Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 22. října 2019
svátek má Sabina.
Hlavní menu
  • ID: 13102
  • Návštěvy: 68/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3661
    Týden:
    68
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    10.08. 20:45 Ankaragücü - Galatasaray 1:3 (1:2)
    So 11.08. 18:30 Rizespor - Kasimpasa 2:3 (1:0)
    So 11.08. 18:30 Sivasspor - Alanyaspor 1:0 (0:0)
    So 11.08. 20:45 Fenerbahçe - Bursaspor 2:1 (2:1)
    Ne 12.08. 18:30 Konyaspor - Erzurum 3:2 (2:1)
    Ne 12.08. 18:30 Başakşehir - Trabzonspor 2:0 (1:0)
    Ne 12.08. 20:45 Göztepe - Malatyaspor 1:3 (0:1)
    Ne 12.08. 20:45 Beşiktaş - Akhisarspor 2:1 (2:0)
    Po 13.08. 20:45 Kayserispor - Antalyaspor 2:0 (1:0)

    2.kolo

    17.08. 20:45 Trabzonspor - Sivasspor 3:1 (3:1)
    So 18.08. 18:15 Bursaspor - Kayserispor 0:0 (0:0)
    So 18.08. 20:45 Antalyaspor - Konyaspor 3:3 (1:2)
    So 18.08. 20:45 Malatyaspor - Fenerbahçe 1:0 (0:0)
    Ne 19.08. 18:15 Akhisarspor - Rizespor 1:1 (0:1)
    Ne 19.08. 18:15 Erzurum - Beşiktaş 1:3 (1:0)
    Ne 19.08. 20:45 Galatasaray - Göztepe 1:0 (1:0)
    Ne 19.08. 20:45 Alanyaspor - Ankaragücü 0:2 (0:0)
    Po 20.08. 20:45 Kasimpasa - Başakşehir 2:1 (0:0)

    3.kolo

    24.08. 18:15 Rizespor - Erzurum 0:0 (0:0)
    So 25.08. 18:15 Ankaragücü - Trabzonspor 2:2 (1:1)
    So 25.08. 20:45 Göztepe - Fenerbahçe 1:0 (0:0)
    So 25.08. 20:45 Kayserispor - Malatyaspor 0:0 (0:0)
    Ne 26.08. 18:15 Sivasspor - Kasimpasa 0:3 (0:1)
    Ne 26.08. 20:45 Konyaspor - Bursaspor 1:1 (1:1)
    Ne 26.08. 20:45 Beşiktaş - Antalyaspor 2:3 (1:3)
    Po 27.08. 18:15 Başakşehir - Akhisarspor 3:1 (1:1)
    Po 27.08. 20:45 Galatasaray - Alanyaspor 6:0 (1:0)

    4.kolo

    31.08. 20:45 Malatyaspor - Konyaspor 0:1 (0:1)
    So 01.09. 18:15 Akhisarspor - Sivasspor 1:1 (0:0)
    So 01.09. 18:15 Fenerbahçe - Kayserispor 2:3 (1:0)
    So 01.09. 20:45 Alanyaspor - Göztepe 1:0 (0:0)
    So 01.09. 20:45 Trabzonspor - Galatasaray 4:0 (3:0)
    Ne 02.09. 18:15 Kasimpasa - Ankaragücü 2:1 (1:0)
    Ne 02.09. 18:15 Erzurum - Başakşehir 0:1 (0:1)
    Ne 02.09. 20:45 Antalyaspor - Rizespor 2:1 (0:1)
    Ne 02.09. 20:45 Bursaspor - Beşiktaş 1:1 (0:0)

    5.kolo

    14.09. 19:00 Galatasaray - Kasimpasa 4:1 (0:0)
    So 15.09. 16:00 Ankaragücü - Akhisarspor 1:0 (1:0)
    So 15.09. 19:00 Göztepe - Kayserispor 2:0 (2:0)
    So 15.09. 19:00 Beşiktaş - Malatyaspor 2:1 (0:0)
    Ne 16.09. 16:00 Başakşehir - Antalyaspor 4:0 (1:0)
    Ne 16.09. 16:00 Sivasspor - Erzurum 2:2 (1:1)
    Ne 16.09. 19:00 Konyaspor - Fenerbahçe 0:1 (0:0)
    Ne 16.09. 19:00 Rizespor - Bursaspor 1:1 (0:1)
    Po 17.09. 19:00 Alanyaspor - Trabzonspor 1:0 (1:0)

    6.kolo

    21.09. 19:00 Erzurum - Ankaragücü 0:1 (0:0)
    21.09. 19:00 Bursaspor - Başakşehir 0:0 (0:0)
    So 22.09. 12:30 Malatyaspor - Rizespor 1:0 (1:0)
    So 22.09. 15:00 Kayserispor - Konyaspor 0:2 (0:2)
    So 22.09. 18:00 Trabzonspor - Göztepe 1:2 (0:2)
    Ne 23.09. 15:00 Kasimpasa - Alanyaspor 1:2 (0:1)
    Ne 23.09. 18:00 Akhisarspor - Galatasaray 3:0 (0:0)
    Ne 23.09. 18:00 Antalyaspor - Sivasspor 2:1 (2:1)
    Po 24.09. 20:00 Fenerbahçe - Beşiktaş 1:1 (0:1)

    7.kolo

    28.09. 19:00 Galatasaray - Erzurum 1:0 (0:0)
    So 29.09. 15:00 Alanyaspor - Akhisarspor 2:1 (1:0)
    So 29.09. 15:00 Trabzonspor - Kasimpasa 4:2 (1:2)
    So 29.09. 18:00 Beşiktaş - Kayserispor 2:0 (1:0)
    Ne 30.09. 12:30 Sivasspor - Bursaspor 2:0 (1:0)
    Ne 30.09. 15:00 Göztepe - Konyaspor 3:2 (2:0)
    Ne 30.09. 18:00 Rizespor - Fenerbahçe 3:0 (3:0)
    Po 01.10. 19:00 Başakşehir - Malatyaspor 1:1 (0:1)
    Po 01.10. 19:00 Ankaragücü - Antalyaspor 0:1 (0:1)

    8.kolo

    05.10. 19:00 Kasimpasa - Göztepe 3:1 (1:0)
    So 06.10. 12:30 Kayserispor - Rizespor 2:2 (0:1)
    So 06.10. 15:00 Erzurum - Alanyaspor 1:0 (0:0)
    So 06.10. 15:00 Bursaspor - Ankaragücü 1:0 (1:0)
    So 06.10. 18:00 Antalyaspor - Galatasaray 0:1 (0:0)
    Ne 07.10. 12:30 Malatyaspor - Sivasspor 4:4 (1:3)
    Ne 07.10. 17:00 Fenerbahçe - Başakşehir 0:0 (0:0)
    Ne 07.10. 18:00 Akhisarspor - Trabzonspor 1:3 (0:2)
    Ne 07.10. 19:30 Konyaspor - Beşiktaş 2:2 (1:0)

    9.kolo

    19.10. 19:00 Galatasaray - Bursaspor 1:1 (0:0)
    So 20.10. 12:30 Kasimpasa - Akhisarspor 5:0 (0:0)
    So 20.10. 15:00 Başakşehir - Kayserispor 1:0 (1:0)
    So 20.10. 18:00 Sivasspor - Fenerbahçe 0:0 (0:0)
    Ne 21.10. 12:30 Rizespor - Konyaspor 1:1 (1:0)
    Ne 21.10. 15:00 Ankaragücü - Malatyaspor 1:0 (1:0)
    Ne 21.10. 15:00 Alanyaspor - Antalyaspor 0:1 (0:1)
    Ne 21.10. 18:00 Göztepe - Beşiktaş 2:0 (0:0)
    Po 22.10. 19:00 Trabzonspor - Erzurum 0:0 (0:0)

    10.kolo

    26.10. 19:30 Bursaspor - Alanyaspor 2:0 (2:0)
    So 27.10. 12:30 Erzurum - Kasimpasa 1:1 (1:0)
    So 27.10. 15:00 Konyaspor - Başakşehir 0:1 (0:0)
    So 27.10. 18:00 Antalyaspor - Trabzonspor 1:1 (1:1)
    Ne 28.10. 11:30 Kayserispor - Sivasspor 2:0 (0:0)
    Ne 28.10. 16:00 Malatyaspor - Galatasaray 2:0 (1:0)
    Ne 28.10. 18:30 Fenerbahçe - Ankaragücü 1:3 (0:1)
    Po 29.10. 18:00 Akhisarspor - Göztepe 1:0 (1:0)
    Po 29.10. 18:00 Beşiktaş - Rizespor 4:1 (2:0)

    11.kolo

    02.11. 19:00 Galatasaray - Fenerbahçe 2:2 (1:0)
    So 03.11. 11:30 Kasimpasa - Antalyaspor 1:2 (1:1)
    So 03.11. 14:00 Akhisarspor - Erzurum 1:1 (1:1)
    So 03.11. 17:00 Başakşehir - Beşiktaş 1:0 (1:0)
    Ne 04.11. 11:30 Ankaragücü - Kayserispor 3:1 (2:0)
    Ne 04.11. 14:00 Alanyaspor - Malatyaspor 0:1 (0:1)
    Ne 04.11. 17:00 Trabzonspor - Bursaspor 1:1 (1:0)
    Po 05.11. 18:00 Göztepe - Rizespor 2:0 (1:0)
    Po 05.11. 18:00 Sivasspor - Konyaspor 0:0 (0:0)

    12.kolo

    09.11. 18:00 Malatyaspor - Trabzonspor 5:0 (2:0)
    So 10.11. 11:30 Erzurum - Göztepe 2:1 (1:0)
    So 10.11. 11:30 Konyaspor - Ankaragücü 2:0 (0:0)
    So 10.11. 14:00 Rizespor - Başakşehir 1:2 (0:0)
    So 10.11. 17:00 Kayserispor - Galatasaray 0:3 (0:1)
    Ne 11.11. 11:30 Bursaspor - Kasimpasa 1:2 (1:1)
    Ne 11.11. 16:00 Fenerbahçe - Alanyaspor 2:0 (2:0)
    Ne 11.11. 17:00 Antalyaspor - Akhisarspor 1:2 (0:0)
    Ne 11.11. 18:30 Beşiktaş - Sivasspor 1:2 (1:1)

    13.kolo

    23.11. 18:30 Galatasaray - Konyaspor 1:1 (0:0)
    So 24.11. 11:30 Erzurum - Antalyaspor 1:0 (0:0)
    So 24.11. 14:00 Alanyaspor - Kayserispor 5:0 (1:0)
    So 24.11. 17:00 Ankaragücü - Beşiktaş 1:4 (0:3)
    Ne 25.11. 11:30 Sivasspor - Rizespor 1:1 (0:0)
    Ne 25.11. 14:00 Akhisarspor - Bursaspor 2:4 (2:1)
    Ne 25.11. 17:00 Trabzonspor - Fenerbahçe 2:1 (0:0)
    Ne 25.11. 17:00 Kasimpasa - Malatyaspor 3:0 (1:0)
    Po 26.11. 18:00 Göztepe - Başakşehir 0:2 (0:1)

    14.kolo

    30.11. 18:00 Konyaspor - Alanyaspor 2:0 (0:0)
    30.11. 18:00 Rizespor - Ankaragücü 1:1 (0:1)
    So 01.12. 14:00 Antalyaspor - Göztepe 1:0 (1:0)
    So 01.12. 14:00 Başakşehir - Sivasspor 0:1 (0:1)
    So 01.12. 17:00 Kayserispor - Trabzonspor 0:2 (0:0)
    Ne 02.12. 14:00 Bursaspor - Erzurum 2:1 (1:1)
    Ne 02.12. 18:00 Beşiktaş - Galatasaray 1:0 (1:0)
    Po 03.12. 18:00 Malatyaspor - Akhisarspor 1:1 (1:0)
    Po 03.12. 18:00 Fenerbahçe - Kasimpasa 2:2 (2:1)

    15.kolo

    07.12. 18:00 Alanyaspor - Beşiktaş 0:0 (0:0)
    So 08.12. 11:30 Sivasspor - Göztepe 2:0 (0:0)
    So 08.12. 14:00 Trabzonspor - Konyaspor 3:0 (0:0)
    So 08.12. 17:00 Galatasaray - Rizespor 2:2 (1:0)
    Ne 09.12. 11:30 Erzurum - Malatyaspor 1:3 (1:0)
    Ne 09.12. 14:00 Bursaspor - Antalyaspor 0:2 (0:2)
    Ne 09.12. 17:00 Akhisarspor - Fenerbahçe 3:0 (1:0)
    Po 10.12. 18:00 Ankaragücü - Başakşehir 0:1 (0:1)
    Po 10.12. 18:00 Kasimpasa - Kayserispor 0:3 (0:1)

    16.kolo

    14.12. 18:30 Göztepe - Bursaspor 0:0 (0:0)
    So 15.12. 11:30 Rizespor - Alanyaspor 1:1 (0:1)
    So 15.12. 11:30 Sivasspor - Ankaragücü 4:0 (2:0)
    So 15.12. 14:00 Konyaspor - Kasimpasa 3:2 (0:0)
    So 15.12. 17:00 Başakşehir - Galatasaray 1:1 (1:1)
    Ne 16.12. 11:30 Malatyaspor - Antalyaspor 2:0 (2:0)
    Ne 16.12. 14:00 Kayserispor - Akhisarspor 1:0 (0:0)
    Ne 16.12. 17:00 Beşiktaş - Trabzonspor 2:2 (0:1)
    Po 17.12. 18:00 Fenerbahçe - Erzurum 2:2 (2:0)

    17.kolo

    So 22.12. 11:30 Ankaragücü - Göztepe 0:3 (0:0)
    So 22.12. 14:00 Alanyaspor - Başakşehir 1:1 (0:1)
    So 22.12. 17:00 Kasimpasa - Beşiktaş 4:1 (2:0)
    Ne 23.12. 11:30 Erzurum - Kayserispor 1:1 (1:1)
    Ne 23.12. 14:00 Trabzonspor - Rizespor 4:1 (1:0)
    Ne 23.12. 14:00 Bursaspor - Malatyaspor 1:1 (1:0)
    Ne 23.12. 17:00 Galatasaray - Sivasspor 4:2 (2:2)
    Po 24.12. 14:00 Antalyaspor - Fenerbahçe 0:0 (0:0)
    Po 24.12. 18:00 Akhisarspor - Konyaspor 0:0 (0:0)

    18.kolo

    18.01. 18:30 Akhisarspor - Beşiktaş 1:3 (0:1)
    So 19.01. 11:30 Malatyaspor - Göztepe 3:2 (2:2)
    So 19.01. 11:30 Erzurum - Konyaspor 1:2 (0:1)
    So 19.01. 14:00 Antalyaspor - Kayserispor 0:0 (0:0)
    So 19.01. 17:00 Galatasaray - Ankaragücü 6:0 (3:0)
    Ne 20.01. 14:00 Alanyaspor - Sivasspor 2:0 (2:0)
    Ne 20.01. 17:00 Trabzonspor - Başakşehir 2:4 (0:2)
    Po 21.01. 18:00 Bursaspor - Fenerbahçe 1:1 (0:1)
    Po 21.01. 18:00 Kasimpasa - Rizespor 0:1 (0:1)

    19.kolo

    25.01. 18:30 Beşiktaş - Erzurum 1:1 (0:0)
    So 26.01. 14:00 Kayserispor - Bursaspor 1:1 (0:1)
    So 26.01. 17:00 Göztepe - Galatasaray 0:1 (0:0)
    Ne 27.01. 11:30 Rizespor - Akhisarspor 3:1 (0:1)
    Ne 27.01. 14:00 Konyaspor - Antalyaspor 2:0 (1:0)
    Ne 27.01. 17:00 Sivasspor - Trabzonspor 1:1 (0:0)
    Po 28.01. 18:00 Ankaragücü - Alanyaspor 0:2 (0:1)
    Po 28.01. 18:00 Başakşehir - Kasimpasa 2:0 (1:0)
    Po 28.01. 18:00 Fenerbahçe - Malatyaspor 3:2 (2:2)

    20.kolo

    01.02. 18:30 Fenerbahçe - Göztepe 2:0 (1:0)
    So 02.02. 11:30 Malatyaspor - Kayserispor 1:1 (1:1)
    So 02.02. 14:00 Kasimpasa - Sivasspor 1:3 (1:1)
    So 02.02. 14:00 Trabzonspor - Ankaragücü 1:0 (1:0)
    So 02.02. 17:00 Alanyaspor - Galatasaray 1:1 (1:0)
    Ne 03.02. 11:30 Erzurum - Rizespor 0:1 (0:0)
    Ne 03.02. 14:00 Akhisarspor - Başakşehir 0:3 (0:2)
    Ne 03.02. 17:00 Antalyaspor - Beşiktaş 2:6 (0:3)
    Po 04.02. 18:00 Bursaspor - Konyaspor 0:0 (0:0)

    21.kolo

    08.02. 18:30 Kayserispor - Fenerbahçe 1:0 (0:0)
    So 09.02. 14:00 Başakşehir - Erzurum 1:1 (1:0)
    So 09.02. 14:00 Rizespor - Antalyaspor 1:1 (1:0)
    So 09.02. 17:00 Beşiktaş - Bursaspor 2:0 (1:0)
    Ne 10.02. 11:30 Konyaspor - Malatyaspor 1:1 (0:0)
    Ne 10.02. 14:00 Göztepe - Alanyaspor 3:2 (2:1)
    Ne 10.02. 17:00 Galatasaray - Trabzonspor 3:1 (2:1)
    Po 11.02. 18:00 Ankaragücü - Kasimpasa 3:0 (1:0)
    Po 11.02. 18:00 Sivasspor - Akhisarspor 2:1 (1:0)

    22.kolo

    15.02. 18:30 Malatyaspor - Beşiktaş 1:2 (0:0)
    So 16.02. 11:30 Akhisarspor - Ankaragücü 0:0 (0:0)
    So 16.02. 14:00 Bursaspor - Rizespor 0:2 (0:1)
    So 16.02. 17:00 Fenerbahçe - Konyaspor 1:1 (1:1)
    Ne 17.02. 11:30 Erzurum - Sivasspor 4:2 (2:1)
    Ne 17.02. 14:00 Kayserispor - Göztepe 2:1 (1:0)
    Ne 17.02. 14:00 Trabzonspor - Alanyaspor 0:2 (0:0)
    Ne 17.02. 17:00 Kasimpasa - Galatasaray 1:4 (1:2)
    Po 18.02. 18:00 Antalyaspor - Başakşehir 0:1 (0:1)

    23.kolo

    22.02. 18:30 Göztepe - Trabzonspor 1:3 (0:1)
    22.02. 18:30 Rizespor - Malatyaspor 3:0 (1:0)
    So 23.02. 11:30 Sivasspor - Antalyaspor 1:2 (0:2)
    So 23.02. 14:00 Alanyaspor - Kasimpasa 3:0 (1:0)
    Ne 24.02. 11:30 Ankaragücü - Erzurum 2:1 (1:0)
    Ne 24.02. 14:00 Konyaspor - Kayserispor 0:1 (0:0)
    Ne 24.02. 17:00 Galatasaray - Akhisarspor 1:0 (0:0)
    Ne 24.02. 17:00 Başakşehir - Bursaspor 3:0 (2:0)
    Po 25.02. 19:00 Beşiktaş - Fenerbahçe 3:3 (3:0)

    24.kolo

    01.03. 18:30 Antalyaspor - Ankaragücü 2:4 (2:3)
    So 02.03. 14:00 Kayserispor - Beşiktaş 2:2 (0:1)
    So 02.03. 14:00 Bursaspor - Sivasspor 3:2 (1:1)
    So 02.03. 17:00 Fenerbahçe - Rizespor 3:2 (2:1)
    Ne 03.03. 11:30 Konyaspor - Göztepe 1:1 (1:0)
    Ne 03.03. 14:00 Malatyaspor - Başakşehir 0:2 (0:1)
    Ne 03.03. 17:00 Erzurum - Galatasaray 1:1 (1:0)
    Po 04.03. 18:00 Akhisarspor - Alanyaspor 3:1 (0:0)
    Po 04.03. 18:00 Kasimpasa - Trabzonspor 2:2 (0:2)

    25.kolo

    08.03. 18:30 Sivasspor - Malatyaspor 2:0 (2:0)
    So 09.03. 14:00 Trabzonspor - Akhisarspor 2:1 (0:0)
    So 09.03. 17:00 Ankaragücü - Bursaspor 0:0 (0:0)
    So 09.03. 17:00 Başakşehir - Fenerbahçe 2:1 (1:0)
    Ne 10.03. 11:30 Alanyaspor - Erzurum 2:1 (1:0)
    Ne 10.03. 14:00 Göztepe - Kasimpasa 0:0 (0:0)
    Ne 10.03. 14:00 Rizespor - Kayserispor 3:0 (1:0)
    Ne 10.03. 17:00 Beşiktaş - Konyaspor 3:2 (2:1)
    Po 11.03. 18:00 Galatasaray - Antalyaspor 5:0 (1:0)

    26.kolo

    15.03. 18:30 Fenerbahçe - Sivasspor 2:1 (0:0)
    So 16.03. 11:30 Konyaspor - Rizespor 0:2 (0:1)
    So 16.03. 14:00 Erzurum - Trabzonspor 0:1 (0:0)
    So 16.03. 14:00 Akhisarspor - Kasimpasa 2:3 (1:1)
    So 16.03. 17:00 Beşiktaş - Göztepe 1:0 (0:0)
    So 16.03. 17:00 Antalyaspor - Alanyaspor 3:0 (2:0)
    Ne 17.03. 11:30 Malatyaspor - Ankaragücü 3:1 (0:0)
    Ne 17.03. 14:00 Kayserispor - Başakşehir 1:1 (1:0)
    Ne 17.03. 17:00 Bursaspor - Galatasaray 2:3 (2:1)

    27.kolo

    05.04. 19:30 Trabzonspor - Antalyaspor 4:1 (1:1)
    So 06.04. 15:00 Alanyaspor - Bursaspor 1:0 (0:0)
    So 06.04. 15:00 Sivasspor - Kayserispor 1:3 (0:3)
    So 06.04. 18:00 Galatasaray - Malatyaspor 3:0 (1:0)
    Ne 07.04. 12:30 Kasimpasa - Erzurum 2:1 (1:0)
    Ne 07.04. 15:00 Göztepe - Akhisarspor 0:1 (0:0)
    Ne 07.04. 15:00 Ankaragücü - Fenerbahçe 1:1 (1:0)
    Ne 07.04. 18:00 Başakşehir - Konyaspor 2:0 (0:0)
    Po 08.04. 19:00 Rizespor - Beşiktaş 2:7 (1:2)

    28.kolo

    12.04. 19:30 Bursaspor - Trabzonspor 0:1 (0:0)
    So 13.04. 15:00 Rizespor - Göztepe 1:0 (0:0)
    So 13.04. 15:00 Konyaspor - Sivasspor 1:1 (1:1)
    So 13.04. 18:00 Beşiktaş - Başakşehir 2:1 (1:1)
    Ne 14.04. 12:30 Kayserispor - Ankaragücü 0:2 (0:0)
    Ne 14.04. 15:00 Malatyaspor - Alanyaspor 1:1 (1:1)
    Ne 14.04. 15:00 Antalyaspor - Kasimpasa 1:0 (1:0)
    Ne 14.04. 18:00 Fenerbahçe - Galatasaray 1:1 (0:0)
    Po 15.04. 19:00 Erzurum - Akhisarspor 2:1 (0:0)

    29.kolo

    19.04. 19:30 Kasimpasa - Bursaspor 1:1 (0:0)
    So 20.04. 15:00 Akhisarspor - Antalyaspor 1:2 (0:2)
    So 20.04. 15:00 Trabzonspor - Malatyaspor 2:1 (1:1)
    So 20.04. 18:00 Göztepe - Erzurum 0:1 (0:1)
    So 20.04. 18:00 Galatasaray - Kayserispor 3:1 (3:1)
    Ne 21.04. 12:30 Ankaragücü - Konyaspor 0:0 (0:0)
    Ne 21.04. 15:00 Başakşehir - Rizespor 1:1 (0:0)
    Ne 21.04. 18:00 Alanyaspor - Fenerbahçe 1:0 (0:0)
    Po 22.04. 19:00 Sivasspor - Beşiktaş 1:2 (1:1)

    30.kolo

    26.04. 19:30 Başakşehir - Göztepe 0:2 (0:1)
    So 27.04. 15:00 Rizespor - Sivasspor 0:0 (0:0)
    So 27.04. 15:00 Antalyaspor - Erzurum 1:1 (1:0)
    So 27.04. 18:00 Fenerbahçe - Trabzonspor 1:1 (0:1)
    Ne 28.04. 15:00 Kayserispor - Alanyaspor 1:1 (1:1)
    Ne 28.04. 15:00 Bursaspor - Akhisarspor 0:0 (0:0)
    Ne 28.04. 18:00 Beşiktaş - Ankaragücü 4:1 (1:0)
    Po 29.04. 19:00 Konyaspor - Galatasaray 0:0 (0:0)
    Po 29.04. 19:00 Malatyaspor - Kasimpasa 2:1 (1:0)

    31.kolo

    03.05. 19:30 Sivasspor - Başakşehir 0:0 (0:0)
    So 04.05. 15:00 Erzurum - Bursaspor 2:0 (0:0)
    So 04.05. 15:00 Ankaragücü - Rizespor 2:2 (0:1)
    So 04.05. 18:00 Kasimpasa - Fenerbahçe 1:3 (1:1)
    Ne 05.05. 15:00 Göztepe - Antalyaspor 4:1 (2:1)
    Ne 05.05. 15:00 Akhisarspor - Malatyaspor 0:2 (0:0)
    Ne 05.05. 18:00 Galatasaray - Beşiktaş 2:0 (1:0)
    Po 06.05. 19:30 Trabzonspor - Kayserispor 4:2 (2:1)
    Po 06.05. 19:30 Alanyaspor - Konyaspor 2:4 (1:2)

    32.kolo

    10.05. 19:30 Antalyaspor - Bursaspor 0:1 (0:1)
    So 11.05. 15:00 Rizespor - Galatasaray 2:3 (1:1)
    So 11.05. 18:00 Göztepe - Sivasspor 3:3 (1:2)
    So 11.05. 18:00 Fenerbahçe - Akhisarspor 2:1 (2:1)
    Ne 12.05. 15:00 Konyaspor - Trabzonspor 2:2 (2:1)
    Ne 12.05. 15:00 Kayserispor - Kasimpasa 2:1 (0:1)
    Ne 12.05. 18:00 Başakşehir - Ankaragücü 2:1 (0:1)
    Ne 12.05. 18:00 Malatyaspor - Erzurum 3:1 (0:0)
    Po 13.05. 19:00 Beşiktaş - Alanyaspor 2:1 (1:1)

    33.kolo

    17.05. 19:30 Kasimpasa - Konyaspor 1:1 (0:1)
    So 18.05. 18:00 Antalyaspor - Malatyaspor 3:0 (1:0)
    So 18.05. 18:00 Trabzonspor - Beşiktaş 2:1 (0:0)
    Ne 19.05. 15:00 Bursaspor - Göztepe 0:0 (0:0)
    Ne 19.05. 15:00 Akhisarspor - Kayserispor 2:2 (1:0)
    Ne 19.05. 18:00 Alanyaspor - Rizespor 1:1 (1:0)
    Ne 19.05. 18:00 Galatasaray - Başakşehir 2:1 (0:1)
    Po 20.05. 19:00 Erzurum - Fenerbahçe 0:1 (0:0)
    Po 20.05. 19:00 Ankaragücü - Sivasspor 3:1 (2:0)

    34.kolo

    24.05. 17:00 Başakşehir - Alanyaspor 1:1 (1:1)
    24.05. 20:00 Sivasspor - Galatasaray 4:3 (2:2)
    24.05. 20:00 Rizespor - Trabzonspor 2:3 (1:3)
    24.05. 20:00 Beşiktaş - Kasimpasa 3:2 (3:1)
    So 25.05. 18:00 Konyaspor - Akhisarspor 0:0 (0:0)
    Ne 26.05. 18:00 Göztepe - Ankaragücü 2:1 (1:0)
    Ne 26.05. 18:00 Kayserispor - Erzurum 0:2 (0:2)
    Ne 26.05. 18:00 Fenerbahçe - Antalyaspor 3:1 (1:1)
    Ne 26.05. 18:00 Malatyaspor - Bursaspor 1:2 (0:2)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 34 20 9 5 72:36 69
    2. 34 19 10 5 49:22 67
    3. 34 19 8 7 72:47 65
    4. 34 18 9 7 64:46 63
    5. 34 13 8 13 47:46 47
    6. 34 11 13 10 44:44 46
    7. 34 13 6 15 39:55 45
    8. 34 9 17 8 40:38 44
    9. 34 12 8 14 37:43 44
    10. 34 9 14 11 48:50 41
    11. 34 10 11 13 49:54 41
    12. 34 10 11 13 35:50 41
    13. 34 11 7 16 38:53 40
    14. 34 11 6 17 53:62 39
    15. 34 11 5 18 37:42 38
    16. 34 7 16 11 28:37 37
    17. 34 8 11 15 36:43 35
    18. 34 6 9 19 34:54 27