Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 18. června 2019
svátek má Milan.
Hlavní menu
  • ID: 13156
  • Návštěvy: 1174/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    16939
    Týden:
    1174
    Dnes:
    103
    On-line:
    1

    2.kolo

    10.08. 17:30 Černá Hora - Svratka B 5:1 (2:1)
    So 11.08. 10:30 Kohoutovice - Babice n.Svit. 3:3 (3:1)
    So 11.08. 14:30 Křenovice - Čebín 3:3 (3:1)
    So 11.08. 16:30 Medlánky - Soběšice 1:4 (0:0)
    Ne 12.08. 10:30 Vilémovice - Vysočany 1:1 (0:0)
    Ne 12.08. 10:30 FK Drnovice - Lipovec 3:0 (2:0)
    Ne 12.08. 16:30 Rájec - Dražovice 0:0 (0:0)

    3.kolo

    So 18.08. 16:30 Medlánky - Svratka B 1:1 (1:1)
    So 18.08. 17:00 Soběšice - FK Drnovice 6:0 (5:0)
    So 18.08. 17:00 Vysočany - Černá Hora 4:1 (4:0)
    Ne 19.08. 16:30 Babice n.Svit. - Vilémovice 4:1 (1:1)
    Ne 19.08. 16:30 Dražovice - Kohoutovice 1:5 (1:1)
    Ne 19.08. 16:30 Čebín - Rájec 2:0 (2:0)
    Ne 19.08. 17:00 Lipovec - Křenovice 5:0 (2:0)

    4.kolo

    So 25.08. 10:30 Kohoutovice - Čebín 2:2 (1:1)
    So 25.08. 16:30 Medlánky - Vysočany 0:4 (0:3)
    Ne 26.08. 10:30 Vilémovice - Dražovice 6:1 (3:1)
    Ne 26.08. 10:30 FK Drnovice - Svratka B 2:1 (1:0)
    Ne 26.08. 16:30 Křenovice - Rájec 0:2 (0:1)
    Ne 26.08. 16:30 Černá Hora - Babice n.Svit. 1:3 (1:3)
    Ne 26.08. 17:00 Lipovec - Soběšice 2:2 (1:0)

    5.kolo

    So 01.09. 17:00 Soběšice - Křenovice 5:2 (1:1)
    So 01.09. 17:00 Vysočany - FK Drnovice 5:2 (1:1)
    Ne 02.09. 16:30 Babice n.Svit. - Medlánky 3:1 (0:0)
    Ne 02.09. 16:30 Dražovice - Černá Hora 1:1 (0:1)
    Ne 02.09. 16:30 Čebín - Vilémovice 0:2 (0:0)
    Ne 02.09. 16:30 Rájec - Kohoutovice 0:2 (0:0)
    Čt 13.09. 17:00 Svratka B - Lipovec 3:3 (2:1)

    6.kolo

    So 08.09. 16:30 Černá Hora - Čebín 0:1 (0:0)
    So 08.09. 16:30 Medlánky - Dražovice 2:2 (2:0)
    So 08.09. 16:30 Soběšice - Svratka B 3:2 (2:1)
    Ne 09.09. 10:30 Vilémovice - Rájec 10:0 (4:0)
    Ne 09.09. 10:30 FK Drnovice - Babice n.Svit. 0:5 (0:1)
    Ne 09.09. 16:30 Křenovice - Kohoutovice 5:3 (3:1)
    Ne 09.09. 16:30 Lipovec - Vysočany 2:1 (2:1)

    7.kolo

    So 15.09. 10:30 Kohoutovice - Vilémovice 2:1 (2:1)
    So 15.09. 16:00 Vysočany - Soběšice 2:7 (1:2)
    Ne 16.09. 16:00 Svratka B - Křenovice 6:0 (2:0)
    Ne 16.09. 16:00 Babice n.Svit. - Lipovec 0:1 (0:0)
    Ne 16.09. 16:00 Dražovice - FK Drnovice 3:1 (1:1)
    Ne 16.09. 16:00 Čebín - Medlánky 2:0 (0:0)
    Ne 16.09. 16:00 Rájec - Černá Hora 5:2 (5:0)

    8.kolo

    So 22.09. 15:30 Medlánky - Rájec 2:1 (0:1)
    So 22.09. 15:30 Soběšice - Babice n.Svit. 1:1 (0:0)
    Ne 23.09. 15:30 Křenovice - Vilémovice 1:1 (0:0)
    Ne 23.09. 15:30 Černá Hora - Kohoutovice 2:4 (0:3)
    Ne 23.09. 15:30 Lipovec - Dražovice 1:0 (1:0)
    Ne 23.09. 15:30 Svratka B - Vysočany 5:0 (3:0)
    Čt 04.10. 18:30 FK Drnovice - Čebín 0:3 (0:1)

    9.kolo

    So 29.09. 10:30 Kohoutovice - Medlánky 1:3 (1:0)
    So 29.09. 15:00 Babice n.Svit. - Svratka B 1:2 (0:1)
    Ne 30.09. 10:30 Vilémovice - Černá Hora 3:0 (2:0)
    Ne 30.09. 15:00 Dražovice - Soběšice 2:3 (1:3)
    Ne 30.09. 15:00 Čebín - Lipovec 1:1 (0:0)
    Ne 30.09. 15:00 Rájec - FK Drnovice 1:1 (1:1)
    Ne 30.09. 16:00 Vysočany - Křenovice 5:2 (2:1)

    10.kolo

    So 06.10. 15:00 Medlánky - Vilémovice 0:3 (0:1)
    So 06.10. 15:00 Soběšice - Čebín 4:0 (0:0)
    So 06.10. 15:00 Vysočany - Babice n.Svit. 1:3 (1:2)
    Ne 07.10. 10:00 Svratka B - Dražovice 1:2 (1:2)
    Ne 07.10. 10:30 FK Drnovice - Kohoutovice 1:4 (1:4)
    Ne 07.10. 15:00 Křenovice - Černá Hora 1:4
    Ne 07.10. 15:00 Lipovec - Rájec 2:2 (1:2)

    11.kolo

    So 13.10. 10:30 Kohoutovice - Lipovec 2:0 (2:0)
    So 13.10. 15:00 Dražovice - Vysočany 2:4 (0:3)
    So 13.10. 15:00 Čebín - Svratka B 0:0 (0:0)
    So 13.10. 15:00 Černá Hora - Medlánky 4:1 (0:0)
    Ne 14.10. 10:15 Vilémovice - FK Drnovice 4:2 (3:2)
    Ne 14.10. 15:00 Babice n.Svit. - Křenovice 4:0 (1:0)
    Ne 14.10. 15:00 Rájec - Soběšice 1:2 (0:1)

    12.kolo

    So 20.10. 14:30 Soběšice - Kohoutovice 2:1 (0:0)
    So 20.10. 14:30 Vysočany - Čebín 4:1 (2:1)
    So 20.10. 14:30 Babice n.Svit. - Dražovice 4:2 (1:0)
    Ne 21.10. 10:00 Svratka B - Rájec 2:1 (1:1)
    Ne 21.10. 10:30 FK Drnovice - Černá Hora 0:0 (0:0)
    Ne 21.10. 14:30 Křenovice - Medlánky 2:1 (0:1)
    Ne 21.10. 14:30 Lipovec - Vilémovice 1:2 (1:0)

    13.kolo

    So 27.10. 10:30 Kohoutovice - Svratka B 4:2 (2:0)
    So 27.10. 14:00 Medlánky - FK Drnovice 2:3 (2:1)
    Ne 28.10. 10:30 Vilémovice - Soběšice 3:0 (0:0)
    Ne 28.10. 14:00 Dražovice - Křenovice 2:3 (2:2)
    Ne 28.10. 14:00 Čebín - Babice n.Svit. 0:4 (0:2)
    Ne 28.10. 14:00 Rájec - Vysočany 2:1 (2:0)
    Ne 28.10. 14:00 Černá Hora - Lipovec 4:1 (1:0)

    1.kolo

    So 03.11. 13:00 Dražovice - Čebín 0:2 (0:1)
    So 03.11. 14:00 Soběšice - Černá Hora 2:1 (0:0)
    So 03.11. 14:00 Babice n.Svit. - Rájec 1:2 (0:1)
    Ne 04.11. 10:00 Svratka B - Vilémovice 3:1 (2:0)
    Ne 04.11. 10:30 FK Drnovice - Křenovice 1:0 (1:0)
    Ne 04.11. 14:00 Lipovec - Medlánky 3:1 (2:1)
    Ne 04.11. 14:00 Vysočany - Kohoutovice 3:1 (3:0)

    15.kolo

    So 23.03. 15:00 Babice n.Svit. - Kohoutovice 2:1 (2:0)
    So 23.03. 15:00 Vysočany - Vilémovice 2:1 (2:0)
    So 23.03. 15:00 Soběšice - Medlánky 4:0 (1:0)
    Ne 24.03. 10:00 Svratka B - Černá Hora 2:0 (1:0)
    Ne 24.03. 15:00 Čebín - Křenovice 1:1 (1:0)
    Ne 24.03. 15:00 Dražovice - Rájec 2:3 (1:2)
    Ne 24.03. 15:00 Lipovec - FK Drnovice 1:2 (1:1)

    16.kolo

    So 30.03. 10:30 Kohoutovice - Dražovice 3:2 (1:2)
    So 30.03. 15:00 Černá Hora - Vysočany 1:1 (1:0)
    Ne 31.03. 10:00 Svratka B - Medlánky 0:3 (0:1)
    Ne 31.03. 10:30 FK Drnovice - Soběšice 1:5 (0:1)
    Ne 31.03. 10:30 Vilémovice - Babice n.Svit. 3:2 (2:0)
    Ne 31.03. 15:00 Křenovice - Lipovec 1:2 (1:1)
    Ne 31.03. 15:00 Rájec - Čebín 2:1 (1:0)

    17.kolo

    So 06.04. 15:30 Vysočany - Medlánky 1:3 (0:1)
    So 06.04. 15:30 Soběšice - Lipovec 3:1 (3:1)
    Ne 07.04. 15:30 Rájec - Křenovice 4:0 (1:0)
    Ne 07.04. 15:30 Čebín - Kohoutovice 1:1 (1:1)
    Ne 07.04. 15:30 Dražovice - Vilémovice 1:2 (1:1)
    Ne 07.04. 15:30 Babice n.Svit. - Černá Hora 4:0 (1:0)
    Ne 07.04. 15:30 Svratka B - FK Drnovice 5:1 (2:0)

    18.kolo

    So 13.04. 10:30 Kohoutovice - Rájec 2:0 (1:0)
    So 13.04. 15:30 Medlánky - Babice n.Svit. 1:1 (0:0)
    Ne 14.04. 10:30 FK Drnovice - Vysočany 2:2 (1:1)
    Ne 14.04. 10:30 Vilémovice - Čebín 3:0 (2:0)
    Ne 14.04. 15:30 Křenovice - Soběšice 3:5 (1:2)
    Ne 14.04. 15:30 Lipovec - Svratka B 2:2 (1:1)
    Ne 14.04. 15:30 Černá Hora - Dražovice 2:1 (0:1)

    19.kolo

    19.04. 16:00 Svratka B - Soběšice 1:2 (0:1)
    So 20.04. 10:30 Kohoutovice - Křenovice 4:0 (1:0)
    So 20.04. 16:00 Vysočany - Lipovec 1:7 (0:3)
    Ne 21.04. 16:00 Rájec - Vilémovice 2:4 (0:1)
    Ne 21.04. 16:00 Čebín - Černá Hora 2:1 (0:0)
    Ne 21.04. 16:00 Dražovice - Medlánky 2:6 (2:1)
    Ne 21.04. 16:00 Babice n.Svit. - FK Drnovice 3:0 (2:0)

    20.kolo

    So 27.04. 16:00 Soběšice - Vysočany 5:2 (2:0)
    So 27.04. 16:00 Medlánky - Čebín 2:1 (0:1)
    Ne 28.04. 10:30 FK Drnovice - Dražovice 2:1 (1:0)
    Ne 28.04. 10:30 Vilémovice - Kohoutovice 3:0 (0:0)
    Ne 28.04. 16:00 Křenovice - Svratka B 2:3 (0:1)
    Ne 28.04. 16:00 Lipovec - Babice n.Svit. 1:3 (1:2)
    Ne 28.04. 16:00 Černá Hora - Rájec 1:3 (1:1)

    21.kolo

    So 04.05. 10:30 Kohoutovice - Černá Hora 2:1 (2:1)
    So 04.05. 17:00 Vysočany - Svratka B 8:1 (3:1)
    Ne 05.05. 10:30 Vilémovice - Křenovice 8:1 (4:1)
    Ne 05.05. 16:30 Čebín - FK Drnovice 4:0 (2:0)
    Ne 05.05. 16:30 Babice n.Svit. - Soběšice 0:0 (0:0)
    Ne 05.05. 17:00 Rájec - Medlánky 2:1 (2:1)
    Ne 05.05. 17:00 Dražovice - Lipovec 0:3 (k:)

    22.kolo

    So 11.05. 16:30 Medlánky - Kohoutovice 1:3 (0:2)
    So 11.05. 17:00 Soběšice - Dražovice 2:0 (1:0)
    Ne 12.05. 10:30 FK Drnovice - Rájec 1:4 (1:3)
    Ne 12.05. 12:30 Svratka B - Babice n.Svit. 1:2 (1:2)
    Ne 12.05. 16:30 Lipovec - Čebín 2:2 (2:1)
    Ne 12.05. 17:00 Křenovice - Vysočany 4:2 (1:2)
    Ne 12.05. 17:00 Černá Hora - Vilémovice 4:2 (1:2)

    23.kolo

    So 18.05. 10:30 Kohoutovice - FK Drnovice 3:1 (2:0)
    So 18.05. 16:30 Babice n.Svit. - Vysočany 3:2 (1:1)
    Ne 19.05. 16:30 Čebín - Soběšice 0:1 (0:0)
    Ne 19.05. 17:00 Černá Hora - Křenovice 3:1 (1:0)
    Ne 19.05. 17:00 Vilémovice - Medlánky 4:4 (1:2)
    Ne 19.05. 17:00 Rájec - Lipovec 2:1 (0:0)
    Ne 19.05. 17:00 Dražovice - Svratka B 2:4 (2:0)

    24.kolo

    So 25.05. 16:30 Medlánky - Černá Hora 4:2 (1:0)
    So 25.05. 17:00 Vysočany - Dražovice 4:2 (3:1)
    So 25.05. 17:00 Soběšice - Rájec 2:0 (0:0)
    Ne 26.05. 10:30 FK Drnovice - Vilémovice 1:5 (1:3)
    Ne 26.05. 16:30 Lipovec - Kohoutovice 4:1 (3:1)
    Ne 26.05. 17:00 Křenovice - Babice n.Svit. 1:3 (1:1)
    Ne 26.05. 17:00 Svratka B - Čebín 6:1 (4:1)

    25.kolo

    So 01.06. 10:30 Kohoutovice - Soběšice 0:1 (0:0)
    So 01.06. 16:30 Medlánky - Křenovice 9:0 (2:0)
    Ne 02.06. 10:30 Vilémovice - Lipovec 2:2 (2:2)
    Ne 02.06. 15:30 Čebín - Vysočany 5:1 (1:0)
    Ne 02.06. 17:00 Černá Hora - FK Drnovice 4:1 (3:0)
    Ne 02.06. 17:00 Rájec - Svratka B 3:2 (1:0)
    Ne 02.06. 17:00 Dražovice - Babice n.Svit. 1:3 (1:1)

    26.kolo

    So 08.06. 13:00 FK Drnovice - Medlánky 2:3 (1:2)
    So 08.06. 16:30 Babice n.Svit. - Čebín 4:0 (1:0)
    So 08.06. 17:00 Vysočany - Rájec 4:2 (1:0)
    So 08.06. 17:00 Soběšice - Vilémovice 1:0 (0:0)
    Ne 09.06. 12:30 Svratka B - Kohoutovice 1:3 (1:2)
    Ne 09.06. 17:00 Křenovice - Dražovice 1:2 (0:1)
    Ne 09.06. 17:00 Lipovec - Černá Hora 3:4 (1:3)

    14.kolo

    14.06. 17:30 Rájec - Babice n.Svit. 1:1 (1:0)
    14.06. 18:00 Černá Hora - Soběšice 1:2 (0:0)
    So 15.06. 10:30 Kohoutovice - Vysočany 2:5 (2:1)
    So 15.06. 15:00 Vilémovice - Svratka B 1:3 (1:1)
    So 15.06. 16:30 Medlánky - Lipovec 6:0 (2:0)
    So 15.06. 16:30 Čebín - Dražovice 0:0
    So 15.06. 17:00 Křenovice - FK Drnovice 6:5 (3:2)
    Správce soutěže: Robin Hynšt

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 22 3 1 74:27 69
    2. 26 17 5 4 67:27 56
    3. 26 15 4 7 76:38 49
    4. 26 14 3 9 59:47 45
    5. 26 12 4 10 45:49 40
    6. 26 12 3 11 70:67 39
    7. 26 11 4 11 60:53 37
    8. 26 10 4 12 58:55 34
    9. 26 9 7 10 51:50 34
    10. 26 9 3 14 49:55 30
    11. 26 8 8 10 35:44 29
    12. 26 6 3 17 35:80 21
    13. 26 5 3 18 40:93 18
    14. 26 3 4 19 34:68 13