Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 16. listopadu 2019
svátek má Otmar.
Hlavní menu
  • ID: 13183
  • Návštěvy: 101/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Teplice  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7751
    Týden:
    101
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    15.kolo

    So 18.08. 10:15 Proboštov B - Sobědruhy 4:2 (2:1)
    So 18.08. 14:00 Lahošť - Suché 4:0 (2:0)
    So 18.08. 15:00 Trnovany - Modlany B 3:4 (2:4)
    So 18.08. 15:00 Zabrušany - Rtyně 3:2 np (2:1)
    So 18.08. 16:00 Novosedlice - Ohníč B 5:2 (3:1)
    So 18.08. 17:30 Soběchleby - Kladruby 2:3 np (1:2)
    So 18.08. 17:30 SK Dubí - Oldřichov B 0:1 (0:1)
    So 18.08. 17:30 Kostomlaty - Bořislav 12:1 (5:1)

    1.kolo

    So 25.08. 15:00 Trnovany - Soběchleby 0:4 (0:1)
    So 25.08. 16:00 Bořislav - Modlany B 0:7 (0:4)
    So 25.08. 16:00 Kladruby - Proboštov B 4:1 (3:1)
    So 25.08. 17:30 SK Dubí - Suché 4:1 (0:0)
    So 25.08. 17:30 Rtyně - Novosedlice 8:3 (4:2)
    So 25.08. 17:30 Sobědruhy - Zabrušany 2:1 (1:0)
    Ne 26.08. 14:00 Ohníč B - Lahošť 5:4 np (1:2)
    Ne 26.08. 15:00 Oldřichov B - Kostomlaty 2:1 np (0:1)

    14.kolo

    St 29.08. 18:00 Modlany B - Kostomlaty 3:2 np
    St 29.08. 18:00 Bořislav - SK Dubí 0:7 (0:1)
    St 29.08. 18:00 Oldřichov B - Lahošť 4:0 (4:0)
    St 29.08. 18:00 Suché - Novosedlice 4:3 (3:2)
    St 29.08. 18:00 Ohníč B - Zabrušany 6:1 (3:0)
    St 29.08. 18:00 Rtyně - Proboštov B 5:4 (2:2)
    St 29.08. 18:00 Sobědruhy - Soběchleby 0:1 (0:1)
    St 29.08. 18:00 Kladruby - Trnovany 2:0 (0:0)

    2.kolo

    So 01.09. 10:15 Proboštov B - Trnovany 8:1 (2:1)
    So 01.09. 14:00 Lahošť - Rtyně 1:4 (1:4)
    So 01.09. 15:00 Zabrušany - Kladruby 3:2 (2:1)
    So 01.09. 16:00 Novosedlice - Sobědruhy 1:5 (1:3)
    So 01.09. 16:00 Bořislav - Oldřichov B 1:12 (0:5)
    So 01.09. 17:00 SK Dubí - Ohníč B 5:2 (4:1)
    So 01.09. 17:00 Kostomlaty - Suché 3:0 (1:0)
    Ne 02.09. 14:00 Modlany B - Soběchleby 1:3 (1:1)

    3.kolo

    So 08.09. 14:00 Sobědruhy - Lahošť 1:0 (0:0)
    So 08.09. 15:00 Trnovany - Zabrušany 3:0 (1:0)
    So 08.09. 16:00 Soběchleby - Proboštov B 0:2 (0:0)
    So 08.09. 17:00 Suché - Bořislav 2:1 (1:0)
    So 08.09. 17:00 Kladruby - Novosedlice 4:1 (4:0)
    Ne 09.09. 14:00 Ohníč B - Kostomlaty 1:13 (1:5)
    Ne 09.09. 15:00 Oldřichov B - Modlany B 7:0 (6:0)
    Ne 09.09. 16:00 SK Dubí - Rtyně 1:3 (1:2)

    4.kolo

    So 15.09. 14:00 Lahošť - Kladruby 3:2 (2:0)
    So 15.09. 15:00 Zabrušany - Soběchleby 1:5 (1:1)
    So 15.09. 16:00 Novosedlice - Trnovany 1:5 (1:2)
    So 15.09. 16:00 Bořislav - Ohníč B 0:5 (0:0)
    So 15.09. 16:30 SK Dubí - Sobědruhy 4:1 (2:1)
    So 15.09. 16:30 Kostomlaty - Rtyně 5:4 np (2:3)
    Ne 16.09. 12:30 Modlany B - Proboštov B 1:4 (0:3)
    Ne 16.09. 15:00 Oldřichov B - Suché 2:0 (1:0)

    5.kolo

    So 22.09. 10:15 Proboštov B - Zabrušany 7:3 (5:0)
    So 22.09. 11:00 Suché - Modlany B 1:2 (1:0)
    So 22.09. 15:00 Trnovany - Lahošť 4:3 (4:2)
    So 22.09. 15:30 Soběchleby - Novosedlice 7:1 (4:0)
    So 22.09. 16:30 Rtyně - Bořislav 7:1 (6:0)
    So 22.09. 16:30 Sobědruhy - Kostomlaty 1:3 (0:2)
    So 22.09. 16:30 Kladruby - SK Dubí 0:2 (0:1)
    Ne 23.09. 14:00 Ohníč B - Oldřichov B 1:3 (1:2)

    6.kolo

    So 29.09. 11:00 Suché - Ohníč B 2:0 (1:0)
    So 29.09. 14:00 Lahošť - Soběchleby 2:1 (1:1)
    So 29.09. 16:00 Novosedlice - Proboštov B 1:12 (0:6)
    So 29.09. 16:00 SK Dubí - Trnovany 2:0 (1:0)
    So 29.09. 16:00 Kostomlaty - Kladruby 5:0 (3:0)
    So 29.09. 16:00 Bořislav - Sobědruhy 0:6 (0:2)
    Ne 30.09. 14:00 Modlany B - Zabrušany 4:2 (2:1)
    Ne 30.09. 15:00 Oldřichov B - Rtyně 6:0 (2:0)

    7.kolo

    So 06.10. 10:15 Proboštov B - Lahošť 9:2
    So 06.10. 15:00 Trnovany - Kostomlaty 0:4 (0:0)
    So 06.10. 15:00 Soběchleby - SK Dubí 0:1 (0:0)
    So 06.10. 15:00 Zabrušany - Novosedlice 3:0 (2:0)
    So 06.10. 16:00 Rtyně - Suché 4:1 (1:0)
    So 06.10. 16:00 Sobědruhy - Oldřichov B 2:0 (1:0)
    So 06.10. 16:00 Kladruby - Bořislav 3:1
    Ne 07.10. 14:00 Ohníč B - Modlany B 1:2 np (1:1)

    8.kolo

    So 13.10. 14:00 Lahošť - Zabrušany 3:0 (2:0)
    So 13.10. 15:30 SK Dubí - Proboštov B 0:6 (0:1)
    So 13.10. 15:30 Kostomlaty - Soběchleby 4:5 np (3:2)
    So 13.10. 15:30 Bořislav - Trnovany 1:3 (1:1)
    So 13.10. 15:30 Suché - Sobědruhy 1:7 (0:4)
    Ne 14.10. 14:00 Modlany B - Novosedlice 8:2 (2:0)
    Ne 14.10. 14:00 Ohníč B - Rtyně 1:9 (0:5)
    Ne 14.10. 15:00 Oldřichov B - Kladruby 5:1 (2:1)

    9.kolo

    So 20.10. 10:15 Proboštov B - Kostomlaty 3:1 (2:1)
    So 20.10. 14:30 Soběchleby - Bořislav 7:0 (6:0)
    So 20.10. 15:00 Trnovany - Oldřichov B 4:0 (3:0)
    So 20.10. 15:00 Zabrušany - SK Dubí 1:0 np (0:0)
    So 20.10. 15:30 Rtyně - Modlany B 3:2 np (1:0)
    So 20.10. 15:30 Sobědruhy - Ohníč B 4:2 (2:0)
    So 20.10. 15:30 Kladruby - Suché 3:0 (0:0)
    So 20.10. 15:30 Novosedlice - Lahošť 0:8 (0:4)

    10.kolo

    So 27.10. 14:30 SK Dubí - Novosedlice 5:0 (1:0)
    So 27.10. 14:30 Kostomlaty - Zabrušany 6:0 (2:0)
    So 27.10. 14:30 Bořislav - Proboštov B 3:5 (1:2)
    So 27.10. 14:30 Suché - Trnovany 1:2 (1:1)
    So 27.10. 14:30 Rtyně - Sobědruhy 1:3 (1:0)
    Ne 28.10. 14:00 Modlany B - Lahošť 4:2 (2:0)
    Ne 28.10. 14:00 Ohníč B - Kladruby 2:1 np (0:0)
    Ne 28.10. 14:30 Oldřichov B - Soběchleby 5:0 (3:0)

    11.kolo

    So 03.11. 14:00 Sobědruhy - Modlany B 2:3 np (1:0)
    So 03.11. 14:00 Kladruby - Rtyně 1:3 (0:2)
    So 03.11. 14:00 Trnovany - Ohníč B 5:1 (5:1)
    So 03.11. 14:00 Soběchleby - Suché 3:2 (0:1)
    So 03.11. 14:00 Proboštov B - Oldřichov B 1:0 (0:0)
    So 03.11. 14:00 Zabrušany - Bořislav 7:1 (5:1)
    So 03.11. 14:00 Novosedlice - Kostomlaty 2:9 (2:3)
    So 03.11. 14:00 Lahošť - SK Dubí 1:0 (0:0)

    12.kolo

    So 10.11. 11:00 Suché - Proboštov B 0:2 (0:1)
    So 10.11. 14:00 Modlany B - SK Dubí 1:3 (0:1)
    So 10.11. 14:00 Kostomlaty - Lahošť 6:2 (1:0)
    So 10.11. 14:00 Bořislav - Novosedlice 4:2 (1:1)
    So 10.11. 14:00 Rtyně - Trnovany 5:0 (1:0)
    So 10.11. 14:00 Sobědruhy - Kladruby 4:0 (3:0)
    Ne 11.11. 14:00 Oldřichov B - Zabrušany 10:0 (5:0)
    Ne 11.11. 14:00 Ohníč B - Soběchleby 2:4 (0:1)

    13.kolo

    So 17.11. 10:15 Proboštov B - Ohníč B 5:0 (4:0)
    So 17.11. 13:30 Kladruby - Modlany B 1:4 (0:1)
    So 17.11. 13:30 Trnovany - Sobědruhy 0:2 (0:1)
    So 17.11. 13:30 Soběchleby - Rtyně 2:1 (1:0)
    So 17.11. 13:30 Zabrušany - Suché 4:2 (3:1)
    So 17.11. 13:30 Novosedlice - Oldřichov B 2:9 (1:6)
    So 17.11. 13:30 Lahošť - Bořislav 8:3 (6:0)
    So 17.11. 13:30 SK Dubí - Kostomlaty 1:3 (1:1)

    16.kolo

    So 23.03. 10:15 Proboštov B - Kladruby 1:0 np (0:0)
    So 23.03. 11:00 Lahošť - Ohníč B 5:1 (4:0)
    So 23.03. 11:00 Soběchleby - Trnovany 3:0 (1:0)
    So 23.03. 14:00 Modlany B - Bořislav 4:1 (3:1)
    So 23.03. 15:00 Suché - SK Dubí 1:0 (1:0)
    So 23.03. 15:00 Kostomlaty - Oldřichov B 5:0 (3:0)
    So 23.03. 15:00 Zabrušany - Sobědruhy 1:6 (0:2)
    So 23.03. 16:00 Novosedlice - Rtyně 0:6 (0:3)

    17.kolo

    So 30.03. 10:30 Kladruby - Zabrušany 3:1 (0:1)
    So 30.03. 15:00 Suché - Kostomlaty 3:2 (1:1)
    So 30.03. 15:00 Rtyně - Lahošť 1:6 (0:2)
    So 30.03. 15:00 Sobědruhy - Novosedlice 2:7 (1:2)
    So 30.03. 15:00 Trnovany - Proboštov B 1:4 (1:3)
    So 30.03. 16:00 Soběchleby - Modlany B 1:3 (0:2)
    Ne 31.03. 14:00 Ohníč B - SK Dubí 1:3 (1:0)
    Ne 31.03. 15:00 Oldřichov B - Bořislav 7:1 (4:0)

    18.kolo

    So 06.04. 10:15 Proboštov B - Soběchleby 3:4 np (2:3)
    So 06.04. 14:00 Lahošť - Sobědruhy 2:3 (2:2)
    So 06.04. 15:00 Zabrušany - Trnovany 0:3 (0:0)
    So 06.04. 16:00 Novosedlice - Kladruby 4:3 (2:1)
    So 06.04. 16:00 Bořislav - Suché 1:5 (0:2)
    So 06.04. 16:30 Rtyně - SK Dubí 1:4 (1:2)
    So 06.04. 16:30 Kostomlaty - Ohníč B 10:0 (2:0)
    Ne 07.04. 14:00 Modlany B - Oldřichov B 8:1 (6:0)

    19.kolo

    So 13.04. 10:15 Proboštov B - Modlany B 5:0 (2:0)
    So 13.04. 10:30 Kladruby - Lahošť 1:2 np (1:0)
    So 13.04. 15:00 Trnovany - Novosedlice 0:2 (0:1)
    So 13.04. 16:30 Suché - Oldřichov B 5:1 (2:0)
    So 13.04. 16:30 Rtyně - Kostomlaty 4:2 (1:1)
    So 13.04. 16:30 Sobědruhy - SK Dubí 2:1 (0:0)
    So 13.04. 16:30 Soběchleby - Zabrušany 4:2 (2:2)
    Ne 14.04. 14:00 Ohníč B - Bořislav 3:0k

    20.kolo

    19.04. 14:00 Modlany B - Suché 5:1 (1:1)
    19.04. 15:00 Zabrušany - Proboštov B 1:4 (1:1)
    So 20.04. 14:00 Lahošť - Trnovany 5:0 (5:0)
    So 20.04. 16:00 Novosedlice - Soběchleby 0:7 (0:3)
    So 20.04. 16:00 Bořislav - Rtyně 1:10 (0:6)
    So 20.04. 17:00 SK Dubí - Kladruby 3:2 np (0:2)
    So 20.04. 17:00 Kostomlaty - Sobědruhy 3:1 (1:0)
    Ne 21.04. 15:00 Oldřichov B - Ohníč B 6:2 (3:1)

    21.kolo

    So 27.04. 10:15 Proboštov B - Novosedlice 5:3 (0:2)
    So 27.04. 10:30 Kladruby - Kostomlaty 3:2 (0:2)
    So 27.04. 15:00 Trnovany - SK Dubí 0:7 (0:3)
    So 27.04. 15:00 Zabrušany - Modlany B 0:7 (0:5)
    So 27.04. 17:00 Rtyně - Oldřichov B 1:6 (0:3)
    So 27.04. 17:00 Sobědruhy - Bořislav 5:0 (1:0)
    So 27.04. 17:00 Soběchleby - Lahošť 4:1 (2:0)
    Ne 28.04. 14:00 Ohníč B - Suché 4:2 (3:2)

    30.kolo

    St 01.05. 11:00 Modlany B - Trnovany 3:0 (0:0)
    St 01.05. 11:00 Sobědruhy - Proboštov B 3:2 np (0:1)
    St 01.05. 14:00 Ohníč B - Novosedlice 2:5 (1:4)
    St 01.05. 17:00 Oldřichov B - SK Dubí 4:0 (3:0)
    St 01.05. 17:30 Kladruby - Soběchleby 1:2 np (0:0)
    St 01.05. 17:30 Rtyně - Zabrušany 2:1 (0:0)
    St 01.05. 17:30 Suché - Lahošť 3:4 np (1:2)
    St 01.05. 17:30 Bořislav - Kostomlaty 3:6 (2:4)

    22.kolo

    So 04.05. 14:00 Lahošť - Proboštov B 0:4 (0:2)
    So 04.05. 16:00 Bořislav - Kladruby 1:7 (0:2)
    So 04.05. 16:00 Novosedlice - Zabrušany 3:1 (1:1)
    So 04.05. 17:30 SK Dubí - Soběchleby 2:3 (1:1)
    So 04.05. 17:30 Suché - Rtyně 2:1 np (0:0)
    Ne 05.05. 14:00 Modlany B - Ohníč B 5:1 (2:1)
    Ne 05.05. 15:00 Oldřichov B - Sobědruhy 4:2 (1:1)
    St 05.06. 17:30 Kostomlaty - Trnovany 0:2 (0:1)

    29.kolo

    St 08.05. 10:15 Proboštov B - Rtyně 3:1
    St 08.05. 17:30 Kostomlaty - Modlany B 0:2
    St 08.05. 17:30 SK Dubí - Bořislav 3:0
    St 08.05. 17:30 Lahošť - Oldřichov B 1:0 np
    St 08.05. 17:30 Novosedlice - Suché 4:1
    St 08.05. 17:30 Zabrušany - Ohníč B 3:2 pp
    St 08.05. 17:30 Soběchleby - Sobědruhy 1:2 np
    St 08.05. 17:30 Trnovany - Kladruby 4:1

    23.kolo

    So 11.05. 10:15 Proboštov B - SK Dubí 7:2 (2:0)
    So 11.05. 10:30 Kladruby - Oldřichov B 1:3 (1:1)
    So 11.05. 15:00 Trnovany - Bořislav 5:0 (2:0)
    So 11.05. 15:00 Zabrušany - Lahošť 1:3 (1:1)
    So 11.05. 16:00 Novosedlice - Modlany B 5:4 (2:3)
    So 11.05. 17:30 Rtyně - Ohníč B 8:3 (5:0)
    So 11.05. 17:30 Sobědruhy - Suché 2:0 (2:0)
    So 11.05. 17:30 Soběchleby - Kostomlaty 1:2 (1:0)

    24.kolo

    So 18.05. 14:00 Lahošť - Novosedlice 1:4 (0:2)
    So 18.05. 15:00 Oldřichov B - Trnovany 4:0 (2:0)
    So 18.05. 16:00 Bořislav - Soběchleby 0:11 (0:7)
    So 18.05. 17:30 Suché - Kladruby 3:2 (2:1)
    So 18.05. 17:30 Kostomlaty - Proboštov B 2:3 np (2:2)
    So 18.05. 17:30 SK Dubí - Zabrušany 1:2 (0:0)
    Ne 19.05. 14:00 Modlany B - Rtyně 6:3 (4:1)
    Ne 19.05. 14:00 Ohníč B - Sobědruhy 3:4 (2:1)

    25.kolo

    So 25.05. 10:30 Kladruby - Ohníč B 3:4 np (1:3)
    So 25.05. 11:00 Soběchleby - Oldřichov B 5:0 (1:0)
    So 25.05. 11:00 Trnovany - Suché 1:0 np (0:0)
    So 25.05. 11:00 Sobědruhy - Rtyně 6:0 (3:0)
    So 25.05. 14:00 Lahošť - Modlany B 5:2 (3:1)
    So 25.05. 14:00 Proboštov B - Bořislav 11:1 (4:0)
    So 25.05. 15:00 Zabrušany - Kostomlaty 2:3 np (1:1)
    So 25.05. 16:00 Novosedlice - SK Dubí 4:9 (1:3)

    26.kolo

    So 01.06. 16:00 Bořislav - Zabrušany 2:7 (1:3)
    So 01.06. 17:30 Rtyně - Kladruby 4:3 (2:0)
    So 01.06. 17:30 Suché - Soběchleby 0:3 (0:1)
    Ne 02.06. 14:00 Modlany B - Sobědruhy 2:7 (1:3)
    Ne 02.06. 14:00 Ohníč B - Trnovany 3:5 (3:3)
    Ne 02.06. 15:00 Oldřichov B - Proboštov B 6:2 (2:1)
    Ne 02.06. 17:30 Kostomlaty - Novosedlice 2:7 (0:4)
    St 05.06. 18:00 SK Dubí - Lahošť 4:3 (4:0)

    27.kolo

    So 08.06. 10:15 Proboštov B - Suché 3:2 (1:1)
    So 08.06. 10:30 Kladruby - Sobědruhy 0:2 (0:1)
    So 08.06. 14:00 Lahošť - Kostomlaty 2:1 (2:0)
    So 08.06. 14:00 Soběchleby - Ohníč B 7:1 (2:0)
    So 08.06. 15:00 Zabrušany - Oldřichov B 3:4 np (2:2)
    So 08.06. 15:00 Trnovany - Rtyně 1:0 np (0:0)
    So 08.06. 16:00 Novosedlice - Bořislav 12:2 (6:0)
    So 08.06. 18:00 SK Dubí - Modlany B 2:1 (1:0)

    28.kolo

    St 12.06. 18:00 Ohníč B - Proboštov B 4:7 (0:3)
    So 15.06. 10:00 Oldřichov B - Novosedlice 3:6 (2:2)
    So 15.06. 13:00 Kostomlaty - SK Dubí 3:1 (1:1)
    So 15.06. 14:00 Modlany B - Kladruby 0:1 (0:0)
    So 15.06. 14:00 Rtyně - Soběchleby 2:3 (0:2)
    So 15.06. 14:00 Suché - Zabrušany 5:0 (2:0)
    So 15.06. 17:30 Sobědruhy - Trnovany 6:1 (3:1)
    Ne 16.06. 16:00 Bořislav - Lahošť 2:4 (1:0)
    Správce soutěže: Štefan Zajkaš

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 30 23 2 2 3 135:51 75
    2. 30 20 2 1 7 93:47 65
    3. 30 19 3 2 6 100:42 65
    4. 30 19 2 1 8 113:54 62
    5. 30 16 2 4 8 118:55 56
    6. 30 16 3 1 10 95:68 55
    7. 30 16 1 1 12 76:53 51
    8. 30 15 1 4 10 102:77 51
    9. 30 14 3 1 12 84:73 49
    10. 30 12 2 0 16 51:76 40
    11. 30 12 0 0 18 90:141 36
    12. 30 9 1 6 14 57:66 35
    13. 30 9 1 2 18 49:75 31
    14. 30 6 3 2 19 51:103 26
    15. 30 4 3 2 21 62:134 20
    16. 30 1 0 0 29 32:193 3