 24 3 1 20 40:139 10