Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 11. prosince 2019
svátek má Dana.
Hlavní menu
  • ID: 13096
  • Návštěvy: 113/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    16483
    Týden:
    113
    Dnes:
    25
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 11.08. 17:00 Olešník - Katovice 2:1 (1:0)
    So 11.08. 17:00 Roudné - Lom 2:3 (2:2)
    So 11.08. 17:00 Čimelice - Blatná 0:0 (0:0)
    So 11.08. 17:00 Osek - Hluboká 2:1 (1:1)
    So 11.08. 17:00 Rudolfov - Želeč 0:0 (0:0)
    Ne 12.08. 10:30 Třeboň - Protivín 1:1 (0:0)
    Ne 12.08. 17:00 Jankov - Český Krumlov 1:2 (0:1)
    Ne 12.08. 17:00 Milevsko - Dražice 3:0 (1:0)

    2.kolo

    So 18.08. 17:00 Český Krumlov - Protivín 1:0 (1:0)
    So 18.08. 17:00 Dražice - Osek 4:0 (1:0)
    So 18.08. 17:00 Blatná - Milevsko 0:1 (0:0)
    So 18.08. 17:00 Katovice - Roudné 2:3 (1:1)
    Ne 19.08. 14:30 Lom - Čimelice 4:0 (1:0)
    Ne 19.08. 17:00 Želeč - Třeboň 1:4 (1:0)
    Ne 19.08. 17:00 Hluboká - Rudolfov 2:1 (1:1)
    Ne 19.08. 17:00 Jankov - Olešník 1:2 (1:0)

    3.kolo

    24.08. 18:00 Třeboň - Hluboká 1:2 (1:1)
    So 25.08. 10:15 Protivín - Želeč 0:0 (0:0)
    So 25.08. 17:00 Roudné - Jankov 3:3 (1:2)
    So 25.08. 17:00 Rudolfov - Dražice 2:3 (0:1)
    Ne 26.08. 17:00 Olešník - Český Krumlov 0:3 (0:2)
    Ne 26.08. 17:00 Čimelice - Katovice 1:2 (0:2)
    Ne 26.08. 17:00 Milevsko - Lom 2:2 (0:1)
    Ne 26.08. 17:00 Osek - Blatná 3:1 (1:0)

    4.kolo

    So 01.09. 17:00 Český Krumlov - Želeč 1:1 (1:1)
    So 01.09. 17:00 Blatná - Rudolfov 0:1 (0:0)
    So 01.09. 17:00 Katovice - Milevsko 5:0 (2:0)
    So 01.09. 17:00 Olešník - Roudné 3:1 (0:0)
    Ne 02.09. 14:30 Lom - Osek 4:0 (1:0)
    Ne 02.09. 17:00 Hluboká - Protivín 1:0 (0:0)
    Ne 02.09. 17:00 Dražice - Třeboň 2:0 (2:0)
    Ne 02.09. 17:00 Jankov - Čimelice 5:1 (1:0)

    5.kolo

    So 08.09. 17:00 Roudné - Český Krumlov 0:2 (0:0)
    So 08.09. 17:00 Čimelice - Olešník 0:6 (0:3)
    So 08.09. 17:00 Osek - Katovice 1:1 (1:1)
    So 08.09. 17:00 Rudolfov - Lom 2:3 (1:1)
    So 08.09. 17:00 Protivín - Dražice 4:0 (1:0)
    So 08.09. 17:00 Želeč - Hluboká 0:2 (0:0)
    Ne 09.09. 10:30 Třeboň - Blatná 2:0 (0:0)
    Ne 09.09. 17:00 Milevsko - Jankov 1:1 (1:0)

    6.kolo

    So 15.09. 16:30 Český Krumlov - Hluboká 2:0 (2:0)
    So 15.09. 16:30 Dražice - Želeč 0:0 (0:0)
    So 15.09. 16:30 Blatná - Protivín 3:2 (1:2)
    So 15.09. 16:30 Katovice - Rudolfov 3:0 (0:0)
    So 15.09. 16:30 Olešník - Milevsko 6:0 (3:0)
    So 15.09. 16:30 Roudné - Čimelice 1:2 (0:0)
    Ne 16.09. 16:30 Lom - Třeboň 1:3 (0:2)
    Ne 16.09. 16:30 Jankov - Osek 3:2 (1:2)

    7.kolo

    So 22.09. 10:00 Osek - Olešník 1:3 (0:2)
    So 22.09. 10:30 Rudolfov - Jankov 2:2 (1:2)
    So 22.09. 16:30 Čimelice - Český Krumlov 1:1 (1:0)
    So 22.09. 16:30 Protivín - Lom 0:1 (0:1)
    So 22.09. 16:30 Želeč - Blatná 1:3 (1:2)
    Ne 23.09. 10:30 Třeboň - Katovice 0:2 (0:1)
    Ne 23.09. 16:30 Milevsko - Roudné 1:1 (1:1)
    Ne 23.09. 16:30 Hluboká - Dražice 1:1 (0:1)

    8.kolo

    28.09. 16:00 Roudné - Osek 0:2 (0:0)
    So 29.09. 16:00 Český Krumlov - Dražice 3:0 (2:0)
    So 29.09. 16:00 Blatná - Hluboká 1:1 (0:0)
    So 29.09. 16:00 Katovice - Protivín 3:1 (3:0)
    So 29.09. 16:00 Rudolfov - Olešník 1:1 (0:0)
    So 29.09. 16:00 Čimelice - Milevsko 0:2 (0:0)
    Ne 30.09. 16:00 Lom - Želeč 1:3 (1:0)
    Ne 30.09. 16:00 Jankov - Třeboň 1:1 (0:1)

    9.kolo

    So 06.10. 16:00 Osek - Čimelice 4:2 (1:1)
    So 06.10. 16:00 Rudolfov - Roudné 1:3 (0:2)
    So 06.10. 16:00 Protivín - Jankov 0:1 (0:0)
    So 06.10. 16:00 Želeč - Katovice 1:3 (1:1)
    So 06.10. 16:00 Dražice - Blatná 4:2 (3:0)
    Ne 07.10. 10:30 Třeboň - Olešník 1:2 (0:1)
    Ne 07.10. 16:00 Milevsko - Český Krumlov 1:1 (0:0)
    Ne 07.10. 16:00 Hluboká - Lom 2:3 (2:2)

    10.kolo

    So 13.10. 15:30 Český Krumlov - Blatná 0:2 (0:1)
    So 13.10. 15:30 Katovice - Hluboká 2:4 (1:2)
    So 13.10. 15:30 Olešník - Protivín 5:1 (2:0)
    So 13.10. 15:30 Roudné - Třeboň 2:0 (2:0)
    So 13.10. 15:30 Čimelice - Rudolfov 1:1 (0:1)
    Ne 14.10. 15:30 Lom - Dražice 3:4 (2:2)
    Ne 14.10. 15:30 Jankov - Želeč 0:0 (0:0)
    Ne 14.10. 15:30 Milevsko - Osek 1:1 (0:0)

    11.kolo

    So 20.10. 12:00 Rudolfov - Milevsko 3:1 (2:1)
    So 20.10. 15:30 Osek - Český Krumlov 3:3 (1:0)
    So 20.10. 15:30 Protivín - Roudné 2:1 (0:1)
    So 20.10. 15:30 Želeč - Olešník 1:0 (1:0)
    So 20.10. 15:30 Dražice - Katovice 3:2 (1:1)
    So 20.10. 15:30 Blatná - Lom 1:1 (1:0)
    Ne 21.10. 10:30 Třeboň - Čimelice 1:3 (1:0)
    Ne 21.10. 15:30 Hluboká - Jankov 1:3 (0:0)

    12.kolo

    So 27.10. 10:00 Osek - Rudolfov 2:1 (1:0)
    So 27.10. 14:30 Český Krumlov - Lom 0:2 (0:2)
    So 27.10. 14:30 Katovice - Blatná 0:0 (0:0)
    So 27.10. 14:30 Olešník - Hluboká 4:0 (1:0)
    So 27.10. 14:30 Roudné - Želeč 5:1 (4:0)
    So 27.10. 14:30 Čimelice - Protivín 2:0 (1:0)
    Ne 28.10. 14:30 Jankov - Dražice 3:0 (2:0)
    Ne 28.10. 14:30 Milevsko - Třeboň 0:3 (0:2)

    13.kolo

    So 03.11. 14:00 Rudolfov - Český Krumlov 3:3 (1:2)
    So 03.11. 14:00 Protivín - Milevsko 2:0 (1:0)
    So 03.11. 14:00 Želeč - Čimelice 3:0 (1:0)
    So 03.11. 14:00 Dražice - Olešník 0:3 (0:1)
    So 03.11. 14:00 Blatná - Jankov 2:0 (2:0)
    Ne 04.11. 10:30 Třeboň - Osek 1:2 (0:1)
    Ne 04.11. 14:00 Hluboká - Roudné 2:0 (0:0)
    Ne 04.11. 14:00 Lom - Katovice 0:2 (0:0)

    14.kolo

    So 10.11. 10:00 Osek - Protivín 2:4 (1:2)
    So 10.11. 14:00 Český Krumlov - Katovice 1:2 (0:1)
    So 10.11. 14:00 Olešník - Blatná 10:2 (6:1)
    So 10.11. 14:00 Roudné - Dražice 3:2 (1:1)
    So 10.11. 14:00 Čimelice - Hluboká 4:0 (2:0)
    Ne 11.11. 10:30 Rudolfov - Třeboň 3:0 (0:0)
    Ne 11.11. 14:00 Jankov - Lom 0:1 (0:0)
    Ne 11.11. 14:00 Milevsko - Želeč 1:1 (1:1)

    15.kolo

    So 17.11. 13:30 Třeboň - Český Krumlov 3:2 (0:1)
    So 17.11. 13:30 Protivín - Rudolfov 0:0 (0:0)
    So 17.11. 13:30 Želeč - Osek 3:2 (1:0)
    So 17.11. 13:30 Hluboká - Milevsko 1:3 (1:2)
    So 17.11. 13:30 Dražice - Čimelice 2:3 (1:2)
    So 17.11. 13:30 Blatná - Roudné 5:1 (3:1)
    So 17.11. 13:30 Katovice - Jankov 2:1 (0:0)
    Ne 18.11. 13:30 Lom - Olešník 0:3 (0:1)

    17.kolo

    So 16.03. 10:00 Roudné - Katovice 1:3 (1:2)
    So 16.03. 15:00 Olešník - Jankov 2:0 (1:0)
    So 16.03. 15:00 Osek - Dražice 4:1 (3:1)
    Ne 17.03. 10:30 Rudolfov - Hluboká 1:0 (0:0)
    Ne 17.03. 10:30 Třeboň - Želeč 3:1 (1:0)
    Ne 17.03. 15:00 Čimelice - Lom 2:2 (0:0)
    Ne 17.03. 15:00 Milevsko - Blatná 7:1 (4:0)
    Po 22.04. 14:00 Protivín - Český Krumlov 1:3 (1:0)

    18.kolo

    So 23.03. 15:00 Želeč - Protivín 1:2 (1:0)
    So 23.03. 15:00 Blatná - Osek 1:2 (0:1)
    So 23.03. 15:00 Lom - Milevsko 1:1 (0:0)
    So 23.03. 15:00 Katovice - Čimelice 1:2 (0:2)
    So 23.03. 15:00 Český Krumlov - Olešník 0:3 (0:2)
    Ne 24.03. 15:00 Hluboká - Třeboň 1:3 (1:3)
    Ne 24.03. 15:00 Dražice - Rudolfov 1:2 (1:1)
    Ne 24.03. 15:00 Jankov - Roudné 2:0 (2:0)

    19.kolo

    So 30.03. 10:00 Roudné - Olešník 0:3 (0:1)
    So 30.03. 10:00 Protivín - Hluboká 3:0 (1:0)
    So 30.03. 10:30 Rudolfov - Blatná 1:1 (0:0)
    So 30.03. 15:00 Čimelice - Jankov 3:0 (1:0)
    So 30.03. 15:00 Osek - Lom 1:1 (0:1)
    So 30.03. 15:00 Želeč - Český Krumlov 2:2 (1:1)
    Ne 31.03. 10:30 Třeboň - Dražice 4:1 (2:1)
    Ne 31.03. 15:00 Milevsko - Katovice 2:0 (0:0)

    20.kolo

    So 06.04. 16:30 Dražice - Protivín 1:3 (1:2)
    So 06.04. 16:30 Blatná - Třeboň 0:6 (0:3)
    So 06.04. 16:30 Lom - Rudolfov 5:0 (1:0)
    So 06.04. 16:30 Katovice - Osek 1:1 (0:1)
    So 06.04. 16:30 Olešník - Čimelice 3:1 (1:1)
    So 06.04. 16:30 Český Krumlov - Roudné 4:4 (1:3)
    Ne 07.04. 16:30 Hluboká - Želeč 1:3 (1:2)
    Ne 07.04. 16:30 Jankov - Milevsko 4:2 (2:0)

    21.kolo

    So 13.04. 16:30 Čimelice - Roudné 2:1 (1:1)
    So 13.04. 16:30 Milevsko - Olešník 0:1 (0:1)
    So 13.04. 16:30 Osek - Jankov 0:0 (0:0)
    So 13.04. 16:30 Rudolfov - Katovice 1:4 (0:1)
    So 13.04. 16:30 Protivín - Blatná 1:1 (1:0)
    So 13.04. 16:30 Želeč - Dražice 3:2 (1:1)
    Ne 14.04. 16:30 Třeboň - Lom 1:4 (1:1)
    Ne 14.04. 16:30 Hluboká - Český Krumlov 2:1 (1:0)

    22.kolo

    So 20.04. 10:00 Roudné - Milevsko 2:3 (1:2)
    So 20.04. 17:00 Dražice - Hluboká 3:0 (0:0)
    So 20.04. 17:00 Blatná - Želeč 4:2 (3:0)
    So 20.04. 17:00 Lom - Protivín 2:1 (1:0)
    So 20.04. 17:00 Katovice - Třeboň 1:2 (0:1)
    So 20.04. 17:00 Olešník - Osek 7:0 (3:0)
    So 20.04. 17:00 Český Krumlov - Čimelice 1:1 (1:0)
    Ne 21.04. 17:00 Jankov - Rudolfov 0:0 (0:0)

    23.kolo

    So 27.04. 17:00 Osek - Roudné 4:2 (2:0)
    So 27.04. 17:00 Olešník - Rudolfov 5:0 (2:0)
    So 27.04. 17:00 Protivín - Katovice 0:2 (0:0)
    So 27.04. 17:00 Želeč - Lom 2:4 (0:2)
    So 27.04. 17:00 Dražice - Český Krumlov 2:2 (1:1)
    Ne 28.04. 10:30 Třeboň - Jankov 2:3 (2:2)
    Ne 28.04. 17:00 Milevsko - Čimelice 1:1 (0:0)
    Ne 28.04. 17:00 Hluboká - Blatná 1:4 (0:1)

    24.kolo

    So 04.05. 10:00 Roudné - Rudolfov 3:2 (0:1)
    So 04.05. 10:30 Olešník - Třeboň 2:1 (0:0)
    So 04.05. 17:00 Blatná - Dražice 3:3 (2:1)
    So 04.05. 17:00 Lom - Hluboká 2:0 (1:0)
    So 04.05. 17:00 Katovice - Želeč 5:2 (3:1)
    So 04.05. 17:00 Jankov - Protivín 1:2 (0:0)
    So 04.05. 17:00 Čimelice - Osek 1:2 (0:0)
    So 04.05. 17:00 Český Krumlov - Milevsko 1:1 (0:1)

    16.kolo

    St 08.05. 17:00 Český Krumlov - Jankov 1:2 (0:1)
    St 08.05. 17:00 Katovice - Olešník 1:0 (1:0)
    St 08.05. 17:00 Blatná - Čimelice 4:2 (4:0)
    St 08.05. 17:00 Protivín - Třeboň 1:1 (0:1)
    St 08.05. 17:00 Dražice - Milevsko 1:3 (0:2)
    St 08.05. 17:00 Hluboká - Osek 2:0 (1:0)
    St 08.05. 17:00 Lom - Roudné 4:0 (2:0)
    St 08.05. 17:00 Želeč - Rudolfov 2:3 (2:1)

    25.kolo

    So 11.05. 10:00 Protivín - Olešník 0:2 (0:1)
    So 11.05. 17:00 Osek - Milevsko 4:1 (1:1)
    So 11.05. 17:00 Rudolfov - Čimelice 3:3 (2:1)
    So 11.05. 17:00 Želeč - Jankov 4:0 (1:0)
    So 11.05. 17:00 Dražice - Lom 2:2 (1:2)
    So 11.05. 17:00 Blatná - Český Krumlov 1:3 (0:1)
    Ne 12.05. 10:30 Třeboň - Roudné 1:0 (0:0)
    Ne 12.05. 17:00 Hluboká - Katovice 0:5 (0:3)

    26.kolo

    So 18.05. 10:00 Roudné - Protivín 0:3 (0:2)
    So 18.05. 17:00 Lom - Blatná 1:1 (1:1)
    So 18.05. 17:00 Katovice - Dražice 4:0 (1:0)
    So 18.05. 17:00 Olešník - Želeč 3:1 (2:0)
    So 18.05. 17:00 Čimelice - Třeboň 1:0 (0:0)
    So 18.05. 17:00 Český Krumlov - Osek 2:0 (1:0)
    Ne 19.05. 17:00 Jankov - Hluboká 0:2 (0:0)
    Ne 19.05. 17:00 Milevsko - Rudolfov 0:0 (0:0)

    27.kolo

    So 25.05. 17:00 Rudolfov - Osek 2:0 (0:0)
    So 25.05. 17:00 Želeč - Roudné 1:3 (0:1)
    So 25.05. 17:00 Hluboká - Olešník 0:4 (0:1)
    So 25.05. 17:00 Dražice - Jankov 0:0 (0:0)
    So 25.05. 17:00 Blatná - Katovice 1:5 (1:3)
    So 25.05. 17:00 Lom - Český Krumlov 4:1 (2:1)
    Ne 26.05. 10:30 Třeboň - Milevsko 5:0 (4:0)
    Ne 26.05. 14:00 Protivín - Čimelice 4:2 (2:1)

    28.kolo

    So 01.06. 10:00 Roudné - Hluboká 5:1 (0:1)
    So 01.06. 13:30 Osek - Třeboň 0:4 (0:3)
    So 01.06. 17:00 Katovice - Lom 4:0 (1:0)
    So 01.06. 17:00 Olešník - Dražice 4:0 (1:0)
    So 01.06. 17:00 Čimelice - Želeč 2:3 (1:1)
    So 01.06. 17:00 Český Krumlov - Rudolfov 5:0 (2:0)
    Ne 02.06. 17:00 Jankov - Blatná 4:1 (1:0)
    Ne 02.06. 17:00 Milevsko - Protivín 1:2 (1:1)

    29.kolo

    So 08.06. 17:00 Protivín - Osek 2:2 (1:1)
    So 08.06. 17:00 Želeč - Milevsko 0:1 (0:0)
    So 08.06. 17:00 Dražice - Roudné 2:1 (2:0)
    So 08.06. 17:00 Lom - Jankov 3:0 (0:0)
    So 08.06. 17:00 Katovice - Český Krumlov 2:1 (0:1)
    Ne 09.06. 10:30 Třeboň - Rudolfov 1:0 (0:0)
    Ne 09.06. 17:00 Hluboká - Čimelice 3:3 (0:0)
    Ne 09.06. 17:00 Blatná - Olešník 0:4 (0:2)

    30.kolo

    14.06. 18:00 Český Krumlov - Třeboň 1:1 (0:1)
    So 15.06. 14:00 Jankov - Katovice 1:1 (0:1)
    So 15.06. 15:00 Olešník - Lom 1:0 (0:0)
    So 15.06. 17:00 Roudné - Blatná 0:6 (0:2)
    So 15.06. 17:00 Čimelice - Dražice 5:1 (3:0)
    So 15.06. 17:00 Milevsko - Hluboká 3:1 (2:1)
    So 15.06. 17:00 Osek - Želeč 1:1 (1:1)
    So 15.06. 17:00 Rudolfov - Protivín 1:1 (1:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 26 1 3 94:17 79
    2. 30 19 4 7 71:32 61
    3.
     Lom
    30 16 7 7 64:41 55
    4. 30 14 4 12 56:40 46
    5. 30 10 11 9 53:45 41
    6. 30 11 8 11 48:60 41
    7. 30 11 7 12 43:41 40
    8. 30 10 10 10 43:51 40
    9. 30 10 9 11 42:43 39
    10. 30 10 8 12 51:61 38
    11. 30 9 8 13 51:69 35
    12. 30 8 8 14 44:58 32
    13. 30 7 11 12 37:55 32
    14. 30 8 6 16 45:72 30
    15. 30 9 3 18 34:67 30
    16. 30 8 3 19 48:72 27