Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 11. srpna 2020
svátek má Zuzana.
Hlavní menu
  • ID: 13143
  • Návštěvy: 22/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Domažlice  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1720
    Týden:
    22
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 25.08. 17:00 Bukovec - Milavče 1:0 (1:0)
    So 25.08. 17:00 Poděvousy - Chodov B 5:1 (2:1)
    So 25.08. 17:00 Pocinovice - Všeruby 4:3 (2:1)
    Ne 26.08. 15:00 Zahořany - Hostouň 1:2 (0:2)
    Ne 26.08. 15:00 Újezd - Holýšov B 3:2 (2:2)

    2.kolo

    So 01.09. 17:00 Hostouň - Všeruby 0:6 (0:1)
    So 01.09. 17:00 Milavče - Újezd 2:1 (1:0)
    Ne 02.09. 15:00 Chodov B - Pocinovice 0:3 (0:1)
    Ne 02.09. 15:00 Zahořany - Bukovec 1:2 np (0:1)
    Ne 02.09. 17:00 Holýšov B - Poděvousy 5:4 np (1:3)

    3.kolo

    So 08.09. 16:30 Všeruby - Chodov B 4:2 (4:2)
    So 08.09. 17:00 Bukovec - Hostouň 6:0 (3:0)
    So 08.09. 17:00 Pocinovice - Holýšov B 4:1 (2:0)
    Ne 09.09. 15:00 Újezd - Zahořany 4:1 (4:1)
    So 27.10. 15:30 Poděvousy - Milavče 0:1 (0:1)

    4.kolo

    So 15.09. 16:30 Hostouň - Chodov B 4:3 (1:2)
    So 15.09. 16:30 Holýšov B - Všeruby 4:3 (2:1)
    So 15.09. 16:30 Milavče - Pocinovice 1:0 np (0:0)
    So 15.09. 16:30 Bukovec - Újezd 5:1 (0:0)
    Ne 16.09. 15:00 Zahořany - Poděvousy 5:0 (3:0)

    5.kolo

    So 22.09. 11:00 Chodov B - Holýšov B 2:3 np (1:1)
    So 22.09. 16:30 Poděvousy - Bukovec 3:2 np (1:1)
    So 22.09. 16:30 Pocinovice - Zahořany 3:4 (1:1)
    So 22.09. 16:30 Všeruby - Milavče 3:2 (2:1)
    Ne 23.09. 15:00 Újezd - Hostouň 2:1 np (0:1)

    6.kolo

    So 29.09. 16:00 Hostouň - Holýšov B 4:3 np (0:2)
    So 29.09. 16:00 Milavče - Chodov B 3:2 (1:0)
    So 29.09. 16:00 Bukovec - Pocinovice 1:2 (0:1)
    Ne 30.09. 15:00 Zahořany - Všeruby 6:1 (2:0)
    Ne 30.09. 15:00 Újezd - Poděvousy 1:6 (0:1)

    7.kolo

    So 06.10. 16:00 Poděvousy - Hostouň 1:3 (1:1)
    So 06.10. 16:00 Pocinovice - Újezd 4:1 (2:0)
    So 06.10. 16:00 Všeruby - Bukovec 1:3 (0:3)
    Ne 07.10. 15:00 Chodov B - Zahořany 3:6 (1:4)
    Ne 07.10. 16:00 Holýšov B - Milavče 2:0 (1:0)

    8.kolo

    So 13.10. 15:30 Hostouň - Milavče 3:1 (1:0)
    So 13.10. 15:30 Bukovec - Chodov B 0:4 (0:1)
    So 13.10. 15:30 Poděvousy - Pocinovice 2:0 (1:0)
    Ne 14.10. 15:00 Zahořany - Holýšov B 5:1 (3:1)
    Ne 14.10. 15:00 Újezd - Všeruby 2:1 (1:1)

    9.kolo

    So 20.10. 11:00 Holýšov B - Bukovec 4:0 (1:0)
    So 20.10. 15:30 Pocinovice - Hostouň 3:2 (2:2)
    So 20.10. 15:30 Všeruby - Poděvousy 2:3 (2:1)
    So 20.10. 15:30 Milavče - Zahořany 1:3 (0:2)
    Ne 21.10. 15:00 Chodov B - Újezd 6:2 (5:1)

    10.kolo

    So 20.04. 16:30 Všeruby - Pocinovice 2:1 np (1:0)
    So 20.04. 17:00 Hostouň - Zahořany 6:3 (0:1)
    So 20.04. 17:00 Milavče - Bukovec 3:1 (1:0)
    Ne 21.04. 10:00 Holýšov B - Újezd 2:3 (0:3)
    Ne 21.04. 15:00 Chodov B - Poděvousy 3:0 (1:0)

    11.kolo

    So 27.04. 16:30 Všeruby - Hostouň 4:0 (1:0)
    So 27.04. 17:00 Pocinovice - Chodov B 3:4 np (2:1)
    So 27.04. 17:00 Poděvousy - Holýšov B 2:4 (0:2)
    So 27.04. 17:00 Bukovec - Zahořany 0:2 (0:1)
    Ne 28.04. 15:00 Újezd - Milavče 1:0 (1:0)

    12.kolo

    So 04.05. 10:00 Holýšov B - Pocinovice 5:4 (4:1)
    So 04.05. 15:00 Chodov B - Všeruby 5:2 (2:0)
    So 04.05. 17:00 Hostouň - Bukovec 3:4 (2:2)
    So 04.05. 17:00 Milavče - Poděvousy 5:0 (3:0)
    Ne 05.05. 15:00 Zahořany - Újezd 2:4 (1:3)

    13.kolo

    So 11.05. 16:30 Všeruby - Holýšov B 5:1 (2:1)
    So 11.05. 17:00 Pocinovice - Milavče 4:6 (1:3)
    So 11.05. 17:00 Poděvousy - Zahořany 3:2 (1:1)
    Ne 12.05. 15:00 Chodov B - Hostouň 2:1 (1:0)
    Ne 12.05. 15:00 Újezd - Bukovec 2:3 (0:2)

    14.kolo

    So 18.05. 17:00 Hostouň - Újezd 4:1 (1:1)
    So 18.05. 17:00 Bukovec - Poděvousy 6:3 (1:1)
    So 18.05. 17:00 Milavče - Všeruby 3:2 (2:0)
    So 18.05. 17:00 Holýšov B - Chodov B 3:6 (2:4)
    Ne 19.05. 15:00 Zahořany - Pocinovice 2:7 (1:6)

    15.kolo

    So 25.05. 16:30 Všeruby - Zahořany 0:1 (0:0)
    So 25.05. 17:00 Chodov B - Milavče 5:1 (2:1)
    So 25.05. 17:00 Pocinovice - Bukovec 1:5 (1:3)
    So 25.05. 17:00 Poděvousy - Újezd 4:1 (3:0)
    Ne 26.05. 17:00 Holýšov B - Hostouň 5:1 (3:1)

    16.kolo

    So 13.04. 15:00 Hostouň - Poděvousy 3:2 np (1:1)
    So 01.06. 17:00 Bukovec - Všeruby 5:2 (2:0)
    So 01.06. 17:00 Milavče - Holýšov B 7:1 (5:0)
    Ne 02.06. 15:00 Újezd - Pocinovice 3:1 (2:0)
    Ne 02.06. 15:00 Zahořany - Chodov B 1:3 (0:1)

    17.kolo

    So 08.06. 16:30 Všeruby - Újezd 4:1 (2:1)
    So 08.06. 17:00 Milavče - Hostouň 7:2 (4:1)
    So 08.06. 17:00 Pocinovice - Poděvousy 6:2 (3:1)
    Ne 09.06. 15:00 Chodov B - Bukovec 2:4 (1:2)
    Ne 09.06. 17:00 Holýšov B - Zahořany 6:2 (1:0)

    18.kolo

    So 15.06. 15:00 Újezd - Chodov B 1:5 (1:2)
    So 15.06. 15:00 Zahořany - Milavče 2:3 np (0:1)
    So 15.06. 17:00 Hostouň - Pocinovice 1:4 (1:1)
    So 15.06. 17:00 Poděvousy - Všeruby 3:1 (0:0)
    So 15.06. 17:30 Bukovec - Holýšov B 6:0 (1:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 18 11 1 1 5 53:33 36
    2. 18 9 2 0 7 44:33 31
    3. 18 9 0 3 6 54:42 30
    4. 18 9 1 1 7 57:45 30
    5. 18 8 0 2 8 49:47 26
    6. 18 7 2 1 8 50:60 26
    7. 18 7 1 2 8 42:49 25
    8. 18 6 2 1 9 38:57 23
    9. 18 7 1 0 10 33:53 23
    10. 18 6 1 0 11 45:46 20