Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 16. června 2019
svátek má Zbyněk.
Hlavní menu
  • ID: 13184
  • Návštěvy: 490/6
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Blansko  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7407
    Týden:
    490
    Dnes:
    164
    On-line:
    6

    2.kolo

    Ne 12.08. 17:00 Sloup - Letovice 2:3 (0:2)
    Ne 12.08. 17:00 Skalice - Bořitov 2:0 (1:0)
    Ne 12.08. 17:00 Olomučany - Doubravice 6:1 (3:0)
    Ne 12.08. 17:00 Adamov - Vysočany B 3:0 (2:0)
    Ne 12.08. 17:00 Boskovice B - Jedovnice 4:0 (3:0)
    Ne 12.08. 17:00 Olešnice - Rudice 2:1 (1:1)
    Ne 12.08. 17:00 Sokol Drnovice - Ráječko B 1:2 (1:1)

    3.kolo

    So 18.08. 16:30 Jedovnice - Rudice 1:2 (1:0)
    So 18.08. 17:00 Ráječko B - Sloup 4:0 (1:0)
    Ne 19.08. 17:00 Olešnice - Sokol Drnovice 3:1 (1:0)
    Ne 19.08. 17:00 Vysočany B - Boskovice B 2:6 (0:2)
    Ne 19.08. 17:00 Doubravice - Adamov 2:3 (0:1)
    Ne 19.08. 17:00 Bořitov - Olomučany 1:1 (0:0)
    Ne 19.08. 17:00 Letovice - Skalice 3:3 (2:2)

    4.kolo

    So 25.08. 17:00 Rudice - Vysočany B 2:0 (1:0)
    So 25.08. 17:00 Ráječko B - Olešnice 7:0 (4:0)
    Ne 26.08. 17:00 Sloup - Skalice 2:3 (1:1)
    Ne 26.08. 17:00 Olomučany - Letovice 0:0 (0:0)
    Ne 26.08. 17:00 Adamov - Bořitov 1:5 (1:4)
    Ne 26.08. 17:00 Boskovice B - Doubravice 1:1 (1:0)
    Ne 26.08. 17:00 Sokol Drnovice - Jedovnice 2:4 (2:2)

    5.kolo

    So 01.09. 16:30 Jedovnice - Ráječko B 2:2 (2:2)
    So 01.09. 17:00 Bořitov - Boskovice B 3:2 (0:0)
    Ne 02.09. 17:00 Olešnice - Sloup 0:0 (0:0)
    Ne 02.09. 17:00 Vysočany B - Sokol Drnovice 5:4 (2:3)
    Ne 02.09. 17:00 Doubravice - Rudice 0:6 (0:2)
    Ne 02.09. 17:00 Letovice - Adamov 2:0 (1:0)
    Ne 02.09. 17:00 Skalice - Olomučany 2:1 (1:1)

    6.kolo

    So 08.09. 16:30 Rudice - Bořitov 2:0 (0:0)
    So 08.09. 18:30 Boskovice B - Letovice 4:2 (2:1)
    Ne 09.09. 13:30 Ráječko B - Vysočany B 4:1 (2:1)
    Ne 09.09. 16:30 Sloup - Olomučany 0:1 (0:0)
    Ne 09.09. 16:30 Adamov - Skalice 2:2 (1:0)
    Ne 09.09. 16:30 Sokol Drnovice - Doubravice 3:2 (3:1)
    Ne 09.09. 16:30 Olešnice - Jedovnice 4:4 (1:2)

    7.kolo

    So 15.09. 13:45 Letovice - Rudice 2:0 (0:0)
    So 15.09. 16:00 Jedovnice - Sloup 3:2 (2:2)
    Ne 16.09. 16:00 Vysočany B - Olešnice 3:1 (2:0)
    Ne 16.09. 16:00 Doubravice - Ráječko B 2:1 (1:0)
    Ne 16.09. 16:00 Bořitov - Sokol Drnovice 3:3 (2:1)
    Ne 16.09. 16:00 Skalice - Boskovice B 3:2 (1:2)
    Ne 16.09. 16:00 Olomučany - Adamov 3:0 (1:0)

    8.kolo

    So 22.09. 15:30 Rudice - Skalice 5:1 (2:0)
    So 22.09. 15:30 Ráječko B - Bořitov 0:0 (0:0)
    So 22.09. 15:30 Jedovnice - Vysočany B 5:1 (2:1)
    Ne 23.09. 15:30 Sloup - Adamov 4:1 (3:0)
    Ne 23.09. 15:30 Sokol Drnovice - Letovice 3:3 (1:1)
    Ne 23.09. 15:30 Olešnice - Doubravice 0:1 (0:0)
    Ne 23.09. 16:00 Boskovice B - Olomučany 5:0 (3:0)

    9.kolo

    28.09. 16:00 Vysočany B - Sloup 5:2 (2:1)
    28.09. 18:00 Bořitov - Olešnice 1:3 (0:1)
    So 29.09. 12:45 Letovice - Ráječko B 0:3 (0:1)
    So 29.09. 15:00 Olomučany - Rudice 1:4 (0:2)
    Ne 30.09. 15:00 Doubravice - Jedovnice 0:2 (0:1)
    Ne 30.09. 15:00 Skalice - Sokol Drnovice 0:1 (0:5)
    Ne 30.09. 15:00 Adamov - Boskovice B 2:1 (1:1)

    10.kolo

    So 06.10. 15:00 Rudice - Adamov 2:0 (0:0)
    So 06.10. 15:00 Ráječko B - Skalice 3:2 (2:1)
    So 06.10. 15:00 Jedovnice - Bořitov 6:2 (5:0)
    Ne 07.10. 15:00 Sloup - Boskovice B 1:9 (0:2)
    Ne 07.10. 15:00 Sokol Drnovice - Olomučany 1:2 (1:1)
    Ne 07.10. 15:00 Olešnice - Letovice 3:1 (0:1)
    Ne 07.10. 15:00 Vysočany B - Doubravice 0:3 (0:0)

    11.kolo

    So 13.10. 15:00 Olomučany - Ráječko B 3:1 (2:1)
    Ne 14.10. 12:45 Letovice - Jedovnice 2:4 (1:4)
    Ne 14.10. 15:00 Doubravice - Sloup 1:1 (0:0)
    Ne 14.10. 15:00 Bořitov - Vysočany B 6:0 (2:0)
    Ne 14.10. 15:00 Skalice - Olešnice 0:0 (0:0)
    Ne 14.10. 15:00 Adamov - Sokol Drnovice 1:1 (1:1)
    Ne 14.10. 15:00 Boskovice B - Rudice 2:1 (1:1)

    12.kolo

    So 20.10. 14:30 Ráječko B - Adamov 4:0 (1:0)
    So 20.10. 14:30 Jedovnice - Skalice 4:1 (1:0)
    Ne 21.10. 14:30 Sloup - Rudice 1:2 (1:1)
    Ne 21.10. 14:30 Sokol Drnovice - Boskovice B 1:3 (0:3)
    Ne 21.10. 14:30 Olešnice - Olomučany 1:3 (1:1)
    Ne 21.10. 14:30 Vysočany B - Letovice 5:3 (3:2)
    Ne 21.10. 14:30 Doubravice - Bořitov 1:2 (1:0)

    13.kolo

    So 27.10. 10:15 Rudice - Sokol Drnovice 0:1 (0:0)
    So 27.10. 15:00 Boskovice B - Ráječko B 5:2 (1:1)
    Ne 28.10. 14:00 Bořitov - Sloup 7:0 (3:0)
    Ne 28.10. 14:00 Letovice - Doubravice 0:2 (0:2)
    Ne 28.10. 14:00 Skalice - Vysočany B 10:0 (3:0)
    Ne 28.10. 14:00 Olomučany - Jedovnice 1:1 (1:1)
    Ne 28.10. 14:00 Adamov - Olešnice 4:1 (2:1)

    1.kolo

    So 03.11. 14:00 Ráječko B - Rudice 2:3 (1:0)
    So 03.11. 14:00 Jedovnice - Adamov 5:0 (3:0)
    So 03.11. 14:00 Vysočany B - Olomučany 3:6 (2:2)
    Ne 04.11. 10:00 Bořitov - Letovice 2:4 (2:3)
    Ne 04.11. 14:00 Sokol Drnovice - Sloup 3:2 (0:2)
    Ne 04.11. 14:00 Olešnice - Boskovice B 4:2 (0:2)
    Ne 04.11. 14:00 Doubravice - Skalice 3:1 (1:0)

    14.kolo

    So 10.11. 10:00 Adamov - Jedovnice 1:2 (0:1)
    So 10.11. 13:30 Olomučany - Vysočany B 4:0 (1:0)
    So 10.11. 13:30 Boskovice B - Olešnice 9:4 (6:3)
    So 10.11. 13:30 Rudice - Ráječko B 3:1 (0:0)
    So 10.11. 13:30 Letovice - Bořitov 4:3 (2:2)
    Ne 11.11. 13:30 Skalice - Doubravice 2:0 (0:0)
    Ne 11.11. 13:30 Sloup - Sokol Drnovice 4:1 (1:1)

    16.kolo

    So 30.03. 13:30 Sloup - Ráječko B 1:4 (0:3)
    So 30.03. 15:00 Rudice - Jedovnice 1:0 (1:0)
    Ne 31.03. 15:00 Sokol Drnovice - Olešnice 1:2 (1:1)
    Ne 31.03. 15:00 Adamov - Doubravice 2:0 (0:0)
    Ne 31.03. 15:00 Skalice - Letovice 2:0 (1:0)
    Ne 31.03. 18:00 Boskovice B - Vysočany B 4:1 (1:0)
    St 08.05. 17:00 Olomučany - Bořitov 2:0 (1:0)

    17.kolo

    05.04. 18:30 Bořitov - Adamov 2:0 (2:0)
    Ne 07.04. 15:30 Skalice - Sloup 3:2 (2:1)
    Ne 07.04. 15:30 Letovice - Olomučany 2:2 (1:2)
    Ne 07.04. 15:30 Doubravice - Boskovice B 1:2 (0:0)
    Ne 07.04. 15:30 Vysočany B - Rudice 1:4 (0:0)
    Ne 07.04. 15:30 Jedovnice - Sokol Drnovice 2:3 (1:1)
    Ne 07.04. 15:30 Olešnice - Ráječko B 2:1 (1:1)

    18.kolo

    So 13.04. 15:30 Rudice - Doubravice 2:0 (1:0)
    Ne 14.04. 15:30 Sloup - Olešnice 2:1 (1:0)
    Ne 14.04. 15:30 Sokol Drnovice - Vysočany B 4:0 (1:0)
    Ne 14.04. 15:30 Boskovice B - Bořitov 6:0 (4:0)
    Ne 14.04. 15:30 Adamov - Letovice 1:2 (0:0)
    Ne 14.04. 15:30 Olomučany - Skalice 3:2 (3:1)
    Ne 14.04. 16:30 Ráječko B - Jedovnice 2:3 (1:1)

    19.kolo

    19.04. 18:30 Bořitov - Rudice 0:0 (0:0)
    So 20.04. 16:00 Jedovnice - Olešnice 2:0 (1:0)
    Ne 21.04. 16:00 Olomučany - Sloup 1:0 (0:0)
    Ne 21.04. 16:00 Skalice - Adamov 1:1 (1:1)
    Ne 21.04. 16:00 Letovice - Boskovice B 0:3 (0:1)
    Ne 21.04. 16:00 Doubravice - Sokol Drnovice 2:1 (1:0)
    Ne 21.04. 16:00 Vysočany B - Ráječko B 1:2 (1:0)

    20.kolo

    So 27.04. 16:00 Rudice - Letovice 1:0 (1:0)
    Ne 28.04. 16:00 Sloup - Jedovnice 0:4 (0:2)
    Ne 28.04. 16:00 Olešnice - Vysočany B 0:3 (0:2)
    Ne 28.04. 16:00 Sokol Drnovice - Bořitov 3:1 (1:1)
    Ne 28.04. 16:00 Adamov - Olomučany 0:3
    Ne 28.04. 16:45 Ráječko B - Doubravice 2:0 (0:0)
    Ne 28.04. 18:00 Boskovice B - Skalice 6:2 (2:1)

    21.kolo

    03.05. 18:30 Bořitov - Ráječko B 3:1 (1:1)
    So 04.05. 17:00 Olomučany - Boskovice B 1:2 (1:1)
    Ne 05.05. 17:00 Adamov - Sloup 1:3 (0:2)
    Ne 05.05. 17:00 Skalice - Rudice 2:0 (1:0)
    Ne 05.05. 17:00 Letovice - Sokol Drnovice 2:2 (0:1)
    Ne 05.05. 17:00 Doubravice - Olešnice 0:5 (0:2)
    Ne 05.05. 17:00 Vysočany B - Jedovnice 1:1 (1:0)

    22.kolo

    So 11.05. 17:00 Jedovnice - Doubravice 3:2 (2:0)
    So 11.05. 17:00 Rudice - Olomučany 1:1 (0:0)
    Ne 12.05. 17:00 Sloup - Vysočany B 0:3 (0:3)
    Ne 12.05. 17:00 Olešnice - Bořitov 5:0 (1:0)
    Ne 12.05. 17:00 Ráječko B - Letovice 0:3 (0:1)
    Ne 12.05. 17:00 Sokol Drnovice - Skalice 3:3 (1:3)
    Ne 12.05. 17:00 Boskovice B - Adamov 5:1 (3:1)

    23.kolo

    17.05. 16:30 Letovice - Olešnice 2:2 (0:1)
    17.05. 18:30 Bořitov - Jedovnice 1:1 (0:1)
    So 18.05. 17:00 Doubravice - Vysočany B 3:0k
    Ne 19.05. 17:00 Adamov - Rudice 0:4 (0:3)
    Ne 19.05. 17:00 Olomučany - Sokol Drnovice 0:2 (0:1)
    Ne 19.05. 17:00 Skalice - Ráječko B 5:0 (3:0)
    St 05.06. 19:30 Boskovice B - Sloup 11:0 (6:0)

    24.kolo

    24.05. 18:00 Olešnice - Skalice 4:1 (2:0)
    So 25.05. 09:30 Rudice - Boskovice B 3:3 (1:0)
    So 25.05. 17:00 Jedovnice - Letovice 1:1 (0:1)
    Ne 26.05. 17:00 Sloup - Doubravice 2:3 (1:2)
    Ne 26.05. 17:00 Vysočany B - Bořitov 0:1 (0:0)
    Ne 26.05. 17:00 Ráječko B - Olomučany 2:3 (0:2)
    Ne 26.05. 17:00 Sokol Drnovice - Adamov 2:0 (0:0)

    25.kolo

    31.05. 18:30 Bořitov - Doubravice 0:0 (0:0)
    Ne 02.06. 16:00 Letovice - Vysočany B 7:0 (3:0)
    Ne 02.06. 17:00 Rudice - Sloup 3:1 (0:1)
    Ne 02.06. 17:00 Boskovice B - Sokol Drnovice 7:1 (3:0)
    Ne 02.06. 17:00 Adamov - Ráječko B 2:0 (1:0)
    Ne 02.06. 17:00 Olomučany - Olešnice 0:3 (0:2)
    Ne 02.06. 17:00 Skalice - Jedovnice 1:4 (1:2)

    26.kolo

    So 08.06. 17:00 Jedovnice - Olomučany 4:1 (1:1)
    Ne 09.06. 14:30 Ráječko B - Boskovice B 1:4 (0:3)
    Ne 09.06. 17:00 Sloup - Bořitov 4:0 (2:0)
    Ne 09.06. 17:00 Doubravice - Letovice 2:0 (2:0)
    Ne 09.06. 17:00 Vysočany B - Skalice 6:0 (3:0)
    Ne 09.06. 17:00 Olešnice - Adamov 6:0 (3:0)
    Ne 09.06. 17:00 Sokol Drnovice - Rudice 3:0 (2:0)

    15.kolo

    St 12.06. 18:45 Ráječko B - Sokol Drnovice 1:2 (1:2)
    14.06. 17:30 Rudice - Olešnice 0:0 (0:0)
    14.06. 18:30 Bořitov - Skalice 2:1 (0:1)
    So 15.06. 10:15 Jedovnice - Boskovice B 3:1 (1:1)
    So 15.06. 17:00 Letovice - Sloup 2:3 (1:1)
    Ne 16.06. 17:00 Doubravice - Olomučany
    Ne 16.06. 17:00 Vysočany B - Adamov
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 19 2 5 109:40 59
    2. 26 16 6 4 71:38 54
    3. 26 16 4 6 52:25 52
    4. 25 13 5 7 49:38 44
    5. 26 12 5 9 56:49 41
    6. 26 11 5 10 53:54 38
    7. 26 10 5 11 55:57 35
    8. 26 9 6 11 45:52 33
    9. 26 10 2 14 52:51 32
    10. 26 8 7 11 50:53 31
    11. 25 9 3 13 32:47 30
    12. 25 7 1 17 41:85 22
    13. 25 6 3 16 26:62 21
    14. 26 6 2 18 39:79 20