Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 20. června 2019
svátek má Květa.
Hlavní menu
  • ID: 13202
  • Návštěvy: 344/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jeseník  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4443
    Týden:
    344
    Dnes:
    30
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 04.08. 10:00 Skorošice - Mikulovice 0:5 (0:3)
    So 04.08. 14:30 SK Vápenná - Bernartice 5:1 (3:0)
    So 04.08. 15:30 Lipová-lázně - Velké Kunětice 2:0 (1:0)
    So 04.08. 16:00 Bělá p. P. - Vidnava 16:0 (7:0)
    So 04.08. 17:00 Javorník - St. Červená Voda 1:0 (0:0)
    10.08. 17:30 SK Řetězárna B - Velká Kraš 1:2 (0:0)
    Ne 02.09. 14:00 Supíkovice - Černá Voda 1:6 (1:3)

    2.kolo

    So 11.08. 15:00 Velká Kraš - Bělá p. P. 1:2 (0:1)
    So 11.08. 16:00 Velké Kunětice - SK Vápenná 3:11 (3:5)
    So 11.08. 17:00 St. Červená Voda - Bernartice 2:3 (1:2)
    So 11.08. 17:00 Mikulovice - Javorník 8:1 (4:1)
    So 11.08. 17:00 Černá Voda - Skorošice 6:0 (4:0)
    So 11.08. 17:00 Vidnava - Supíkovice 3:0 (1:0)
    Ne 12.08. 15:00 Lipová-lázně - SK Řetězárna B 2:3 np (2:2)

    3.kolo

    So 18.08. 14:00 Mikulovice - Bernartice 3:2 (1:1)
    So 18.08. 15:00 Skorošice - Vidnava 1:4 (1:1)
    So 18.08. 16:00 Bělá p. P. - Lipová-lázně 10:0 (5:0)
    So 18.08. 16:30 Supíkovice - Velká Kraš 1:0 (0:0)
    So 18.08. 16:30 Javorník - Černá Voda 0:1 (0:1)
    So 18.08. 16:30 SK Vápenná - St. Červená Voda 2:0 (2:0)
    Ne 19.08. 14:00 SK Řetězárna B - Velké Kunětice 5:1 (3:0)

    4.kolo

    So 25.08. 15:00 Velká Kraš - Skorošice 5:1 (1:1)
    So 25.08. 15:30 Lipová-lázně - Supíkovice 3:1 (1:0)
    So 25.08. 16:00 Velké Kunětice - St. Červená Voda 1:0 np (0:0)
    So 25.08. 16:00 Bělá p. P. - SK Řetězárna B 3:2 (1:0)
    So 25.08. 16:30 Černá Voda - Bernartice 4:1 (3:1)
    So 25.08. 16:30 Vidnava - Javorník 7:3 (2:2)
    28.09. 15:00 Mikulovice - SK Vápenná 5:6 np (5:5)

    5.kolo

    So 01.09. 13:00 Bernartice - Vidnava 6:1 (5:0)
    So 01.09. 15:00 Skorošice - Lipová-lázně 1:4 (0:0)
    So 01.09. 16:00 Bělá p. P. - Velké Kunětice 3:2 (3:2)
    So 01.09. 16:00 Supíkovice - SK Řetězárna B 1:4 (0:3)
    So 01.09. 16:00 Javorník - Velká Kraš 1:3 (1:1)
    So 01.09. 16:00 SK Vápenná - Černá Voda 7:1 (3:1)
    So 01.09. 16:00 St. Červená Voda - Mikulovice 4:3 (2:2)

    6.kolo

    So 08.09. 15:00 Velká Kraš - Bernartice 1:4 (1:4)
    So 08.09. 15:30 Lipová-lázně - Javorník 1:3 (1:1)
    So 08.09. 16:00 Velké Kunětice - Mikulovice 1:3 (0:1)
    So 08.09. 16:00 Černá Voda - St. Červená Voda 3:5 (1:2)
    So 08.09. 16:00 Vidnava - SK Vápenná 1:10 (0:5)
    So 08.09. 16:00 Bělá p. P. - Supíkovice 6:0 (6:0)
    Ne 09.09. 14:00 SK Řetězárna B - Skorošice 5:2 (1:1)

    7.kolo

    So 15.09. 15:00 Skorošice - Bělá p. P. 1:7 (0:4)
    So 15.09. 16:00 Supíkovice - Velké Kunětice 0:4 (0:1)
    So 15.09. 16:00 Javorník - SK Řetězárna B 3:1 (2:0)
    So 15.09. 16:00 Bernartice - Lipová-lázně 3:0 (1:0)
    So 15.09. 16:00 SK Vápenná - Velká Kraš 4:3 (2:0)
    So 15.09. 16:00 St. Červená Voda - Vidnava 7:1 (6:1)
    So 15.09. 16:00 Mikulovice - Černá Voda 3:2 (0:1)

    8.kolo

    So 22.09. 15:00 Velká Kraš - St. Červená Voda 2:1 (1:1)
    So 22.09. 15:30 Velké Kunětice - Černá Voda 2:3 (2:1)
    So 22.09. 15:30 Vidnava - Mikulovice 0:3 (0:0)
    So 22.09. 15:30 Lipová-lázně - SK Vápenná 1:6 (0:1)
    So 22.09. 15:30 Bělá p. P. - Javorník 3:0 (0:0)
    So 22.09. 15:30 Supíkovice - Skorošice 2:3 (2:1)
    Ne 23.09. 14:00 SK Řetězárna B - Bernartice 1:4 (1:2)

    9.kolo

    28.09. 15:00 Černá Voda - Vidnava 2:1 (0:0)
    So 29.09. 15:00 Skorošice - Velké Kunětice 1:2 (1:2)
    So 29.09. 15:30 Javorník - Supíkovice 3:0k
    So 29.09. 15:30 Bernartice - Bělá p. P. 1:3 (0:2)
    So 29.09. 15:30 SK Vápenná - SK Řetězárna B 8:2 (6:1)
    So 29.09. 15:30 St. Červená Voda - Lipová-lázně 2:1 (1:0)
    So 29.09. 15:30 Mikulovice - Velká Kraš 3:8 (2:4)

    10.kolo

    So 06.10. 15:00 Velké Kunětice - Vidnava 5:2 (2:1)
    So 06.10. 15:00 Velká Kraš - Černá Voda 2:0 (0:0)
    So 06.10. 15:00 Lipová-lázně - Mikulovice 2:3 np (2:2)
    So 06.10. 15:00 Bělá p. P. - SK Vápenná 3:2 (1:1)
    So 06.10. 15:00 Supíkovice - Bernartice 0:7 (0:6)
    So 06.10. 15:00 Skorošice - Javorník 2:4 (1:2)
    Ne 07.10. 14:00 SK Řetězárna B - St. Červená Voda 3:2 (1:2)

    11.kolo

    So 13.10. 15:00 Javorník - Velké Kunětice 1:2 np (1:1)
    So 13.10. 15:00 Bernartice - Skorošice 4:0 (1:0)
    So 13.10. 15:00 SK Vápenná - Supíkovice 6:1 (2:0)
    So 13.10. 15:00 St. Červená Voda - Bělá p. P. 5:2 (2:0)
    So 13.10. 15:00 Mikulovice - SK Řetězárna B 4:1 (1:0)
    So 13.10. 15:00 Černá Voda - Lipová-lázně 12:2 (5:0)
    So 13.10. 15:00 Vidnava - Velká Kraš 4:3 (2:1)

    12.kolo

    So 20.10. 14:30 Velké Kunětice - Velká Kraš 2:6 (1:3)
    So 20.10. 14:30 Lipová-lázně - Vidnava 9:2 (2:2)
    So 20.10. 14:30 Bělá p. P. - Mikulovice 2:1 (2:1)
    So 20.10. 14:30 Supíkovice - St. Červená Voda 1:5 (0:2)
    So 20.10. 14:30 Skorošice - SK Vápenná 1:5 (0:2)
    So 20.10. 14:30 Javorník - Bernartice 0:3 (0:0)
    Ne 21.10. 14:00 SK Řetězárna B - Černá Voda 4:3 np (3:3)

    13.kolo

    So 27.10. 14:30 Bernartice - Velké Kunětice 4:3 np (3:3)
    So 27.10. 14:30 SK Vápenná - Javorník 6:1 (3:0)
    So 27.10. 14:30 St. Červená Voda - Skorošice 3:0k
    So 27.10. 14:30 Mikulovice - Supíkovice 5:0 (3:0)
    So 27.10. 14:30 Černá Voda - Bělá p. P. 0:1 (0:0)
    So 27.10. 14:30 Vidnava - SK Řetězárna B 1:7 (0:2)
    So 27.10. 14:30 Velká Kraš - Lipová-lázně 5:1 (3:0)

    14.kolo

    So 03.11. 14:00 Velké Kunětice - Lipová-lázně 2:3 (2:2)
    So 03.11. 14:00 Velká Kraš - SK Řetězárna B 1:0 (0:0)
    So 03.11. 14:00 Vidnava - Bělá p. P. 4:1 (3:0)
    So 03.11. 14:00 Černá Voda - Supíkovice 4:1 (4:1)
    So 03.11. 14:00 Mikulovice - Skorošice 13:0 (4:0)
    So 03.11. 14:00 St. Červená Voda - Javorník 6:2 (4:0)
    So 03.11. 14:00 Bernartice - SK Vápenná 3:5 (1:2)

    16.kolo

    So 30.03. 15:00 Velká Kraš - Supíkovice 1:2 (0:1)
    So 30.03. 15:30 Velké Kunětice - SK Řetězárna B 1:2 np (1:1)
    So 30.03. 15:30 Lipová-lázně - Bělá p. P. 1:6 (0:3)
    So 30.03. 15:30 Vidnava - Skorošice 7:0 (4:0)
    So 30.03. 15:30 Černá Voda - Javorník 0:2 (0:0)
    So 30.03. 15:30 Bernartice - Mikulovice 4:0 (1:0)
    So 30.03. 15:30 St. Červená Voda - SK Vápenná 1:3 (1:1)

    17.kolo

    So 06.04. 15:00 Skorošice - Velká Kraš 0:3 (0:1)
    So 06.04. 15:30 St. Červená Voda - Velké Kunětice 4:3 np (3:3)
    So 06.04. 15:30 SK Vápenná - Mikulovice 4:0 (2:0)
    So 06.04. 15:30 Bernartice - Černá Voda 7:0 (3:0)
    So 06.04. 15:30 Javorník - Vidnava 1:0 (0:0)
    So 06.04. 15:30 Supíkovice - Lipová-lázně 5:3 (2:1)
    Ne 07.04. 14:00 SK Řetězárna B - Bělá p. P. 3:2 (1:1)

    18.kolo

    So 13.04. 15:00 Velká Kraš - Javorník 1:0 (1:0)
    So 13.04. 15:30 Velké Kunětice - Bělá p. P. 2:1 (1:1)
    So 13.04. 15:30 Lipová-lázně - Skorošice 9:3 (5:2)
    So 13.04. 15:30 Vidnava - Bernartice 0:7 (0:1)
    So 13.04. 15:30 Černá Voda - SK Vápenná 6:5 np (5:5)
    So 13.04. 15:30 Mikulovice - St. Červená Voda 6:0 (4:0)
    Ne 14.04. 14:00 SK Řetězárna B - Supíkovice 2:1 np (1:1)

    19.kolo

    So 20.04. 15:00 Skorošice - SK Řetězárna B 1:2 (0:1)
    So 20.04. 16:00 Mikulovice - Velké Kunětice 1:0 np (0:0)
    So 20.04. 16:00 St. Červená Voda - Černá Voda 4:1 (2:1)
    So 20.04. 16:00 SK Vápenná - Vidnava 7:0 (3:0)
    So 20.04. 16:00 Bernartice - Velká Kraš 4:0 (2:0)
    So 20.04. 16:00 Javorník - Lipová-lázně 2:0 (0:0)
    So 20.04. 16:00 Supíkovice - Bělá p. P. 1:3 (0:2)

    20.kolo

    So 27.04. 15:00 Velká Kraš - SK Vápenná 0:1 (0:1)
    So 27.04. 15:30 Lipová-lázně - Bernartice 0:15 (0:7)
    So 27.04. 16:00 Velké Kunětice - Supíkovice 3:1 (2:0)
    So 27.04. 16:00 Bělá p. P. - Skorošice 3:0
    So 27.04. 16:00 Vidnava - St. Červená Voda 1:2 (0:1)
    So 27.04. 16:00 Černá Voda - Mikulovice 1:6 (1:2)
    Ne 28.04. 14:00 SK Řetězárna B - Javorník 1:2 (0:1)

    21.kolo

    So 04.05. 15:00 Skorošice - Supíkovice 3:1 (2:1)
    So 04.05. 16:00 Bernartice - SK Řetězárna B 5:0 (1:0)
    So 04.05. 16:30 Černá Voda - Velké Kunětice 4:2 (2:2)
    So 04.05. 16:30 Mikulovice - Vidnava 14:0 (8:0)
    So 04.05. 16:30 St. Červená Voda - Velká Kraš 4:0 (1:0)
    So 04.05. 16:30 SK Vápenná - Lipová-lázně 2:1 (0:0)
    So 04.05. 16:30 Javorník - Bělá p. P. 1:2 (0:0)

    22.kolo

    So 11.05. 15:00 Velká Kraš - Mikulovice 2:3 np (2:2)
    So 11.05. 15:30 Lipová-lázně - St. Červená Voda 4:3 np (3:3)
    So 11.05. 16:00 Velké Kunětice - Skorošice 7:1 (5:0)
    So 11.05. 16:00 Bělá p. P. - Bernartice 5:4 (2:2)
    So 11.05. 16:30 Supíkovice - Javorník 3:0 (2:0)
    So 11.05. 16:30 Vidnava - Černá Voda 1:7 (0:3)
    Ne 12.05. 14:00 SK Řetězárna B - SK Vápenná 1:8 (1:3)

    23.kolo

    So 18.05. 16:00 Bernartice - Supíkovice 5:3 (4:3)
    So 18.05. 17:00 Vidnava - Velké Kunětice 2:5 (2:1)
    So 18.05. 17:00 Černá Voda - Velká Kraš 2:3 (1:1)
    So 18.05. 17:00 Mikulovice - Lipová-lázně 12:1 (5:1)
    So 18.05. 17:00 SK Vápenná - Bělá p. P. 8:0 (4:0)
    So 18.05. 17:00 Javorník - Skorošice 5:0 (5:0)
    Ne 02.06. 15:00 St. Červená Voda - SK Řetězárna B 6:1 (3:0)

    24.kolo

    So 25.05. 15:00 Skorošice - Bernartice 1:8 (0:6)
    So 25.05. 15:00 Velká Kraš - Vidnava 4:2 (1:0)
    So 25.05. 15:30 Lipová-lázně - Černá Voda 6:0 (2:0)
    So 25.05. 16:00 Velké Kunětice - Javorník 2:1 (1:1)
    So 25.05. 16:00 Bělá p. P. - St. Červená Voda 3:0 (2:0)
    So 25.05. 17:00 Supíkovice - SK Vápenná 4:7 (3:5)
    Ne 26.05. 12:00 SK Řetězárna B - Mikulovice 1:8 (1:4)

    25.kolo

    So 01.06. 14:00 Mikulovice - Bělá p. P. 1:6 (0:4)
    So 01.06. 15:00 Velká Kraš - Velké Kunětice 2:1 (0:1)
    So 01.06. 16:00 Bernartice - Javorník 2:0 (2:0)
    So 01.06. 17:00 Vidnava - Lipová-lázně 3:7 (0:5)
    So 01.06. 17:00 Černá Voda - SK Řetězárna B 4:3 (2:1)
    So 01.06. 17:00 St. Červená Voda - Supíkovice 3:0 (1:0)
    So 01.06. 17:00 SK Vápenná - Skorošice 6:3 (1:2)

    26.kolo

    So 08.06. 11:00 Skorošice - St. Červená Voda 8:3 (1:1)
    So 08.06. 15:30 Lipová-lázně - Velká Kraš 0:3 (0:1)
    So 08.06. 16:00 Velké Kunětice - Bernartice 2:5 (2:3)
    So 08.06. 16:00 Bělá p. P. - Černá Voda 9:0 (4:0)
    So 08.06. 17:00 Javorník - SK Vápenná 3:2 (1:2)
    So 08.06. 17:00 Supíkovice - Mikulovice 1:4 (0:2)
    Ne 09.06. 14:00 SK Řetězárna B - Vidnava 5:2 (2:1)

    15.kolo

    So 15.06. 14:00 Bělá p. P. - Velká Kraš 5:3 (4:0)
    So 15.06. 14:30 SK Řetězárna B - Lipová-lázně 2:3 np (2:2)
    So 15.06. 15:00 Javorník - Mikulovice 1:2 (1:0)
    So 15.06. 16:00 Bernartice - St. Červená Voda 5:0 (1:0)
    So 15.06. 17:00 SK Vápenná - Velké Kunětice 8:0 (2:0)
    So 15.06. 17:00 Supíkovice - Vidnava 7:0 (5:0)
    Ne 16.06. 10:30 Skorošice - Černá Voda 0:9 (0:4)
    Správce soutěže: Erik Kappel

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 22 1 1 2 143:44 69
    2. 26 21 0 0 5 107:43 63
    3. 26 19 1 0 6 116:39 59
    4. 26 16 3 1 6 116:49 55
    5. 26 15 0 1 10 64:48 46
    6. 26 13 1 2 10 71:58 43
    7. 26 12 1 1 12 80:77 39
    8. 26 11 0 1 14 41:57 34
    9. 26 8 4 1 13 58:79 33
    10. 26 8 2 4 12 56:72 32
    11. 26 8 2 2 14 64:107 30
    12. 26 6 0 0 20 49:139 18
    13. 26 5 0 1 20 38:92 16
    14. 26 3 0 0 23 33:132 9