Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 14. prosince 2019
svátek má Lýdie.
Hlavní menu
  • ID: 13181
  • Návštěvy: 157/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    10043
    Týden:
    157
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 25.08. 09:30 Povltavská FA - Nymburk 1:7 (1:4)
    So 25.08. 10:15 Boh. Poděbrady - Pšovka Mělník 3:1 (1:0)
    So 25.08. 10:15 Kosmonosy - Tatran Rakovník 6:2 (4:1)
    Ne 26.08. 10:15 Slaný - Hostouň 3:2 (2:2)
    Ne 26.08. 10:15 ČLU Beroun - Velim 1:2 (1:2)
    Ne 26.08. 10:15 Kunice - Králův Dvůr 1:4 (0:2)
    Ne 26.08. 10:15 Červený Újezd - Říčany 4:5 (2:2)
    Ne 26.08. 10:15 FC Mělník - Lety 8:0 (6:0)

    4.kolo

    So 01.09. 10:15 Nymburk - Červený Újezd 1:1 (1:1)
    So 01.09. 10:15 Tatran Rakovník - ČLU Beroun 0:1 (0:0)
    So 01.09. 10:15 Hostouň - Kosmonosy 0:2 (0:1)
    So 01.09. 10:15 Boh. Poděbrady - Slaný 2:3 (0:2)
    Ne 02.09. 09:30 Králův Dvůr - Povltavská FA 6:0 (3:0)
    Ne 02.09. 09:30 Velim - Kunice 4:1 (2:0)
    Ne 02.09. 10:15 Pšovka Mělník - Lety 3:3 (2:1)
    Ne 02.09. 10:15 Říčany - FC Mělník 3:6 (3:2)

    5.kolo

    So 08.09. 09:30 Povltavská FA - Velim 3:2 (0:0)
    So 08.09. 10:15 Kosmonosy - Boh. Poděbrady 3:2 (1:1)
    Ne 09.09. 09:30 Říčany - Lety 5:2 (2:2)
    Ne 09.09. 10:15 Slaný - Pšovka Mělník 2:3 (1:1)
    Ne 09.09. 10:15 ČLU Beroun - Hostouň 3:2 (1:1)
    Ne 09.09. 10:15 Kunice - Tatran Rakovník 0:6 (0:6)
    Ne 09.09. 10:15 Červený Újezd - Králův Dvůr 0:6 (0:1)
    Ne 09.09. 10:15 FC Mělník - Nymburk 2:3 (2:2)

    6.kolo

    So 15.09. 10:15 Nymburk - Lety 3:1 (1:1)
    So 15.09. 10:15 Tatran Rakovník - Povltavská FA 4:1 (1:0)
    So 15.09. 10:15 Hostouň - Kunice 5:2 (3:0)
    So 15.09. 10:15 Boh. Poděbrady - ČLU Beroun 2:0 (0:0)
    Ne 16.09. 09:30 Králův Dvůr - FC Mělník 9:2 (6:2)
    Ne 16.09. 09:30 Velim - Červený Újezd 7:2 (5:0)
    Ne 16.09. 10:15 Pšovka Mělník - Říčany 3:0 (2:0)
    Ne 16.09. 10:15 Slaný - Kosmonosy 0:8 (0:5)

    2.kolo

    St 19.09. 15:00 Hostouň - Boh. Poděbrady 2:7 (1:3)
    St 19.09. 15:30 Pšovka Mělník - FC Mělník 1:2 (0:1)
    St 19.09. 15:30 Nymburk - Kunice 6:1 (3:1)
    St 19.09. 16:00 Říčany - Povltavská FA 2:3 (2:2)
    St 19.09. 16:00 Králův Dvůr - ČLU Beroun 3:1 (2:1)
    St 19.09. 16:00 Velim - Kosmonosy 2:4 (0:4)
    St 19.09. 16:30 Tatran Rakovník - Slaný 6:4 (3:0)
    28.09. 12:30 Červený Újezd - Lety 4:0 (1:0)

    7.kolo

    So 22.09. 09:30 Povltavská FA - Hostouň 4:3 (3:3)
    So 22.09. 10:15 Kosmonosy - Pšovka Mělník 3:2 (1:1)
    Ne 23.09. 09:30 Králův Dvůr - Lety 4:0 (0:0)
    Ne 23.09. 10:15 ČLU Beroun - Slaný 2:2 (0:1)
    Ne 23.09. 10:15 Kunice - Boh. Poděbrady 1:3 (0:2)
    Ne 23.09. 10:15 Červený Újezd - Tatran Rakovník 3:4 (2:2)
    Ne 23.09. 10:15 FC Mělník - Velim 5:4 (4:2)
    St 26.09. 15:00 Říčany - Nymburk 2:1 (0:1)

    8.kolo

    So 29.09. 10:15 Tatran Rakovník - FC Mělník 4:2 (3:2)
    So 29.09. 10:15 Hostouň - Červený Újezd 3:0 (2:0)
    So 29.09. 10:15 Boh. Poděbrady - Povltavská FA 5:1 (2:0)
    So 29.09. 10:15 Kosmonosy - ČLU Beroun 7:4 (3:3)
    Ne 30.09. 09:30 Králův Dvůr - Říčany 2:3 (1:1)
    Ne 30.09. 09:30 Velim - Lety 10:0 (5:0)
    Ne 30.09. 10:15 Pšovka Mělník - Nymburk 0:4 (0:2)
    Ne 30.09. 10:15 Slaný - Kunice 5:3 (2:1)

    9.kolo

    Ne 07.10. 10:15 ČLU Beroun - Pšovka Mělník 3:3 (1:2)
    Ne 07.10. 10:15 Kunice - Kosmonosy 1:1 (1:1)
    Ne 07.10. 10:15 Povltavská FA - Slaný 3:7 (1:5)
    Ne 07.10. 10:15 Červený Újezd - Boh. Poděbrady 2:0 (0:0)
    Ne 07.10. 10:15 FC Mělník - Hostouň 1:6 (0:1)
    Ne 07.10. 10:15 Tatran Rakovník - Lety 4:0 (3:0)
    Ne 07.10. 10:15 Říčany - Velim 4:8 (1:4)
    Ne 07.10. 10:15 Nymburk - Králův Dvůr 0:1 (0:1)

    10.kolo

    So 13.10. 10:15 Tatran Rakovník - Říčany 3:2 (1:1)
    So 13.10. 10:15 Hostouň - Lety 2:0 (1:0)
    So 13.10. 10:15 Boh. Poděbrady - FC Mělník 6:0 (5:0)
    So 13.10. 10:15 Kosmonosy - Povltavská FA 5:2 (3:2)
    Ne 14.10. 09:30 Velim - Nymburk 2:2 (0:1)
    Ne 14.10. 10:15 Pšovka Mělník - Králův Dvůr 0:5 (0:2)
    Ne 14.10. 10:15 Slaný - Červený Újezd 1:5 (1:2)
    Ne 14.10. 10:15 ČLU Beroun - Kunice 2:2 (0:1)

    11.kolo

    So 20.10. 09:30 Povltavská FA - ČLU Beroun 3:1 (1:1)
    So 20.10. 10:15 Boh. Poděbrady - Lety 2:1 (0:1)
    Ne 21.10. 09:30 Králův Dvůr - Velim 1:2 (0:1)
    Ne 21.10. 10:15 Kunice - Pšovka Mělník 5:3 (2:2)
    Ne 21.10. 10:15 Červený Újezd - Kosmonosy 1:5 (1:1)
    Ne 21.10. 10:15 FC Mělník - Slaný 5:0 (2:0)
    Ne 21.10. 10:15 Říčany - Hostouň 4:4 (2:1)
    St 01.05. 10:15 Nymburk - Tatran Rakovník 0:3 (0:2)

    12.kolo

    So 27.10. 10:15 Tatran Rakovník - Králův Dvůr 5:1 (1:1)
    So 27.10. 10:15 Hostouň - Nymburk 1:1 (0:1)
    So 27.10. 10:15 Boh. Poděbrady - Říčany 1:0 (1:0)
    So 27.10. 10:15 Kosmonosy - FC Mělník 4:1 (1:1)
    Ne 28.10. 10:15 Pšovka Mělník - Velim 2:4 (0:2)
    Ne 28.10. 10:15 Slaný - Lety 5:1 (4:0)
    Ne 28.10. 10:15 ČLU Beroun - Červený Újezd 3:1 (1:0)
    Ne 28.10. 10:15 Kunice - Povltavská FA 4:2 (3:1)

    13.kolo

    So 03.11. 09:30 Povltavská FA - Pšovka Mělník 1:2 (0:2)
    So 03.11. 10:15 Nymburk - Boh. Poděbrady 2:1 (1:0)
    Ne 04.11. 09:30 Kosmonosy - Lety 3:3 (2:1)
    Ne 04.11. 09:30 Králův Dvůr - Hostouň 6:2 (1:1)
    Ne 04.11. 09:30 Velim - Tatran Rakovník 2:6 (2:4)
    Ne 04.11. 10:15 Červený Újezd - Kunice 4:5 (4:3)
    Ne 04.11. 10:15 FC Mělník - ČLU Beroun 3:4 (1:2)
    Ne 04.11. 10:15 Říčany - Slaný 5:1 (4:0)

    14.kolo

    So 10.11. 09:30 Povltavská FA - Červený Újezd 2:3 (2:1)
    So 10.11. 10:15 Hostouň - Velim 4:0 (3:0)
    So 10.11. 10:15 Boh. Poděbrady - Králův Dvůr 1:1 (1:1)
    So 10.11. 10:15 Kosmonosy - Říčany 8:2 (5:1)
    Ne 11.11. 10:15 Pšovka Mělník - Tatran Rakovník 2:4 (0:2)
    Ne 11.11. 10:15 Slaný - Nymburk 1:0 (0:0)
    Ne 11.11. 10:15 ČLU Beroun - Lety 4:3 (1:3)
    Ne 11.11. 10:15 Kunice - FC Mělník 1:3 (1:2)

    15.kolo

    So 17.11. 10:15 Říčany - ČLU Beroun 1:0 (0:0)
    So 17.11. 10:15 Nymburk - Kosmonosy 2:0 (2:0)
    So 17.11. 10:15 Tatran Rakovník - Hostouň 3:0 (1:0)
    Ne 18.11. 09:30 Králův Dvůr - Slaný 1:0 (1:0)
    Ne 18.11. 09:30 Velim - Boh. Poděbrady 0:2 (0:2)
    Ne 18.11. 10:15 Červený Újezd - Pšovka Mělník 3:0 (2:0)
    Ne 18.11. 10:15 FC Mělník - Povltavská FA 4:1 (1:1)
    Ne 18.11. 10:15 Kunice - Lety 4:1 (1:0)

    1.kolo

    St 05.09. 16:00 Kosmonosy - Králův Dvůr 2:0 (1:0)
    St 05.09. 16:00 ČLU Beroun - Nymburk 1:2 (0:0)
    St 05.09. 16:00 Říčany - Kunice 3:1 (2:1)
    St 05.09. 16:00 Červený Újezd - FC Mělník 2:8 (0:5)
    St 05.09. 16:30 Hostouň - Pšovka Mělník 2:5 (2:3)
    St 12.09. 16:00 Povltavská FA - Lety 1:3 (1:0)
    So 24.11. 10:15 Boh. Poděbrady - Tatran Rakovník 1:4 (0:2)
    St 01.05. 10:15 Slaný - Velim 0:2 (0:1)

    17.kolo

    So 16.03. 10:15 Kosmonosy - Velim 4:0 (2:0)
    So 16.03. 10:15 Boh. Poděbrady - Hostouň 2:2 (1:2)
    Ne 17.03. 10:15 FC Mělník - Pšovka Mělník 4:0 (1:0)
    Ne 17.03. 10:15 Lety - Červený Újezd 2:2 (1:1)
    Ne 17.03. 10:15 ČLU Beroun - Králův Dvůr 1:4 (0:3)
    Ne 17.03. 10:15 Slaný - Tatran Rakovník 1:5 (0:3)
    St 01.05. 10:15 Kunice - Nymburk 2:2 (0:2)
    St 22.05. 15:45 Povltavská FA - Říčany 1:3 (1:3)

    18.kolo

    So 23.03. 09:30 Králův Dvůr - Kunice 4:1 (2:0)
    So 23.03. 10:15 Hostouň - Slaný 5:1 (2:1)
    So 23.03. 10:15 Nymburk - Povltavská FA 5:1 (3:0)
    So 23.03. 14:15 Tatran Rakovník - Kosmonosy 6:2 (3:2)
    Ne 24.03. 09:30 Velim - ČLU Beroun 6:0 (3:0)
    Ne 24.03. 10:15 Pšovka Mělník - Boh. Poděbrady 3:2 (2:2)
    Ne 24.03. 10:15 Říčany - Červený Újezd 4:3 (3:1)
    Ne 24.03. 10:15 Lety - FC Mělník 0:5 (0:3)

    19.kolo

    So 30.03. 09:30 Povltavská FA - Králův Dvůr 2:4 (0:2)
    So 30.03. 10:15 Kosmonosy - Hostouň 2:1 (0:1)
    Ne 31.03. 10:15 Lety - Pšovka Mělník 0:2 (0:0)
    Ne 31.03. 10:15 FC Mělník - Říčany 7:0 (3:0)
    Ne 31.03. 10:15 Červený Újezd - Nymburk 1:2 (0:0)
    Ne 31.03. 10:15 Kunice - Velim 2:3 (1:1)
    Ne 31.03. 10:15 ČLU Beroun - Tatran Rakovník 2:5 (1:2)
    Ne 31.03. 10:15 Slaný - Boh. Poděbrady 1:7 (0:5)

    20.kolo

    So 06.04. 10:15 Boh. Poděbrady - Kosmonosy 1:2 (1:1)
    So 06.04. 10:15 Hostouň - ČLU Beroun 3:1 (1:1)
    So 06.04. 14:15 Tatran Rakovník - Kunice 8:2 (4:1)
    Ne 07.04. 09:30 Velim - Povltavská FA 9:0 (5:0)
    Ne 07.04. 09:30 Králův Dvůr - Červený Újezd 6:0 (4:0)
    Ne 07.04. 10:15 Pšovka Mělník - Slaný 3:1 (0:0)
    Ne 07.04. 10:15 Lety - Říčany 2:4 (2:2)
    Ne 07.04. 13:00 Nymburk - FC Mělník 2:3 (1:1)

    21.kolo

    So 13.04. 09:30 Povltavská FA - Tatran Rakovník 0:6 (0:3)
    So 13.04. 10:15 Kosmonosy - Slaný 7:0 (2:0)
    Ne 14.04. 10:15 Říčany - Pšovka Mělník 2:1 (1:1)
    Ne 14.04. 10:15 Lety - Nymburk 1:3 (1:0)
    Ne 14.04. 10:15 FC Mělník - Králův Dvůr 3:2 (2:1)
    Ne 14.04. 10:15 Červený Újezd - Velim 3:1 (1:1)
    Ne 14.04. 10:15 Kunice - Hostouň 1:1 (0:0)
    Ne 14.04. 10:15 ČLU Beroun - Boh. Poděbrady 2:2 (1:1)

    22.kolo

    19.04. 10:15 Boh. Poděbrady - Kunice 6:0 (4:0)
    So 20.04. 14:15 Tatran Rakovník - Červený Újezd 6:0 (2:0)
    Ne 21.04. 09:30 Velim - FC Mělník 7:4 (5:1)
    Ne 21.04. 10:15 Pšovka Mělník - Kosmonosy 4:1 (3:1)
    Ne 21.04. 10:15 Slaný - ČLU Beroun 3:1 (1:0)
    Ne 21.04. 10:15 Lety - Králův Dvůr 1:2 (0:2)
    St 08.05. 13:00 Hostouň - Povltavská FA 7:1 (2:1)
    St 29.05. 16:00 Nymburk - Říčany 13:0 (7:0)

    16.kolo

    So 09.03. 09:30 Králův Dvůr - Kosmonosy 1:2 (1:0)
    So 09.03. 10:15 Nymburk - ČLU Beroun 1:3 (1:0)
    So 09.03. 14:00 Tatran Rakovník - Boh. Poděbrady 3:0 (1:0)
    Ne 10.03. 10:00 Velim - Slaný 4:2 (3:1)
    Ne 10.03. 10:15 Lety - Povltavská FA 2:4 (0:1)
    Ne 10.03. 10:15 FC Mělník - Červený Újezd 2:1 (1:0)
    St 24.04. 16:15 Pšovka Mělník - Hostouň 5:2 (3:1)
    St 08.05. 10:15 Kunice - Říčany 1:0 (1:0)

    23.kolo

    So 27.04. 09:30 Povltavská FA - Boh. Poděbrady 1:6 (1:1)
    So 27.04. 10:15 Nymburk - Pšovka Mělník 3:1 (2:1)
    Ne 28.04. 10:15 Říčany - Králův Dvůr 3:4 (1:1)
    Ne 28.04. 10:15 Lety - Velim 1:3 (0:1)
    Ne 28.04. 10:15 FC Mělník - Tatran Rakovník 0:4 (0:3)
    Ne 28.04. 10:15 Červený Újezd - Hostouň 1:3 (1:3)
    Ne 28.04. 10:15 Kunice - Slaný 2:1 (0:1)
    Ne 28.04. 10:15 ČLU Beroun - Kosmonosy 2:4 (2:3)

    24.kolo

    So 04.05. 10:15 Kosmonosy - Kunice 1:0 (0:0)
    So 04.05. 10:15 Boh. Poděbrady - Červený Újezd 5:1 (3:1)
    So 04.05. 10:15 Hostouň - FC Mělník 4:2 (1:0)
    Ne 05.05. 09:30 Velim - Říčany 6:1 (3:0)
    Ne 05.05. 09:30 Králův Dvůr - Nymburk 0:0 (0:0)
    Ne 05.05. 10:15 Pšovka Mělník - ČLU Beroun 0:1 (0:0)
    Ne 05.05. 10:15 Slaný - Povltavská FA 7:0 (4:0)
    Ne 05.05. 10:15 Lety - Tatran Rakovník 1:5 (0:5)

    25.kolo

    So 11.05. 09:30 Povltavská FA - Kosmonosy 2:1 (1:1)
    So 11.05. 10:15 Nymburk - Velim 3:0 (2:0)
    Ne 12.05. 09:30 Králův Dvůr - Pšovka Mělník 6:1 (3:1)
    Ne 12.05. 10:15 Říčany - Tatran Rakovník 2:3 (1:3)
    Ne 12.05. 10:15 Lety - Hostouň 1:7 (1:5)
    Ne 12.05. 10:15 FC Mělník - Boh. Poděbrady 4:2 (2:0)
    Ne 12.05. 10:15 Červený Újezd - Slaný 1:3 (0:1)
    Ne 12.05. 10:15 Kunice - ČLU Beroun 1:5 (0:3)

    26.kolo

    So 18.05. 10:15 Kosmonosy - Červený Újezd 9:1 (6:0)
    So 18.05. 10:15 Hostouň - Říčany 2:0 (2:0)
    So 18.05. 14:15 Tatran Rakovník - Nymburk 5:0 (3:0)
    Ne 19.05. 09:30 Velim - Králův Dvůr 2:1 (1:1)
    Ne 19.05. 10:15 Pšovka Mělník - Kunice 4:0 (1:0)
    Ne 19.05. 10:15 ČLU Beroun - Povltavská FA 3:1 (1:1)
    Ne 19.05. 10:15 Slaný - FC Mělník 2:6 (0:4)
    Ne 19.05. 10:15 Lety - Boh. Poděbrady 1:3 (0:2)

    27.kolo

    So 25.05. 09:30 Povltavská FA - Kunice 5:0 (2:0)
    So 25.05. 10:15 Nymburk - Hostouň 1:2 (1:0)
    Ne 26.05. 09:30 Velim - Pšovka Mělník 1:2 (1:1)
    Ne 26.05. 09:30 Králův Dvůr - Tatran Rakovník 1:1 (1:0)
    Ne 26.05. 10:15 Říčany - Boh. Poděbrady 1:0 (1:0)
    Ne 26.05. 10:15 Lety - Slaný 2:6 (1:2)
    Ne 26.05. 10:15 FC Mělník - Kosmonosy 6:2 (3:2)
    Ne 26.05. 10:15 Červený Újezd - ČLU Beroun 1:0 (1:0)

    28.kolo

    31.05. 17:00 Boh. Poděbrady - Nymburk 2:2 (1:0)
    So 01.06. 10:15 Hostouň - Králův Dvůr 5:1 (4:1)
    So 01.06. 14:15 Tatran Rakovník - Velim 5:2 (4:0)
    Ne 02.06. 10:15 Pšovka Mělník - Povltavská FA 5:2 (2:1)
    Ne 02.06. 10:15 Kunice - Červený Újezd 5:3 (2:2)
    Ne 02.06. 10:15 ČLU Beroun - FC Mělník 0:3 (0:2)
    Ne 02.06. 10:15 Lety - Kosmonosy 2:4 (0:2)
    Ne 02.06. 10:15 Slaný - Říčany 5:2 (3:1)

    29.kolo

    So 08.06. 10:15 Nymburk - Slaný 2:1 (1:1)
    So 08.06. 14:15 Tatran Rakovník - Pšovka Mělník 6:0 (4:0)
    Ne 09.06. 09:30 Velim - Hostouň 0:2 (0:1)
    Ne 09.06. 09:30 Králův Dvůr - Boh. Poděbrady 5:1 (2:1)
    Ne 09.06. 10:15 Říčany - Kosmonosy 5:2 (1:2)
    Ne 09.06. 10:15 Lety - ČLU Beroun 3:0 (1:0)
    Ne 09.06. 10:15 FC Mělník - Kunice 6:3 (4:1)
    Ne 09.06. 10:15 Červený Újezd - Povltavská FA 6:2 (4:1)

    30.kolo

    So 15.06. 09:30 Povltavská FA - FC Mělník 2:6 (0:2)
    So 15.06. 10:15 Kosmonosy - Nymburk 3:1 (1:0)
    So 15.06. 10:15 Boh. Poděbrady - Velim 0:5 (0:5)
    So 15.06. 14:00 Hostouň - Tatran Rakovník 0:1 (0:0)
    Ne 16.06. 10:15 Pšovka Mělník - Červený Újezd 7:5 (4:2)
    Ne 16.06. 10:15 Lety - Kunice 5:1 (2:0)
    Ne 16.06. 10:15 ČLU Beroun - Říčany 6:5 (2:3)
    Ne 16.06. 10:15 Slaný - Králův Dvůr 2:3 (1:2)
    Správce soutěže: Fotbalový Odborník

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 27 1 2 127:38 82
    2. 30 22 2 6 107:56 68
    3. 30 19 3 8 94:44 60
    4. 30 20 0 10 113:79 60
    5. 30 17 1 12 100:67 52
    6. 30 15 6 9 74:43 51
    7. 30 15 4 11 84:61 49
    8. 30 14 4 12 77:54 46
    9. 30 13 2 15 68:80 41
    10. 30 13 1 16 73:103 40
    11. 30 10 4 16 57:78 34
    12. 30 11 1 18 70:98 34
    13. 30 8 2 20 64:107 26
    14. 30 7 4 19 53:106 25
    15. 30 7 0 23 52:128 21
    16. 30 3 3 24 42:113 12