Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 17. listopadu 2019
Den boje za svobodu a demokracii.
Hlavní menu
  • ID: 13148
  • Návštěvy: 159/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kraj Vysočina  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    17146
    Týden:
    159
    Dnes:
    21
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 11.08. 16:30 Velké Meziříčí B - Ledeč n.S. 0:2 (0:1)
    So 11.08. 16:30 Náměšť n.O. - Žirovnice 2:0 (1:0)
    So 11.08. 16:30 Košetice - Třebíč 1:2 (1:0)
    Ne 12.08. 10:30 Sapeli Polná - Bystřice n.P. 0:2 (0:1)
    Ne 12.08. 16:30 Nová Ves - Okříšky 0:1 (0:1)
    Ne 12.08. 16:30 Přibyslav - Chotěboř 1:7 (0:4)
    Ne 12.08. 16:30 Pelhřimov - Speřice 3:0 (0:0)

    3.kolo

    17.08. 17:00 Třebíč - Přibyslav 6:2 (4:1)
    So 18.08. 16:30 Bystřice n.P. - Pelhřimov 1:1 (1:1)
    So 18.08. 16:30 Chotěboř - Sapeli Polná 0:0 (0:0)
    So 18.08. 16:30 Okříšky - Náměšť n.O. 4:2 (0:0)
    Ne 19.08. 16:30 Speřice - Velké Meziříčí B 2:1 (1:0)
    Ne 19.08. 16:30 Žirovnice - Košetice 1:1 (1:1)
    Ne 19.08. 16:30 Ledeč n.S. - Nová Ves 2:0 (1:0)

    4.kolo

    So 25.08. 16:30 Velké Meziříčí B - Nová Ves 1:1 (0:0)
    So 25.08. 16:30 Náměšť n.O. - Ledeč n.S. 6:1 (3:1)
    So 25.08. 16:30 Speřice - Bystřice n.P. 4:1 (2:1)
    Ne 26.08. 10:30 Sapeli Polná - Třebíč 1:0 (1:0)
    Ne 26.08. 15:00 Košetice - Okříšky 0:3 (0:0)
    Ne 26.08. 16:30 Přibyslav - Žirovnice 0:2 (0:1)
    Ne 26.08. 16:30 Pelhřimov - Chotěboř 5:2 (2:1)

    5.kolo

    So 01.09. 16:00 Bystřice n.P. - Velké Meziříčí B 2:1 (0:0)
    So 01.09. 16:00 Žirovnice - Sapeli Polná 1:0 (0:0)
    Ne 02.09. 16:00 Chotěboř - Speřice 2:2 (0:0)
    Ne 02.09. 16:00 Třebíč - Pelhřimov 1:5 (0:1)
    Ne 02.09. 16:00 Okříšky - Přibyslav 2:1 (1:1)
    Ne 02.09. 16:00 Ledeč n.S. - Košetice 1:0 (0:0)
    Ne 02.09. 16:00 Nová Ves - Náměšť n.O. 2:2 (1:2)

    6.kolo

    So 08.09. 16:00 Velké Meziříčí B - Náměšť n.O. 5:2 (4:2)
    So 08.09. 16:00 Košetice - Nová Ves 2:3 (2:0)
    Ne 09.09. 10:30 Sapeli Polná - Okříšky 1:2 (0:2)
    Ne 09.09. 15:00 Bystřice n.P. - Chotěboř 3:0 (2:0)
    Ne 09.09. 16:00 Přibyslav - Ledeč n.S. 4:3 (3:3)
    Ne 09.09. 16:00 Pelhřimov - Žirovnice 4:0 (1:0)
    Ne 09.09. 16:00 Speřice - Třebíč 3:1 (1:1)

    7.kolo

    So 15.09. 16:00 Chotěboř - Velké Meziříčí B 3:1 (1:1)
    So 15.09. 16:00 Třebíč - Bystřice n.P. 4:3 (2:2)
    So 15.09. 16:00 Žirovnice - Speřice 3:1 (0:0)
    So 15.09. 16:00 Okříšky - Pelhřimov 1:1 (0:0)
    Ne 16.09. 16:00 Ledeč n.S. - Sapeli Polná 5:0 (2:0)
    Ne 16.09. 16:00 Nová Ves - Přibyslav 2:0 (0:0)
    Ne 16.09. 16:00 Náměšť n.O. - Košetice 2:0 (0:0)

    8.kolo

    So 22.09. 15:30 Velké Meziříčí B - Košetice 1:0 (1:0)
    So 22.09. 15:30 Speřice - Okříšky 1:0 (0:0)
    So 22.09. 15:30 Bystřice n.P. - Žirovnice 1:0 (0:0)
    So 22.09. 15:30 Chotěboř - Třebíč 3:0 (1:0)
    Ne 23.09. 10:30 Sapeli Polná - Nová Ves 0:1 (0:1)
    Ne 23.09. 15:30 Přibyslav - Náměšť n.O. 1:3 (0:3)
    Ne 23.09. 15:30 Pelhřimov - Ledeč n.S. 2:3 (1:3)

    9.kolo

    So 29.09. 15:30 Třebíč - Velké Meziříčí B 1:0 (1:0)
    So 29.09. 15:30 Žirovnice - Chotěboř 0:0 (0:0)
    So 29.09. 15:30 Košetice - Přibyslav 1:0 (0:0)
    Ne 30.09. 15:30 Okříšky - Bystřice n.P. 1:3 (0:2)
    Ne 30.09. 15:30 Ledeč n.S. - Speřice 3:2 (0:1)
    Ne 30.09. 15:30 Nová Ves - Pelhřimov 3:1 (1:0)
    Ne 30.09. 15:30 Náměšť n.O. - Sapeli Polná 3:1 (0:1)

    10.kolo

    So 06.10. 15:00 Bystřice n.P. - Ledeč n.S. 0:1 (0:1)
    Ne 07.10. 10:30 Sapeli Polná - Košetice 2:1 (2:1)
    Ne 07.10. 14:00 Velké Meziříčí B - Přibyslav 3:0 (0:0)
    Ne 07.10. 15:00 Pelhřimov - Náměšť n.O. 4:2 (0:0)
    Ne 07.10. 15:00 Speřice - Nová Ves 4:2 (3:1)
    Ne 07.10. 15:00 Chotěboř - Okříšky 0:0 (0:0)
    Ne 07.10. 15:00 Třebíč - Žirovnice 0:2 (0:0)

    11.kolo

    So 13.10. 15:00 Žirovnice - Velké Meziříčí B 0:2 (0:2)
    So 13.10. 15:00 Okříšky - Třebíč 4:4 (1:3)
    So 13.10. 15:00 Náměšť n.O. - Speřice 2:5 (0:4)
    So 13.10. 15:00 Košetice - Pelhřimov 1:3 (1:1)
    Ne 14.10. 15:00 Ledeč n.S. - Chotěboř 2:0 (1:0)
    Ne 14.10. 15:00 Nová Ves - Bystřice n.P. 3:1 (2:1)
    Ne 14.10. 15:00 Přibyslav - Sapeli Polná 0:0 (0:0)

    12.kolo

    So 20.10. 14:30 Bystřice n.P. - Náměšť n.O. 3:0 (1:0)
    So 20.10. 14:30 Chotěboř - Nová Ves 1:2 (0:1)
    So 20.10. 14:30 Třebíč - Ledeč n.S. 1:5 (0:2)
    So 20.10. 14:30 Žirovnice - Okříšky 3:0 (1:0)
    Ne 21.10. 14:00 Velké Meziříčí B - Sapeli Polná 1:2 (0:0)
    Ne 21.10. 14:30 Pelhřimov - Přibyslav 4:3 (2:2)
    Ne 21.10. 14:30 Speřice - Košetice 2:0 (0:0)

    13.kolo

    So 27.10. 14:30 Náměšť n.O. - Chotěboř 2:4 (1:3)
    So 27.10. 14:30 Košetice - Bystřice n.P. 0:9 (0:5)
    Ne 28.10. 10:30 Sapeli Polná - Pelhřimov 1:0 (0:0)
    Ne 28.10. 14:30 Okříšky - Velké Meziříčí B 3:5 (1:2)
    Ne 28.10. 14:30 Ledeč n.S. - Žirovnice 5:0 (2:0)
    Ne 28.10. 14:30 Nová Ves - Třebíč 3:3 (3:1)
    Ne 28.10. 14:30 Přibyslav - Speřice 2:0 (1:0)

    1.kolo

    So 03.11. 13:00 Okříšky - Ledeč n.S. 1:1 (0:1)
    So 03.11. 14:00 Bystřice n.P. - Přibyslav 4:1 (3:0)
    So 03.11. 14:00 Chotěboř - Košetice 1:1 (0:0)
    So 03.11. 14:00 Žirovnice - Nová Ves 0:1 (0:1)
    Ne 04.11. 14:00 Pelhřimov - Velké Meziříčí B 5:1 (1:0)
    Ne 04.11. 14:00 Speřice - Sapeli Polná 1:2 (0:0)
    Ne 04.11. 14:00 Třebíč - Náměšť n.O. 1:3 (0:2)

    15.kolo

    So 23.03. 15:00 Žirovnice - Náměšť n.O. 1:5 (1:3)
    So 23.03. 15:00 Třebíč - Košetice 1:0 (1:0)
    So 23.03. 15:00 Chotěboř - Přibyslav 0:2 (0:1)
    So 23.03. 15:00 Bystřice n.P. - Sapeli Polná 3:0 (1:0)
    So 23.03. 15:00 Speřice - Pelhřimov 2:1 (0:1)
    Ne 24.03. 15:00 Ledeč n.S. - Velké Meziříčí B 4:0 (2:0)
    Ne 24.03. 15:00 Okříšky - Nová Ves 2:2 (1:1)

    16.kolo

    So 30.03. 15:00 Košetice - Žirovnice 5:2 (2:0)
    So 30.03. 15:00 Náměšť n.O. - Okříšky 2:0 (1:0)
    Ne 31.03. 10:30 Sapeli Polná - Chotěboř 2:1 (1:0)
    Ne 31.03. 14:00 Velké Meziříčí B - Speřice 1:3 (0:1)
    Ne 31.03. 15:00 Pelhřimov - Bystřice n.P. 4:1 (1:0)
    Ne 31.03. 15:00 Přibyslav - Třebíč 2:1 (0:1)
    Ne 31.03. 15:00 Nová Ves - Ledeč n.S. 1:2 (0:0)

    17.kolo

    So 06.04. 15:30 Nová Ves - Velké Meziříčí B 5:0 (2:0)
    So 06.04. 15:30 Žirovnice - Přibyslav 5:1 (2:0)
    So 06.04. 15:30 Třebíč - Sapeli Polná 1:3 (1:0)
    So 06.04. 15:30 Chotěboř - Pelhřimov 1:2 (1:0)
    So 06.04. 15:30 Bystřice n.P. - Speřice 3:0 (1:0)
    Ne 07.04. 15:30 Ledeč n.S. - Náměšť n.O. 3:2 (2:1)
    Ne 07.04. 15:30 Okříšky - Košetice 2:0 (1:0)

    18.kolo

    So 13.04. 15:30 Košetice - Ledeč n.S. 1:2 (1:0)
    So 13.04. 15:30 Náměšť n.O. - Nová Ves 1:3 (0:1)
    Ne 14.04. 10:30 Sapeli Polná - Žirovnice 2:0 (0:0)
    Ne 14.04. 14:00 Velké Meziříčí B - Bystřice n.P. 0:1 (0:0)
    Ne 14.04. 15:30 Speřice - Chotěboř 0:3 (0:2)
    Ne 14.04. 15:30 Pelhřimov - Třebíč 3:1 (0:0)
    Ne 14.04. 15:30 Přibyslav - Okříšky 3:1 (1:1)

    19.kolo

    So 20.04. 16:00 Žirovnice - Pelhřimov 3:0 (1:0)
    So 20.04. 16:00 Třebíč - Speřice 0:2 (0:1)
    Ne 21.04. 16:00 Náměšť n.O. - Velké Meziříčí B 1:0 (0:0)
    Ne 21.04. 16:00 Nová Ves - Košetice 5:0 (3:0)
    Ne 21.04. 16:00 Ledeč n.S. - Přibyslav 2:3 (1:3)
    Ne 21.04. 16:00 Okříšky - Sapeli Polná 2:1 (0:0)
    Ne 21.04. 16:00 Chotěboř - Bystřice n.P. 1:3 (1:2)

    20.kolo

    So 27.04. 16:00 Velké Meziříčí B - Chotěboř 2:5 (1:2)
    So 27.04. 16:00 Bystřice n.P. - Třebíč 2:1 (1:0)
    So 27.04. 16:00 Košetice - Náměšť n.O. 0:5 (0:2)
    Ne 28.04. 10:30 Sapeli Polná - Ledeč n.S. 1:0 (1:0)
    Ne 28.04. 16:00 Speřice - Žirovnice 4:0 (2:0)
    Ne 28.04. 16:00 Pelhřimov - Okříšky 1:0 (1:0)
    Ne 28.04. 16:00 Přibyslav - Nová Ves 2:1 (2:1)

    21.kolo

    So 04.05. 14:30 Košetice - Velké Meziříčí B 0:0 (0:0)
    So 04.05. 16:30 Náměšť n.O. - Přibyslav 2:1 (1:0)
    So 04.05. 16:30 Žirovnice - Bystřice n.P. 2:3 (1:0)
    So 04.05. 16:30 Třebíč - Chotěboř 2:3 (1:1)
    Ne 05.05. 16:30 Nová Ves - Sapeli Polná 4:1 (3:1)
    Ne 05.05. 16:30 Ledeč n.S. - Pelhřimov 4:2 (2:2)
    Ne 05.05. 16:30 Okříšky - Speřice 5:1 (4:1)

    22.kolo

    So 11.05. 16:30 Chotěboř - Žirovnice 3:1 (2:0)
    So 11.05. 16:30 Bystřice n.P. - Okříšky 3:2 (2:0)
    Ne 12.05. 10:30 Sapeli Polná - Náměšť n.O. 1:3 (0:2)
    Ne 12.05. 16:30 Velké Meziříčí B - Třebíč 6:0 (2:0)
    Ne 12.05. 16:30 Speřice - Ledeč n.S. 2:3 (0:1)
    Ne 12.05. 16:30 Pelhřimov - Nová Ves 3:1 (1:0)
    Ne 12.05. 16:30 Přibyslav - Košetice 1:3 (0:1)

    23.kolo

    So 18.05. 16:30 Košetice - Sapeli Polná 1:3 (1:2)
    So 18.05. 16:30 Okříšky - Chotěboř 2:1 (2:1)
    So 18.05. 16:30 Žirovnice - Třebíč 5:5 (4:2)
    Ne 19.05. 16:30 Přibyslav - Velké Meziříčí B 2:5 (0:1)
    Ne 19.05. 16:30 Náměšť n.O. - Pelhřimov 1:4 (1:2)
    Ne 19.05. 16:30 Nová Ves - Speřice 3:3 (2:2)
    Ne 19.05. 16:30 Ledeč n.S. - Bystřice n.P. 0:2 (0:2)

    24.kolo

    So 25.05. 14:00 Velké Meziříčí B - Žirovnice 1:1 (1:1)
    So 25.05. 16:30 Třebíč - Okříšky 4:2 (1:2)
    So 25.05. 16:30 Chotěboř - Ledeč n.S. 5:1 (4:1)
    Ne 26.05. 10:30 Sapeli Polná - Přibyslav 0:2 (0:0)
    Ne 26.05. 16:30 Bystřice n.P. - Nová Ves 2:0 (2:0)
    Ne 26.05. 16:30 Speřice - Náměšť n.O. 1:2 (1:0)
    Ne 26.05. 16:30 Pelhřimov - Košetice 2:1 (1:0)

    25.kolo

    31.05. 17:30 Náměšť n.O. - Bystřice n.P. 1:3 (0:1)
    So 01.06. 16:30 Sapeli Polná - Velké Meziříčí B 1:1 (0:1)
    So 01.06. 16:30 Košetice - Speřice 0:3 (0:2)
    So 01.06. 16:30 Okříšky - Žirovnice 0:1 (0:1)
    Ne 02.06. 16:30 Přibyslav - Pelhřimov 2:4 (0:2)
    Ne 02.06. 16:30 Nová Ves - Chotěboř 1:1 (0:1)
    Ne 02.06. 16:30 Ledeč n.S. - Třebíč 1:6 (0:1)

    26.kolo

    07.06. 18:00 Chotěboř - Náměšť n.O. 2:3 (2:1)
    So 08.06. 16:30 Žirovnice - Ledeč n.S. 3:1 (0:0)
    So 08.06. 16:30 Třebíč - Nová Ves 1:0 (0:0)
    So 08.06. 16:30 Bystřice n.P. - Košetice 3:0 (0:0)
    Ne 09.06. 16:30 Velké Meziříčí B - Okříšky 1:1 (1:0)
    Ne 09.06. 16:30 Speřice - Přibyslav 3:3 (1:2)
    Ne 09.06. 16:30 Pelhřimov - Sapeli Polná 3:0 (3:0)

    14.kolo

    14.06. 17:30 Přibyslav - Bystřice n.P. 3:6 (1:3)
    So 15.06. 10:00 Sapeli Polná - Speřice 2:3 (0:1)
    So 15.06. 13:30 Náměšť n.O. - Třebíč 2:2 (2:2)
    So 15.06. 15:00 Nová Ves - Žirovnice 3:2 (2:2)
    So 15.06. 16:30 Velké Meziříčí B - Pelhřimov 1:3 (1:3)
    So 15.06. 16:30 Košetice - Chotěboř 3:2 (3:0)
    Ne 16.06. 16:30 Ledeč n.S. - Okříšky 1:4 (1:3)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 20 1 5 68:30 61
    2. 26 18 2 6 70:37 56
    3. 26 16 1 9 58:48 49
    4. 26 14 2 10 61:52 44
    5. 26 12 6 8 52:38 42
    6. 26 13 3 10 54:48 42
    7. 26 10 6 10 45:43 36
    8. 26 9 6 11 51:43 33
    9. 26 10 3 13 27:41 33
    10. 26 9 4 13 38:50 31
    11. 26 8 4 14 49:66 28
    12. 26 7 5 14 40:50 26
    13. 26 8 2 16 42:70 26
    14. 26 4 3 19 22:61 15