Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 15. července 2020
svátek má Jindřich.
Hlavní menu
  • ID: 13195
  • Návštěvy: 15/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Brno-venkov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2097
    Týden:
    15
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 25.08. 14:00 Hrušovany u Brna - Moravské Knínice 0:5 (0:1)
    Ne 26.08. 14:30 Měnín - Vev.Bítýška 1:7 (0:5)
    St 05.09. 17:00 Čebín - Zbraslav 8:2 (4:2)
    St 05.09. 17:30 Ořechov - Blažovice 9:1 (3:0)
    28.09. 13:00 Vojkovice - Těšany 19:0 (6:0)

    1.kolo

    Čt 30.08. 16:00 Zbraslav - Měnín 1:9 (1:4)
    Čt 30.08. 17:30 Těšany - Hrušovany u Brna 2:1 (2:1)
    Čt 30.08. 17:30 Moravské Knínice - Čebín 5:0 (2:0)
    Po 03.09. 17:00 Střelice - Ořechov 4:0 (3:0)
    Út 11.09. 17:30 Vev.Bítýška - Blažovice 4:1 (1:1)

    4.kolo

    So 08.09. 09:00 Vojkovice - Zbraslav 19:0 (11:0)
    So 08.09. 10:30 Čebín - Blažovice 3:4 (2:1)
    Ne 09.09. 10:30 Střelice - Moravské Knínice 4:2 (3:1)
    Ne 09.09. 14:30 Ořechov - Měnín 15:0 (6:0)
    Ne 09.09. 14:30 Hrušovany u Brna - Vev.Bítýška 0:5 (0:2)

    3.kolo

    So 01.09. 14:30 Blažovice - Měnín 1:8 (0:1)
    Ne 02.09. 10:30 Těšany - Střelice 0:9 (0:3)
    Ne 02.09. 14:00 Moravské Knínice - Vojkovice 1:8 (0:4)
    St 12.09. 17:00 Zbraslav - Hrušovany u Brna 3:3 (2:3)
    Čt 13.09. 16:00 Vev.Bítýška - Čebín 13:1 (8:0)

    5.kolo

    So 15.09. 11:30 Těšany - Ořechov 0:6 (0:3)
    So 15.09. 13:30 Vev.Bítýška - Vojkovice 1:10 (1:6)
    So 15.09. 16:00 Měnín - Čebín 3:0 (K:)
    Ne 16.09. 10:00 Blažovice - Hrušovany u Brna 6:0 (4:0)
    Ne 16.09. 10:30 Zbraslav - Střelice 0:16 (0:9)

    6.kolo

    So 22.09. 09:00 Vojkovice - Blažovice 16:0 (7:0)
    So 22.09. 15:00 Těšany - Moravské Knínice 1:3 (1:1)
    Ne 23.09. 10:30 Střelice - Vev.Bítýška 2:2 (2:1)
    Ne 23.09. 14:30 Ořechov - Čebín 3:0 (2:0)
    Po 24.09. 17:00 Hrušovany u Brna - Měnín 2:1 (0:0)

    7.kolo

    Út 18.09. 17:00 Měnín - Vojkovice 0:17 (0:8)
    28.09. 13:30 Čebín - Hrušovany u Brna 7:0 (3:0)
    So 29.09. 13:00 Blažovice - Střelice 0:6 (0:3)
    Ne 30.09. 10:30 Zbraslav - Těšany 0:4 (0:3)
    Ne 30.09. 15:00 Moravské Knínice - Ořechov 2:1 (1:0)

    8.kolo

    So 06.10. 09:00 Vojkovice - Čebín 16:0 (8:0)
    Ne 07.10. 10:30 Střelice - Měnín 7:0 (4:0)
    Ne 07.10. 10:45 Těšany - Vev.Bítýška 0:20 (0:10)
    Ne 07.10. 12:30 Moravské Knínice - Zbraslav 3:0 (0:0)
    Ne 07.10. 14:30 Ořechov - Hrušovany u Brna 25:0 (14:0)

    9.kolo

    So 13.10. 10:30 Čebín - Střelice 1:5 (0:1)
    So 13.10. 12:30 Vev.Bítýška - Moravské Knínice 3:0 (1:0)
    So 13.10. 12:30 Hrušovany u Brna - Vojkovice 0:14 (0:9)
    So 13.10. 13:00 Blažovice - Těšany 9:1 (5:0)
    Ne 14.10. 10:30 Zbraslav - Ořechov 1:8 (1:3)

    10.kolo

    So 20.10. 12:00 Moravské Knínice - Blažovice 7:0 (5:0)
    Ne 21.10. 10:30 Těšany - Měnín 1:4 (1:2)
    Ne 21.10. 10:30 Zbraslav - Vev.Bítýška 0:15 (0:7)
    Ne 21.10. 14:30 Ořechov - Vojkovice 0:7 (0:4)
    Po 22.10. 17:00 Střelice - Hrušovany u Brna 14:0 (7:0)

    11.kolo

    St 03.10. 17:00 Měnín - Moravské Knínice 0:5 (0:4)
    So 27.10. 09:00 Vojkovice - Střelice 4:1 (1:0)
    So 27.10. 10:30 Blažovice - Zbraslav 3:0 (2:0)
    So 27.10. 10:30 Čebín - Těšany 5:0 (1:0)
    So 27.10. 11:30 Vev.Bítýška - Ořechov 0:1 (0:0)

    13.kolo

    So 06.04. 12:00 Těšany - Vojkovice 0:4 (0:2)
    So 06.04. 13:00 Vev.Bítýška - Měnín 0:0 (0:0)
    So 06.04. 13:30 Blažovice - Ořechov 2:4 (1:3)
    Ne 07.04. 10:30 Zbraslav - Čebín 0:3 (0:0)
    Ne 07.04. 13:00 Moravské Knínice - Hrušovany u Brna 6:1 (4:1)

    14.kolo

    So 13.04. 09:00 Vojkovice - Moravské Knínice 8:0 (6:0)
    So 13.04. 10:30 Čebín - Vev.Bítýška 2:3 (1:2)
    So 13.04. 13:30 Hrušovany u Brna - Zbraslav 4:2 (1:1)
    Ne 14.04. 10:30 Střelice - Těšany 23:0 (13:0)
    Ne 14.04. 13:30 Měnín - Blažovice 1:2 (1:0)

    15.kolo

    So 20.04. 13:30 Vev.Bítýška - Hrušovany u Brna 5:0 (2:0)
    So 20.04. 14:00 Blažovice - Čebín 3:2 (1:2)
    Ne 21.04. 11:00 Zbraslav - Vojkovice 0:12 (0:5)
    Ne 21.04. 14:00 Měnín - Ořechov 0:0 (0:0)
    Čt 25.04. 17:00 Moravské Knínice - Střelice 0:4 (0:0)

    16.kolo

    So 27.04. 09:00 Vojkovice - Vev.Bítýška 6:0 (2:0)
    So 27.04. 10:30 Čebín - Měnín 5:0 (2:0)
    So 27.04. 14:00 Hrušovany u Brna - Blažovice 1:8 (0:3)
    Ne 28.04. 10:30 Střelice - Zbraslav 18:0 (10:0)
    Ne 28.04. 14:30 Ořechov - Těšany 5:0 (2:0)

    17.kolo

    So 04.05. 10:30 Čebín - Ořechov 1:1 (0:1)
    So 04.05. 14:00 Vev.Bítýška - Střelice 3:1 (2:1)
    Ne 05.05. 14:00 Moravské Knínice - Těšany 1:0 (1:0)
    Ne 05.05. 14:30 Měnín - Hrušovany u Brna 4:2 (2:1)
    24.05. 17:30 Blažovice - Vojkovice 3:5 (2:2)

    12.kolo

    St 08.05. 10:30 Čebín - Moravské Knínice 1:1 (0:0)
    St 08.05. 10:30 Měnín - Zbraslav 2:1 (1:0)
    St 08.05. 14:30 Ořechov - Střelice 0:3 (0:1)
    St 08.05. 14:30 Blažovice - Vev.Bítýška 4:4 (1:2)
    St 08.05. 15:30 Hrušovany u Brna - Těšany 1:4 (1:2)

    18.kolo

    So 11.05. 09:00 Vojkovice - Měnín 9:0 (4:0)
    So 11.05. 15:30 Hrušovany u Brna - Čebín 0:14 (0:6)
    Ne 12.05. 12:00 Těšany - Zbraslav 1:2 (1:2)
    Ne 12.05. 14:30 Ořechov - Moravské Knínice 5:0 (2:0)
    Čt 23.05. 17:30 Střelice - Blažovice 5:2 (1:2)

    20.kolo

    So 25.05. 09:00 Vojkovice - Hrušovany u Brna 16:0 (2:0)
    Ne 26.05. 10:30 Střelice - Čebín 12:0 (6:0)
    Ne 26.05. 11:30 Těšany - Blažovice 2:3 (1:2)
    Ne 26.05. 14:00 Moravské Knínice - Vev.Bítýška 0:4 (0:2)
    Ne 26.05. 14:30 Ořechov - Zbraslav 10:0 (3:0)

    19.kolo

    So 18.05. 10:30 Čebín - Vojkovice 0:10 (0:3)
    So 18.05. 14:00 Vev.Bítýška - Těšany 10:0 (7:0)
    So 18.05. 14:30 Hrušovany u Brna - Ořechov 0:4 (0:1)
    Ne 19.05. 11:30 Zbraslav - Moravské Knínice 0:1 (0:1)
    Čt 30.05. 17:30 Měnín - Střelice 0:6 (0:3)

    21.kolo

    So 01.06. 09:00 Vojkovice - Ořechov 6:0 (1:0)
    So 01.06. 14:00 Hrušovany u Brna - Střelice 0:17 (0:6)
    So 01.06. 14:00 Vev.Bítýška - Zbraslav 4:0 (1:0)
    Ne 02.06. 15:00 Měnín - Těšany 5:1 (4:1)
    So 08.06. 17:00 Blažovice - Moravské Knínice 9:5 (6:0)

    22.kolo

    So 08.06. 15:30 Těšany - Čebín 1:0 (1:0)
    Ne 09.06. 10:30 Střelice - Vojkovice 0:1 (0:0)
    Ne 09.06. 11:30 Zbraslav - Blažovice 2:10 (1:2)
    Ne 09.06. 14:30 Ořechov - Vev.Bítýška 0:3 (0:1)
    Ne 09.06. 14:30 Moravské Knínice - Měnín 4:1 (2:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 20 20 0 0 207:6 60
    2. 20 16 1 3 157:15 49
    3. 20 14 3 3 106:29 45
    4. 20 12 2 6 97:30 38
    5. 20 11 1 8 51:50 34
    6. 20 10 1 9 71:85 31
    7. 20 7 2 11 39:86 23
    8. 20 6 2 12 53:82 20
    9. 20 4 0 16 18:130 12
    10. 20 2 1 17 15:162 7
    11. 20 1 1 18 14:153 4