Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 17. července 2019
svátek má Martina.
Hlavní menu
  • ID: 13212
  • Návštěvy: 36/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Uherské Hradiště  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2045
    Týden:
    36
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 11.08. 17:00 Orel Uh. Brod - Suchá Loz 3:0k
    So 11.08. 17:00 Bojkovice B - PSS Žítková 6:3 (3:3)
    Ne 12.08. 14:30 Přečkovice - Komňa 2:5 (2:3)
    Ne 12.08. 17:00 Rudice - Podolí 1:3 (0:1)
    Ne 12.08. 17:00 Korytná - Starý Hrozenkov 2:3 (1:1)
    Ne 12.08. 17:00 Bystřice - Záhorovice 0:1 (0:0)

    3.kolo

    Ne 19.08. 15:00 Záhorovice - Přečkovice 1:2 (0:0)
    Ne 19.08. 15:00 Starý Hrozenkov - Orel Uh. Brod 1:1 (0:0)
    Ne 19.08. 15:00 Podolí - Korytná 2:3 (0:0)
    Ne 19.08. 17:00 Bystřice - PSS Žítková 1:1 (0:0)
    Ne 19.08. 17:00 Komňa - Rudice 5:0 (0:0)
    28.09. 15:30 Suchá Loz - Bojkovice B 1:2 (1:1)

    4.kolo

    24.08. 17:00 Přečkovice - Rudice 5:3 (2:2)
    So 25.08. 15:00 Orel Uh. Brod - Podolí 0:0 (0:0)
    Ne 26.08. 15:00 Záhorovice - PSS Žítková 1:2 (1:1)
    Ne 26.08. 16:30 Korytná - Komňa 0:4 (0:2)
    Ne 26.08. 16:30 Bojkovice B - Starý Hrozenkov 3:2 (1:1)
    Ne 26.08. 16:30 Bystřice - Suchá Loz 2:2 (2:1)

    5.kolo

    So 01.09. 14:00 PSS Žítková - Přečkovice 4:3 (1:1)
    Ne 02.09. 15:00 Suchá Loz - Záhorovice 2:2 (0:2)
    Ne 02.09. 15:00 Starý Hrozenkov - Bystřice 1:1 (1:0)
    Ne 02.09. 15:00 Podolí - Bojkovice B 3:2 (2:1)
    Ne 02.09. 16:30 Komňa - Orel Uh. Brod 1:2 (1:0)
    Ne 02.09. 16:30 Rudice - Korytná 1:0 (0:0)

    6.kolo

    So 08.09. 16:00 Orel Uh. Brod - Rudice 10:0 (5:0)
    Ne 09.09. 14:30 Přečkovice - Korytná 2:1 (0:0)
    Ne 09.09. 15:00 Záhorovice - Starý Hrozenkov 4:1 (3:1)
    Ne 09.09. 15:00 Suchá Loz - PSS Žítková 3:0 (1:0)
    Ne 09.09. 16:00 Bojkovice B - Komňa 1:1 (1:1)
    Ne 09.09. 16:00 Bystřice - Podolí 6:1 (5:0)

    7.kolo

    Ne 16.09. 14:30 Korytná - Orel Uh. Brod 0:13 (0:7)
    Ne 16.09. 15:00 Suchá Loz - Přečkovice 1:2 (1:0)
    Ne 16.09. 15:00 Starý Hrozenkov - PSS Žítková 2:0 (1:0)
    Ne 16.09. 15:00 Podolí - Záhorovice 2:3 (1:0)
    Ne 16.09. 16:00 Komňa - Bystřice 4:1 (1:1)
    Ne 16.09. 16:00 Rudice - Bojkovice B 2:2 (0:0)

    8.kolo

    So 22.09. 15:30 Bojkovice B - Korytná 7:0 (4:0)
    Ne 23.09. 14:30 Přečkovice - Orel Uh. Brod 1:2 (1:1)
    Ne 23.09. 15:00 Záhorovice - Komňa 3:3 (2:2)
    Ne 23.09. 15:00 Podolí - PSS Žítková 1:3 (0:1)
    Ne 23.09. 15:00 Suchá Loz - Starý Hrozenkov 2:1 (2:1)
    Ne 23.09. 15:30 Bystřice - Rudice 6:2 (2:1)

    9.kolo

    So 29.09. 15:30 Orel Uh. Brod - Bojkovice B 3:2 (2:1)
    Ne 30.09. 15:00 Starý Hrozenkov - Přečkovice 1:2 (0:1)
    Ne 30.09. 15:00 Podolí - Suchá Loz 3:1 (1:0)
    Ne 30.09. 15:30 Komňa - PSS Žítková 1:1 (0:1)
    Ne 30.09. 15:30 Rudice - Záhorovice 0:3 (0:2)
    Ne 30.09. 15:30 Korytná - Bystřice 0:5 (0:0)

    10.kolo

    Ne 07.10. 14:30 Přečkovice - Bojkovice B 3:1 (2:0)
    Ne 07.10. 15:00 Orel Uh. Brod - Bystřice 0:3 (1:0)
    Ne 07.10. 15:00 Záhorovice - Korytná 3:0 (2:0)
    Ne 07.10. 15:00 Rudice - PSS Žítková 1:0 (0:0)
    Ne 07.10. 15:00 Suchá Loz - Komňa 3:2 (2:1)
    Ne 07.10. 15:00 Starý Hrozenkov - Podolí 0:1 (0:1)

    11.kolo

    So 13.10. 15:00 Orel Uh. Brod - Záhorovice 2:0 (1:0)
    So 13.10. 15:00 Bojkovice B - Bystřice 1:0 (0:0)
    Ne 14.10. 15:00 Podolí - Přečkovice 1:0 (1:0)
    Ne 14.10. 15:00 Komňa - Starý Hrozenkov 3:1 (2:1)
    Ne 14.10. 15:00 Rudice - Suchá Loz 1:2 (1:0)
    Ne 14.10. 15:00 Korytná - PSS Žítková 0:0 (0:0)

    1.kolo

    So 20.10. 15:00 Záhorovice - Bojkovice B 1:1 (0:0)
    Ne 21.10. 15:00 Bystřice - Přečkovice 6:2 (2:1)
    Ne 21.10. 15:00 Orel Uh. Brod - PSS Žítková 1:1 (1:1)
    Ne 21.10. 15:00 Suchá Loz - Korytná 4:1 (1:0)
    Ne 21.10. 15:00 Starý Hrozenkov - Rudice 3:1 (2:0)
    Ne 28.10. 14:30 Podolí - Komňa 2:0 (0:0)

    15.kolo

    So 06.04. 15:00 Starý Hrozenkov - Bojkovice B 3:0 (2:0)
    Ne 07.04. 15:00 Suchá Loz - Bystřice 1:4 (1:2)
    Ne 07.04. 15:00 PSS Žítková - Záhorovice 0:1 (0:1)
    Ne 07.04. 15:30 Rudice - Přečkovice 1:4 (1:3)
    Ne 07.04. 15:30 Komňa - Korytná 2:0 (0:0)
    Ne 07.04. 15:30 Podolí - Orel Uh. Brod 1:1 (0:0)

    16.kolo

    So 13.04. 15:30 Bojkovice B - Podolí 2:2 (1:2)
    So 13.04. 15:30 Orel Uh. Brod - Komňa 4:3 (3:2)
    Ne 14.04. 14:30 Přečkovice - PSS Žítková 3:3 (1:2)
    Ne 14.04. 15:00 Záhorovice - Suchá Loz 2:0 (2:0)
    Ne 14.04. 15:30 Bystřice - Starý Hrozenkov 2:1 (2:1)
    Ne 14.04. 15:30 Korytná - Rudice 2:1 (2:0)

    17.kolo

    Ne 21.04. 14:00 PSS Žítková - Suchá Loz 5:4 (0:2)
    Ne 21.04. 15:00 Starý Hrozenkov - Záhorovice 0:2 (0:0)
    Ne 21.04. 16:00 Korytná - Přečkovice 0:1 (0:1)
    Ne 21.04. 16:00 Rudice - Orel Uh. Brod 2:5 (2:3)
    Ne 21.04. 16:00 Komňa - Bojkovice B 3:5 (2:3)
    Ne 21.04. 16:00 Podolí - Bystřice 0:3 (0:2)

    18.kolo

    So 27.04. 16:00 PSS Žítková - Starý Hrozenkov 2:2 (0:2)
    So 27.04. 16:00 Orel Uh. Brod - Korytná 3:1 (2:1)
    Ne 28.04. 14:30 Přečkovice - Suchá Loz 3:3 (2:0)
    Ne 28.04. 15:00 Záhorovice - Podolí 3:0 (3:0)
    Ne 28.04. 16:00 Bystřice - Komňa 1:0 (0:0)
    Ne 28.04. 16:00 Bojkovice B - Rudice 2:1 (1:0)

    19.kolo

    So 04.05. 16:30 Orel Uh. Brod - Přečkovice 2:0 (2:0)
    Ne 05.05. 15:00 Starý Hrozenkov - Suchá Loz 0:2 (0:1)
    Ne 05.05. 16:30 Korytná - Bojkovice B 4:4 (0:2)
    Ne 05.05. 16:30 Rudice - Bystřice 1:2 (0:1)
    Ne 05.05. 16:30 Komňa - Záhorovice 1:1 (1:1)
    So 15.06. 10:15 PSS Žítková - Podolí 0:1 (0:1)

    20.kolo

    So 11.05. 16:30 Bojkovice B - Orel Uh. Brod 3:2 (1:0)
    Ne 12.05. 14:00 PSS Žítková - Komňa 1:0 (1:0)
    Ne 12.05. 14:30 Přečkovice - Starý Hrozenkov 2:2 (1:1)
    Ne 12.05. 15:00 Suchá Loz - Podolí 3:2 (1:2)
    Ne 12.05. 15:00 Záhorovice - Rudice 5:2 (4:0)
    Ne 12.05. 16:30 Bystřice - Korytná 6:1 (2:0)

    21.kolo

    So 18.05. 17:00 Bojkovice B - Přečkovice 4:8 (4:5)
    Ne 19.05. 14:00 PSS Žítková - Rudice 4:1 (2:1)
    Ne 19.05. 15:00 Podolí - Starý Hrozenkov 1:0 (1:0)
    Ne 19.05. 17:00 Bystřice - Orel Uh. Brod 2:2 (1:1)
    Ne 19.05. 17:00 Korytná - Záhorovice 1:2 (0:2)
    Ne 19.05. 17:00 Komňa - Suchá Loz 0:4 (0:1)

    22.kolo

    Ne 26.05. 14:00 PSS Žítková - Korytná 2:2 (2:0)
    Ne 26.05. 14:30 Přečkovice - Podolí 4:1 (3:0)
    Ne 26.05. 15:00 Starý Hrozenkov - Komňa 4:0 (2:0)
    Ne 26.05. 15:00 Suchá Loz - Rudice 3:0 (2:0)
    Ne 26.05. 15:00 Záhorovice - Orel Uh. Brod 3:1 (1:0)
    Ne 26.05. 17:00 Bystřice - Bojkovice B 8:0 (3:0)

    12.kolo

    Ne 02.06. 14:00 PSS Žítková - Orel Uh. Brod 3:2 (2:2)
    Ne 02.06. 14:30 Přečkovice - Bystřice 1:1 (1:0)
    Ne 02.06. 17:00 Bojkovice B - Záhorovice 6:2 (5:0)
    Ne 02.06. 17:00 Korytná - Suchá Loz 1:0 (0:0)
    Ne 02.06. 17:00 Rudice - Starý Hrozenkov 2:1 (1:1)
    Ne 02.06. 17:00 Komňa - Podolí 2:2 (0:1)

    13.kolo

    So 08.06. 17:00 PSS Žítková - Bojkovice B 5:7 (1:6)
    Ne 09.06. 15:00 Podolí - Rudice 4:0 (0:0)
    Ne 09.06. 15:00 Starý Hrozenkov - Korytná 0:3 (0:1)
    Ne 09.06. 15:00 Suchá Loz - Orel Uh. Brod 5:6 (1:4)
    Ne 09.06. 15:00 Záhorovice - Bystřice 2:1 (0:0)
    Ne 09.06. 17:00 Komňa - Přečkovice 0:4 (0:1)

    14.kolo

    So 15.06. 14:00 Orel Uh. Brod - Starý Hrozenkov 1:2 (0:0)
    Ne 16.06. 14:30 Přečkovice - Záhorovice 1:2 (1:0)
    Ne 16.06. 17:00 Bystřice - PSS Žítková 3:3 (0:1)
    Ne 16.06. 17:00 Bojkovice B - Suchá Loz 1:1 (1:1)
    Ne 16.06. 17:00 Korytná - Podolí 2:0 (0:0)
    Ne 16.06. 17:00 Rudice - Komňa 3:1 (0:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 14 4 4 47:28 46
    2. 22 12 6 4 64:27 42
    3. 22 12 5 5 66:34 41
    4. 22 11 4 7 55:45 37
    5. 22 10 6 6 62:58 36
    6. 22 9 4 9 47:43 31
    7. 22 9 4 9 33:39 31
    8. 22 7 8 7 43:46 29
    9. 22 6 5 11 41:45 23
    10. 22 6 4 12 31:37 22
    11. 22 5 3 14 24:65 18
    12. 22 4 1 17 26:72 13