Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 18. června 2019
svátek má Milan.
Hlavní menu
  • ID: 13129
  • Návštěvy: 215/1
  • mistrovská soutěž
  • ženy
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5589
    Týden:
    215
    Dnes:
    18
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 18.08. 10:30 Hradec Králové - Viktoria Plzeň 1:5 (0:1)
    Ne 19.08. 13:00 Sparta Praha - Hor.Heršpice 8:0 (3:0)
    Ne 19.08. 14:30 1.FC Slovácko - Liberec 4:2 (3:0)
    Čt 23.08. 18:30 Slavia Praha - Dukla Praha 11:0 (3:0)

    2.kolo

    St 22.08. 18:00 Sparta Praha - Liberec 7:0 (3:0)
    So 25.08. 13:30 Viktoria Plzeň - 1.FC Slovácko 1:0 (0:0)
    So 25.08. 14:00 Slavia Praha - Hradec Králové 11:0 (4:0)
    Ne 26.08. 11:00 Dukla Praha - Hor.Heršpice 0:1 (0:1)

    3.kolo

    So 08.09. 11:00 Hor.Heršpice - Liberec 0:0 (0:0)
    So 08.09. 13:00 Hradec Králové - Dukla Praha 1:3 (1:2)
    So 08.09. 15:00 1.FC Slovácko - Slavia Praha 0:10 (0:7)
    So 08.09. 15:00 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 10:0 (7:0)

    5.kolo

    So 22.09. 10:30 Liberec - Viktoria Plzeň 2:0 (0:0)
    So 22.09. 11:00 Hor.Heršpice - Slavia Praha 1:7 (0:6)
    So 22.09. 15:00 Sparta Praha - Hradec Králové 5:0 (3:0)
    Ne 23.09. 14:00 1.FC Slovácko - Dukla Praha 1:2 (1:1)

    7.kolo

    So 13.10. 11:00 Hor.Heršpice - 1.FC Slovácko 1:0 (0:0)
    So 13.10. 14:00 Liberec - Hradec Králové 1:0 (0:0)
    Ne 14.10. 11:00 Viktoria Plzeň - Slavia Praha 0:17 (0:12)
    Ne 14.10. 14:00 Sparta Praha - Dukla Praha 10:0 (5:0)

    4.kolo

    Ne 16.09. 10:30 Dukla Praha - Liberec 0:1 (0:0)
    Ne 16.09. 13:00 Viktoria Plzeň - Hor.Heršpice 5:3 (1:2)
    Út 18.09. 18:30 Slavia Praha - Sparta Praha 2:3 (2:2)
    St 17.10. 18:00 Hradec Králové - 1.FC Slovácko 2:5

    8.kolo

    So 20.10. 10:30 Dukla Praha - Slavia Praha 0:5 (0:3)
    So 20.10. 11:00 Viktoria Plzeň - Hradec Králové 3:4 (3:1)
    So 20.10. 11:00 Hor.Heršpice - Sparta Praha 0:9 (0:2)
    So 20.10. 13:00 Liberec - 1.FC Slovácko 2:0 (1:0)

    9.kolo

    So 27.10. 11:00 Hor.Heršpice - Dukla Praha 0:2 (0:2)
    So 27.10. 12:00 Hradec Králové - Slavia Praha 0:16 (0:7)
    So 27.10. 14:00 Liberec - Sparta Praha 0:3 (0:2)
    Ne 28.10. 12:00 1.FC Slovácko - Viktoria Plzeň 2:0 (1:0)

    10.kolo

    So 03.11. 10:30 Dukla Praha - Hradec Králové 1:2 (1:1)
    So 03.11. 10:30 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 0:4 (0:0)
    So 03.11. 11:00 Liberec - Hor.Heršpice 2:2 (0:2)
    Ne 04.11. 14:00 Slavia Praha - 1.FC Slovácko 8:0 (5:0)

    6.kolo

    Ne 30.09. 10:30 Dukla Praha - Viktoria Plzeň 2:2 (1:0)
    Ne 30.09. 14:00 Slavia Praha - Liberec 5:0 (2:0)
    Út 23.10. 18:00 Hradec Králové - Hor.Heršpice 2:1 (1:1)
    Ne 25.11. 13:30 1.FC Slovácko - Sparta Praha 0:7 (0:2)

    11.kolo

    15.03. 18:30 Sparta Praha - Slavia Praha 2:0 (0:0)
    So 16.03. 10:30 Liberec - Dukla Praha 2:3 (1:1)
    So 16.03. 12:30 1.FC Slovácko - Hradec Králové 4:1 (2:0)
    So 16.03. 16:30 Hor.Heršpice - Viktoria Plzeň 2:2 (1:2)

    12.kolo

    So 23.03. 11:00 Slavia Praha - Hor.Heršpice 2:0 (0:0)
    So 23.03. 14:00 Hradec Králové - Sparta Praha 0:12 (0:5)
    Ne 24.03. 10:45 Viktoria Plzeň - Liberec 2:4 (2:1)
    Ne 24.03. 15:30 Dukla Praha - 1.FC Slovácko 2:2 (1:1)

    13.kolo

    So 13.04. 11:00 Viktoria Plzeň - Dukla Praha 4:0 (1:0)
    So 13.04. 11:00 Liberec - Slavia Praha 0:1 (0:1)
    So 13.04. 11:00 Hor.Heršpice - Hradec Králové 5:1 (1:1)
    Ne 14.04. 15:00 Sparta Praha - 1.FC Slovácko 7:0 (3:0)

    14.kolo

    19.04. 10:30 Dukla Praha - Sparta Praha 2:6 (2:2)
    19.04. 10:30 Hradec Králové - Liberec 1:3 (0:1)
    19.04. 15:30 Slavia Praha - Viktoria Plzeň 6:1 (3:0)
    19.04. 18:00 1.FC Slovácko - Hor.Heršpice 2:1 (1:1)

    Nadstavba 1.kolo

    So 27.04. 10:30 Dukla Praha - Hor.Heršpice 1:1 (0:1)
    So 27.04. 11:00 Viktoria Plzeň - Hradec Králové 3:1 (2:0)
    So 27.04. 14:00 Slavia Praha - Liberec 7:0 (4:0)
    Ne 28.04. 15:00 Sparta Praha - 1.FC Slovácko 12:0 (8:0)

    Nadstavba 2. kolo

    So 04.05. 16:00 Sparta Praha - Slavia Praha 4:2 (1:1)
    Ne 05.05. 13:30 1.FC Slovácko - Liberec 0:0 (0:0)
    Ne 05.05. 14:00 Viktoria Plzeň - Dukla Praha 5:2 (2:0)
    Ne 05.05. 16:30 Hradec Králové - Hor.Heršpice 1:1 (1:0)

    Nadstavba 3. kolo

    So 11.05. 11:00 Hor.Heršpice - Viktoria Plzeň 0:5 (0:2)
    So 11.05. 14:00 Slavia Praha - 1.FC Slovácko 8:2 (4:0)
    Ne 12.05. 10:30 Dukla Praha - Hradec Králové 4:0 (3:0)
    Ne 12.05. 11:00 Liberec - Sparta Praha 0:0 (0:0)

    Nadstavba 4. kolo

    So 18.05. 10:30 Hor.Heršpice - Dukla Praha 5:0 (4:0)
    So 18.05. 15:00 1.FC Slovácko - Sparta Praha 1:5 (0:4)
    Ne 19.05. 10:30 Liberec - Slavia Praha 0:8 (0:4)
    Ne 19.05. 17:00 Hradec Králové - Viktoria Plzeň 0:1 (0:0)

    Nadstavba 5.kolo

    So 01.06. 11:00 Hor.Heršpice - Hradec Králové 3:0 (1:0)
    So 01.06. 14:30 Liberec - 1.FC Slovácko 1:1 (1:1)
    Ne 02.06. 14:00 Slavia Praha - Sparta Praha 3:5 (1:3)
    Ne 02.06. 17:00 Dukla Praha - Viktoria Plzeň 1:2 (1:1)

    Nadstavba 6.kolo

    So 08.06. 15:00 1.FC Slovácko - Slavia Praha 0:7 (0:4)
    So 08.06. 16:00 Sparta Praha - Liberec 2:1 (1:1)
    Ne 09.06. 13:00 Viktoria Plzeň - Hor.Heršpice 1:3 (0:1)
    Ne 09.06. 13:30 Hradec Králové - Dukla Praha 0:8 (0:3)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 20 19 1 0 121:11 58
    2. 20 16 0 4 136:18 48
    3. 20 6 5 9 21:46 23
    4. 20 5 3 12 24:79 18
    5. 20 9 2 9 42:64 29
    6. 20 6 5 9 30:50 23
    7. 20 6 3 11 33:61 21
    8. 20 3 1 16 17:95 10