Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 17. června 2019
svátek má Adolf.
Hlavní menu
  • ID: 13159
  • Návštěvy: 239/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • České Budějovice  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2983
    Týden:
    239
    Dnes:
    42
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 18.08. 10:00 Jankov B - Srubec 0:3 (0:2)
    So 18.08. 17:00 Borovany - Olešník B 3:4 (2:2)
    So 18.08. 17:00 Zliv - H. Stropnice 5:1 (3:1)
    So 18.08. 17:00 Římov - Trhové Sviny 6:0 (3:0)
    So 18.08. 17:00 Rudolfov B - Hluboká B 5:3 (4:0)
    Ne 19.08. 15:00 Loko ČB B - Neplachov 1:1 (1:1)
    Ne 19.08. 15:00 Úsilné - Žabovřesky 2:3 (2:2)

    3.kolo

    So 25.08. 17:00 Žabovřesky - Jankov B 0:0 (0:0)
    So 25.08. 17:00 Neplachov - Rudolfov B 2:1 (1:0)
    So 25.08. 17:00 H. Stropnice - Římov 4:2 (2:0)
    So 25.08. 17:00 Srubec - Borovany 4:0 (3:0)
    Ne 26.08. 15:00 Trhové Sviny - Loko ČB B 2:1 (0:1)
    Ne 26.08. 15:00 Olešník B - Zliv 2:2 (1:2)
    Ne 26.08. 17:00 Hluboká B - Úsilné 6:2 (4:1)

    4.kolo

    So 01.09. 17:00 Jankov B - Borovany 3:1 (1:1)
    So 01.09. 17:00 Zliv - Srubec 1:1 (1:1)
    So 01.09. 17:00 Římov - Olešník B 2:1 (0:1)
    So 01.09. 17:00 Žabovřesky - Hluboká B 2:2 (0:1)
    Ne 02.09. 15:00 Úsilné - Neplachov 2:7 (0:4)
    Ne 02.09. 17:00 Rudolfov B - Trhové Sviny 3:3 (0:1)
    St 12.09. 17:00 Loko ČB B - H. Stropnice 4:0 (1:0)

    5.kolo

    So 08.09. 14:30 Neplachov - Žabovřesky 3:1 (2:0)
    So 08.09. 17:00 H. Stropnice - Rudolfov B 3:2 (0:1)
    So 08.09. 17:00 Srubec - Římov 8:2 (4:1)
    Ne 09.09. 15:00 Trhové Sviny - Úsilné 6:2 (3:0)
    Ne 09.09. 15:00 Olešník B - Loko ČB B 2:1 (1:1)
    Ne 09.09. 15:00 Borovany - Zliv 2:2 (1:1)
    Ne 09.09. 17:00 Hluboká B - Jankov B 5:2 (1:1)

    6.kolo

    So 15.09. 16:30 Jankov B - Zliv 1:3 (1:2)
    So 15.09. 16:30 Římov - Borovany 4:4 (1:3)
    So 15.09. 16:30 Žabovřesky - Trhové Sviny 3:3 (1:2)
    Ne 16.09. 15:00 Loko ČB B - Srubec 2:2 (0:1)
    Ne 16.09. 15:00 Úsilné - H. Stropnice 4:3 (1:2)
    Ne 16.09. 16:30 Rudolfov B - Olešník B 3:0 (2:0)
    Ne 16.09. 16:30 Hluboká B - Neplachov 1:0 (0:0)

    7.kolo

    So 22.09. 16:30 Neplachov - Jankov B 1:1 (0:1)
    So 22.09. 16:30 H. Stropnice - Žabovřesky 1:2 (1:1)
    So 22.09. 16:30 Srubec - Rudolfov B 4:2 (1:1)
    So 22.09. 16:30 Borovany - Loko ČB B 2:1 (0:0)
    So 22.09. 16:30 Zliv - Římov 1:0 (0:0)
    Ne 23.09. 15:00 Trhové Sviny - Hluboká B 2:3 (1:3)
    Ne 23.09. 15:00 Olešník B - Úsilné 3:2 (1:2)

    8.kolo

    So 29.09. 16:00 Jankov B - Římov 4:1 (0:0)
    So 29.09. 16:00 Žabovřesky - Olešník B 0:0 (0:0)
    So 29.09. 16:00 Neplachov - Trhové Sviny 0:0 (0:0)
    Ne 30.09. 15:00 Loko ČB B - Zliv 1:1 (1:0)
    Ne 30.09. 15:00 Úsilné - Srubec 1:2 (0:0)
    Ne 30.09. 16:00 Rudolfov B - Borovany 8:1 (3:1)
    Ne 30.09. 16:00 Hluboká B - H. Stropnice 3:1 (1:0)

    9.kolo

    So 06.10. 16:00 H. Stropnice - Neplachov 0:2 (0:2)
    So 06.10. 16:00 Srubec - Žabovřesky 2:4 (2:1)
    So 06.10. 16:00 Borovany - Úsilné 2:0 (1:0)
    So 06.10. 16:00 Zliv - Rudolfov B 1:3 (1:1)
    So 06.10. 16:00 Římov - Loko ČB B 2:2 (1:1)
    Ne 07.10. 15:00 Trhové Sviny - Jankov B 5:1 (3:0)
    Ne 07.10. 15:00 Olešník B - Hluboká B 5:3 (5:1)

    10.kolo

    So 13.10. 10:00 Jankov B - Loko ČB B 1:2 (0:2)
    So 13.10. 15:30 Žabovřesky - Borovany 1:3 (0:0)
    So 13.10. 15:30 Neplachov - Olešník B 0:4 (0:3)
    Ne 14.10. 13:30 Úsilné - Zliv 1:4 (0:0)
    Ne 14.10. 15:00 Trhové Sviny - H. Stropnice 3:2 (1:1)
    Ne 14.10. 15:30 Rudolfov B - Římov 7:2 (2:2)
    Ne 14.10. 15:30 Hluboká B - Srubec 3:2 (2:1)

    11.kolo

    So 20.10. 15:30 Srubec - Neplachov 5:0 (4:0)
    So 20.10. 15:30 Borovany - Hluboká B 2:1 (1:0)
    So 20.10. 15:30 Zliv - Žabovřesky 4:1 (3:0)
    So 20.10. 15:30 Římov - Úsilné 2:5 (2:2)
    Ne 21.10. 15:00 Olešník B - Trhové Sviny 1:1 (1:1)
    Ne 21.10. 15:00 Loko ČB B - Rudolfov B 3:2 (0:2)
    Ne 21.10. 15:30 H. Stropnice - Jankov B 3:1 (1:0)

    12.kolo

    So 27.10. 14:30 Jankov B - Rudolfov B 3:1 (1:0)
    So 27.10. 14:30 Žabovřesky - Římov 3:0 (1:0)
    So 27.10. 14:30 H. Stropnice - Olešník B 0:6 (0:1)
    Ne 28.10. 14:30 Hluboká B - Zliv 1:1 (1:1)
    Ne 28.10. 14:30 Neplachov - Borovany 4:1 (3:0)
    Ne 28.10. 15:00 Úsilné - Loko ČB B 3:1 (0:1)
    Ne 28.10. 15:00 Trhové Sviny - Srubec 2:3 (1:2)

    13.kolo

    So 03.11. 14:00 Srubec - H. Stropnice 8:2 (3:2)
    So 03.11. 14:00 Borovany - Trhové Sviny 1:3 (0:3)
    So 03.11. 14:00 Zliv - Neplachov 1:0 (1:0)
    So 03.11. 14:00 Římov - Hluboká B 2:2 (1:1)
    Ne 04.11. 14:00 Rudolfov B - Úsilné 1:1 (1:0)
    Ne 04.11. 14:30 Olešník B - Jankov B 5:0 (4:0)
    Ne 04.11. 15:00 Loko ČB B - Žabovřesky 1:1 (0:0)

    1.kolo

    So 10.11. 13:30 Žabovřesky - Rudolfov B 0:6 (0:2)
    So 10.11. 13:30 Neplachov - Římov 6:0 (2:0)
    So 10.11. 13:30 H. Stropnice - Borovany 1:0 (0:0)
    So 10.11. 13:30 Srubec - Olešník B 2:5 (1:3)
    So 10.11. 14:00 Úsilné - Jankov B 2:2 (1:1)
    Ne 11.11. 13:30 Hluboká B - Loko ČB B 3:1 (2:0)
    Ne 11.11. 14:00 Trhové Sviny - Zliv 0:0 (0:0)

    14.kolo

    So 23.03. 15:00 Jankov B - Úsilné 2:0 (0:0)
    So 23.03. 15:00 Rudolfov B - Žabovřesky 2:0 (1:0)
    So 23.03. 15:00 Římov - Neplachov 2:3 (1:0)
    So 23.03. 15:00 Zliv - Trhové Sviny 1:3 (0:0)
    So 23.03. 15:00 Borovany - H. Stropnice 6:1 (1:0)
    Ne 24.03. 15:00 Loko ČB B - Hluboká B 2:0 (2:0)
    Ne 24.03. 15:00 Srubec - Olešník B 2:2 (0:1)

    15.kolo

    So 30.03. 15:00 Srubec - Jankov B 5:1 (4:0)
    So 30.03. 15:00 H. Stropnice - Zliv 2:2 (0:2)
    So 30.03. 15:00 Žabovřesky - Úsilné 1:2 (1:1)
    Ne 31.03. 15:00 Olešník B - Borovany 4:1 (1:1)
    Ne 31.03. 15:00 Trhové Sviny - Římov 1:0 (0:0)
    Ne 31.03. 15:00 Neplachov - Loko ČB B 2:2 (2:2)
    Ne 31.03. 15:00 Hluboká B - Rudolfov B 1:0 (1:0)

    16.kolo

    So 06.04. 10:15 Borovany - Srubec 2:2 (1:0)
    So 06.04. 16:30 Jankov B - Žabovřesky 3:2 (1:1)
    So 06.04. 16:30 Římov - H. Stropnice 3:3 (2:2)
    So 06.04. 16:30 Zliv - Olešník B 3:1 (2:0)
    Ne 07.04. 15:00 Loko ČB B - Trhové Sviny 3:2 (1:1)
    Ne 07.04. 16:30 Úsilné - Hluboká B 3:1 (0:0)
    Ne 07.04. 16:30 Rudolfov B - Neplachov 1:0 (0:0)

    17.kolo

    So 13.04. 10:00 H. Stropnice - Loko ČB B 2:2 (0:1)
    So 13.04. 16:30 Borovany - Jankov B 2:2 (0:0)
    So 13.04. 16:30 Srubec - Zliv 1:2 (1:0)
    So 13.04. 16:30 Hluboká B - Žabovřesky 4:1 (1:0)
    Ne 14.04. 14:00 Olešník B - Římov 1:0 (1:0)
    Ne 14.04. 15:00 Trhové Sviny - Rudolfov B 2:1 (0:1)
    Ne 14.04. 16:30 Neplachov - Úsilné 5:1 (3:0)

    18.kolo

    19.04. 17:00 Žabovřesky - Neplachov 3:1 (1:0)
    19.04. 17:00 Loko ČB B - Olešník B 0:4 (0:1)
    So 20.04. 17:00 Jankov B - Hluboká B 4:2 (2:2)
    So 20.04. 17:00 Úsilné - Trhové Sviny 2:3 (1:1)
    So 20.04. 17:00 Rudolfov B - H. Stropnice 5:0 (0:0)
    So 20.04. 17:00 Římov - Srubec 1:1 (0:0)
    So 20.04. 17:00 Zliv - Borovany 5:0 (1:0)

    19.kolo

    So 27.04. 17:00 Zliv - Jankov B 1:2 (0:0)
    So 27.04. 17:00 Borovany - Římov 2:2 (0:1)
    So 27.04. 17:00 Srubec - Loko ČB B 3:3 (1:1)
    So 27.04. 17:00 H. Stropnice - Úsilné 2:3 (1:2)
    Ne 28.04. 15:00 Olešník B - Rudolfov B 1:7 (0:3)
    Ne 28.04. 15:00 Trhové Sviny - Žabovřesky 8:0 (6:0)
    Ne 28.04. 17:00 Neplachov - Hluboká B 3:1 (0:0)

    20.kolo

    So 04.05. 17:00 Žabovřesky - H. Stropnice 2:0 (2:0)
    So 04.05. 17:00 Úsilné - Olešník B 1:2 (1:2)
    So 04.05. 17:00 Římov - Zliv 2:0 (2:0)
    Ne 05.05. 15:00 Loko ČB B - Borovany 1:2 (0:2)
    Ne 05.05. 17:00 Jankov B - Neplachov 0:0 (0:0)
    Ne 05.05. 17:00 Hluboká B - Trhové Sviny 1:2 (0:2)
    Ne 05.05. 17:00 Rudolfov B - Srubec 4:2 (2:1)

    21.kolo

    So 11.05. 17:00 Římov - Jankov B 4:1 (1:0)
    So 11.05. 17:00 Borovany - Rudolfov B 1:3 (0:2)
    So 11.05. 17:00 Srubec - Úsilné 2:0 (1:0)
    Ne 12.05. 15:00 Olešník B - Žabovřesky 7:0 (2:0)
    Ne 12.05. 15:00 Trhové Sviny - Neplachov 2:4 (2:1)
    Ne 12.05. 16:00 Zliv - Loko ČB B 3:2 (2:2)
    Ne 12.05. 17:00 H. Stropnice - Hluboká B 2:2 (2:1)

    22.kolo

    So 18.05. 17:00 Jankov B - Trhové Sviny 1:0 (1:0)
    So 18.05. 17:00 Hluboká B - Olešník B 1:0 (1:0)
    So 18.05. 17:00 Žabovřesky - Srubec 1:4 (1:3)
    So 18.05. 17:00 Úsilné - Borovany 6:3 (2:3)
    So 18.05. 17:00 Rudolfov B - Zliv 0:0 (0:0)
    Ne 19.05. 15:00 Loko ČB B - Římov 2:1 (1:1)
    Ne 19.05. 17:00 Neplachov - H. Stropnice 3:1 (1:0)

    23.kolo

    So 25.05. 17:00 Římov - Rudolfov B 2:2 (1:2)
    So 25.05. 17:00 Zliv - Úsilné 1:0 (1:0)
    So 25.05. 17:00 Borovany - Žabovřesky 0:1 (0:0)
    So 25.05. 17:00 H. Stropnice - Trhové Sviny 1:1 (0:0)
    Ne 26.05. 10:15 Srubec - Hluboká B 4:1 (1:1)
    Ne 26.05. 14:00 Olešník B - Neplachov 3:1 (0:1)
    Ne 26.05. 15:00 Loko ČB B - Jankov B 5:2 (4:0)

    24.kolo

    So 01.06. 17:00 Jankov B - H. Stropnice 2:3 (2:1)
    So 01.06. 17:00 Žabovřesky - Zliv 3:5 (1:2)
    So 01.06. 17:00 Úsilné - Římov 3:0 (2:0)
    Ne 02.06. 15:00 Trhové Sviny - Olešník B 5:3 (2:2)
    Ne 02.06. 17:00 Neplachov - Srubec 5:0 (2:0)
    Ne 02.06. 17:00 Hluboká B - Borovany 2:1 (0:0)
    Ne 02.06. 17:00 Rudolfov B - Loko ČB B 3:3 (0:2)

    25.kolo

    So 08.06. 13:30 Srubec - Trhové Sviny 3:2 (1:1)
    So 08.06. 16:00 Loko ČB B - Úsilné 5:1 (1:1)
    So 08.06. 17:00 Římov - Žabovřesky 1:0 (0:0)
    So 08.06. 17:00 Borovany - Neplachov 1:6 (0:3)
    Ne 09.06. 15:00 Olešník B - H. Stropnice 8:2 (6:0)
    Ne 09.06. 17:00 Rudolfov B - Jankov B 3:2 (1:1)
    Ne 09.06. 17:00 Zliv - Hluboká B 1:3 (1:1)

    26.kolo

    So 15.06. 14:00 Úsilné - Rudolfov B 2:1 (1:1)
    So 15.06. 15:00 Neplachov - Zliv 4:1 (1:1)
    So 15.06. 17:00 Jankov B - Olešník B 0:0 (0:0)
    So 15.06. 17:00 H. Stropnice - Srubec 4:2 (2:2)
    So 15.06. 17:00 Hluboká B - Římov 1:3 (1:1)
    So 15.06. 17:00 Žabovřesky - Loko ČB B 7:2 (1:1)
    Ne 16.06. 15:00 Trhové Sviny - Borovany výsledek
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 15 5 6 74:42 50
    2. 26 14 5 7 63:36 47
    3. 26 13 6 7 77:52 45
    4. 26 13 5 8 76:42 44
    5. 26 12 8 6 51:37 44
    6. 25 12 6 7 61:46 42
    7. 26 12 4 10 56:53 40
    8. 26 8 9 9 53:54 33
    9. 26 8 6 12 41:59 30
    10. 26 9 2 15 51:70 29
    11. 26 8 5 13 42:66 29
    12. 26 6 7 13 46:67 25
    13. 25 6 5 14 43:71 23
    14. 26 6 5 15 44:83 23