Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 18. listopadu 2019
svátek má Romana.
Hlavní menu
  • ID: 13173
  • Návštěvy: 114/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kladno  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    18337
    Týden:
    114
    Dnes:
    17
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 25.08. 17:00 Kročehlavy - SK Buštěhrad 2:3 np (1:0)
    So 25.08. 17:00 Baník Švermov - Velvary B 5:2 (2:1)
    So 25.08. 17:00 Zvoleněves - Pozdeň 1:11 (1:3)
    Ne 26.08. 10:15 Novo Kladno - Lidice 1:2 (0:2)
    Ne 26.08. 14:00 Brandýsek - Zlonice 2:4 (1:0)
    Ne 26.08. 17:00 Sn Kladno - Černuc 1:2 (0:1)
    St 12.09. 17:30 Zichovec - SK V.Přítočno 0:3

    2.kolo

    So 01.09. 17:00 SK Buštěhrad - Lidice 2:3 (1:2)
    So 01.09. 17:00 Zlonice - Novo Kladno 1:2 (0:1)
    So 01.09. 17:00 Pozdeň - Zichovec 3:2 np (1:1)
    So 01.09. 17:00 Kročehlavy - Baník Švermov 1:2 (0:1)
    Ne 02.09. 17:00 Černuc - Zvoleněves 3:0 (1:0)
    Ne 02.09. 17:00 Velvary B - Sn Kladno 6:0 (4:0)
    Út 04.09. 17:30 SK V.Přítočno - Brandýsek 5:3 (3:1)

    3.kolo

    So 08.09. 17:00 Baník Švermov - SK Buštěhrad 5:1 (1:1)
    So 08.09. 17:00 Zvoleněves - Velvary B 0:3 (0:1)
    So 08.09. 17:00 Zichovec - Černuc 2:4 (1:1)
    So 08.09. 17:00 Brandýsek - Pozdeň 5:2 (1:1)
    So 08.09. 17:00 Lidice - Zlonice 7:3 (3:0)
    Ne 09.09. 10:15 Novo Kladno - SK V.Přítočno 0:4 (0:2)
    Ne 09.09. 17:00 Sn Kladno - Kročehlavy 1:4 (1:1)

    5.kolo

    St 12.09. 17:30 Lidice - Pozdeň 4:2 (2:2)
    So 22.09. 16:30 Zvoleněves - Baník Švermov 2:5 (2:2)
    So 22.09. 16:30 Zichovec - Kročehlavy 0:1 (0:1)
    So 22.09. 16:30 Brandýsek - Velvary B 5:1 (1:1)
    So 22.09. 16:30 Zlonice - SK V.Přítočno 1:2 (0:2)
    Ne 23.09. 10:15 Novo Kladno - Černuc 0:1 (0:1)
    Ne 23.09. 16:30 Sn Kladno - SK Buštěhrad 3:1 (1:1)

    4.kolo

    So 15.09. 16:30 SK Buštěhrad - Zlonice 3:4 (3:2)
    So 15.09. 16:30 SK V.Přítočno - Lidice 2:0 (2:0)
    So 15.09. 16:30 Pozdeň - Novo Kladno 4:2 (3:1)
    So 15.09. 16:30 Kročehlavy - Zvoleněves 5:1 (2:1)
    So 15.09. 16:30 Baník Švermov - Sn Kladno 2:1 np (0:0)
    Ne 16.09. 16:30 Černuc - Brandýsek 2:1 np (1:0)
    Ne 16.09. 16:30 Velvary B - Zichovec 3:1 (0:0)

    6.kolo

    So 29.09. 16:30 SK Buštěhrad - SK V.Přítočno 1:5 (1:2)
    So 29.09. 16:30 Pozdeň - Zlonice 5:1 (3:1)
    So 29.09. 16:30 Kročehlavy - Brandýsek 2:1 np (0:0)
    So 29.09. 16:30 Baník Švermov - Zichovec 8:1 (6:1)
    Ne 30.09. 16:30 Černuc - Lidice 5:0 (1:0)
    Ne 30.09. 16:30 Velvary B - Novo Kladno 0:3 (0:0)
    Ne 30.09. 16:30 Sn Kladno - Zvoleněves 6:0 (2:0)

    7.kolo

    So 06.10. 16:00 Zvoleněves - SK Buštěhrad 2:0 (0:0)
    So 06.10. 16:00 Zichovec - Sn Kladno 1:4 (1:2)
    So 06.10. 16:00 Brandýsek - Baník Švermov 2:4 (0:1)
    So 06.10. 16:00 Lidice - Velvary B 7:0 (3:0)
    So 06.10. 16:00 Zlonice - Černuc 2:0 (1:0)
    So 06.10. 16:00 SK V.Přítočno - Pozdeň 3:1 (0:0)
    Ne 07.10. 10:15 Novo Kladno - Kročehlavy 2:0 (1:0)

    8.kolo

    So 13.10. 16:00 SK Buštěhrad - Pozdeň 2:5 (0:2)
    So 13.10. 16:00 Kročehlavy - Lidice 3:2 (0:1)
    So 13.10. 16:00 Baník Švermov - Novo Kladno 0:1 (0:1)
    So 13.10. 16:00 Zvoleněves - Zichovec 3:1 (1:1)
    Ne 14.10. 16:00 Černuc - SK V.Přítočno 1:2 (0:2)
    Ne 14.10. 16:00 Velvary B - Zlonice 7:2 (2:1)
    Ne 14.10. 16:00 Sn Kladno - Brandýsek 1:3 (0:1)

    9.kolo

    So 20.10. 15:30 Zichovec - SK Buštěhrad 2:3 np (1:1)
    So 20.10. 15:30 Brandýsek - Zvoleněves 3:1 (0:0)
    So 20.10. 15:30 Lidice - Baník Švermov 4:3 np (1:1)
    So 20.10. 15:30 Zlonice - Kročehlavy 1:2 np (0:0)
    So 20.10. 15:30 SK V.Přítočno - Velvary B 2:1 (1:0)
    So 20.10. 15:30 Pozdeň - Černuc 3:2 (1:1)
    Ne 21.10. 10:15 Novo Kladno - Sn Kladno 3:1 (0:1)

    10.kolo

    So 27.10. 14:30 SK Buštěhrad - Černuc 6:1 (2:0)
    So 27.10. 14:30 Kročehlavy - SK V.Přítočno 1:5 (0:2)
    So 27.10. 14:30 Baník Švermov - Zlonice 4:1 (1:0)
    So 27.10. 14:30 Zvoleněves - Novo Kladno 0:6 (0:2)
    So 27.10. 14:30 Zichovec - Brandýsek 1:4 (0:1)
    Ne 28.10. 14:30 Velvary B - Pozdeň 7:1 (6:0)
    Ne 28.10. 14:30 Sn Kladno - Lidice 4:1 (1:0)

    11.kolo

    So 03.11. 14:00 Brandýsek - SK Buštěhrad 3:4 np (1:0)
    So 03.11. 14:00 Lidice - Zvoleněves 5:1 (4:0)
    So 03.11. 14:00 Zlonice - Sn Kladno 4:2 (2:2)
    So 03.11. 14:00 SK V.Přítočno - Baník Švermov 3:6 (3:6)
    So 03.11. 14:00 Pozdeň - Kročehlavy 2:6 (2:2)
    Ne 04.11. 10:15 Novo Kladno - Zichovec 4:0 (1:0)
    Ne 04.11. 14:00 Černuc - Velvary B 1:2 np (1:0)

    12.kolo

    So 10.11. 14:00 SK Buštěhrad - Velvary B 3:1 (3:1)
    So 10.11. 14:00 Kročehlavy - Černuc 3:2 (0:2)
    So 10.11. 14:00 Baník Švermov - Pozdeň 0:4 (0:1)
    So 10.11. 14:00 Zvoleněves - Zlonice 0:3 (0:0)
    So 10.11. 14:00 Zichovec - Lidice 1:0 (1:0)
    So 10.11. 14:00 Brandýsek - Novo Kladno 0:4 (0:3)
    Ne 11.11. 14:00 Sn Kladno - SK V.Přítočno 1:3 (0:2)

    13.kolo

    So 17.11. 10:15 Novo Kladno - SK Buštěhrad 4:1 (1:1)
    So 17.11. 10:15 Velvary B - Kročehlavy 2:1 (0:0)
    So 17.11. 13:30 Lidice - Brandýsek 0:1 (0:1)
    So 17.11. 13:30 Zlonice - Zichovec 1:2 (1:1)
    So 17.11. 13:30 SK V.Přítočno - Zvoleněves 1:0 (0:0)
    So 17.11. 13:30 Pozdeň - Sn Kladno 4:1 (2:0)
    Ne 18.11. 13:30 Černuc - Baník Švermov 0:2 (0:1)

    14.kolo

    So 23.03. 10:15 SK Buštěhrad - Kročehlavy 0:2 (0:1)
    So 23.03. 15:00 Pozdeň - Zvoleněves 4:1 (3:0)
    So 23.03. 15:00 SK V.Přítočno - Zichovec 2:1 (2:1)
    So 23.03. 15:00 Zlonice - Brandýsek 3:2 np (0:2)
    So 23.03. 15:00 Lidice - Novo Kladno 3:0 (2:0)
    Ne 24.03. 15:00 Velvary B - Baník Švermov 4:5 np (2:1)
    Ne 24.03. 15:00 Černuc - Sn Kladno 2:1 np (1:1)

    15.kolo

    So 30.03. 15:00 Lidice - SK Buštěhrad 7:1 (1:1)
    So 30.03. 15:00 Brandýsek - SK V.Přítočno 0:1 (0:0)
    So 30.03. 15:00 Zichovec - Pozdeň 4:1 (1:0)
    So 30.03. 15:00 Zvoleněves - Černuc 1:2 (1:2)
    So 30.03. 15:00 Baník Švermov - Kročehlavy 2:3 np (0:1)
    Ne 31.03. 10:15 Novo Kladno - Zlonice 4:0 (2:0)
    Ne 31.03. 15:00 Sn Kladno - Velvary B 3:2 (2:0)

    16.kolo

    So 06.04. 16:30 SK Buštěhrad - Baník Švermov 1:0 np (0:0)
    So 06.04. 16:30 Kročehlavy - Sn Kladno 1:3 (1:2)
    So 06.04. 16:30 Pozdeň - Brandýsek 1:3 (0:2)
    So 06.04. 16:30 SK V.Přítočno - Novo Kladno 3:2 np (1:1)
    So 06.04. 16:30 Zlonice - Lidice 2:4 (0:0)
    Ne 07.04. 16:30 Velvary B - Zvoleněves 9:1 (7:0)
    Ne 07.04. 16:30 Černuc - Zichovec 0:1 (0:1)

    17.kolo

    So 13.04. 16:30 Zlonice - SK Buštěhrad 1:6 (1:3)
    So 13.04. 16:30 Lidice - SK V.Přítočno 4:1 (2:1)
    So 13.04. 16:30 Brandýsek - Černuc 6:3 (4:2)
    So 13.04. 16:30 Zichovec - Velvary B 0:5 (0:2)
    So 13.04. 16:30 Zvoleněves - Kročehlavy 3:1 (2:0)
    Ne 14.04. 10:15 Novo Kladno - Pozdeň 5:1 (3:0)
    Ne 14.04. 16:30 Sn Kladno - Baník Švermov 4:1 (2:1)

    18.kolo

    So 20.04. 17:00 SK Buštěhrad - Sn Kladno 3:2 np (0:1)
    So 20.04. 17:00 Baník Švermov - Zvoleněves 6:2 (3:1)
    So 20.04. 17:00 Kročehlavy - Zichovec 2:1 (2:1)
    So 20.04. 17:00 Pozdeň - Lidice 4:0 (2:0)
    So 20.04. 17:00 SK V.Přítočno - Zlonice 4:0 (4:0)
    Ne 21.04. 17:00 Velvary B - Brandýsek 5:1 (1:1)
    Ne 21.04. 17:00 Černuc - Novo Kladno 0:6 (0:4)

    19.kolo

    So 27.04. 10:15 Brandýsek - Kročehlavy 3:0 (2:0)
    So 27.04. 17:00 SK V.Přítočno - SK Buštěhrad 1:0 (1:0)
    So 27.04. 17:00 Zlonice - Pozdeň 3:2 np (1:1)
    So 27.04. 17:00 Lidice - Černuc 4:2 (1:2)
    So 27.04. 17:00 Zichovec - Baník Švermov 3:1 (1:0)
    So 27.04. 17:00 Zvoleněves - Sn Kladno 2:3 (1:2)
    Ne 28.04. 10:15 Novo Kladno - Velvary B 5:4 (3:1)

    20.kolo

    So 04.05. 17:00 SK Buštěhrad - Zvoleněves 4:1 (1:1)
    So 04.05. 17:00 Baník Švermov - Brandýsek 4:2 (1:1)
    So 04.05. 17:00 Kročehlavy - Novo Kladno 0:2 (0:1)
    So 04.05. 17:00 Pozdeň - SK V.Přítočno 3:2 (1:1)
    Ne 05.05. 17:00 Sn Kladno - Zichovec 1:0 (0:0)
    Ne 05.05. 17:00 Velvary B - Lidice 6:1 (2:0)
    Ne 05.05. 17:00 Černuc - Zlonice 2:1 np (0:0)

    21.kolo

    So 11.05. 17:00 Pozdeň - SK Buštěhrad 9:2 (5:2)
    So 11.05. 17:00 SK V.Přítočno - Černuc 5:0 (1:0)
    So 11.05. 17:00 Zlonice - Velvary B 6:1 (4:0)
    So 11.05. 17:00 Lidice - Kročehlavy 3:1 (2:0)
    So 11.05. 17:00 Brandýsek - Sn Kladno 0:3 (0:1)
    So 11.05. 17:00 Zichovec - Zvoleněves 2:1 (2:0)
    Ne 12.05. 10:15 Novo Kladno - Baník Švermov 0:1 (0:1)

    22.kolo

    So 18.05. 17:00 SK Buštěhrad - Zichovec 4:2 (2:1)
    So 18.05. 17:00 Zvoleněves - Brandýsek 2:5 (1:2)
    So 18.05. 17:00 Baník Švermov - Lidice 2:3 (0:1)
    So 18.05. 17:00 Kročehlavy - Zlonice 5:0 (2:0)
    Ne 19.05. 17:00 Sn Kladno - Novo Kladno 2:3 np (1:2)
    Ne 19.05. 17:00 Velvary B - SK V.Přítočno 1:2 (1:1)
    Ne 19.05. 17:00 Černuc - Pozdeň 2:4 (2:4)

    23.kolo

    So 25.05. 17:00 Pozdeň - Velvary B 5:4 (3:1)
    So 25.05. 17:00 SK V.Přítočno - Kročehlavy 2:0 (2:0)
    So 25.05. 17:00 Zlonice - Baník Švermov 3:4 np (2:0)
    So 25.05. 17:00 Lidice - Sn Kladno 2:1 (1:0)
    So 25.05. 17:00 Brandýsek - Zichovec 4:2 (2:1)
    Ne 26.05. 10:15 Novo Kladno - Zvoleněves 13:0 (7:0)
    Ne 26.05. 17:00 Černuc - SK Buštěhrad 1:0 (1:0)

    24.kolo

    So 01.06. 17:00 Zichovec - Novo Kladno 2:3 (1:0)
    So 01.06. 17:00 Zvoleněves - Lidice 1:5 (1:1)
    So 01.06. 17:00 Baník Švermov - SK V.Přítočno 0:3 (0:1)
    So 01.06. 17:00 Kročehlavy - Pozdeň 2:4 (1:3)
    Ne 02.06. 14:00 SK Buštěhrad - Brandýsek 3:1 (0:0)
    Ne 02.06. 17:00 Sn Kladno - Zlonice 2:1 (2:0)
    Ne 02.06. 17:00 Velvary B - Černuc 4:1 (3:0)

    25.kolo

    So 08.06. 17:00 Pozdeň - Baník Švermov 6:4 (3:3)
    So 08.06. 17:00 SK V.Přítočno - Sn Kladno 3:4 (1:3)
    So 08.06. 17:00 Zlonice - Zvoleněves 10:1 (6:0)
    So 08.06. 17:00 Lidice - Zichovec 6:3 (2:1)
    Ne 09.06. 10:15 Novo Kladno - Brandýsek 3:2 (0:1)
    Ne 09.06. 17:00 Velvary B - SK Buštěhrad 2:3 np (1:1)
    Ne 09.06. 17:00 Černuc - Kročehlavy 5:3 (4:1)

    26.kolo

    Čt 13.06. 18:00 Zvoleněves - SK V.Přítočno 3:2 np (1:1)
    So 15.06. 14:00 SK Buštěhrad - Novo Kladno 4:2 (3:1)
    So 15.06. 14:00 Brandýsek - Lidice 2:0 (2:0)
    So 15.06. 14:00 Kročehlavy - Velvary B 3:1 (2:0)
    So 15.06. 17:00 Zichovec - Zlonice 5:4 np (2:2)
    So 15.06. 17:00 Baník Švermov - Černuc 6:3 (3:2)
    Ne 16.06. 17:00 Sn Kladno - Pozdeň 6:2 (2:0)
    Správce soutěže: Oldřich Štěpánek

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 20 1 1 4 70:33 63
    2. 26 17 1 1 7 79:35 54
    3. 26 16 1 0 9 76:54 50
    4. 26 13 3 3 7 79:57 48
    5. 26 15 1 1 9 92:73 48
    6. 26 13 0 4 9 61:52 43
    7. 26 12 0 4 10 64:57 40
    8. 26 11 1 2 12 82:65 37
    9. 26 10 3 1 12 51:52 37
    10. 26 7 6 0 13 55:71 33
    11. 26 8 3 1 14 44:65 31
    12. 26 7 2 4 13 60:76 29
    13. 26 6 1 2 17 39:73 22
    14. 26 3 1 0 22 29:118 11