Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 26. května 2020
svátek má Filip.
Hlavní menu
  • ID: 13213
  • Návštěvy: 51/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4034
    Týden:
    51
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    4.kolo

    So 25.08. 09:00 Brušperk - Karviná B 4:1 (2:0)
    So 25.08. 09:00 Ostrava Jih - Havířov 0:11 (0:4)
    So 25.08. 09:00 Kopřivnice - Nový Jičín 1:2 (1:2)
    So 25.08. 10:00 Jablunkov - Krnov 0:3 (0:2)
    So 25.08. 13:00 Vítkovice 1919 - Horní Suchá 2:3 (1:1)
    Ne 26.08. 09:30 Darkovičky - Rýmařov 1:9 (1:3)
    St 19.09. 17:00 Kravaře - Kobeřice 0:3 (0:2)

    5.kolo

    So 01.09. 10:00 Krnov - Kopřivnice 1:4 (0:1)
    So 01.09. 10:00 Rýmařov - Brušperk 4:0 (2:0)
    So 01.09. 12:45 Kobeřice - Darkovičky 13:0 (5:0)
    So 01.09. 15:00 Havířov - Jablunkov 5:1 (1:1)
    Ne 02.09. 09:00 Karviná B - Ostrava Jih 7:1 (3:0)
    Ne 02.09. 10:00 Horní Suchá - Kravaře 4:1 (2:1)
    Ne 02.09. 14:00 Nový Jičín - Vítkovice 1919 3:6 (1:3)

    2.kolo

    St 05.09. 17:00 Darkovičky - Karviná B 1:3 (0:3)
    St 05.09. 17:00 Rýmařov - Havířov 0:4 (0:1)
    St 05.09. 17:00 Brušperk - Krnov 2:1 (1:1)
    St 05.09. 17:00 Ostrava Jih - Nový Jičín 2:1 (0:1)
    St 05.09. 17:00 Jablunkov - Horní Suchá 1:4 (0:2)
    St 05.09. 17:00 Kopřivnice - Kobeřice 3:5 (3:2)
    St 05.09. 17:00 Vítkovice 1919 - Kravaře 6:0 (1:0)

    6.kolo

    So 08.09. 09:00 Ostrava Jih - Rýmařov 2:7 (2:2)
    So 08.09. 09:00 Jablunkov - Karviná B 1:1 (0:0)
    So 08.09. 09:00 Kopřivnice - Havířov 0:9 (0:2)
    So 08.09. 10:00 Kravaře - Nový Jičín 0:3 (0:2)
    So 08.09. 12:15 Kobeřice - Horní Suchá 4:0 (3:0)
    So 08.09. 13:00 Vítkovice 1919 - Krnov 3:5 (2:1)
    Ne 09.09. 09:30 Darkovičky - Brušperk 0:3 (0:1)

    7.kolo

    So 15.09. 09:00 Brušperk - Ostrava Jih 8:0 (5:0)
    So 15.09. 10:00 Krnov - Kravaře 3:1 (2:1)
    So 15.09. 10:00 Rýmařov - Jablunkov 3:0 (0:0)
    So 15.09. 15:00 Havířov - Vítkovice 1919 4:1 (3:0)
    Ne 16.09. 09:00 Karviná B - Kopřivnice 3:0 (1:0)
    Ne 16.09. 10:00 Horní Suchá - Darkovičky 5:0 (1:0)
    Ne 16.09. 14:00 Nový Jičín - Kobeřice 2:3 (1:2)

    3.kolo

    So 18.08. 10:00 Krnov - Ostrava Jih 11:1 (3:1)
    So 18.08. 13:15 Kobeřice - Vítkovice 1919 7:0 (5:0)
    So 18.08. 15:00 Havířov - Brušperk 4:0 (1:0)
    Ne 19.08. 10:00 Karviná B - Rýmařov 2:0 (1:0)
    Ne 19.08. 14:00 Nový Jičín - Jablunkov 1:1 (0:1)
    St 12.09. 17:00 Kravaře - Darkovičky 10:0 (3:0)
    St 19.09. 17:00 Horní Suchá - Kopřivnice 1:4 (0:0)

    8.kolo

    So 22.09. 09:00 Jablunkov - Brušperk 1:6 (0:3)
    So 22.09. 10:00 Kopřivnice - Rýmařov 3:5 (2:3)
    So 22.09. 10:00 Kravaře - Havířov 1:3 (0:2)
    So 22.09. 12:15 Kobeřice - Krnov 3:2 (2:0)
    So 22.09. 13:00 Vítkovice 1919 - Karviná B 6:2 (4:0)
    Ne 23.09. 09:30 Darkovičky - Ostrava Jih 1:1 (0:0)
    Ne 23.09. 10:00 Horní Suchá - Nový Jičín 2:1 (0:0)

    9.kolo

    So 29.09. 09:00 Rýmařov - Vítkovice 1919 9:1 (5:0)
    So 29.09. 09:00 Brušperk - Kopřivnice 2:0 (0:0)
    So 29.09. 09:00 Ostrava Jih - Jablunkov 1:1 (0:1)
    So 29.09. 10:00 Krnov - Horní Suchá 4:0 (0:0)
    So 29.09. 15:00 Havířov - Kobeřice 5:1 (1:1)
    Ne 30.09. 09:00 Karviná B - Kravaře 10:1 (3:1)
    Ne 30.09. 14:00 Nový Jičín - Darkovičky 4:2 (4:0)

    10.kolo

    So 06.10. 09:00 Kopřivnice - Ostrava Jih 6:2 (1:0)
    So 06.10. 10:00 Kravaře - Rýmařov 0:2 (0:0)
    So 06.10. 11:15 Kobeřice - Karviná B 7:0 (3:0)
    So 06.10. 13:00 Vítkovice 1919 - Brušperk 4:3 (1:2)
    Ne 07.10. 09:30 Darkovičky - Jablunkov 0:2 (0:0)
    Ne 07.10. 10:00 Horní Suchá - Havířov 0:3 (0:1)
    Ne 07.10. 14:00 Nový Jičín - Krnov 1:0 (1:0)

    11.kolo

    So 13.10. 09:00 Rýmařov - Kobeřice 2:3 (1:2)
    So 13.10. 09:00 Brušperk - Kravaře 5:1 (2:0)
    So 13.10. 09:00 Ostrava Jih - Vítkovice 1919 0:2 (0:1)
    So 13.10. 09:00 Jablunkov - Kopřivnice 1:1 (0:0)
    So 13.10. 10:00 Krnov - Darkovičky 3:0 (2:0)
    So 13.10. 15:00 Havířov - Nový Jičín 9:0 (3:0)
    Ne 14.10. 09:00 Karviná B - Horní Suchá 0:2 (0:2)

    12.kolo

    So 20.10. 10:00 Kravaře - Ostrava Jih 5:2 (3:0)
    So 20.10. 10:00 Krnov - Havířov 2:4 (1:2)
    So 20.10. 10:15 Kobeřice - Brušperk 1:1 (1:1)
    So 20.10. 13:00 Vítkovice 1919 - Jablunkov 2:2 (2:1)
    Ne 21.10. 09:30 Darkovičky - Kopřivnice 0:8 (0:2)
    Ne 21.10. 10:00 Horní Suchá - Rýmařov 1:3 (1:0)
    Ne 21.10. 13:00 Nový Jičín - Karviná B 3:1 (2:1)

    1.kolo

    So 03.11. 09:00 Vítkovice 1919 - Darkovičky 5:1 (2:1)
    So 03.11. 10:00 Kravaře - Kopřivnice 0:4 (0:1)
    So 03.11. 10:00 Krnov - Rýmařov 2:1 (1:0)
    So 03.11. 10:15 Kobeřice - Jablunkov 0:0 (0:0)
    So 03.11. 14:00 Havířov - Karviná B 5:3 (1:2)
    Ne 04.11. 10:00 Horní Suchá - Ostrava Jih 5:0 (2:0)
    Ne 04.11. 13:00 Nový Jičín - Brušperk 0:4 (0:3)

    13.kolo

    So 27.10. 09:00 Brušperk - Horní Suchá 1:1 (1:1)
    So 27.10. 09:00 Ostrava Jih - Kobeřice 1:9 (0:3)
    So 27.10. 09:00 Jablunkov - Kravaře 2:0 (1:0)
    So 27.10. 09:00 Kopřivnice - Vítkovice 1919 3:1 (2:1)
    So 27.10. 15:00 Havířov - Darkovičky 10:1 (3:1)
    Ne 28.10. 10:00 Karviná B - Krnov 2:4 (1:2)
    Ne 11.11. 09:00 Rýmařov - Nový Jičín 3:1 (2:0)

    15.kolo

    So 23.03. 10:00 Kravaře - Vítkovice 1919 5:1 (3:0)
    So 23.03. 11:15 Kobeřice - Kopřivnice 6:0 (3:0)
    So 23.03. 15:00 Havířov - Rýmařov 8:3 (3:1)
    Ne 24.03. 10:00 Krnov - Brušperk 2:1 (1:0)
    Ne 24.03. 10:00 Horní Suchá - Jablunkov 3:4 (3:1)
    Ne 24.03. 14:30 Nový Jičín - Ostrava Jih 13:0 (5:0)
    St 08.05. 09:00 Karviná B - Darkovičky 9:0 (5:0)

    16.kolo

    So 30.03. 09:00 Kopřivnice - Horní Suchá 2:1 (1:0)
    So 30.03. 09:00 Jablunkov - Nový Jičín 2:1 (2:1)
    So 30.03. 09:00 Brušperk - Havířov 3:11 (2:3)
    So 30.03. 10:00 Ostrava Jih - Krnov 1:4 (1:3)
    So 30.03. 10:00 Rýmařov - Karviná B 5:1 (4:0)
    So 30.03. 13:15 Darkovičky - Kravaře 2:4 (0:1)
    So 30.03. 15:00 Vítkovice 1919 - Kobeřice 1:0 (1:0)

    17.kolo

    So 06.04. 09:00 Rýmařov - Darkovičky 6:0 (2:0)
    So 06.04. 10:00 Krnov - Jablunkov 0:1 (0:0)
    So 06.04. 11:45 Kobeřice - Kravaře 5:0 (3:0)
    So 06.04. 15:00 Havířov - Ostrava Jih 8:2 (3:1)
    Ne 07.04. 09:00 Karviná B - Brušperk 0:2 (0:1)
    Ne 07.04. 10:00 Horní Suchá - Vítkovice 1919 4:3 (2:3)
    Ne 07.04. 14:30 Nový Jičín - Kopřivnice 4:2 (2:0)

    18.kolo

    So 13.04. 09:00 Kopřivnice - Krnov 2:0 (1:0)
    So 13.04. 09:00 Jablunkov - Havířov 1:4 (0:3)
    So 13.04. 10:00 Kravaře - Horní Suchá 0:0 (0:0)
    So 13.04. 10:00 Ostrava Jih - Karviná B 1:0 (1:0)
    So 13.04. 10:00 Brušperk - Rýmařov 0:3 (0:2)
    So 13.04. 15:00 Vítkovice 1919 - Nový Jičín 3:4 (2:1)
    St 01.05. 17:00 Darkovičky - Kobeřice 0:8 (0:5)

    20.kolo

    So 27.04. 09:00 Kopřivnice - Karviná B 4:4 (3:2)
    So 27.04. 09:00 Ostrava Jih - Brušperk 1:8 (1:4)
    So 27.04. 10:00 Kravaře - Krnov 2:2 (0:1)
    So 27.04. 10:00 Jablunkov - Rýmařov 1:3 (1:1)
    So 27.04. 12:45 Kobeřice - Nový Jičín 0:0 (0:0)
    So 27.04. 14:15 Darkovičky - Horní Suchá 0:8 (0:3)
    So 27.04. 15:00 Vítkovice 1919 - Havířov 1:3 (1:1)

    19.kolo

    So 20.04. 09:00 Brušperk - Darkovičky 12:3 (4:1)
    So 20.04. 09:00 Rýmařov - Ostrava Jih 4:0 (2:0)
    So 20.04. 10:00 Krnov - Vítkovice 1919 2:2 (2:1)
    Ne 21.04. 09:00 Karviná B - Jablunkov 1:3 (1:0)
    Ne 21.04. 10:00 Horní Suchá - Kobeřice 2:4 (0:2)
    Ne 21.04. 14:30 Nový Jičín - Kravaře 1:1 (1:1)
    St 01.05. 15:00 Havířov - Kopřivnice 6:3 (4:0)

    21.kolo

    So 04.05. 09:00 Brušperk - Jablunkov 5:1 (1:0)
    So 04.05. 09:00 Rýmařov - Kopřivnice 8:1 (4:0)
    So 04.05. 10:00 Ostrava Jih - Darkovičky 5:1 (1:0)
    So 04.05. 10:00 Krnov - Kobeřice 1:3 (1:1)
    So 04.05. 15:00 Havířov - Kravaře 10:0 (4:0)
    Ne 05.05. 09:00 Karviná B - Vítkovice 1919 2:6 (2:2)
    Ne 05.05. 14:30 Nový Jičín - Horní Suchá 7:1 (4:0)

    22.kolo

    So 11.05. 09:00 Kopřivnice - Brušperk 3:1 (2:1)
    So 11.05. 09:00 Jablunkov - Ostrava Jih 5:1 (1:0)
    So 11.05. 10:00 Kravaře - Karviná B 2:2 (1:2)
    So 11.05. 12:45 Kobeřice - Havířov 2:1 (2:0)
    So 11.05. 14:15 Darkovičky - Nový Jičín 1:10 (0:4)
    So 11.05. 15:00 Vítkovice 1919 - Rýmařov 0:3 (0:1)
    Ne 12.05. 10:00 Horní Suchá - Krnov 3:4 (0:4)

    23.kolo

    So 18.05. 09:00 Jablunkov - Darkovičky 4:0 (1:0)
    So 18.05. 09:00 Brušperk - Vítkovice 1919 1:6 (1:3)
    So 18.05. 09:00 Rýmařov - Kravaře 2:0 (0:0)
    So 18.05. 10:00 Ostrava Jih - Kopřivnice 3:8 (1:6)
    So 18.05. 10:00 Krnov - Nový Jičín 2:7 (1:4)
    So 18.05. 15:00 Havířov - Horní Suchá 8:2 (1:1)
    Ne 19.05. 09:00 Karviná B - Kobeřice 0:1 (0:0)

    24.kolo

    So 25.05. 09:00 Kopřivnice - Jablunkov 3:2 (1:0)
    So 25.05. 10:00 Kravaře - Brušperk 4:1 (1:1)
    So 25.05. 10:30 Vítkovice 1919 - Ostrava Jih 5:3 (2:1)
    So 25.05. 13:15 Kobeřice - Rýmařov 1:2 (1:0)
    So 25.05. 14:45 Darkovičky - Krnov 0:6 (0:2)
    Ne 26.05. 10:00 Horní Suchá - Karviná B 1:5 (0:2)
    Ne 26.05. 14:30 Nový Jičín - Havířov 2:4 (0:1)

    25.kolo

    St 08.05. 10:00 Rýmařov - Horní Suchá 7:1 (4:0)
    So 01.06. 09:00 Kopřivnice - Darkovičky 9:0 (3:0)
    So 01.06. 09:00 Jablunkov - Vítkovice 1919 6:0 (4:0)
    So 01.06. 09:00 Brušperk - Kobeřice 0:3 (0:1)
    So 01.06. 09:00 Karviná B - Nový Jičín 1:0 (1:0)
    So 01.06. 10:00 Ostrava Jih - Kravaře 1:2 (0:1)
    So 01.06. 15:00 Havířov - Krnov 12:2 (3:2)

    26.kolo

    So 08.06. 10:00 Horní Suchá - Brušperk 5:1 (4:0)
    So 08.06. 10:00 Kravaře - Jablunkov 0:2 (0:1)
    So 08.06. 13:15 Kobeřice - Ostrava Jih 5:0 (4:0)
    So 08.06. 14:45 Darkovičky - Havířov 0:7 (0:4)
    So 08.06. 15:00 Vítkovice 1919 - Kopřivnice 4:4 (4:1)
    Ne 09.06. 10:00 Krnov - Karviná B 0:3 (0:2)
    Ne 09.06. 14:30 Nový Jičín - Rýmařov 3:2 (1:1)

    14.kolo

    St 08.05. 09:00 Brušperk - Nový Jičín 3:4 (2:2)
    St 12.06. 16:30 Karviná B - Havířov 2:4 (2:4)
    So 15.06. 09:00 Kopřivnice - Kravaře 4:2 (2:1)
    So 15.06. 09:00 Jablunkov - Kobeřice 0:2 (0:0)
    So 15.06. 09:00 Rýmařov - Krnov 2:2 (1:1)
    So 15.06. 10:00 Ostrava Jih - Horní Suchá 2:5 (1:2)
    Ne 16.06. 14:45 Darkovičky - Vítkovice 1919 1:4 (0:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 25 0 1 162:33 75
    2. 26 20 3 3 99:23 63
    3. 26 19 1 6 98:38 58
    4. 26 13 3 10 78:56 42
    5. 26 13 3 10 82:73 42
    6. 26 12 3 11 68:61 39
    7. 26 12 2 12 77:64 38
    8. 26 10 6 10 45:50 36
    9. 26 11 3 12 75:80 36
    10. 26 11 2 13 64:71 35
    11. 26 9 3 14 65:64 30
    12. 26 6 4 16 42:80 22
    13. 26 3 2 21 33:142 11
    14. 26 0 1 25 15:168 1