Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 19. června 2019
svátek má Leoš.
Hlavní menu
  • ID: 13209
  • Návštěvy: 352/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Uherské Hradiště  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4168
    Týden:
    352
    Dnes:
    18
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 11.08. 17:00 Strání B - Bílovice 2:0 (1:0)
    Ne 12.08. 15:00 TJ Březová - Slavkov 0:0 (0:0)
    Ne 12.08. 17:00 Jankovice - Vlčnov 2:0 (0:0)
    Ne 12.08. 17:00 Jarošov - Ostrožská NV 3:3 (1:1)
    Ne 12.08. 17:00 Topolná - Ostrožská Lhota 1:2 (1:0)
    Ne 12.08. 17:00 Bánov - Polešovice 3:2 (1:1)
    28.09. 15:30 Nezdenice - Horní Němčí 2:3 (0:2)

    3.kolo

    Ne 19.08. 16:30 Slavkov - Jankovice 1:1 (1:1)
    Ne 19.08. 16:30 Ostrožská NV - Nezdenice 2:2 (1:1)
    Ne 19.08. 17:00 Bílovice - TJ Březová 4:2 (3:0)
    Ne 19.08. 17:00 Bánov - Strání B 1:3 (1:1)
    Ne 19.08. 17:00 Ostrožská Lhota - Polešovice 2:1 (1:0)
    Ne 19.08. 17:00 Horní Němčí - Topolná 2:4 (2:2)
    Ne 19.08. 17:00 Vlčnov - Jarošov 0:6 (0:4)

    4.kolo

    So 25.08. 16:30 Nezdenice - Vlčnov 6:2 (3:0)
    So 25.08. 16:30 Strání B - Ostrožská Lhota 2:0 (1:0)
    So 25.08. 16:30 Slavkov - Bílovice 2:1 (0:1)
    Ne 26.08. 15:00 TJ Březová - Bánov 2:0 (1:0)
    Ne 26.08. 16:30 Jankovice - Jarošov 3:0 (1:0)
    Ne 26.08. 16:30 Topolná - Ostrožská NV 2:1 (1:0)
    Ne 26.08. 16:30 Horní Němčí - Polešovice 1:2 (0:1)

    5.kolo

    So 01.09. 14:00 Bílovice - Jankovice 1:2 (0:1)
    So 01.09. 16:30 Ostrožská NV - Polešovice 2:1 (1:1)
    Ne 02.09. 16:30 Bánov - Slavkov 1:5 (0:1)
    Ne 02.09. 16:30 Ostrožská Lhota - TJ Březová 2:3 (1:2)
    Ne 02.09. 16:30 Horní Němčí - Strání B 3:2 (1:2)
    Ne 02.09. 16:30 Vlčnov - Topolná 2:2 (1:1)
    Ne 02.09. 16:30 Jarošov - Nezdenice 2:0 (1:0)

    6.kolo

    So 08.09. 16:00 Strání B - Ostrožská NV 0:2 (0:0)
    Ne 09.09. 15:00 TJ Březová - Horní Němčí 1:0 (1:0)
    Ne 09.09. 16:00 Jankovice - Nezdenice 2:3 (1:0)
    Ne 09.09. 16:00 Topolná - Jarošov 3:1 (1:1)
    Ne 09.09. 16:00 Slavkov - Ostrožská Lhota 11:0 (3:0)
    Ne 09.09. 16:00 Bílovice - Bánov 3:2 (2:1)
    28.09. 15:30 Polešovice - Vlčnov 2:2 (1:1)

    7.kolo

    So 15.09. 16:00 Nezdenice - Topolná 0:1 (0:0)
    Ne 16.09. 15:00 Ostrožská NV - TJ Březová 7:1 (2:0)
    Ne 16.09. 16:00 Bánov - Jankovice 0:4 (0:1)
    Ne 16.09. 16:00 Ostrožská Lhota - Bílovice 7:0 (4:0)
    Ne 16.09. 16:00 Horní Němčí - Slavkov 0:4 (0:1)
    Ne 16.09. 16:00 Vlčnov - Strání B 1:0 (0:0)
    Ne 16.09. 16:00 Jarošov - Polešovice 3:0 (0:0)

    8.kolo

    So 22.09. 15:30 Slavkov - Ostrožská NV 3:1 (2:0)
    Ne 23.09. 15:00 TJ Březová - Vlčnov 3:1 (0:0)
    Ne 23.09. 15:30 Jankovice - Topolná 3:1 (1:0)
    Ne 23.09. 15:30 Polešovice - Nezdenice 4:2 (3:2)
    Ne 23.09. 15:30 Bílovice - Horní Němčí 3:3 (1:1)
    Ne 23.09. 15:30 Bánov - Ostrožská Lhota 3:0 (1:0)
    28.09. 16:00 Strání B - Jarošov 0:0 (0:0)

    9.kolo

    So 29.09. 15:30 Ostrožská NV - Bílovice 4:0 (1:0)
    Ne 30.09. 15:30 Ostrožská Lhota - Jankovice 0:2 (0:2)
    Ne 30.09. 15:30 Horní Němčí - Bánov 1:1 (0:0)
    Ne 30.09. 15:30 Vlčnov - Slavkov 2:3 (2:1)
    Ne 30.09. 15:30 Jarošov - TJ Březová 0:0 (0:0)
    Ne 30.09. 15:30 Nezdenice - Strání B 2:2 (0:1)
    Ne 30.09. 15:30 Topolná - Polešovice 3:2 (2:1)

    10.kolo

    So 06.10. 15:00 Strání B - Topolná 3:1 (0:0)
    So 06.10. 15:00 Slavkov - Jarošov 3:1 (3:0)
    Ne 07.10. 15:00 Jankovice - Polešovice 3:2 (3:2)
    Ne 07.10. 15:00 TJ Březová - Nezdenice 4:3 (2:1)
    Ne 07.10. 15:00 Bílovice - Vlčnov 3:2 (0:1)
    Ne 07.10. 15:00 Bánov - Ostrožská NV 3:1 (1:1)
    Ne 07.10. 15:00 Ostrožská Lhota - Horní Němčí 4:0 (4:0)

    11.kolo

    So 13.10. 10:00 Polešovice - Strání B 0:4 (0:2)
    So 13.10. 15:00 Ostrožská NV - Ostrožská Lhota 1:1 (0:1)
    So 13.10. 15:00 Nezdenice - Slavkov 1:1 (0:1)
    Ne 14.10. 15:00 Horní Němčí - Jankovice 0:1 (0:1)
    Ne 14.10. 15:00 Vlčnov - Bánov 1:2 (1:1)
    Ne 14.10. 15:00 Jarošov - Bílovice 5:1 (0:1)
    Ne 14.10. 15:00 Topolná - TJ Březová 0:0 (0:0)

    12.kolo

    So 20.10. 15:00 Slavkov - Topolná 4:2 (2:2)
    Ne 21.10. 15:00 Jankovice - Strání B 5:1 (1:0)
    Ne 21.10. 15:00 TJ Březová - Polešovice 3:1 (0:0)
    Ne 21.10. 15:00 Bílovice - Nezdenice 0:3 (0:2)
    Ne 21.10. 15:00 Bánov - Jarošov 5:2 (3:2)
    Ne 21.10. 15:00 Ostrožská Lhota - Vlčnov 2:5 (1:3)
    Ne 21.10. 15:00 Horní Němčí - Ostrožská NV 0:1 (0:0)

    13.kolo

    So 27.10. 14:30 Ostrožská NV - Jankovice 1:1 (0:0)
    So 27.10. 14:30 Nezdenice - Bánov 3:0 (2:0)
    Ne 28.10. 14:30 Vlčnov - Horní Němčí 3:3 (2:3)
    Ne 28.10. 14:30 Jarošov - Ostrožská Lhota 1:2 (0:1)
    Ne 28.10. 14:30 Topolná - Bílovice 0:2 (0:1)
    Ne 28.10. 14:30 Polešovice - Slavkov 3:1 (2:1)
    Ne 28.10. 14:30 Strání B - TJ Březová 5:0 (2:0)

    1.kolo

    So 03.11. 14:30 TJ Březová - Jankovice 1:1 (1:1)
    So 03.11. 14:30 Slavkov - Strání B 1:2 (1:1)
    So 03.11. 14:30 Ostrožská Lhota - Nezdenice 0:3 (0:1)
    So 03.11. 14:30 Ostrožská NV - Vlčnov 5:1 (1:0)
    Ne 04.11. 14:30 Bílovice - Polešovice 5:1 (1:1)
    Ne 04.11. 14:30 Bánov - Topolná 2:2 (1:1)
    Ne 04.11. 14:30 Horní Němčí - Jarošov 0:5 (0:4)

    15.kolo

    So 23.03. 15:00 Ostrožská NV - Jarošov 2:0 (0:0)
    So 23.03. 15:00 Slavkov - TJ Březová 3:1 (3:1)
    Ne 24.03. 15:00 Vlčnov - Jankovice 1:2 (0:2)
    Ne 24.03. 15:00 Horní Němčí - Nezdenice 2:3 (1:2)
    Ne 24.03. 15:00 Ostrožská Lhota - Topolná 2:2 (2:1)
    Ne 24.03. 15:00 Polešovice - Bánov 3:3 (2:2)
    Ne 24.03. 15:00 Bílovice - Strání B 0:2 (0:1)

    16.kolo

    So 30.03. 15:00 Strání B - Bánov 2:3 (0:2)
    So 30.03. 15:00 Nezdenice - Ostrožská NV 0:4 (0:1)
    Ne 31.03. 15:00 Jankovice - Slavkov 2:1 (1:1)
    Ne 31.03. 15:00 TJ Březová - Bílovice 3:1 (1:1)
    Ne 31.03. 15:00 Polešovice - Ostrožská Lhota 2:1 (0:0)
    Ne 31.03. 15:00 Topolná - Horní Němčí 9:0 (5:0)
    Ne 31.03. 15:00 Jarošov - Vlčnov 3:0 (1:0)

    17.kolo

    So 06.04. 15:30 Ostrožská NV - Topolná 2:1 (0:0)
    Ne 07.04. 15:30 Jarošov - Jankovice 1:3 (1:2)
    Ne 07.04. 15:30 Vlčnov - Nezdenice 5:1 (2:0)
    Ne 07.04. 15:30 Polešovice - Horní Němčí 1:1 (1:1)
    Ne 07.04. 15:30 Ostrožská Lhota - Strání B 3:2 (1:1)
    Ne 07.04. 15:30 Bánov - TJ Březová 1:2 (1:0)
    Ne 07.04. 15:30 Bílovice - Slavkov 1:2 (0:0)

    18.kolo

    So 13.04. 15:30 Slavkov - Bánov 6:0 (3:0)
    So 13.04. 15:30 Strání B - Horní Němčí 1:0 (0:0)
    So 13.04. 15:30 Nezdenice - Jarošov 4:0 (2:0)
    Ne 14.04. 15:00 TJ Březová - Ostrožská Lhota 1:4 (1:3)
    Ne 14.04. 15:30 Jankovice - Bílovice 0:0 (0:0)
    Ne 14.04. 15:30 Polešovice - Ostrožská NV 3:1 (0:1)
    Ne 14.04. 15:30 Topolná - Vlčnov 0:2 (0:0)

    19.kolo

    So 20.04. 16:00 Nezdenice - Jankovice 0:3 (0:0)
    So 20.04. 16:00 Ostrožská NV - Strání B 2:2 (1:0)
    Ne 21.04. 16:00 Jarošov - Topolná 6:2 (5:0)
    Ne 21.04. 16:00 Vlčnov - Polešovice 2:0 (2:0)
    Ne 21.04. 16:00 Horní Němčí - TJ Březová 3:4 (1:2)
    Ne 21.04. 16:00 Ostrožská Lhota - Slavkov 0:3 (0:0)
    Ne 21.04. 16:00 Bánov - Bílovice 1:1 (1:0)

    20.kolo

    So 27.04. 16:00 Slavkov - Horní Němčí 3:1 (2:0)
    So 27.04. 16:00 Strání B - Vlčnov 2:3 (1:1)
    Ne 28.04. 15:00 TJ Březová - Ostrožská NV 1:3 (0:1)
    Ne 28.04. 16:00 Jankovice - Bánov 4:0 (1:0)
    Ne 28.04. 16:00 Bílovice - Ostrožská Lhota 2:0 (2:0)
    Ne 28.04. 16:00 Polešovice - Jarošov 3:6 (2:2)
    Ne 28.04. 16:00 Topolná - Nezdenice 2:5 (1:2)

    21.kolo

    So 04.05. 16:30 Nezdenice - Polešovice 2:4 (2:1)
    So 04.05. 16:30 Ostrožská NV - Slavkov 5:4 (2:1)
    Ne 05.05. 16:30 Topolná - Jankovice 2:2 (1:2)
    Ne 05.05. 16:30 Jarošov - Strání B 2:2 (0:1)
    Ne 05.05. 16:30 Vlčnov - TJ Březová 8:1 (5:1)
    Ne 05.05. 16:30 Horní Němčí - Bílovice 1:2 (0:1)
    Ne 05.05. 16:30 Ostrožská Lhota - Bánov 1:0 (1:0)

    22.kolo

    So 11.05. 16:30 Slavkov - Vlčnov 4:0 (2:0)
    So 11.05. 16:30 Strání B - Nezdenice 1:1 (1:0)
    Ne 12.05. 15:00 TJ Březová - Jarošov 4:1 (1:0)
    Ne 12.05. 16:30 Jankovice - Ostrožská Lhota 4:0 (2:0)
    Ne 12.05. 16:30 Bánov - Horní Němčí 2:2 (2:0)
    Ne 12.05. 16:30 Bílovice - Ostrožská NV 2:2 (1:2)
    Ne 12.05. 16:30 Polešovice - Topolná 2:3 (0:1)

    23.kolo

    So 18.05. 17:00 Nezdenice - TJ Březová 5:1 (3:0)
    So 18.05. 17:00 Ostrožská NV - Bánov 3:0 (1:0)
    Ne 19.05. 17:00 Polešovice - Jankovice 2:2 (1:1)
    Ne 19.05. 17:00 Topolná - Strání B 4:2 (1:1)
    Ne 19.05. 17:00 Jarošov - Slavkov 2:2 (1:1)
    Ne 19.05. 17:00 Vlčnov - Bílovice 2:3 (1:3)
    Ne 19.05. 17:00 Horní Němčí - Ostrožská Lhota 1:1 (0:1)

    24.kolo

    24.05. 17:00 Bánov - Vlčnov 0:1 (0:0)
    So 25.05. 17:00 Strání B - Polešovice 4:1 (2:0)
    Ne 26.05. 15:00 TJ Březová - Topolná 5:1 (3:0)
    Ne 26.05. 17:00 Jankovice - Horní Němčí 0:0 (0:0)
    Ne 26.05. 17:00 Ostrožská Lhota - Ostrožská NV 0:2 (0:1)
    Ne 26.05. 17:00 Bílovice - Jarošov 2:3 (1:2)
    Ne 26.05. 17:00 Slavkov - Nezdenice 9:0 (5:0)

    25.kolo

    So 01.06. 17:00 Ostrožská NV - Horní Němčí 4:0 (2:0)
    Ne 02.06. 17:00 Strání B - Jankovice 0:1 (0:1)
    Ne 02.06. 17:00 Polešovice - TJ Březová 2:0 (0:0)
    Ne 02.06. 17:00 Topolná - Slavkov 3:0 (0:0)
    Ne 02.06. 17:00 Nezdenice - Bílovice 4:1 (3:0)
    Ne 02.06. 17:00 Jarošov - Bánov 2:2 (0:2)
    Ne 02.06. 17:00 Vlčnov - Ostrožská Lhota 3:2 (1:0)

    26.kolo

    Ne 09.06. 15:00 TJ Březová - Strání B 2:1 (0:0)
    Ne 09.06. 17:00 Jankovice - Ostrožská NV 3:1 (1:0)
    Ne 09.06. 17:00 Horní Němčí - Vlčnov 0:4 (0:2)
    Ne 09.06. 17:00 Ostrožská Lhota - Jarošov 2:6 (1:3)
    Ne 09.06. 17:00 Bánov - Nezdenice 2:4 (0:2)
    Ne 09.06. 17:00 Bílovice - Topolná 3:2 (0:1)
    Ne 09.06. 17:00 Slavkov - Polešovice 5:1 (3:0)

    14.kolo

    So 15.06. 17:00 Strání B - Slavkov 2:4 (0:0)
    So 15.06. 17:00 Polešovice - Bílovice 3:1 (2:1)
    So 15.06. 17:00 Nezdenice - Ostrožská Lhota 2:0 (0:0)
    So 15.06. 17:00 Jarošov - Horní Němčí 3:0 (3:0)
    Ne 16.06. 17:00 Jankovice - TJ Březová 1:2 (0:2)
    Ne 16.06. 17:00 Topolná - Bánov 5:3 (2:1)
    Ne 16.06. 17:00 Vlčnov - Ostrožská NV 4:2 (1:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 17 7 2 57:21 58
    2. 26 17 4 5 85:33 55
    3. 26 14 6 6 64:38 48
    4. 26 13 4 9 47:58 43
    5. 26 12 4 10 61:57 40
    6. 26 11 6 9 64:48 39
    7. 26 11 3 12 57:59 36
    8. 26 10 5 11 49:42 35
    9. 26 10 5 11 58:58 35
    10. 26 9 4 13 42:60 31
    11. 26 8 4 14 48:65 28
    12. 26 8 3 15 38:63 27
    13. 26 6 6 14 40:65 24
    14. 26 2 7 17 27:70 13