Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 8. dubna 2020
svátek má Ema.
Hlavní menu
  • ID: 13110
  • Návštěvy: 28/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5438
    Týden:
    28
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 18.08. 10:00 Slavonice - Mladé 2:0 (1:0)
    So 18.08. 10:15 K. Řečice - Č. Velenice 2:3 (1:3)
    So 18.08. 13:30 Studená - Ledenice 4:1 (0:0)
    So 18.08. 17:00 Lomnice - Dobrá Voda 0:0 (0:0)
    Ne 19.08. 15:00 Olešnice - Třebětice 4:4 (2:3)
    Ne 19.08. 17:00 Suchdol - Třeboň B 3:1 (2:1)

    3.kolo

    24.08. 17:30 Lomnice - Třebětice 5:1 (2:1)
    So 25.08. 13:30 Mladé - K. Řečice 2:2 (2:0)
    So 25.08. 17:00 N. Bystřice - Olešnice 1:2 (1:0)
    Ne 26.08. 17:00 Č. Velenice - Studená 0:2 (0:1)
    Ne 26.08. 17:00 Třeboň B - Slavonice 2:1 (2:1)
    Ne 26.08. 17:00 Dobrá Voda - Suchdol 2:3 (1:2)

    4.kolo

    So 01.09. 13:30 Studená - Mladé 3:3 (3:1)
    So 01.09. 17:00 Lomnice - Suchdol 3:2 (1:2)
    So 01.09. 17:00 Slavonice - Dobrá Voda 5:1 (3:0)
    So 01.09. 17:00 K. Řečice - Třeboň B 3:1 (2:0)
    Ne 02.09. 15:00 Olešnice - Ledenice 3:3 (1:1)
    Ne 02.09. 15:00 Třebětice - N. Bystřice 2:1 (1:0)

    5.kolo

    So 08.09. 17:00 N. Bystřice - Lomnice 1:4 (1:1)
    So 08.09. 17:00 Ledenice - Třebětice 0:2 (0:0)
    Ne 09.09. 14:30 Třeboň B - Studená 0:0 (0:0)
    Ne 09.09. 17:00 Č. Velenice - Olešnice 0:2 (0:0)
    Ne 09.09. 17:00 Dobrá Voda - K. Řečice 7:1 (4:0)
    Ne 09.09. 17:00 Suchdol - Slavonice 3:0 (1:0)

    6.kolo

    So 15.09. 13:00 Studená - Dobrá Voda 1:1 (0:1)
    So 15.09. 16:30 Lomnice - Slavonice 2:2 (0:1)
    So 15.09. 16:30 K. Řečice - Suchdol 1:2 (0:1)
    So 15.09. 16:30 N. Bystřice - Ledenice 2:2 (1:1)
    Ne 16.09. 15:00 Olešnice - Mladé 3:1 (1:1)
    Ne 16.09. 15:00 Třebětice - Č. Velenice 4:3 (2:0)

    7.kolo

    So 22.09. 13:00 Mladé - Třebětice 3:1 (2:1)
    So 22.09. 16:30 Ledenice - Lomnice 1:3 (0:1)
    So 22.09. 16:30 Suchdol - Studená 4:0 (3:0)
    So 22.09. 16:30 Slavonice - K. Řečice 4:1 (2:1)
    Ne 23.09. 14:30 Třeboň B - Olešnice 4:0 (2:0)
    Ne 23.09. 16:30 Č. Velenice - N. Bystřice 5:5 (1:3)

    8.kolo

    So 29.09. 12:30 Studená - Slavonice 4:3 (1:0)
    So 29.09. 16:00 Lomnice - K. Řečice 2:2 (0:0)
    So 29.09. 16:00 Ledenice - Č. Velenice 1:1 (0:0)
    Ne 30.09. 15:00 Olešnice - Dobrá Voda 4:2 (2:1)
    Ne 30.09. 15:00 Třebětice - Třeboň B 2:2 (0:2)
    Ne 30.09. 15:00 N. Bystřice - Mladé 2:4 (0:2)

    9.kolo

    So 06.10. 16:00 Č. Velenice - Lomnice 2:0 (2:0)
    So 06.10. 16:00 K. Řečice - Studená 1:3 (1:2)
    Ne 07.10. 14:30 Třeboň B - N. Bystřice 3:1 (2:0)
    Ne 07.10. 16:00 Mladé - Ledenice 0:0 (0:0)
    Ne 07.10. 16:00 Dobrá Voda - Třebětice 2:2 (0:0)
    Ne 07.10. 16:00 Suchdol - Olešnice 1:1 (0:0)

    10.kolo

    So 13.10. 15:30 Lomnice - Studená 6:0 (2:0)
    So 13.10. 15:30 Ledenice - Třeboň B 3:1 (2:1)
    Ne 14.10. 15:00 Olešnice - Slavonice 4:1 (2:1)
    Ne 14.10. 15:00 Třebětice - Suchdol 4:0 (2:0)
    Ne 14.10. 15:00 N. Bystřice - Dobrá Voda 4:2 (1:0)
    Ne 14.10. 15:30 Č. Velenice - Mladé 3:0 (1:0)

    11.kolo

    So 20.10. 15:30 Suchdol - N. Bystřice 6:1 (3:0)
    So 20.10. 15:30 Slavonice - Třebětice 0:1 (0:1)
    So 20.10. 15:30 K. Řečice - Olešnice 4:2 (3:1)
    Ne 21.10. 14:30 Třeboň B - Č. Velenice 2:1 (1:1)
    Ne 21.10. 15:30 Mladé - Lomnice 1:0 (0:0)
    Ne 21.10. 15:30 Dobrá Voda - Ledenice 1:1 (0:1)

    12.kolo

    So 27.10. 14:30 N. Bystřice - Slavonice 1:2 (0:1)
    So 27.10. 14:30 Ledenice - Suchdol 1:2 (1:1)
    Ne 28.10. 14:30 Olešnice - Studená 1:0 (0:0)
    Ne 28.10. 14:30 Třebětice - K. Řečice 3:0 (3:0)
    Ne 28.10. 14:30 Č. Velenice - Dobrá Voda 0:0 (0:0)
    Ne 28.10. 14:30 Mladé - Třeboň B 5:2 (3:1)

    13.kolo

    So 03.11. 10:30 Studená - Třebětice 0:1 (0:0)
    So 03.11. 14:00 Slavonice - Ledenice 1:5 (1:0)
    So 03.11. 14:00 K. Řečice - N. Bystřice 7:1 (5:1)
    Ne 04.11. 14:00 Třeboň B - Lomnice 1:5 (1:4)
    Ne 04.11. 14:00 Dobrá Voda - Mladé 0:1 (0:0)
    Ne 04.11. 14:00 Suchdol - Č. Velenice 2:4 (1:2)

    1.kolo

    So 10.11. 10:00 Mladé - Suchdol 1:7 (1:5)
    So 10.11. 10:30 Č. Velenice - Slavonice 2:0 (1:0)
    So 10.11. 14:00 Olešnice - Lomnice 1:3 (1:2)
    So 10.11. 14:00 N. Bystřice - Studená 3:0 (1:0)
    So 10.11. 14:00 Ledenice - K. Řečice 4:0 (2:0)
    Ne 11.11. 13:30 Třeboň B - Dobrá Voda 5:1 (4:1)

    14.kolo

    So 23.03. 15:00 Lomnice - Olešnice 0:1 (0:0)
    So 23.03. 15:00 K. Řečice - Ledenice 1:3 (0:2)
    So 23.03. 15:00 Slavonice - Č. Velenice 4:1 (2:0)
    Ne 24.03. 15:00 Suchdol - Mladé 2:2 (1:1)
    Ne 24.03. 15:00 Dobrá Voda - Třeboň B 2:2 (1:1)
    St 08.05. 15:00 Studená - N. Bystřice 2:1

    15.kolo

    So 30.03. 15:00 Ledenice - Studená 3:1 (1:1)
    Ne 31.03. 10:00 Mladé - Slavonice 0:0 (0:0)
    Ne 31.03. 15:00 Dobrá Voda - Lomnice 3:0 (1:0)
    Ne 31.03. 15:00 Třeboň B - Suchdol 3:1 (0:0)
    Ne 31.03. 15:00 Č. Velenice - K. Řečice 2:2 (0:2)
    Ne 31.03. 15:00 Třebětice - Olešnice 1:4 (1:1)

    16.kolo

    So 06.04. 13:00 Studená - Č. Velenice 4:2 (3:1)
    So 06.04. 13:30 Suchdol - Dobrá Voda 6:0 (3:0)
    So 06.04. 16:30 K. Řečice - Mladé 2:1 (1:1)
    So 06.04. 16:30 Slavonice - Třeboň B 5:1 (3:0)
    Ne 07.04. 15:00 Třebětice - Lomnice 2:1 (1:0)
    Ne 07.04. 15:00 Olešnice - N. Bystřice 5:2 (2:1)

    17.kolo

    So 13.04. 16:30 Suchdol - Lomnice 0:1 (0:0)
    So 13.04. 16:30 Třeboň B - K. Řečice 5:3 (4:1)
    So 13.04. 16:30 Ledenice - Olešnice 1:4 (1:1)
    So 13.04. 16:30 N. Bystřice - Třebětice 3:1 (2:1)
    Ne 14.04. 16:30 Dobrá Voda - Slavonice 1:2 (1:1)
    Ne 14.04. 16:30 Mladé - Studená 0:0 (0:0)

    18.kolo

    So 20.04. 13:30 Studená - Třeboň B 5:0 (2:0)
    So 20.04. 17:00 Lomnice - N. Bystřice 2:0 (1:0)
    So 20.04. 17:00 K. Řečice - Dobrá Voda 1:0 (1:0)
    So 20.04. 17:00 Slavonice - Suchdol 4:0 (2:0)
    Ne 21.04. 15:00 Třebětice - Ledenice 3:3 (1:1)
    Ne 21.04. 15:00 Olešnice - Č. Velenice 2:2 (0:1)

    19.kolo

    So 27.04. 17:00 Slavonice - Lomnice 2:1 (1:0)
    So 27.04. 17:00 Ledenice - N. Bystřice 3:2 (1:2)
    Ne 28.04. 17:00 Suchdol - K. Řečice 2:1 (1:1)
    Ne 28.04. 17:00 Dobrá Voda - Studená 1:1 (0:1)
    Ne 28.04. 17:00 Mladé - Olešnice 3:2 (0:1)
    Ne 28.04. 17:00 Č. Velenice - Třebětice 1:4 (0:4)

    20.kolo

    So 04.05. 13:30 Studená - Suchdol 1:3 (0:1)
    So 04.05. 17:00 Lomnice - Ledenice 4:2 (3:1)
    So 04.05. 17:00 N. Bystřice - Č. Velenice 2:2 (2:1)
    So 04.05. 17:00 Olešnice - Třeboň B 3:0 (1:0)
    So 04.05. 17:00 K. Řečice - Slavonice 4:0 (2:0)
    Ne 05.05. 15:00 Třebětice - Mladé 5:1 (0:1)

    25.kolo

    Út 07.05. 17:30 K. Řečice - Třebětice 2:2 (0:1)
    So 08.06. 13:30 Studená - Olešnice 7:0 (3:0)
    So 08.06. 17:00 Slavonice - N. Bystřice 1:2 (0:0)
    Ne 09.06. 15:00 Třeboň B - Mladé 1:3 (0:2)
    Ne 09.06. 17:00 Suchdol - Ledenice 1:0 (1:0)
    Ne 09.06. 17:00 Dobrá Voda - Č. Velenice 1:2 (1:1)

    21.kolo

    So 11.05. 13:30 Č. Velenice - Ledenice 2:4 (1:2)
    So 11.05. 17:00 K. Řečice - Lomnice 2:3 (2:1)
    So 11.05. 17:00 Slavonice - Studená 4:0 (2:0)
    Ne 12.05. 15:00 Třeboň B - Třebětice 1:1 (1:1)
    Ne 12.05. 17:00 Dobrá Voda - Olešnice 2:2 (1:1)
    Ne 12.05. 17:00 Mladé - N. Bystřice 4:1 (2:1)

    22.kolo

    So 18.05. 13:30 Studená - K. Řečice 3:3 (1:0)
    So 18.05. 17:00 Lomnice - Č. Velenice 2:0 (1:0)
    So 18.05. 17:00 Ledenice - Mladé 3:3 (1:2)
    So 18.05. 17:00 N. Bystřice - Třeboň B 5:1 (1:0)
    Ne 19.05. 15:00 Třebětice - Dobrá Voda 1:4 (1:0)
    Ne 19.05. 15:00 Olešnice - Suchdol 2:1 (1:0)

    23.kolo

    So 25.05. 13:30 Studená - Lomnice 2:2 (1:2)
    So 25.05. 17:00 Slavonice - Olešnice 1:5 (0:5)
    So 25.05. 17:00 Suchdol - Třebětice 2:1 (1:0)
    Ne 26.05. 15:00 Třeboň B - Ledenice 2:7 (2:3)
    Ne 26.05. 17:00 Dobrá Voda - N. Bystřice 2:3 (1:1)
    Ne 26.05. 17:00 Mladé - Č. Velenice 2:4 (2:1)

    24.kolo

    So 01.06. 10:15 Lomnice - Mladé 3:1 (1:0)
    So 01.06. 17:00 Ledenice - Dobrá Voda 3:1 (1:1)
    So 01.06. 17:00 N. Bystřice - Suchdol 1:2 (1:1)
    Ne 02.06. 15:00 Třebětice - Slavonice 3:0 (1:0)
    Ne 02.06. 15:00 Olešnice - K. Řečice 3:3 (1:2)
    Ne 02.06. 17:00 Č. Velenice - Třeboň B 3:0 (2:0)

    26.kolo

    So 15.06. 13:30 Lomnice - Třeboň B 0:3 (0:2)
    So 15.06. 13:30 Mladé - Dobrá Voda 3:2 (1:1)
    So 15.06. 13:30 Č. Velenice - Suchdol 2:1 (1:1)
    So 15.06. 13:30 Ledenice - Slavonice 8:0 (5:0)
    So 15.06. 17:00 N. Bystřice - K. Řečice 3:2 (2:1)
    Ne 16.06. 15:00 Třebětice - Studená 3:1 (2:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 24 13 6 5 60:47 45
    2. 24 14 2 8 56:37 44
    3. 24 13 4 7 52:32 43
    4. 24 12 6 6 54:43 42
    5. 24 10 7 7 62:44 37
    6. 24 9 7 8 44:50 34
    7. 24 9 6 9 47:48 33
    8. 24 10 2 12 44:52 32
    9. 24 8 7 9 44:46 31
    10. 24 8 4 12 43:63 28
    11. 24 6 6 12 50:61 24
    12. 24 7 3 14 48:66 24
    13. 24 3 8 13 38:53 17