Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 22. července 2019
svátek má Magdaléna.
Hlavní menu
  • ID: 13160
  • Návštěvy: 31/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • České Budějovice  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1959
    Týden:
    31
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 18.08. 17:00 Dívčice - Včelná 2:0 (1:0)
    So 18.08. 17:00 Lišov B - Lipí 2:3 (2:1)
    So 18.08. 17:00 Nové Hrady - Černý Dub 2:0 (1:0)
    Ne 19.08. 15:00 Vrábče - Kamenný Újezd B 6:1 (1:0)
    Ne 19.08. 15:00 Borek - Mokré 4:1 (1:1)
    Ne 19.08. 17:00 Mladé B - Hrdějovice B 2:0 (0:0)
    Ne 19.08. 17:00 Týn n/Vlt. B - Chrášťany 4:0 (0:0)

    3.kolo

    So 25.08. 10:15 Chrášťany - Nové Hrady 0:0 (0:0)
    So 25.08. 17:00 Černý Dub - Vrábče 4:2 (3:2)
    So 25.08. 17:00 Včelná - Borek 2:0 (1:0)
    So 25.08. 17:00 Kamenný Újezd B - Dívčice 2:1 (1:0)
    Ne 26.08. 15:00 Lipí - Týn n/Vlt. B 4:0 (2:0)
    Ne 26.08. 17:00 Hrdějovice B - Lišov B 3:1 (2:0)
    Ne 26.08. 17:00 Mokré - Mladé B 6:2 (3:0)

    4.kolo

    So 01.09. 13:30 Borek - Kamenný Újezd B 2:1 (0:0)
    So 01.09. 17:00 Lišov B - Mokré 5:2 (2:1)
    So 01.09. 17:00 Nové Hrady - Lipí 5:1 (3:0)
    So 01.09. 17:00 Černý Dub - Chrášťany 4:3 (3:0)
    Ne 02.09. 15:00 Vrábče - Dívčice 1:3 (0:2)
    Ne 02.09. 17:00 Mladé B - Včelná 0:3 (0:3)
    Ne 02.09. 17:00 Týn n/Vlt. B - Hrdějovice B 3:1 (1:1)

    5.kolo

    07.09. 17:00 Kamenný Újezd B - Mladé B 3:3 (2:1)
    So 08.09. 17:00 Chrášťany - Vrábče 1:3 (0:2)
    So 08.09. 17:00 Včelná - Lišov B 6:2 (3:1)
    So 08.09. 17:00 Dívčice - Borek 1:3 (1:1)
    Ne 09.09. 15:00 Lipí - Černý Dub 3:1 (1:0)
    Ne 09.09. 17:00 Hrdějovice B - Nové Hrady 3:1 (2:0)
    St 19.09. 16:30 Mokré - Týn n/Vlt. B 8:1 (4:1)

    6.kolo

    So 15.09. 16:30 Mladé B - Dívčice 0:2 (0:0)
    So 15.09. 16:30 Nové Hrady - Mokré 3:3 (1:2)
    So 15.09. 16:30 Černý Dub - Hrdějovice B 1:3 (1:3)
    So 15.09. 16:30 Chrášťany - Lipí 1:1 (0:0)
    Ne 16.09. 15:00 Vrábče - Borek 2:1 (1:1)
    Ne 16.09. 16:30 Lišov B - Kamenný Újezd B 8:0 (4:0)
    Ne 16.09. 16:30 Týn n/Vlt. B - Včelná 1:1 (1:0)

    7.kolo

    So 22.09. 13:00 Borek - Mladé B 6:0 (5:0)
    So 22.09. 16:30 Včelná - Nové Hrady 0:5 (0:2)
    So 22.09. 16:30 Kamenný Újezd B - Týn n/Vlt. B 3:2 (2:1)
    So 22.09. 16:30 Dívčice - Lišov B 3:1 (1:1)
    Ne 23.09. 15:00 Lipí - Vrábče 2:1 (0:0)
    Ne 23.09. 16:30 Hrdějovice B - Chrášťany 3:4 (0:1)
    Ne 23.09. 16:30 Mokré - Černý Dub 1:3 (1:2)

    8.kolo

    So 29.09. 16:00 Nové Hrady - Kamenný Újezd B 7:0 (2:0)
    So 29.09. 16:00 Černý Dub - Včelná 3:0 (1:0)
    So 29.09. 16:00 Chrášťany - Mokré 2:1 (1:1)
    Ne 30.09. 15:00 Vrábče - Mladé B 2:0 (2:0)
    Ne 30.09. 15:00 Lipí - Hrdějovice B 4:3 (4:1)
    Ne 30.09. 16:00 Lišov B - Borek 0:0 (0:0)
    Ne 30.09. 16:00 Týn n/Vlt. B - Dívčice 1:3 (0:0)

    9.kolo

    So 06.10. 16:00 Včelná - Chrášťany 1:2 (0:2)
    So 06.10. 16:00 Kamenný Újezd B - Černý Dub 0:3 (0:1)
    So 06.10. 16:00 Dívčice - Nové Hrady 2:5 (2:2)
    So 06.10. 16:00 Borek - Týn n/Vlt. B 5:0 (2:0)
    So 06.10. 16:00 Mladé B - Lišov B 3:0 (1:0)
    Ne 07.10. 16:00 Hrdějovice B - Vrábče 1:1 (0:1)
    Ne 07.10. 16:00 Mokré - Lipí 0:3 (0:0)

    10.kolo

    So 13.10. 15:30 Nové Hrady - Borek 0:3 (0:1)
    So 13.10. 15:30 Černý Dub - Dívčice 3:4 (1:2)
    So 13.10. 15:30 Chrášťany - Kamenný Újezd B 2:0 (0:0)
    So 13.10. 15:30 Hrdějovice B - Mokré 0:0 (0:0)
    Ne 14.10. 15:00 Vrábče - Lišov B 0:5 (0:1)
    Ne 14.10. 15:00 Lipí - Včelná 1:5 (0:0)
    Ne 14.10. 15:30 Týn n/Vlt. B - Mladé B 6:1 (4:0)

    11.kolo

    So 20.10. 15:30 Včelná - Hrdějovice B 3:2 (2:1)
    So 20.10. 15:30 Kamenný Újezd B - Lipí 4:2 (2:1)
    So 20.10. 15:30 Dívčice - Chrášťany 1:2 (0:0)
    So 20.10. 15:30 Mladé B - Nové Hrady 2:2 (0:1)
    Ne 21.10. 15:00 Borek - Černý Dub 6:0 (2:0)
    Ne 21.10. 15:30 Mokré - Vrábče 2:2 (0:1)
    Ne 21.10. 15:30 Lišov B - Týn n/Vlt. B 4:2 (3:2)

    12.kolo

    So 27.10. 14:30 Nové Hrady - Lišov B 3:0 (0:0)
    So 27.10. 14:30 Černý Dub - Mladé B 2:1 (1:0)
    So 27.10. 14:30 Chrášťany - Borek 3:3 (3:1)
    Ne 28.10. 14:30 Hrdějovice B - Kamenný Újezd B 0:3 (0:1)
    Ne 28.10. 14:30 Mokré - Včelná 4:3 (2:2)
    Ne 28.10. 15:00 Vrábče - Týn n/Vlt. B 5:5 (1:3)
    Ne 28.10. 15:00 Lipí - Dívčice 5:2 (1:0)

    13.kolo

    So 03.11. 14:00 Včelná - Vrábče 2:0 (1:0)
    So 03.11. 14:00 Kamenný Újezd B - Mokré 5:3 (2:0)
    So 03.11. 14:00 Dívčice - Hrdějovice B 2:3 (2:1)
    So 03.11. 14:00 Mladé B - Chrášťany 2:0 (1:0)
    Ne 04.11. 14:00 Borek - Lipí 3:0 (1:0)
    Ne 04.11. 14:00 Lišov B - Černý Dub 1:3 (0:1)
    Ne 04.11. 14:00 Týn n/Vlt. B - Nové Hrady 3:4 (2:3)

    1.kolo

    So 10.11. 14:00 Nové Hrady - Vrábče 7:1 (2:0)
    So 10.11. 14:00 Černý Dub - Týn n/Vlt. B 7:1 (3:0)
    So 10.11. 14:00 Chrášťany - Lišov B 3:1 (1:1)
    So 10.11. 14:00 Lipí - Mladé B 3:0 (3:0)
    So 10.11. 14:00 Hrdějovice B - Borek 1:2 (1:2)
    So 10.11. 14:00 Mokré - Dívčice 4:2 (2:1)
    So 10.11. 14:00 Včelná - Kamenný Újezd B 1:1 (0:1)

    14.kolo

    So 23.03. 15:00 Týn n/Vlt. B - Černý Dub 2:1 (2:0)
    So 23.03. 15:00 Mladé B - Lipí 0:0 (0:0)
    So 23.03. 15:00 Borek - Hrdějovice B 2:0 (2:0)
    So 23.03. 15:00 Dívčice - Mokré 0:2 (0:1)
    Ne 24.03. 15:00 Vrábče - Nové Hrady 0:5 (0:3)
    Ne 24.03. 15:00 Lišov B - Chrášťany 0:3 (0:0)
    Ne 24.03. 15:00 Kamenný Újezd B - Včelná 2:2 (2:1)

    15.kolo

    So 30.03. 15:00 Včelná - Dívčice 1:3 (0:2)
    So 30.03. 15:00 Chrášťany - Týn n/Vlt. B 3:0 (1:0)
    So 30.03. 15:00 Černý Dub - Nové Hrady 1:2 (1:1)
    Ne 31.03. 15:00 Kamenný Újezd B - Vrábče 2:3 (1:2)
    Ne 31.03. 15:00 Hrdějovice B - Mladé B 0:1 (0:1)
    Ne 31.03. 15:00 Lipí - Lišov B 2:1 (0:1)
    Ne 31.03. 16:00 Mokré - Borek 1:4 (0:1)

    16.kolo

    So 06.04. 15:00 Borek - Včelná 3:1 (2:1)
    So 06.04. 16:30 Nové Hrady - Chrášťany 3:0 (0:0)
    So 06.04. 16:30 Týn n/Vlt. B - Lipí 2:4 (1:3)
    So 06.04. 16:30 Dívčice - Kamenný Újezd B 1:3 (1:2)
    Ne 07.04. 15:00 Vrábče - Černý Dub 4:2 (2:1)
    Ne 07.04. 16:30 Lišov B - Hrdějovice B 5:0 (3:0)
    Ne 07.04. 16:30 Mladé B - Mokré 5:0 (1:0)

    17.kolo

    So 13.04. 16:30 Dívčice - Vrábče 5:2 (1:0)
    So 13.04. 16:30 Včelná - Mladé B 2:3 (2:2)
    So 13.04. 16:30 Mokré - Lišov B 2:2 (2:2)
    So 13.04. 16:30 Chrášťany - Černý Dub 0:1 (0:1)
    Ne 14.04. 15:00 Lipí - Nové Hrady 3:2 (1:2)
    Ne 14.04. 16:30 Kamenný Újezd B - Borek 0:4 (0:1)
    Ne 14.04. 16:30 Hrdějovice B - Týn n/Vlt. B 1:3 (0:0)

    18.kolo

    So 20.04. 15:00 Borek - Dívčice 3:1 (3:0)
    So 20.04. 15:30 Nové Hrady - Hrdějovice B 5:4 (3:1)
    So 20.04. 17:00 Černý Dub - Lipí 2:2 (1:0)
    So 20.04. 17:00 Týn n/Vlt. B - Mokré 2:5 (0:1)
    So 20.04. 17:00 Mladé B - Kamenný Újezd B 1:1 (1:0)
    Ne 21.04. 15:00 Vrábče - Chrášťany 2:2 (0:0)
    Ne 21.04. 17:00 Lišov B - Včelná 4:1 (3:1)

    19.kolo

    So 27.04. 15:00 Borek - Vrábče 8:0 (5:0)
    So 27.04. 17:00 Dívčice - Mladé B 0:0 (0:0)
    So 27.04. 17:00 Včelná - Týn n/Vlt. B 5:3 (1:2)
    Ne 28.04. 15:00 Lipí - Chrášťany 2:3 (1:1)
    Ne 28.04. 17:00 Kamenný Újezd B - Lišov B 2:3 (2:0)
    Ne 28.04. 17:00 Mokré - Nové Hrady 2:3 (1:2)
    Ne 28.04. 17:00 Hrdějovice B - Černý Dub 2:2 (0:2)

    20.kolo

    So 04.05. 17:00 Chrášťany - Hrdějovice B 4:0 (2:0)
    So 04.05. 17:00 Nové Hrady - Včelná 5:0 (3:0)
    So 04.05. 17:00 Lišov B - Dívčice 2:1 (1:1)
    So 04.05. 17:00 Mladé B - Borek 0:2 (0:2)
    Ne 05.05. 15:00 Vrábče - Lipí 1:0 (1:0)
    Ne 05.05. 17:00 Týn n/Vlt. B - Kamenný Újezd B 2:0 (0:0)
    St 08.05. 17:00 Černý Dub - Mokré 2:1 (0:0)

    21.kolo

    So 11.05. 15:00 Borek - Lišov B 5:0 (3:0)
    So 11.05. 17:00 Mladé B - Vrábče 3:5 (1:3)
    So 11.05. 17:00 Dívčice - Týn n/Vlt. B 2:3 (1:2)
    So 11.05. 17:00 Včelná - Černý Dub 1:6 (1:2)
    Ne 12.05. 17:00 Kamenný Újezd B - Nové Hrady 2:5 (1:3)
    Ne 12.05. 17:00 Mokré - Chrášťany 4:2 (1:1)
    Ne 12.05. 17:00 Hrdějovice B - Lipí 0k:3

    22.kolo

    So 18.05. 17:00 Chrášťany - Včelná 2:1 (0:1)
    So 18.05. 17:00 Černý Dub - Kamenný Újezd B 8:3 (5:0)
    So 18.05. 17:00 Nové Hrady - Dívčice 5:4 (2:1)
    So 18.05. 17:00 Lišov B - Mladé B 2:1 (0:0)
    Ne 19.05. 15:00 Vrábče - Hrdějovice B 4:0 (1:0)
    Ne 19.05. 15:00 Lipí - Mokré 0:3 (0:2)
    Ne 19.05. 17:00 Týn n/Vlt. B - Borek 1:1 (0:1)

    23.kolo

    So 25.05. 15:00 Borek - Nové Hrady 1:0 (0:0)
    So 25.05. 17:00 Lišov B - Vrábče 5:2 (2:2)
    So 25.05. 17:00 Mladé B - Týn n/Vlt. B 5:2 (2:1)
    So 25.05. 17:00 Dívčice - Černý Dub 1:2 (1:2)
    So 25.05. 17:00 Včelná - Lipí 0:3 (0:1)
    Ne 26.05. 17:00 Kamenný Újezd B - Chrášťany 3:3 (2:2)
    Ne 26.05. 17:00 Mokré - Hrdějovice B 2:3 (1:0)

    24.kolo

    So 01.06. 17:00 Chrášťany - Dívčice 2:3 (2:2)
    So 01.06. 17:00 Černý Dub - Borek 1:1 (1:1)
    So 01.06. 17:00 Nové Hrady - Mladé B 1:1 (0:1)
    Ne 02.06. 10:00 Hrdějovice B - Včelná 5:0 (2:0)
    Ne 02.06. 15:00 Vrábče - Mokré 1:2 (0:1)
    Ne 02.06. 15:00 Lipí - Kamenný Újezd B 5:4 (2:2)
    Ne 02.06. 17:00 Týn n/Vlt. B - Lišov B 4:0 (2:0)

    25.kolo

    So 08.06. 15:00 Borek - Chrášťany 3:1 (0:0)
    So 08.06. 17:00 Mladé B - Černý Dub 2:3 (1:0)
    So 08.06. 17:00 Dívčice - Lipí 3:2 (3:2)
    So 08.06. 17:00 Včelná - Mokré 5:3 (3:1)
    Ne 09.06. 17:00 Týn n/Vlt. B - Vrábče 9:2 (6:1)
    Ne 09.06. 17:00 Lišov B - Nové Hrady 5:2 (2:1)
    Ne 09.06. 17:00 Kamenný Újezd B - Hrdějovice B 1:1 (0:1)

    26.kolo

    So 15.06. 10:00 Hrdějovice B - Dívčice 5:3 (2:1)
    So 15.06. 10:30 Mokré - Kamenný Újezd B 1:6 (0:4)
    So 15.06. 14:00 Lipí - Borek 1:1 (1:1)
    So 15.06. 14:00 Nové Hrady - Týn n/Vlt. B 4:8 (1:2)
    So 15.06. 14:30 Černý Dub - Lišov B 2:2 (1:0)
    So 15.06. 15:00 Vrábče - Včelná 2:2 (1:2)
    So 15.06. 17:30 Chrášťany - Mladé B 5:2 (2:2)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 19 5 2 76:18 62
    2. 26 16 4 6 86:49 52
    3. 26 14 4 8 67:50 46
    4. 26 14 4 8 59:49 46
    5. 26 12 5 9 53:48 41
    6. 26 11 3 12 61:58 36
    7. 26 10 3 13 70:79 33
    8. 26 9 5 12 54:79 32
    9. 26 9 4 13 63:70 31
    10. 26 10 1 15 55:62 31
    11. 26 8 4 14 48:67 28
    12. 26 7 6 13 40:58 27
    13. 26 7 6 13 52:79 27
    14. 26 7 4 15 44:62 25