Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 26. února 2020
svátek má Dorota.
Hlavní menu
  • ID: 13111
  • Návštěvy: 29/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2401
    Týden:
    29
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    2.kolo

    Ne 02.09. 14:00 Újezd nad Lesy - Bohnice 1:1 (1:0)
    Ne 02.09. 14:30 Dolní Chabry - Čakovice 1:1 (0:1)
    Ne 02.09. 14:30 Čechie Uhřiněves - Hrdlořezy 2:1 (2:0)
    Ne 02.09. 14:30 Řepy - FA AZ Praha 1:2 (0:0)
    Ne 02.09. 17:00 FA Praha - ČAFC Praha 3:0 (2:0)

    1.kolo

    Ne 26.08. 14:00 Bohnice - Řepy 2:0 (1:0)
    Ne 26.08. 15:00 Hrdlořezy - FA Praha 5:2 (1:1)
    Ne 26.08. 17:00 Čakovice - Junior Praha 7:4 (4:0)
    St 05.09. 18:00 Spartak Kbely - Čechie Uhřiněves 3:4 (2:1)
    St 05.09. 18:00 Dolní Chabry - ČAFC Praha 4:2 (2:2)

    3.kolo

    So 08.09. 14:30 Čakovice - FA Praha 3:0 (2:0)
    Ne 09.09. 14:30 Spartak Kbely - Řepy 1:7 (0:2)
    Ne 09.09. 14:30 ČAFC Praha - Čechie Uhřiněves 1:3 (0:1)
    Ne 09.09. 17:00 Újezd nad Lesy - FA AZ Praha 0:5 (0:1)
    Ne 09.09. 18:00 Junior Praha - Dolní Chabry 1:4 (1:2)

    4.kolo

    14.09. 17:00 Čechie Uhřiněves - Čakovice 2:3 (2:2)
    So 15.09. 10:45 Řepy - Hrdlořezy 4:3 (2:1)
    So 15.09. 13:00 Bohnice - FA AZ Praha 0:2 (0:2)
    So 15.09. 13:45 Újezd nad Lesy - Spartak Kbely 5:2 (4:1)
    Ne 16.09. 16:30 FA Praha - Junior Praha 3:2 (2:1)

    5.kolo

    Ne 23.09. 10:30 Dolní Chabry - FA Praha 1:2 (0:0)
    Ne 23.09. 12:30 ČAFC Praha - Řepy 0:1 (0:1)
    Ne 23.09. 14:30 Spartak Kbely - Bohnice 0:4 (0:2)
    Ne 23.09. 14:30 Hrdlořezy - Újezd nad Lesy 2:4 (1:1)
    Ne 23.09. 18:00 Junior Praha - Čechie Uhřiněves 3:1 (1:1)

    6.kolo

    28.09. 10:00 Újezd nad Lesy - ČAFC Praha 3:1 (2:0)
    28.09. 10:45 Řepy - Čakovice 0:1 (0:0)
    28.09. 13:00 Bohnice - Hrdlořezy 2:2 (0:1)
    So 29.09. 15:00 Spartak Kbely - FA AZ Praha 0:4 (0:2)
    Ne 30.09. 12:00 Čechie Uhřiněves - Dolní Chabry 0:5 (0:3)

    7.kolo

    So 06.10. 13:00 Junior Praha - Řepy 1:1 (1:1)
    So 06.10. 14:30 Čakovice - Újezd nad Lesy 3:0 (2:0)
    Ne 07.10. 12:30 ČAFC Praha - Bohnice 1:2 (1:0)
    Ne 07.10. 14:00 Hrdlořezy - FA AZ Praha 1:3 (1:3)
    Ne 07.10. 16:00 FA Praha - Čechie Uhřiněves 2:2 (1:1)

    8.kolo

    So 13.10. 12:45 Újezd nad Lesy - Junior Praha 2:0 (1:0)
    So 13.10. 15:30 Řepy - Dolní Chabry 2:2 (2:1)
    Ne 14.10. 12:45 Bohnice - Čakovice 5:1 (2:1)
    Ne 14.10. 13:00 FA AZ Praha - ČAFC Praha 2:0 (1:0)
    Ne 14.10. 15:30 Spartak Kbely - Hrdlořezy 1:4 (1:2)

    9.kolo

    So 20.10. 13:00 Dolní Chabry - Újezd nad Lesy 4:0 (2:0)
    So 20.10. 13:30 ČAFC Praha - Spartak Kbely 3:1 (0:1)
    So 20.10. 15:00 Čakovice - FA AZ Praha 2:3 (1:1)
    Ne 21.10. 15:30 FA Praha - Řepy 1:1 (1:0)
    Ne 21.10. 18:00 Junior Praha - Bohnice 3:2 (2:0)

    11.kolo

    02.11. 17:00 Čechie Uhřiněves - Újezd nad Lesy 0:3 (0:2)
    So 03.11. 11:30 Dolní Chabry - FA AZ Praha 2:2 (2:0)
    So 03.11. 14:00 Čakovice - Hrdlořezy 2:2 (0:1)
    Ne 04.11. 14:00 Junior Praha - Spartak Kbely 6:1 (2:0)
    Ne 04.11. 14:00 FA Praha - Bohnice 3:1 (0:1)

    10.kolo

    So 20.10. 13:30 Řepy - Čechie Uhřiněves 1:4 (0:1)
    St 24.10. 18:30 Spartak Kbely - Čakovice 0:1 (0:1)
    Ne 28.10. 11:45 Bohnice - Dolní Chabry 2:1 (0:0)
    Ne 28.10. 15:00 FA AZ Praha - Junior Praha 0:4 (0:2)
    St 31.10. 18:30 FA Praha - Újezd nad Lesy 0:6 (0:3)
    Po 05.11. 18:30 ČAFC Praha - Hrdlořezy 6:3 (5:0)

    12.kolo

    So 10.11. 14:00 Bohnice - Čechie Uhřiněves 4:0 (2:0)
    Ne 11.11. 11:00 Spartak Kbely - Dolní Chabry 0:5 (0:1)
    Ne 11.11. 12:00 FA AZ Praha - FA Praha 3:1 (2:0)
    Ne 11.11. 14:00 Hrdlořezy - Junior Praha 6:2 (1:2)
    Ne 11.11. 15:00 ČAFC Praha - Čakovice 0:3 (0:3)

    13.kolo

    So 17.11. 10:45 Čechie Uhřiněves - FA AZ Praha 1:1 (0:1)
    Ne 18.11. 10:00 Dolní Chabry - Hrdlořezy 2:1 (1:1)
    Ne 18.11. 13:30 FA Praha - Spartak Kbely 10:3 (3:1)
    Ne 18.11. 13:30 Řepy - Újezd nad Lesy 0:2 (0:1)
    Ne 18.11. 15:45 Junior Praha - ČAFC Praha 2:4 (1:2)

    14.kolo

    So 23.03. 12:00 ČAFC Praha - Dolní Chabry 1:8 (0:3)
    So 23.03. 16:00 Řepy - Bohnice 3:5 (2:0)
    Ne 24.03. 12:30 Čechie Uhřiněves - Spartak Kbely 5:0 (1:0)
    Ne 24.03. 15:00 FA Praha - Hrdlořezy 2:1 (0:0)
    Ne 24.03. 15:45 Junior Praha - Čakovice 2:2 (1:2)

    15.kolo

    So 30.03. 15:00 Čakovice - Dolní Chabry 1:6 (1:2)
    Ne 31.03. 10:00 FA AZ Praha - Řepy 5:1 (2:0)
    Ne 31.03. 12:45 Bohnice - Újezd nad Lesy 1:4 (1:2)
    Ne 31.03. 13:45 ČAFC Praha - FA Praha 3:3 (2:2)
    Ne 31.03. 15:30 Hrdlořezy - Čechie Uhřiněves 3:2 (2:1)

    18.kolo

    Ne 17.03. 15:00 Čechie Uhřiněves - Junior Praha 2:2 (1:0)
    Ne 17.03. 15:00 FA Praha - Dolní Chabry 2:6 (0:3)
    Ne 17.03. 16:30 Řepy - ČAFC Praha 0:1 (0:1)
    St 20.03. 18:00 Bohnice - Spartak Kbely 0:8 (0:3)
    St 03.04. 17:00 Újezd nad Lesy - Hrdlořezy 2:1 (1:1)

    16.kolo

    So 06.04. 10:00 FA Praha - Čakovice 1:3 (1:2)
    So 06.04. 17:00 Čechie Uhřiněves - ČAFC Praha 2:2 (0:1)
    Ne 07.04. 10:00 FA AZ Praha - Újezd nad Lesy 5:1 (3:1)
    Ne 07.04. 11:30 Dolní Chabry - Junior Praha 3:0 (1:0)
    Ne 07.04. 14:00 Řepy - Spartak Kbely 5:1 (2:1)

    17.kolo

    So 13.04. 15:00 Čakovice - Čechie Uhřiněves 4:5 (2:5)
    Ne 14.04. 14:00 Spartak Kbely - Újezd nad Lesy 0:0 (0:0)
    Ne 14.04. 15:00 Hrdlořezy - Řepy 4:2 (1:0)
    Ne 14.04. 17:45 FA AZ Praha - Bohnice 4:1 (1:1)
    Ne 14.04. 18:00 Junior Praha - FA Praha 11:0 (6:0)

    19.kolo

    So 27.04. 13:00 Dolní Chabry - Čechie Uhřiněves 3:1 (1:1)
    So 27.04. 13:30 Čakovice - Řepy 1:3 (1:2)
    Ne 28.04. 10:00 FA AZ Praha - Spartak Kbely 7:0 (2:0)
    Ne 28.04. 14:45 ČAFC Praha - Újezd nad Lesy 3:7 (1:5)
    Ne 28.04. 15:00 Hrdlořezy - Bohnice 3:3 (1:1)

    20.kolo

    So 04.05. 14:45 Čechie Uhřiněves - FA Praha 5:2 (1:0)
    Ne 05.05. 10:00 FA AZ Praha - Hrdlořezy 2:2 (1:2)
    Ne 05.05. 12:30 Újezd nad Lesy - Čakovice 6:1 (3:0)
    Ne 05.05. 13:30 Bohnice - ČAFC Praha 2:0 (1:0)
    Ne 05.05. 14:00 Řepy - Junior Praha 4:1 (1:0)

    21.kolo

    So 11.05. 10:00 Dolní Chabry - Řepy 3:0 (2:0)
    So 11.05. 12:45 Junior Praha - Újezd nad Lesy 3:2 (2:0)
    So 11.05. 15:00 Čakovice - Bohnice 1:1 (1:0)
    So 11.05. 17:00 Hrdlořezy - Spartak Kbely 7:1 (3:1)
    Ne 12.05. 12:30 ČAFC Praha - FA AZ Praha 3:7 (1:2)

    22.kolo

    So 18.05. 13:00 Bohnice - Junior Praha 4:2 (2:1)
    Ne 19.05. 10:00 FA AZ Praha - Čakovice 5:1 (2:0)
    Ne 19.05. 12:30 Újezd nad Lesy - Dolní Chabry 1:3 (1:1)
    Ne 19.05. 14:00 Spartak Kbely - ČAFC Praha 2:3 (1:2)
    Ne 19.05. 14:00 Řepy - FA Praha 1:3 (0:0)

    23.kolo

    So 25.05. 10:30 Čakovice - Spartak Kbely 5:1 (2:0)
    So 25.05. 12:00 Dolní Chabry - Bohnice 6:2 (3:0)
    So 25.05. 13:30 Čechie Uhřiněves - Řepy 6:1 (4:0)
    Ne 26.05. 11:00 Újezd nad Lesy - FA Praha 2:0 (1:0)
    Ne 26.05. 15:00 Hrdlořezy - ČAFC Praha 14:1 (3:0)
    Ne 26.05. 15:45 Junior Praha - FA AZ Praha 1:7 (0:2)

    24.kolo

    So 01.06. 13:00 Bohnice - FA Praha 2:3 (0:3)
    Ne 02.06. 10:00 FA AZ Praha - Dolní Chabry 5:0 (1:0)
    Ne 02.06. 14:00 Spartak Kbely - Junior Praha 1:6 (1:3)
    Ne 02.06. 14:00 Újezd nad Lesy - Čechie Uhřiněves 6:2 (3:1)
    Ne 02.06. 17:00 Hrdlořezy - Čakovice 5:3 (4:1)

    25.kolo

    St 05.06. 18:00 Čechie Uhřiněves - Bohnice 3:1 (1:0)
    St 05.06. 19:00 Junior Praha - Hrdlořezy 2:3 (2:0)
    So 08.06. 15:00 Čakovice - ČAFC Praha 11:1 (1:0)
    Ne 09.06. 14:00 Dolní Chabry - Spartak Kbely 3:0 (3:0)
    Ne 09.06. 17:00 FA Praha - FA AZ Praha 1:3 (1:0)

    26.kolo

    St 12.06. 18:00 FA AZ Praha - Čechie Uhřiněves 6:2 (4:2)
    So 15.06. 12:45 ČAFC Praha - Junior Praha 3:5 (3:3)
    Ne 16.06. 14:00 Újezd nad Lesy - Řepy 7:1 (4:0)
    Ne 16.06. 15:00 Spartak Kbely - FA Praha 2:6 (2:3)
    Ne 16.06. 17:00 Hrdlořezy - Dolní Chabry 1:4 (0:3)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 18 3 1 83:25 57
    2. 22 16 3 3 76:27 51
    3. 22 14 2 6 64:38 44
    4. 22 10 4 8 60:53 34
    5. 22 9 4 9 74:54 31
    6. 22 9 4 9 54:57 31
    7. 22 9 4 9 47:51 31
    8. 22 9 3 10 50:66 30
    9. 22 8 3 11 63:62 27
    10. 22 6 3 13 39:56 21
    11. 22 5 2 15 39:88 17
    12. 22 1 1 20 28:100 4