Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 15. listopadu 2019
svátek má Leopold.
Hlavní menu
  • ID: 13180
  • Návštěvy: 141/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
7239
Týden:
141
Dnes:
15
On-line:
1

1.kolo

So 11.08. 10:00 CU Bohemians - Chrudim 6:1 (3:0)
So 11.08. 10:00 Slovan Liberec - Jablonec 8:0 (4:0)
So 11.08. 12:15 Hradec Králové - Čáslav 3:1 (1:0)
Ne 12.08. 10:00 Sparta Praha B - Admira Praha 7:1 (2:1)
Ne 12.08. 12:15 Náchod - Teplice 0:12 (0:8)
Ne 12.08. 12:30 Neratovice - OHK Kratonohy 6:0 (2:0)
Ne 12.08. 13:15 Ústí n/L - Pardubice B 2:0 (2:0)
Ne 12.08. 15:15 Mladá Boleslav B - Dukla Praha B 4:0 (3:0)

3.kolo

St 22.08. 00:00 CU Bohemians - Jablonec 5:0 (3:0)
St 22.08. 16:45 Hradec Králové - OHK Kratonohy 13:0 (8:0)
24.08. 12:15 Ústí n/L - Teplice 1:3 (1:2)
So 25.08. 13:15 Mladá Boleslav B - Čáslav 5:2 (2:2)
Ne 26.08. 10:00 Sparta Praha B - Chrudim 2:1 (2:1)
Ne 26.08. 12:15 Náchod - Dukla Praha B 2:3 (0:2)
Ne 26.08. 12:30 Pardubice B - Admira Praha 2:3 (1:2)
Ne 26.08. 14:30 Slovan Liberec - Neratovice 7:0 (4:0)

2.kolo

Ne 19.08. 12:15 OHK Kratonohy - Pardubice B 0:9 (0:4)
Ne 19.08. 12:15 Admira Praha - Ústí n/L 2:3 (1:0)
Ne 19.08. 12:15 Čáslav - Slovan Liberec 0:5 (0:3)
Ne 19.08. 12:30 Chrudim - Náchod 6:1 (3:1)
Ne 19.08. 12:30 Neratovice - Hradec Králové 0:12 (0:4)
Út 28.08. 00:00 Dukla Praha B - CU Bohemians 1:4 (0:2)
Út 28.08. 00:00 Jablonec - Mladá Boleslav B 2:3 np (0:2)
Út 28.08. 12:45 Teplice - Sparta Praha B 2:0 (2:0)

4.kolo

Ne 02.09. 00:00 Jablonec - Náchod 10:1 (3:0)
Ne 02.09. 00:00 Čáslav - CU Bohemians 3:4 (1:1)
Ne 02.09. 12:15 OHK Kratonohy - Admira Praha 2:8 (0:6)
Ne 02.09. 12:15 Hradec Králové - Slovan Liberec 1:6 (0:3)
Ne 02.09. 12:30 Dukla Praha B - Sparta Praha B 5:2 (2:2)
Ne 02.09. 12:30 Neratovice - Mladá Boleslav B 1:3 (1:2)
Ne 02.09. 12:45 Teplice - Pardubice B 4:1 (2:0)
Ne 02.09. 13:30 Chrudim - Ústí n/L 1:4 (0:2)

5.kolo

St 05.09. 00:00 CU Bohemians - Neratovice 6:0 (3:0)
St 05.09. 00:00 Sparta Praha B - Jablonec 8:1 (5:1)
St 05.09. 17:45 Ústí n/L - Dukla Praha B 3:0 (1:0)
Ne 09.09. 12:15 Náchod - Čáslav 0:4 (0:1)
Ne 09.09. 12:15 Admira Praha - Teplice 1:6 (1:1)
Ne 09.09. 12:30 Pardubice B - Chrudim 3:2 (1:1)
Ne 09.09. 13:15 Mladá Boleslav B - Hradec Králové 0:4 (0:2)
Ne 09.09. 14:30 Slovan Liberec - OHK Kratonohy 13:0 (8:0)

6.kolo

Čt 13.09. 00:00 Hradec Králové - CU Bohemians 1:3 (0:2)
Čt 13.09. 00:00 Jablonec - Ústí n/L 2:3 (1:0)
Ne 16.09. 12:15 OHK Kratonohy - Teplice 1:7 (0:4)
Ne 16.09. 12:15 Čáslav - Sparta Praha B 1:6 (0:2)
Ne 16.09. 12:30 Dukla Praha B - Pardubice B 4:0 (1:0)
Ne 16.09. 12:30 Neratovice - Náchod 5:0 (1:0)
Ne 16.09. 14:30 Slovan Liberec - Mladá Boleslav B 4:0 (3:0)
Ne 16.09. 17:00 Chrudim - Admira Praha 1:2 (1:1)

7.kolo

21.09. 00:00 CU Bohemians - Slovan Liberec 1:4 (1:1)
21.09. 00:00 Pardubice B - Jablonec 2:0 (1:0)
21.09. 12:45 Teplice - Chrudim 3:1 (1:0)
Ne 23.09. 10:00 Sparta Praha B - Neratovice 10:0 (3:0)
Ne 23.09. 12:15 Náchod - Hradec Králové 0:6 (0:1)
Ne 23.09. 12:15 Ústí n/L - Čáslav 3:2 (2:1)
Ne 23.09. 12:15 Admira Praha - Dukla Praha B 1:0 (1:0)
Ne 23.09. 13:15 Mladá Boleslav B - OHK Kratonohy 14:0 (10:0)

8.kolo

St 26.09. 12:15 Hradec Králové - Sparta Praha B 2:1 (0:1)
28.09. 12:30 Dukla Praha B - Teplice 0:3 (0:2)
Ne 30.09. 00:00 Jablonec - Admira Praha 1:3 (1:0)
Ne 30.09. 00:00 Mladá Boleslav B - CU Bohemians 1:7 (0:4)
Ne 30.09. 12:15 OHK Kratonohy - Chrudim 2:1 np (0:0)
Ne 30.09. 12:15 Čáslav - Pardubice B 2:1 np (1:0)
Ne 30.09. 12:30 Neratovice - Ústí n/L 0:3 (0:3)
Ne 30.09. 14:30 Slovan Liberec - Náchod 14:0 (10:0)

10.kolo

Čt 11.10. 13:15 Slovan Liberec - Ústí n/L 6:1 (3:0)
Ne 14.10. 00:00 CU Bohemians - Náchod 15:0 (5:0)
Ne 14.10. 00:00 Jablonec - Chrudim 0:1 (0:1)
Ne 14.10. 12:15 OHK Kratonohy - Dukla Praha B 0:2 (0:0)
Ne 14.10. 12:15 Čáslav - Teplice 1:2 (1:2)
Ne 14.10. 12:15 Hradec Králové - Pardubice B 7:2 (3:0)
Ne 14.10. 12:30 Neratovice - Admira Praha 2:1 np (0:1)
Ne 14.10. 13:15 Mladá Boleslav B - Sparta Praha B 2:4 (1:2)

9.kolo

Ne 07.10. 10:00 Sparta Praha B - Slovan Liberec 0:3 (0:1)
Ne 07.10. 12:15 Admira Praha - Čáslav 3:2 (1:0)
Ne 07.10. 12:30 Pardubice B - Neratovice 5:2 (2:1)
Ne 07.10. 12:30 Chrudim - Dukla Praha B 2:0 (2:0)
Ne 07.10. 13:15 Ústí n/L - Hradec Králové 1:2 (1:2)
St 17.10. 00:00 CU Bohemians - OHK Kratonohy 10:1 (3:1)
St 17.10. 00:00 Teplice - Jablonec 3:1 (3:0)
St 17.10. 12:45 Náchod - Mladá Boleslav B 1:6 (0:3)

11.kolo

Ne 21.10. 00:00 Sparta Praha B - CU Bohemians 0:3 (0:2)
Ne 21.10. 00:00 Dukla Praha B - Jablonec 5:0 (2:0)
Ne 21.10. 12:15 Náchod - OHK Kratonohy 5:2 (2:2)
Ne 21.10. 12:15 Ústí n/L - Mladá Boleslav B 4:1 (0:1)
Ne 21.10. 12:15 Admira Praha - Hradec Králové 2:3 (0:0)
Ne 21.10. 12:30 Pardubice B - Slovan Liberec 0:6 (0:4)
Ne 21.10. 12:30 Chrudim - Čáslav 2:0 (1:0)
Ne 21.10. 12:45 Teplice - Neratovice 8:1 (3:0)

12.kolo

26.10. 00:00 CU Bohemians - Ústí n/L 3:0 (2:0)
26.10. 00:00 OHK Kratonohy - Jablonec 1:0 (1:0)
Ne 28.10. 12:15 Čáslav - Dukla Praha B 0:6 (0:4)
Ne 28.10. 12:15 Náchod - Sparta Praha B 0:13 (0:7)
Ne 28.10. 12:30 Neratovice - Chrudim 4:2 (2:1)
Ne 28.10. 13:15 Hradec Králové - Teplice 1:0 (1:0)
Ne 28.10. 13:15 Mladá Boleslav B - Pardubice B 6:4 (4:2)
Ne 28.10. 14:30 Slovan Liberec - Admira Praha 4:1 (1:0)

13.kolo

So 03.11. 00:00 Pardubice B - CU Bohemians 1:6 (1:3)
So 03.11. 00:00 Jablonec - Čáslav 7:2 (2:0)
So 03.11. 12:45 Teplice - Slovan Liberec 2:1 np (1:0)
Ne 04.11. 10:00 Sparta Praha B - OHK Kratonohy 10:1 (4:1)
Ne 04.11. 11:45 Admira Praha - Mladá Boleslav B 2:1 (2:1)
Ne 04.11. 12:30 Chrudim - Hradec Králové 0:1 (0:0)
Ne 04.11. 12:30 Dukla Praha B - Neratovice 5:2 (3:0)
Ne 04.11. 13:15 Ústí n/L - Náchod 3:2 (0:2)

14.kolo

09.11. 00:00 CU Bohemians - Admira Praha 4:1 (1:0)
09.11. 00:00 Neratovice - Jablonec 5:3 (0:3)
09.11. 12:15 Hradec Králové - Dukla Praha B 6:1 (3:1)
Ne 11.11. 10:00 Sparta Praha B - Ústí n/L 6:2 (3:1)
Ne 11.11. 12:15 OHK Kratonohy - Čáslav 1:3 (0:2)
Ne 11.11. 12:15 Náchod - Pardubice B 1:2 np (1:0)
Ne 11.11. 12:45 Mladá Boleslav B - Teplice 1:3 (0:2)
Ne 11.11. 14:30 Slovan Liberec - Chrudim 2:1 (2:0)

15.kolo

So 17.11. 00:00 Jablonec - Hradec Králové 1:8 (0:3)
So 17.11. 00:00 Teplice - CU Bohemians 6:2 (1:2)
So 17.11. 12:15 Čáslav - Neratovice 5:0 (4:0)
Ne 18.11. 12:15 Admira Praha - Náchod 6:3 (2:2)
Ne 18.11. 12:30 Pardubice B - Sparta Praha B 0:1 np (0:0)
Ne 18.11. 12:30 Dukla Praha B - Slovan Liberec 1:3 (1:1)
Ne 18.11. 13:15 Ústí n/L - OHK Kratonohy 6:1 (2:0)
Ne 18.11. 13:30 Chrudim - Mladá Boleslav B 1:4 (0:1)

22.kolo

01.03. 12:15 Hradec Králové - Náchod 11:0 (4:0)
Ne 03.03. 12:15 Čáslav - Ústí n/L 2:5 (2:3)
Ne 03.03. 12:30 Neratovice - Sparta Praha B 0:4 (0:2)
Ne 03.03. 12:30 Jablonec - Pardubice B 1:3 (1:3)
Ne 03.03. 13:30 Chrudim - Teplice 0:2 (0:0)
Ne 03.03. 14:30 OHK Kratonohy - Mladá Boleslav B 1:7 (0:3)
Ne 03.03. 14:30 Slovan Liberec - CU Bohemians 3:1 (1:0)
St 13.03. 18:00 Dukla Praha B - Admira Praha 3:1 (2:0)

16.kolo

St 06.03. 12:00 Chrudim - CU Bohemians 3:2 (2:0)
St 06.03. 12:00 Jablonec - Slovan Liberec 1:5 (1:2)
St 06.03. 12:45 Pardubice B - Ústí n/L 8:1 (5:0)
Ne 10.03. 12:15 Admira Praha - Sparta Praha B 1:3 (1:2)
Ne 10.03. 12:30 Dukla Praha B - Mladá Boleslav B 3:1 (2:1)
Ne 10.03. 14:30 OHK Kratonohy - Neratovice 0:8 (0:7)
Ne 10.03. 15:00 Teplice - Náchod 4:1 (1:1)
St 13.03. 14:15 Čáslav - Hradec Králové 1:2 np (1:1)

17.kolo

So 16.03. 12:15 Hradec Králové - Neratovice 7:0 (6:0)
Ne 17.03. 10:00 Sparta Praha B - Teplice 7:4 (4:3)
Ne 17.03. 12:15 Ústí n/L - Admira Praha 4:3 (4:2)
Ne 17.03. 12:15 Náchod - Chrudim 0:2 (0:1)
Ne 17.03. 12:15 CU Bohemians - Dukla Praha B 5:3 (5:1)
Ne 17.03. 12:15 Mladá Boleslav B - Jablonec 5:3 (4:1)
Ne 17.03. 12:30 Pardubice B - OHK Kratonohy 8:0 (4:0)
Ne 17.03. 14:30 Slovan Liberec - Čáslav 12:0 (5:0)

18.kolo

22.03. 12:45 Teplice - Ústí n/L 2:1 (0:1)
Ne 24.03. 10:15 Chrudim - Sparta Praha B 2:3 np (1:0)
Ne 24.03. 12:15 Čáslav - Mladá Boleslav B 1:4 (1:2)
Ne 24.03. 12:15 Admira Praha - Pardubice B 0:5 (0:3)
Ne 24.03. 12:30 Neratovice - Slovan Liberec 0:7 (0:3)
Ne 24.03. 12:30 Dukla Praha B - Náchod 8:0 (1:0)
Ne 24.03. 12:30 Jablonec - CU Bohemians 0:1 np (0:0)
Ne 24.03. 15:00 OHK Kratonohy - Hradec Králové 0:9 (0:1)

19.kolo

Ne 31.03. 10:00 Sparta Praha B - Dukla Praha B 1:2 np (0:1)
Ne 31.03. 12:15 Admira Praha - OHK Kratonohy 3:1 (1:1)
Ne 31.03. 12:15 Náchod - Jablonec 1:6 (1:1)
Ne 31.03. 12:15 CU Bohemians - Čáslav 9:1 (4:1)
Ne 31.03. 12:30 Pardubice B - Teplice 6:1 (1:0)
Ne 31.03. 13:15 Ústí n/L - Chrudim 2:3 np (1:0)
Ne 31.03. 13:15 Mladá Boleslav B - Neratovice 15:0 (9:0)
Ne 31.03. 14:30 Slovan Liberec - Hradec Králové 3:2 np (2:0)

20.kolo

So 06.04. 12:45 Teplice - Admira Praha 9:0 (4:0)
Ne 07.04. 12:15 Hradec Králové - Mladá Boleslav B 3:2 (0:1)
Ne 07.04. 12:15 Čáslav - Náchod 4:1 (2:0)
Ne 07.04. 12:30 Dukla Praha B - Ústí n/L 10:1 (3:1)
Ne 07.04. 12:30 Chrudim - Pardubice B 1:3 (1:1)
Ne 07.04. 12:30 Jablonec - Sparta Praha B 0:5 (0:3)
Ne 07.04. 12:30 Neratovice - CU Bohemians 0:4 (0:3)
Ne 07.04. 16:30 OHK Kratonohy - Slovan Liberec 1:6 (0:1)

21.kolo

So 13.04. 12:45 Teplice - OHK Kratonohy 14:0 (4:0)
Ne 14.04. 10:00 Sparta Praha B - Čáslav 7:1 (3:0)
Ne 14.04. 12:15 Admira Praha - Chrudim 1:0 (1:0)
Ne 14.04. 12:15 Náchod - Neratovice 2:1 np (1:1)
Ne 14.04. 12:15 CU Bohemians - Hradec Králové 3:2 np (1:1)
Ne 14.04. 12:15 Ústí n/L - Jablonec 2:3 np (1:1)
Ne 14.04. 12:30 Pardubice B - Dukla Praha B 2:1 (2:0)
Ne 14.04. 13:15 Mladá Boleslav B - Slovan Liberec 4:2 (2:0)

23.kolo

Čt 18.04. 11:00 Sparta Praha B - Hradec Králové 2:1 np (1:1)
26.04. 12:45 Teplice - Dukla Praha B 2:1 (1:0)
Ne 28.04. 12:15 Ústí n/L - Neratovice 4:3 np (1:1)
Ne 28.04. 12:15 Náchod - Slovan Liberec 0:20 (0:7)
Ne 28.04. 12:15 Admira Praha - Jablonec 0:3 (0:0)
Ne 28.04. 12:15 CU Bohemians - Mladá Boleslav B 3:1 (0:1)
Ne 28.04. 12:30 Chrudim - OHK Kratonohy 5:1 (3:0)
Ne 28.04. 12:30 Pardubice B - Čáslav 5:1 (4:0)

30.kolo

St 20.03. 11:00 Sparta Praha B - Pardubice B 6:1 (1:0)
St 01.05. 12:15 Náchod - Admira Praha 3:6 (2:2)
St 01.05. 12:15 CU Bohemians - Teplice 2:3 (2:2)
St 01.05. 12:15 Hradec Králové - Jablonec 6:2 (5:1)
St 01.05. 12:30 Neratovice - Čáslav 2:1 np (0:1)
St 01.05. 13:15 Mladá Boleslav B - Chrudim 6:3 (3:1)
St 01.05. 14:30 Slovan Liberec - Dukla Praha B 0:5 (0:2)
St 01.05. 17:00 OHK Kratonohy - Ústí n/L 1:5 (0:1)

24.kolo

Čt 04.04. 14:15 Slovan Liberec - Sparta Praha B 5:0 (3:0)
Ne 05.05. 12:15 Čáslav - Admira Praha 2:4 (2:3)
Ne 05.05. 12:30 Neratovice - Pardubice B 2:5 (1:1)
Ne 05.05. 12:30 Dukla Praha B - Chrudim 2:1 np (1:1)
Ne 05.05. 12:30 OHK Kratonohy - CU Bohemians 2:10 (2:4)
Ne 05.05. 12:30 Jablonec - Teplice 1:0 (1:0)
Ne 05.05. 13:15 Mladá Boleslav B - Náchod 17:0 (6:0)
Ne 05.05. 13:15 Hradec Králové - Ústí n/L 9:2

25.kolo

10.05. 12:15 Ústí n/L - Slovan Liberec 2:3 np (2:1)
So 11.05. 12:45 Teplice - Čáslav 4:0 (2:0)
Ne 12.05. 10:00 Sparta Praha B - Mladá Boleslav B 1:4 (1:2)
Ne 12.05. 12:15 Admira Praha - Neratovice 5:4 np (2:2)
Ne 12.05. 12:15 Náchod - CU Bohemians 0:25 (0:7)
Ne 12.05. 12:30 Dukla Praha B - OHK Kratonohy 9:0 (6:0)
Ne 12.05. 12:30 Pardubice B - Hradec Králové 1:3 (1:1)
Ne 12.05. 13:30 Chrudim - Jablonec 5:0 (2:0)

26.kolo

Ne 19.05. 12:15 Slovan Liberec - Pardubice B 4:1 (2:0)
Ne 19.05. 12:15 Hradec Králové - Admira Praha 0:1 np (0:0)
Ne 19.05. 12:15 Čáslav - Chrudim 2:1 (1:0)
Ne 19.05. 12:15 CU Bohemians - Sparta Praha B 1:3 (0:2)
Ne 19.05. 12:30 OHK Kratonohy - Náchod 1:3 (0:2)
Ne 19.05. 12:30 Neratovice - Teplice 1:4 (0:1)
Ne 19.05. 12:30 Jablonec - Dukla Praha B 2:1 np (1:1)
Ne 19.05. 13:15 Mladá Boleslav B - Ústí n/L 4:3 (2:3)

27.kolo

St 15.05. 13:15 Teplice - Hradec Králové 2:3 (2:2)
Ne 26.05. 10:00 Sparta Praha B - Náchod 5:0 (2:0)
Ne 26.05. 12:15 Admira Praha - Slovan Liberec 1:5 (1:5)
Ne 26.05. 12:15 Ústí n/L - CU Bohemians 3:5 (1:2)
Ne 26.05. 12:30 Dukla Praha B - Čáslav 8:1 (4:0)
Ne 26.05. 12:30 Chrudim - Neratovice 5:2 (3:1)
Ne 26.05. 12:30 Pardubice B - Mladá Boleslav B 3:4 np (1:1)
Ne 26.05. 12:30 Jablonec - OHK Kratonohy 7:0 (4:0)

28.kolo

Ne 02.06. 12:15 Náchod - Ústí n/L 2:9 (1:3)
Ne 02.06. 12:15 Hradec Králové - Chrudim 8:0 (3:0)
Ne 02.06. 12:15 Čáslav - Jablonec 0:3 (0:0)
Ne 02.06. 12:15 CU Bohemians - Pardubice B 1:3 (0:0)
Ne 02.06. 12:30 OHK Kratonohy - Sparta Praha B 0:14 (0:6)
Ne 02.06. 12:30 Neratovice - Dukla Praha B 0:4 (0:4)
Ne 02.06. 13:15 Mladá Boleslav B - Admira Praha 7:1 (4:1)
Ne 02.06. 14:30 Slovan Liberec - Teplice 3:1 (0:1)

29.kolo

19.04. 12:30 Jablonec - Neratovice 0:1 np (0:0)
St 08.05. 12:15 Čáslav - OHK Kratonohy 5:2 (3:0)
St 05.06. 12:15 Ústí n/L - Sparta Praha B 2:5 (0:2)
07.06. 17:15 Teplice - Mladá Boleslav B 2:1 (1:1)
Ne 09.06. 12:15 Admira Praha - CU Bohemians 0:4 (0:0)
Ne 09.06. 12:30 Dukla Praha B - Hradec Králové 0:3 (0:3)
Ne 09.06. 12:30 Pardubice B - Náchod 10:0 (6:0)
Ne 09.06. 13:30 Chrudim - Slovan Liberec 2:7 (1:2)
Správce soutěže: Milan Másílko

Tabulka

#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 30 25 2 1 2 169:28 80
2. 30 23 1 4 2 138:33 75
3. 30 23 1 0 6 117:40 71
4. 30 21 2 0 7 153:47 67
5. 30 19 3 1 7 133:47 64
6. 30 17 2 0 11 131:68 55
7. 30 15 2 1 12 91:51 50
8. 30 15 1 3 11 95:69 50
9. 30 14 1 3 12 84:91 47
10. 30 12 2 1 15 62:93 41
11. 30 9 1 3 17 55:72 32
12. 30 7 2 3 18 58:90 28
13. 30 5 3 3 19 49:134 24
14. 30 6 1 2 21 49:115 22
15. 30 2 1 1 26 28:235 9
16. 30 1 1 0 28 21:220 5