Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 4. dubna 2020
svátek má Ivana.
Hlavní menu
  • ID: 13207
  • Návštěvy: 38/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    21300
    Týden:
    38
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 11.08. 17:00 Žimrovice - Karlovice 3:3 (1:2)
    So 11.08. 17:00 Horní Benešov - Hradec n. M. 2:3 (0:0)
    So 11.08. 17:00 Krásné Loučky - Zlatníky 2:0 (0:0)
    So 11.08. 17:00 Vítkov - Rýmařov B 2:2 (2:0)
    Ne 12.08. 17:00 Budišov n. B. - Chomýž 9:0 (4:0)
    Ne 12.08. 17:00 Malé Hoštice - M.Albrechtice 3:0 (0:0)
    Ne 12.08. 17:00 Bruntál B - Kylešovice 7:0 (4:0)

    3.kolo

    So 18.08. 17:00 Vítkov - Kylešovice 3:1 (1:0)
    So 18.08. 17:00 M.Albrechtice - Krásné Loučky 2:1 (1:1)
    So 18.08. 17:00 Chomýž - Malé Hoštice 1:3 (1:2)
    So 18.08. 17:00 Karlovice - Horní Benešov 4:1 (2:0)
    Ne 19.08. 10:00 Zlatníky - Bruntál B 5:2 (3:1)
    Ne 19.08. 16:30 Rýmařov B - Žimrovice 5:2 (1:2)
    St 05.09. 16:30 Hradec n. M. - Budišov n. B. 3:2 (3:1)

    4.kolo

    So 25.08. 17:00 Žimrovice - Horní Benešov 3:0k
    So 25.08. 17:00 Krásné Loučky - Chomýž 5:0 (2:0)
    So 25.08. 17:00 Vítkov - Zlatníky 0:3 (0:1)
    Ne 26.08. 16:30 Rýmařov B - Kylešovice 6:1 (3:0)
    Ne 26.08. 17:00 Budišov n. B. - Karlovice 2:1 (2:1)
    Ne 26.08. 17:00 Malé Hoštice - Hradec n. M. 3:2 (1:1)
    Ne 26.08. 17:00 Bruntál B - M.Albrechtice 12:0 (5:0)

    5.kolo

    So 01.09. 16:30 Žimrovice - Kylešovice 3:0 (1:0)
    So 01.09. 16:30 M.Albrechtice - Vítkov 1:1 (0:1)
    So 01.09. 16:30 Chomýž - Bruntál B 2:0 (1:0)
    So 01.09. 16:30 Hradec n. M. - Krásné Loučky 6:1 (3:1)
    So 01.09. 16:30 Karlovice - Malé Hoštice 4:2 (1:0)
    So 01.09. 16:30 Horní Benešov - Budišov n. B. 1:4 (0:1)
    Ne 02.09. 10:00 Zlatníky - Rýmařov B 2:0 (1:0)

    6.kolo

    So 08.09. 16:00 Žimrovice - Budišov n. B. 2:2 (1:2)
    So 08.09. 16:00 Malé Hoštice - Horní Benešov 8:1 (3:0)
    So 08.09. 16:00 Krásné Loučky - Karlovice 2:1 (0:0)
    So 08.09. 16:00 Vítkov - Chomýž 3:0 (0:0)
    Ne 09.09. 10:00 Zlatníky - Kylešovice 5:1 (2:1)
    Ne 09.09. 16:00 Bruntál B - Hradec n. M. 2:4 (2:1)
    Ne 09.09. 16:00 Rýmařov B - M.Albrechtice 4:0 (1:0)

    7.kolo

    So 15.09. 16:00 Chomýž - Rýmařov B 3:4 (0:2)
    So 15.09. 16:00 Hradec n. M. - Vítkov 1:1 (0:0)
    So 15.09. 16:00 Karlovice - Bruntál B 4:1 (2:1)
    So 15.09. 16:00 Horní Benešov - Krásné Loučky 3:4 (1:1)
    Ne 16.09. 10:00 Zlatníky - Žimrovice 0:2 (0:2)
    Ne 16.09. 16:00 M.Albrechtice - Kylešovice 1:1 (0:1)
    Ne 16.09. 16:00 Budišov n. B. - Malé Hoštice 2:3 (1:2)

    8.kolo

    So 22.09. 16:00 Žimrovice - Malé Hoštice 2:0 (1:0)
    So 22.09. 16:00 Krásné Loučky - Budišov n. B. 3:2 (0:1)
    So 22.09. 16:00 Vítkov - Karlovice 2:4 (1:2)
    So 22.09. 16:00 Chomýž - Kylešovice 3:0 (2:0)
    Ne 23.09. 10:00 Zlatníky - M.Albrechtice 4:4 (3:0)
    Ne 23.09. 16:00 Bruntál B - Horní Benešov 7:0 (2:0)
    Ne 23.09. 16:00 Rýmařov B - Hradec n. M. 3:4 (1:1)

    9.kolo

    So 29.09. 15:30 M.Albrechtice - Žimrovice 2:2 (2:1)
    So 29.09. 15:30 Chomýž - Zlatníky 2:1 (1:1)
    So 29.09. 15:30 Hradec n. M. - Kylešovice 6:0 (2:0)
    So 29.09. 15:30 Karlovice - Rýmařov B 5:0 (3:0)
    So 29.09. 15:30 Horní Benešov - Vítkov 0:3 (0:2)
    Ne 30.09. 15:30 Budišov n. B. - Bruntál B 5:0 (2:0)
    Ne 30.09. 15:30 Malé Hoštice - Krásné Loučky 0:2 (0:1)

    10.kolo

    So 06.10. 15:00 Žimrovice - Krásné Loučky 2:0 (2:0)
    So 06.10. 15:00 Vítkov - Budišov n. B. 3:4 (1:1)
    So 06.10. 15:00 Karlovice - Kylešovice 9:0 (3:0)
    So 06.10. 15:00 M.Albrechtice - Chomýž 2:1 (1:0)
    Ne 07.10. 10:00 Zlatníky - Hradec n. M. 0:0 (0:0)
    Ne 07.10. 15:00 Bruntál B - Malé Hoštice 2:7 (1:4)
    Ne 07.10. 15:00 Rýmařov B - Horní Benešov 5:2 (4:2)

    11.kolo

    So 13.10. 15:00 Chomýž - Žimrovice 2:3 (0:3)
    So 13.10. 15:00 Hradec n. M. - M.Albrechtice 4:3 (1:2)
    So 13.10. 15:00 Karlovice - Zlatníky 0:0 (0:0)
    So 13.10. 15:00 Horní Benešov - Kylešovice 1:3 (1:1)
    So 13.10. 15:00 Krásné Loučky - Bruntál B 3:0 (3:0)
    Ne 14.10. 15:00 Budišov n. B. - Rýmařov B 3:1 (1:1)
    Ne 14.10. 15:00 Malé Hoštice - Vítkov 2:0 (1:0)

    12.kolo

    So 20.10. 14:00 Žimrovice - Bruntál B 0:3 (0:0)
    So 20.10. 14:00 Vítkov - Krásné Loučky 3:1 (1:0)
    So 20.10. 14:00 Kylešovice - Budišov n. B. 0:0 (0:0)
    So 20.10. 14:00 M.Albrechtice - Karlovice 3:4 (2:2)
    So 20.10. 14:00 Chomýž - Hradec n. M. 0:1 (0:1)
    Ne 21.10. 10:00 Zlatníky - Horní Benešov 7:1 (4:0)
    Ne 21.10. 14:00 Rýmařov B - Malé Hoštice 0:1 (0:0)

    13.kolo

    So 27.10. 14:00 Hradec n. M. - Žimrovice 1:4 (0:1)
    So 27.10. 14:00 Karlovice - Chomýž 5:0 (2:0)
    So 27.10. 14:00 Horní Benešov - M.Albrechtice 0:7 (0:2)
    So 27.10. 14:00 Krásné Loučky - Rýmařov B 2:1 (1:1)
    Ne 28.10. 14:00 Budišov n. B. - Zlatníky 5:2 (2:0)
    Ne 28.10. 14:00 Malé Hoštice - Kylešovice 7:1 (2:0)
    Ne 28.10. 14:00 Bruntál B - Vítkov 5:1 (4:0)

    1.kolo

    So 03.11. 14:00 Vítkov - Žimrovice 1:2 (1:1)
    So 03.11. 14:00 Kylešovice - Krásné Loučky 2:4 (2:0)
    So 03.11. 14:00 M.Albrechtice - Budišov n. B. 1:2 (0:0)
    So 03.11. 14:00 Chomýž - Horní Benešov 3:1 (2:0)
    So 03.11. 14:00 Hradec n. M. - Karlovice 3:2 (2:2)
    Ne 04.11. 10:00 Zlatníky - Malé Hoštice 0:0 (0:0)
    Ne 04.11. 14:00 Rýmařov B - Bruntál B 7:1 (2:0)

    15.kolo

    So 23.03. 15:00 Karlovice - Žimrovice 0:2 (0:1)
    So 23.03. 15:00 Hradec n. M. - Horní Benešov 5:1 (3:1)
    So 23.03. 15:00 Chomýž - Budišov n. B. 3:1 (1:0)
    So 23.03. 15:00 M.Albrechtice - Malé Hoštice 1:4 (0:1)
    So 23.03. 15:00 Kylešovice - Bruntál B 3:5 (2:0)
    Ne 24.03. 10:00 Zlatníky - Krásné Loučky 2:0 (0:0)
    Ne 24.03. 15:00 Rýmařov B - Vítkov 1:0 (0:0)

    16.kolo

    So 30.03. 15:30 Žimrovice - Rýmařov B 3:3 (2:1)
    So 30.03. 15:30 Bruntál B - Zlatníky 1:1 (1:0)
    So 30.03. 15:30 Krásné Loučky - M.Albrechtice 2:0 (0:0)
    So 30.03. 15:30 Horní Benešov - Karlovice 1:3 (1:1)
    Ne 31.03. 15:30 Kylešovice - Vítkov 2:0 (0:0)
    Ne 31.03. 15:30 Malé Hoštice - Chomýž 4:1 (3:1)
    Ne 31.03. 15:30 Budišov n. B. - Hradec n. M. 1:2 (1:1)

    17.kolo

    So 06.04. 15:30 Horní Benešov - Žimrovice 1:2 (0:1)
    So 06.04. 15:30 Karlovice - Budišov n. B. 2:2 (1:0)
    So 06.04. 15:30 Hradec n. M. - Malé Hoštice 4:1 (2:0)
    So 06.04. 15:30 Chomýž - Krásné Loučky 0:0 (0:0)
    So 06.04. 15:30 M.Albrechtice - Bruntál B 1:4 (1:2)
    So 06.04. 15:30 Kylešovice - Rýmařov B 0:4 (0:1)
    Ne 07.04. 10:00 Zlatníky - Vítkov 3:1 (2:0)

    18.kolo

    So 13.04. 13:00 Kylešovice - Žimrovice 1:2 (1:1)
    So 13.04. 16:00 Krásné Loučky - Hradec n. M. 3:2 (2:1)
    Ne 14.04. 16:00 Rýmařov B - Zlatníky 3:1 (2:1)
    Ne 14.04. 16:00 Bruntál B - Chomýž 4:2 (2:1)
    Ne 14.04. 16:00 Malé Hoštice - Karlovice 5:0 (2:0)
    Ne 14.04. 16:00 Budišov n. B. - Horní Benešov 5:0 (2:0)
    St 08.05. 16:00 Vítkov - M.Albrechtice 4:3 (2:0)

    19.kolo

    So 20.04. 16:00 Horní Benešov - Malé Hoštice 0:4 (0:4)
    So 20.04. 16:00 Karlovice - Krásné Loučky 0:1 (0:0)
    So 20.04. 16:00 Hradec n. M. - Bruntál B 0:2 (0:1)
    So 20.04. 16:00 Chomýž - Vítkov 3:1 (3:1)
    So 20.04. 16:00 M.Albrechtice - Rýmařov B 3:1 (3:1)
    So 20.04. 16:00 Kylešovice - Zlatníky 0:4 (0:2)
    Ne 21.04. 16:00 Budišov n. B. - Žimrovice 1:1 (0:1)

    20.kolo

    So 27.04. 10:00 Kylešovice - M.Albrechtice 4:5 (2:4)
    So 27.04. 13:00 Žimrovice - Zlatníky 5:2 (5:0)
    So 27.04. 16:30 Vítkov - Hradec n. M. 2:3 (1:1)
    So 27.04. 16:30 Krásné Loučky - Horní Benešov 1:0 (1:0)
    Ne 28.04. 16:30 Rýmařov B - Chomýž 2:3 (1:1)
    Ne 28.04. 16:30 Bruntál B - Karlovice 5:1 (2:0)
    Ne 28.04. 16:30 Malé Hoštice - Budišov n. B. 2:3 (1:1)

    14.kolo

    St 01.05. 14:00 Budišov n. B. - M.Albrechtice 3:0 (2:0)
    St 08.05. 17:00 Karlovice - Hradec n. M. 2:5 (2:2)
    So 15.06. 15:00 Žimrovice - Vítkov 3:0k
    So 15.06. 15:00 Bruntál B - Rýmařov B 4:3 (2:3)
    So 15.06. 15:30 Krásné Loučky - Kylešovice 4:1 (1:0)
    So 15.06. 17:00 Horní Benešov - Chomýž 4:2 (3:2)
    Ne 16.06. 17:00 Malé Hoštice - Zlatníky 2:3 (2:2)

    21.kolo

    So 04.05. 16:30 Horní Benešov - Bruntál B 1:5 (1:3)
    So 04.05. 16:30 Karlovice - Vítkov 0:2 (0:2)
    So 04.05. 16:30 Hradec n. M. - Rýmařov B 3:1 (1:1)
    So 04.05. 16:30 Kylešovice - Chomýž 5:0 (4:0)
    So 04.05. 16:30 M.Albrechtice - Zlatníky 1:4 (0:2)
    Ne 05.05. 16:30 Malé Hoštice - Žimrovice 4:1 (2:1)
    Ne 05.05. 16:30 Budišov n. B. - Krásné Loučky 0:1 (0:1)

    22.kolo

    So 11.05. 16:30 Žimrovice - M.Albrechtice 6:1 (3:1)
    So 11.05. 16:30 Vítkov - Horní Benešov 6:0 (1:0)
    So 11.05. 16:30 Bruntál B - Budišov n. B. 2:1 (1:1)
    So 11.05. 16:30 Krásné Loučky - Malé Hoštice 2:2 (1:1)
    Ne 12.05. 10:00 Zlatníky - Chomýž 0:1 (0:1)
    Ne 12.05. 14:00 Kylešovice - Hradec n. M. 2:3 (1:3)
    Ne 12.05. 16:30 Rýmařov B - Karlovice 2:0 (2:0)

    23.kolo

    So 18.05. 11:00 Kylešovice - Karlovice 8:2 (4:1)
    So 18.05. 17:00 Krásné Loučky - Žimrovice 2:1 (1:1)
    So 18.05. 17:00 Horní Benešov - Rýmařov B 1:5 (1:3)
    So 18.05. 17:00 Hradec n. M. - Zlatníky 2:2 (1:2)
    So 18.05. 17:00 Chomýž - M.Albrechtice 2:4 (1:3)
    Ne 19.05. 17:00 Malé Hoštice - Bruntál B 4:2 (2:2)
    Ne 19.05. 17:00 Budišov n. B. - Vítkov 6:1 (2:1)

    24.kolo

    So 25.05. 17:00 Žimrovice - Chomýž 3:1 (0:1)
    So 25.05. 17:00 M.Albrechtice - Hradec n. M. 0:1 (0:0)
    So 25.05. 17:00 Kylešovice - Horní Benešov 3:1 (0:1)
    So 25.05. 17:00 Bruntál B - Krásné Loučky 4:4 (4:2)
    Ne 26.05. 10:00 Zlatníky - Karlovice 4:0 (2:0)
    Ne 26.05. 16:30 Rýmařov B - Budišov n. B. 3:1 (1:0)
    Ne 26.05. 17:00 Vítkov - Malé Hoštice 0:2 (0:1)

    25.kolo

    So 01.06. 17:00 Bruntál B - Žimrovice 9:2 (5:1)
    So 01.06. 17:00 Krásné Loučky - Vítkov 8:0 (4:0)
    So 01.06. 17:00 Horní Benešov - Zlatníky 1:1 (0:1)
    So 01.06. 17:00 Karlovice - M.Albrechtice 3:4 (1:3)
    So 01.06. 17:00 Hradec n. M. - Chomýž 6:0 (0:0)
    Ne 02.06. 17:00 Malé Hoštice - Rýmařov B 5:2 (1:0)
    Ne 02.06. 17:00 Budišov n. B. - Kylešovice 5:2 (2:0)

    26.kolo

    So 08.06. 13:00 Žimrovice - Hradec n. M. 1:2 (1:1)
    So 08.06. 14:00 Chomýž - Karlovice 3:0k
    So 08.06. 17:00 M.Albrechtice - Horní Benešov 1:1 (0:1)
    So 08.06. 17:00 Vítkov - Bruntál B 0:1 (0:0)
    Ne 09.06. 10:00 Zlatníky - Budišov n. B. 2:4 (1:1)
    Ne 09.06. 16:30 Rýmařov B - Krásné Loučky 8:0 (4:0)
    Ne 09.06. 17:00 Kylešovice - Malé Hoštice 0:10 (0:6)
    Správce soutěže: Marek Koraba

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 19 3 4 76:41 60
    2. 26 18 2 6 88:36 56
    3. 26 17 3 6 58:42 54
    4. 26 15 5 6 62:46 50
    5. 26 15 2 9 90:61 47
    6. 26 14 4 8 75:41 46
    7. 26 13 2 11 76:52 41
    8. 26 11 7 8 58:40 40
    9. 26 9 3 14 59:63 30
    10. 26 9 1 16 38:71 28
    11. 26 7 5 14 50:78 26
    12. 26 7 3 16 40:61 24
    13. 26 5 2 19 41:100 17
    14. 26 1 2 23 25:104 5