Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 19. února 2020
svátek má Patrik.
Hlavní menu
  • ID: 13163
  • Návštěvy: 15/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Domažlice  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1574
    Týden:
    15
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    3.kolo

    24.08. 17:00 Postřekov - Blížejov 3:9 (2:7)
    24.08. 17:00 Koloveč - Bělá 1:7 (1:4)
    24.08. 17:30 Horšovský Týn B - Kout 17:0 (8:0)
    So 25.08. 15:00 Újezd D - Pocinovice 1:5 (1:5)
    Ne 26.08. 13:00 Kdyně - Hostouň 4:2 (2:2)
    Ne 26.08. 13:30 Mrákov B - Domažlice B 2:5 (1:4)
    Út 11.09. 17:30 Mrákov - Holýšov 4:1 (3:0)

    4.kolo

    Čt 30.08. 17:00 Bělá - Újezd D 5:0 (4:0)
    Čt 30.08. 17:00 Kdyně - Horšovský Týn B 0:7 (0:3)
    So 01.09. 15:00 Hostouň - Pocinovice 6:3 (4:1)
    Ne 02.09. 10:00 Blížejov - Koloveč 8:0 (5:0)
    Ne 02.09. 10:00 Mrákov B - Mrákov 2:8 (1:3)
    Ne 02.09. 11:00 Kout - Klenčí 0:1 (0:1)
    Ne 02.09. 14:30 Holýšov - Postřekov 3:5 (1:2)

    2.kolo

    St 05.09. 17:00 Hostouň - Újezd D 5:2 (2:1)
    St 05.09. 17:00 Pocinovice - Koloveč 3:0 (2:0)
    St 05.09. 17:00 Bělá - Postřekov 4:0 (4:0)
    St 05.09. 17:00 Blížejov - Mrákov 1:4 (0:1)
    St 05.09. 17:00 Holýšov - Domažlice B 15:8 (7:3)
    St 05.09. 17:00 Kout - Kdyně 1:5 (0:3)
    Čt 06.09. 17:30 Mrákov B - Klenčí 5:4 np (2:2)

    5.kolo

    07.09. 17:00 Postřekov - Mrákov B 5:0 (4:0)
    07.09. 17:00 Koloveč - Holýšov 7:19 (4:7)
    07.09. 17:30 Horšovský Týn B - Hostouň 8:2 (4:1)
    Ne 09.09. 10:00 Klenčí - Kdyně 2:7 (0:3)
    Ne 09.09. 10:00 Pocinovice - Bělá 3:4 np (0:1)
    Ne 09.09. 11:30 Újezd D - Blížejov 0:7 (0:3)
    Ne 09.09. 14:00 Domažlice B - Kout 2:3 (1:1)

    1.kolo

    Út 28.08. 17:30 Mrákov - Bělá 12:1 (6:1)
    St 29.08. 17:00 Kout - Hostouň 3:0 (2:0)
    St 29.08. 17:00 Horšovský Týn B - Mrákov B 11:2 (8:1)
    St 29.08. 17:00 Koloveč - Újezd D 3:1 (0:1)
    St 29.08. 18:00 Domažlice B - Blížejov 3:8 (1:5)
    Čt 30.08. 17:00 Klenčí - Holýšov 3:8 (2:4)
    Út 11.09. 17:00 Postřekov - Pocinovice 1:0 np (0:0)

    6.kolo

    Čt 13.09. 17:30 Mrákov B - Koloveč 5:0 (1:0)
    14.09. 17:00 Hostouň - Bělá 3:4 (3:2)
    14.09. 17:30 Horšovský Týn B - Klenčí 11:0 (7:0)
    So 15.09. 14:00 Holýšov - Újezd D 8:0 (4:0)
    Ne 16.09. 10:00 Blížejov - Pocinovice 2:1 (2:0)
    Ne 16.09. 11:00 Kout - Mrákov 0:6 (0:2)
    Ne 16.09. 13:00 Kdyně - Domažlice B 14:2 (5:0)

    7.kolo

    Čt 20.09. 17:00 Bělá - Blížejov 1:2 (0:0)
    21.09. 17:00 Postřekov - Kout 3:4 np (3:2)
    Ne 23.09. 10:00 Klenčí - Hostouň 3:5 (0:3)
    Ne 23.09. 10:00 Domažlice B - Horšovský Týn B 1:8 (0:4)
    Ne 23.09. 10:00 Pocinovice - Holýšov 2:9 (0:5)
    Ne 23.09. 11:30 Újezd D - Mrákov B 0:2 (0:1)
    Út 02.10. 17:00 Mrákov - Kdyně 4:1 (4:0)

    14.kolo

    Út 18.09. 17:00 Kout - Mrákov B 9:1 (3:0)
    St 19.09. 17:00 Klenčí - Bělá 1:3 (0:0)
    St 19.09. 17:00 Domažlice B - Pocinovice 6:0 (1:0)
    St 19.09. 17:00 Postřekov - Koloveč 5:1 (3:0)
    Čt 20.09. 17:00 Kdyně - Holýšov 4:7 (3:5)
    Čt 20.09. 17:30 Mrákov - Újezd D 9:0 (3:0)
    St 10.10. 16:00 Horšovský Týn B - Blížejov 8:1 (4:0)

    15.kolo

    St 26.09. 16:30 Újezd D - Postřekov 1:10 (0:4)
    St 26.09. 17:00 Koloveč - Hostouň 0:12 (0:6)
    St 26.09. 17:00 Pocinovice - Mrákov 0:5 (0:1)
    St 26.09. 17:00 Bělá - Domažlice B 7:6 (4:4)
    St 26.09. 17:00 Blížejov - Klenčí 7:1 (3:1)
    St 26.09. 17:00 Holýšov - Horšovský Týn B 5:6 (2:4)
    Čt 27.09. 17:00 Mrákov B - Kdyně 1:7 (0:3)

    8.kolo

    So 29.09. 00:00 Hostouň - Blížejov 5:6 (2:3)
    So 29.09. 00:00 Holýšov - Bělá 10:4 (2:1)
    So 29.09. 00:00 Mrákov B - Pocinovice 1:4 (0:1)
    So 29.09. 00:00 Kout - Koloveč 13:1 (4:0)
    So 29.09. 00:00 Kdyně - Postřekov 1:2 np (1:0)
    So 29.09. 00:00 Horšovský Týn B - Mrákov 1:2 (0:2)
    So 29.09. 00:00 Klenčí - Domažlice B 8:5 (5:2)

    9.kolo

    So 06.10. 00:00 Domažlice B - Hostouň 1:6 (0:3)
    So 06.10. 00:00 Mrákov - Klenčí 7:1 (3:0)
    So 06.10. 00:00 Postřekov - Horšovský Týn B 1:7 (1:3)
    So 06.10. 00:00 Koloveč - Kdyně 1:10 (1:5)
    So 06.10. 00:00 Újezd D - Kout 0:4 (0:1)
    So 06.10. 00:00 Bělá - Mrákov B 4:2 (2:0)
    So 06.10. 00:00 Blížejov - Holýšov 2:4 (0:2)

    10.kolo

    Čt 11.10. 16:00 Mrákov B - Blížejov 2:4 (1:3)
    12.10. 16:30 Horšovský Týn B - Koloveč 15:0 (7:0)
    So 13.10. 13:30 Hostouň - Holýšov 5:7 (2:2)
    Ne 14.10. 10:00 Klenčí - Postřekov 4:3 (2:1)
    Ne 14.10. 11:00 Kout - Pocinovice 2:0 (0:0)
    Ne 14.10. 13:00 Kdyně - Újezd D 11:1 (4:0)
    Ne 14.10. 14:00 Domažlice B - Mrákov 3:4 (1:1)

    11.kolo

    Čt 18.10. 16:00 Mrákov - Hostouň 8:3 (4:1)
    Čt 18.10. 17:00 Bělá - Kout 1:4 (0:3)
    So 20.10. 10:00 Újezd D - Horšovský Týn B 1:8 (1:4)
    So 20.10. 14:00 Holýšov - Mrákov B 4:4
    Ne 21.10. 10:00 Koloveč - Klenčí 1:3 (0:3)
    Ne 21.10. 10:00 Pocinovice - Kdyně 1:20 (0:10)
    Ne 21.10. 13:30 Postřekov - Domažlice B 3:11 (2:6)

    13.kolo

    Čt 01.11. 15:30 Bělá - Horšovský Týn B 2:4 (0:2)
    So 03.11. 10:00 Koloveč - Mrákov 3:5 (1:4)
    So 03.11. 10:00 Újezd D - Domažlice B 1:10 (1:6)
    So 03.11. 10:00 Holýšov - Kout 4:1 (1:1)
    So 03.11. 14:00 Postřekov - Hostouň 6:2 (2:2)
    Ne 04.11. 10:00 Pocinovice - Klenčí 4:3 (2:0)
    Ne 04.11. 10:00 Blížejov - Kdyně 1:0 (0:0)

    12.kolo

    26.10. 16:00 Horšovský Týn B - Pocinovice 20:0 (9:0)
    So 27.10. 12:30 Hostouň - Mrákov B 10:0 (6:0)
    So 27.10. 15:30 Mrákov - Postřekov 11:0 (5:0)
    Ne 28.10. 10:00 Klenčí - Újezd D 5:2 (3:1)
    Ne 28.10. 11:00 Kout - Blížejov 2:4 (1:1)
    Ne 28.10. 12:30 Kdyně - Bělá 2:1 (0:0)
    Ne 11.11. 13:30 Domažlice B - Koloveč 8:3 (4:0)

    16.kolo

    Čt 07.03. 17:00 Bělá - Mrákov 3:7 (1:3)
    So 09.03. 12:00 Blížejov - Domažlice B 3:2 (3:0)
    So 09.03. 12:30 Hostouň - Kout 4:3 np (1:1)
    Ne 10.03. 10:00 Holýšov - Klenčí 5:3 (4:1)
    Ne 10.03. 10:00 Pocinovice - Postřekov 2:5 (2:2)
    Út 19.03. 17:00 Újezd D - Koloveč 3:1 (0:1)
    Čt 25.04. 17:00 Mrákov B - Horšovský Týn B 0:5 (0:1)

    18.kolo

    Čt 21.03. 17:00 Bělá - Koloveč 9:1 (5:0)
    So 23.03. 09:30 Holýšov - Mrákov 7:1 (1:0)
    So 23.03. 12:30 Blížejov - Postřekov 1:2 (1:0)
    So 23.03. 13:00 Hostouň - Kdyně 5:4 (3:1)
    Ne 24.03. 10:00 Pocinovice - Újezd D 2:0 (1:0)
    Ne 24.03. 11:00 Kout - Horšovský Týn B 2:8 (1:4)
    Ne 24.03. 16:30 Domažlice B - Mrákov B 2:3 (2:1)

    19.kolo

    29.03. 17:00 Koloveč - Blížejov 2:1 (1:1)
    29.03. 17:30 Horšovský Týn B - Kdyně 5:1 (3:1)
    So 30.03. 11:00 Újezd D - Bělá 1:7 (1:4)
    Ne 31.03. 10:00 Pocinovice - Hostouň 0:7 (0:2)
    Ne 31.03. 10:00 Mrákov - Mrákov B 19:0 (7:0)
    Ne 31.03. 10:30 Klenčí - Kout 2:3 (0:1)
    Ne 31.03. 14:00 Postřekov - Holýšov 2:11 (0:5)

    17.kolo

    Ne 17.03. 11:00 Koloveč - Pocinovice 1:10 (0:1)
    Ne 17.03. 13:00 Kdyně - Kout 3:1 (2:0)
    Ne 17.03. 13:30 Domažlice B - Holýšov 3:8 (2:3)
    Ne 17.03. 14:00 Postřekov - Bělá 4:2 (3:1)
    Ne 17.03. 14:30 Újezd D - Hostouň 3:10 (2:5)
    Čt 21.03. 17:00 Klenčí - Mrákov B 1:4 (0:3)
    St 03.04. 17:00 Mrákov - Blížejov 3:1 (0:0)

    20.kolo

    Čt 04.04. 17:00 Bělá - Pocinovice 7:0 (3:0)
    So 06.04. 10:00 Holýšov - Koloveč 13:2 (10:2)
    So 06.04. 14:00 Blížejov - Újezd D 4:1 (2:0)
    So 06.04. 14:30 Hostouň - Horšovský Týn B 2:4 (1:2)
    Ne 07.04. 10:00 Mrákov B - Postřekov 1:3 (0:2)
    Ne 07.04. 11:00 Kout - Domažlice B 5:3 (3:2)
    Ne 07.04. 13:00 Kdyně - Klenčí 5:1 (2:0)

    21.kolo

    Čt 11.04. 17:00 Bělá - Hostouň 2:4 (0:4)
    12.04. 17:00 Koloveč - Mrákov B 3:4 (1:2)
    So 13.04. 11:30 Újezd D - Holýšov 2:3 np (0:0)
    Ne 14.04. 10:00 Pocinovice - Blížejov 1:4 (1:4)
    Ne 14.04. 10:00 Mrákov - Kout 3:1 (2:1)
    Ne 14.04. 13:30 Domažlice B - Kdyně 1:10 (0:4)
    Čt 18.04. 17:00 Klenčí - Horšovský Týn B 0:10 (0:5)

    22.kolo

    Út 16.04. 17:00 Holýšov - Pocinovice 16:0 (10:0)
    19.04. 17:30 Horšovský Týn B - Domažlice B 6:2 (2:1)
    So 20.04. 14:30 Blížejov - Bělá 2:1 (0:1)
    So 20.04. 15:00 Hostouň - Klenčí 6:2 (4:0)
    Ne 21.04. 10:00 Mrákov B - Újezd D 2:3 (2:1)
    Ne 21.04. 11:00 Kout - Postřekov 1:2 (1:0)
    Ne 21.04. 13:00 Kdyně - Mrákov 2:1 (2:0)

    23.kolo

    Čt 25.04. 17:00 Bělá - Holýšov 6:8 (1:6)
    26.04. 17:00 Koloveč - Kout 1:4 (1:1)
    So 27.04. 10:00 Mrákov - Horšovský Týn B 1:2 (1:0)
    So 27.04. 14:30 Blížejov - Hostouň 2:9 (1:4)
    Ne 28.04. 10:00 Pocinovice - Mrákov B 2:1 np (0:0)
    Ne 28.04. 14:00 Postřekov - Kdyně 1:8 (0:3)
    Ne 28.04. 17:00 Domažlice B - Klenčí 4:3 (3:1)

    24.kolo

    So 04.05. 13:00 Holýšov - Blížejov 6:1 (1:0)
    So 04.05. 15:00 Hostouň - Domažlice B 6:7 np (4:3)
    So 04.05. 15:00 Kdyně - Koloveč 18:1 (9:0)
    Ne 05.05. 10:00 Mrákov B - Bělá 3:4 np (0:2)
    Ne 05.05. 11:00 Kout - Újezd D 3:1 (1:1)
    Út 14.05. 17:30 Horšovský Týn B - Postřekov 8:1 (4:1)
    Čt 16.05. 17:30 Klenčí - Mrákov 0:10 (0:5)

    25.kolo

    Čt 09.05. 17:00 Holýšov - Hostouň 8:5 (2:3)
    Čt 09.05. 17:30 Mrákov - Domažlice B 8:0 (4:0)
    10.05. 17:00 Koloveč - Horšovský Týn B 0:18 (0:7)
    10.05. 17:00 Postřekov - Klenčí 3:1 (3:1)
    So 11.05. 11:30 Újezd D - Kdyně 1:6 (0:2)
    So 11.05. 14:30 Blížejov - Mrákov B 5:1 (2:1)
    Čt 16.05. 17:30 Pocinovice - Kout 3:7 (2:2)

    26.kolo

    17.05. 17:30 Horšovský Týn B - Újezd D 13:0 (8:0)
    So 18.05. 15:00 Hostouň - Mrákov 3:4 np (2:0)
    Ne 19.05. 10:00 Mrákov B - Holýšov 1:3 (0:2)
    Ne 19.05. 11:00 Kout - Bělá 2:4 (2:1)
    Ne 19.05. 13:00 Kdyně - Pocinovice 14:0 (7:0)
    Ne 19.05. 17:00 Domažlice B - Postřekov 3:2 (1:0)
    Ne 19.05. 17:00 Klenčí - Koloveč 15:5 (6:3)

    27.kolo

    Čt 23.05. 17:00 Bělá - Kdyně 2:7 (1:3)
    24.05. 17:00 Koloveč - Domažlice B 0:6 (0:3)
    So 25.05. 14:30 Blížejov - Kout 3:0 (2:0)
    Ne 26.05. 10:00 Mrákov B - Hostouň 1:4 (1:3)
    Ne 26.05. 10:00 Pocinovice - Horšovský Týn B 1:14 (0:6)
    Út 28.05. 17:00 Újezd D - Klenčí 3:5 (2:3)
    Út 11.06. 17:30 Postřekov - Mrákov 1:5 (0:3)

    28.kolo

    31.05. 17:00 Hostouň - Postřekov 4:2 (2:0)
    31.05. 17:30 Horšovský Týn B - Bělá 8:2 (4:1)
    So 01.06. 10:00 Kdyně - Blížejov 4:1 (1:1)
    Ne 02.06. 10:00 Mrákov - Koloveč 8:1 (3:1)
    Ne 02.06. 10:30 Klenčí - Pocinovice 8:2 (5:1)
    Ne 02.06. 11:00 Kout - Holýšov 4:13 (1:5)
    Út 11.06. 17:00 Domažlice B - Újezd D 4:3 np (0:2)

    29.kolo

    Út 04.06. 17:30 Újezd D - Mrákov 2:10 (2:6)
    Čt 06.06. 17:00 Bělá - Klenčí 2:0 (1:0)
    Čt 06.06. 17:30 Mrákov B - Kout 2:0 (1:0)
    07.06. 17:00 Koloveč - Postřekov 4:5 np (1:2)
    So 08.06. 14:30 Blížejov - Horšovský Týn B 2:0 (0:0)
    Ne 09.06. 10:00 Pocinovice - Domažlice B 3:6 (0:2)
    Ne 09.06. 14:30 Holýšov - Kdyně 4:5 (1:2)

    30.kolo

    Čt 13.06. 17:30 Kdyně - Mrákov B 9:1 (4:0)
    14.06. 17:30 Horšovský Týn B - Holýšov 6:9 (4:2)
    So 15.06. 13:30 Domažlice B - Bělá 8:1 (5:0)
    So 15.06. 15:00 Hostouň - Koloveč 13:2 (6:1)
    Ne 16.06. 10:00 Mrákov - Pocinovice 0:1 (0:0)
    Ne 16.06. 10:30 Klenčí - Blížejov 2:3 (1:2)
    Ne 16.06. 14:00 Postřekov - Újezd D 2:0 (2:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 28 25 0 0 3 238:40 75
    2. 28 23 1 0 4 168:41 71
    3. 28 22 1 0 4 217:96 69
    4. 28 21 0 1 6 182:57 64
    5. 28 19 0 0 9 95:68 57
    6. 28 15 1 2 10 147:97 49
    7. 28 12 3 1 12 79:108 43
    8. 28 12 2 0 14 98:105 40
    9. 28 12 1 1 14 81:96 39
    10. 28 10 2 0 16 120:143 34
    11. 28 8 0 1 19 82:132 25
    12. 28 7 1 2 18 52:168 25
    13. 28 6 1 2 18 52:136 23
    14. 28 2 0 2 24 33:162 8
    15. 28 2 0 1 25 45:240 7