Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 13. srpna 2020
svátek má Alena.
Hlavní menu
  • ID: 13214
  • Návštěvy: 90/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Vyškov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6620
    Týden:
    90
    Dnes:
    12
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 11.08. 17:00 Slavkov - Švábenice 2:4 (1:2)
    Ne 12.08. 10:15 Rousínov B - Pustiměř 3:5 (2:4)
    Ne 12.08. 16:30 Velešovice - Křižanovice 2:2 (1:1)
    Ne 12.08. 16:30 Vážany - Bohdalice 1:4 (0:2)
    Ne 12.08. 16:30 Radslavice - Brankovice 2:2 (0:2)
    Ne 12.08. 16:30 Hodějice - Otnice 3:5 (3:1)
    Ne 12.08. 16:30 Ivanovice - Letonice 4:2 (3:0)

    3.kolo

    So 18.08. 16:30 Bohdalice - Radslavice 5:1 (3:0)
    So 18.08. 16:30 Švábenice - Vážany 1:3 (0:1)
    So 18.08. 16:30 Křižanovice - Slavkov 3:1 (0:0)
    Ne 19.08. 10:15 Letonice - Velešovice 7:1 (3:1)
    Ne 19.08. 14:00 Brankovice - Hodějice 3:2 (1:1)
    Ne 19.08. 16:30 Pustiměř - Ivanovice 3:3 (1:2)
    Ne 19.08. 16:30 Otnice - Rousínov B 4:2 (2:0)

    4.kolo

    So 25.08. 16:00 Vážany - Křižanovice 1:3 (0:1)
    So 25.08. 16:30 Hodějice - Bohdalice 3:3 (1:1)
    So 25.08. 16:30 Rousínov B - Brankovice 4:3 (2:1)
    Ne 26.08. 10:15 Letonice - Pustiměř 1:2 (0:1)
    Ne 26.08. 16:30 Velešovice - Slavkov 0:1 (0:0)
    Ne 26.08. 16:30 Radslavice - Švábenice 2:3 (0:3)
    Ne 26.08. 16:30 Ivanovice - Otnice 7:2 (2:1)

    5.kolo

    So 01.09. 16:30 Bohdalice - Rousínov B 3:2 (2:0)
    So 01.09. 16:30 Švábenice - Hodějice 4:3 (2:2)
    So 01.09. 17:00 Slavkov - Vážany 3:1 (1:0)
    Ne 02.09. 10:00 Brankovice - Ivanovice 1:1 (1:1)
    Ne 02.09. 16:30 Pustiměř - Velešovice 2:5 (2:2)
    Ne 02.09. 16:30 Otnice - Letonice 5:2 (4:0)
    Ne 02.09. 16:30 Křižanovice - Radslavice 3:0 (1:0)

    6.kolo

    Ne 09.09. 10:15 Rousínov B - Švábenice 2:2 (0:0)
    Ne 09.09. 10:15 Letonice - Brankovice 2:3 (1:1)
    Ne 09.09. 16:30 Velešovice - Vážany 2:0 (0:0)
    Ne 09.09. 16:30 Radslavice - Slavkov 1:2 (1:2)
    Ne 09.09. 16:30 Hodějice - Křižanovice 3:3 (2:1)
    Ne 09.09. 16:30 Ivanovice - Bohdalice 1:2 (0:0)
    Ne 09.09. 16:30 Pustiměř - Otnice 3:0 (0:0)

    7.kolo

    So 15.09. 16:00 Bohdalice - Letonice 2:0 (2:0)
    So 15.09. 16:00 Švábenice - Ivanovice 4:3 (2:1)
    So 15.09. 16:00 Křižanovice - Rousínov B 6:1 (3:1)
    So 15.09. 16:00 Slavkov - Hodějice 2:0 (1:0)
    Ne 16.09. 10:00 Brankovice - Pustiměř 2:1 (1:1)
    Ne 16.09. 16:00 Otnice - Velešovice 3:2 (1:0)
    Ne 16.09. 16:00 Vážany - Radslavice 2:2 (2:0)

    8.kolo

    Ne 23.09. 10:15 Rousínov B - Slavkov 4:5 (1:3)
    Ne 23.09. 10:15 Letonice - Švábenice 2:2 (1:1)
    Ne 23.09. 15:30 Velešovice - Radslavice 2:2 (1:0)
    Ne 23.09. 15:30 Hodějice - Vážany 2:3 (0:1)
    Ne 23.09. 15:30 Ivanovice - Křižanovice 0:0 (0:0)
    Ne 23.09. 15:30 Pustiměř - Bohdalice 1:4 (1:1)
    Ne 23.09. 15:30 Otnice - Brankovice 1:2 (0:2)

    9.kolo

    So 29.09. 15:00 Bohdalice - Otnice 7:2 (3:2)
    So 29.09. 15:00 Švábenice - Pustiměř 1:1 (1:0)
    So 29.09. 15:00 Slavkov - Ivanovice 4:1 (1:1)
    So 29.09. 15:00 Vážany - Rousínov B 3:2 (2:1)
    Ne 30.09. 10:00 Brankovice - Velešovice 2:0 (2:0)
    Ne 30.09. 15:00 Křižanovice - Letonice 2:1 (1:0)
    Ne 30.09. 15:00 Radslavice - Hodějice 5:1 (2:1)

    10.kolo

    Ne 07.10. 10:00 Brankovice - Bohdalice 2:3 (1:2)
    Ne 07.10. 10:15 Rousínov B - Radslavice 1:4 (0:1)
    Ne 07.10. 10:15 Letonice - Slavkov 0:4 (0:2)
    Ne 07.10. 15:00 Velešovice - Hodějice 2:2 (2:2)
    Ne 07.10. 15:00 Ivanovice - Vážany 1:3 (0:0)
    Ne 07.10. 15:00 Pustiměř - Křižanovice 3:0 (2:0)
    Ne 07.10. 15:00 Otnice - Švábenice 2:5 (1:3)

    11.kolo

    So 13.10. 15:00 Bohdalice - Velešovice 8:1 (5:0)
    So 13.10. 15:00 Švábenice - Brankovice 2:2 (1:1)
    So 13.10. 15:00 Slavkov - Pustiměř 1:3 (0:0)
    Ne 14.10. 15:00 Křižanovice - Otnice 1:1 (0:1)
    Ne 14.10. 15:00 Vážany - Letonice 3:2 (0:1)
    Ne 14.10. 15:00 Radslavice - Ivanovice 2:2 (2:2)
    Ne 14.10. 15:00 Hodějice - Rousínov B 5:2 (3:1)

    12.kolo

    So 20.10. 14:30 Bohdalice - Švábenice 2:2 (1:2)
    Ne 21.10. 10:00 Brankovice - Křižanovice 1:2 (1:1)
    Ne 21.10. 10:15 Letonice - Radslavice 1:1 (0:0)
    Ne 21.10. 14:30 Ivanovice - Hodějice 5:3 (2:3)
    Ne 21.10. 14:30 Pustiměř - Vážany 1:1 (1:0)
    Ne 21.10. 14:30 Otnice - Slavkov 3:0 (2:0)
    So 10.11. 14:00 Velešovice - Rousínov B 3:2 (2:0)

    13.kolo

    So 27.10. 14:00 Švábenice - Velešovice 6:1 (2:0)
    So 27.10. 14:00 Slavkov - Brankovice 3:2 (1:2)
    So 27.10. 14:00 Vážany - Otnice 1:5 (1:3)
    Ne 28.10. 14:00 Křižanovice - Bohdalice 6:1 (2:1)
    Ne 28.10. 14:00 Radslavice - Pustiměř 1:1 (0:0)
    Ne 28.10. 14:00 Rousínov B - Ivanovice 3:2 (1:0)
    Ne 28.10. 14:30 Hodějice - Letonice 4:2 (1:0)

    1.kolo

    So 03.11. 14:00 Ivanovice - Velešovice 3:2 (1:0)
    So 03.11. 14:00 Letonice - Rousínov B 10:2 (4:2)
    So 03.11. 14:00 Pustiměř - Hodějice 2:1 (2:1)
    So 03.11. 14:00 Brankovice - Vážany 1:4 (0:2)
    So 03.11. 14:00 Bohdalice - Slavkov 0:3 (0:1)
    So 03.11. 14:00 Švábenice - Křižanovice 0:1 (0:1)
    Ne 04.11. 14:00 Otnice - Radslavice 4:2 (2:2)

    15.kolo

    So 23.03. 15:00 Švábenice - Slavkov 1:3 (0:0)
    Ne 24.03. 10:00 Brankovice - Radslavice 4:1 (3:0)
    Ne 24.03. 10:15 Letonice - Ivanovice 2:0 (0:0)
    Ne 24.03. 15:00 Křižanovice - Velešovice 2:1 (2:1)
    Ne 24.03. 15:00 Bohdalice - Vážany 6:0 (1:0)
    Ne 24.03. 15:00 Otnice - Hodějice 1:3 (0:1)
    Ne 24.03. 15:00 Pustiměř - Rousínov B 2:3 (1:2)

    16.kolo

    So 30.03. 15:00 Slavkov - Křižanovice 2:2 (1:0)
    Ne 31.03. 10:15 Rousínov B - Otnice 1:0 (1:0)
    Ne 31.03. 12:45 Hodějice - Brankovice 2:2 (2:1)
    Ne 31.03. 15:00 Velešovice - Letonice 2:2 (2:1)
    Ne 31.03. 15:00 Ivanovice - Pustiměř 2:1 (0:1)
    Ne 31.03. 15:00 Radslavice - Bohdalice 1:3 (1:1)
    Ne 31.03. 15:00 Vážany - Švábenice 0:4 (0:3)

    17.kolo

    So 06.04. 15:30 Švábenice - Radslavice 4:2 (1:1)
    So 06.04. 15:30 Bohdalice - Hodějice 3:1 (0:0)
    Ne 07.04. 10:00 Brankovice - Rousínov B 0:0 (0:0)
    Ne 07.04. 14:00 Slavkov - Velešovice 2:1 (2:1)
    Ne 07.04. 15:30 Křižanovice - Vážany 6:0 (2:0)
    Ne 07.04. 15:30 Otnice - Ivanovice 2:2 (1:1)
    Ne 07.04. 15:30 Pustiměř - Letonice 5:1 (1:0)

    18.kolo

    Ne 14.04. 10:15 Letonice - Otnice 5:2 (3:2)
    Ne 14.04. 10:15 Rousínov B - Bohdalice 2:4 (1:2)
    Ne 14.04. 13:15 Hodějice - Švábenice 5:3 (0:0)
    Ne 14.04. 15:30 Velešovice - Pustiměř 0:1 (0:0)
    Ne 14.04. 15:30 Ivanovice - Brankovice 1:0 (0:0)
    Ne 14.04. 15:30 Radslavice - Křižanovice 0:0 (0:0)
    Ne 14.04. 15:30 Vážany - Slavkov 3:6 (2:4)

    19.kolo

    So 20.04. 16:00 Slavkov - Radslavice 3:2 (1:0)
    So 20.04. 16:00 Švábenice - Rousínov B 1:2 (1:0)
    So 20.04. 16:00 Bohdalice - Ivanovice 5:0 (1:0)
    Ne 21.04. 10:00 Brankovice - Letonice 1:1 (0:0)
    Ne 21.04. 16:00 Vážany - Velešovice 0:5 (0:2)
    Ne 21.04. 16:00 Křižanovice - Hodějice 2:1 (2:1)
    Ne 21.04. 16:00 Otnice - Pustiměř 2:1 (0:0)

    20.kolo

    So 27.04. 16:00 Rousínov B - Křižanovice 3:3 (0:2)
    Ne 28.04. 10:15 Letonice - Bohdalice 3:2 (2:1)
    Ne 28.04. 13:45 Hodějice - Slavkov 3:2 (1:0)
    Ne 28.04. 16:00 Velešovice - Otnice 3:2 (1:1)
    Ne 28.04. 16:00 Pustiměř - Brankovice 1:2 (1:1)
    Ne 28.04. 16:00 Ivanovice - Švábenice 1:3 (1:2)
    Ne 28.04. 16:00 Radslavice - Vážany 3:2 (1:1)

    21.kolo

    So 04.05. 16:30 Slavkov - Rousínov B 2:7 (1:6)
    Ne 05.05. 10:00 Brankovice - Otnice 4:2 (1:1)
    Ne 05.05. 14:00 Bohdalice - Pustiměř 0:1 (0:1)
    Ne 05.05. 16:30 Radslavice - Velešovice 1:4 (0:3)
    Ne 05.05. 16:30 Vážany - Hodějice 2:2 (2:2)
    Ne 05.05. 16:30 Křižanovice - Ivanovice 4:0 (0:0)
    Ne 05.05. 16:30 Švábenice - Letonice 1:3 (0:1)

    22.kolo

    Ne 12.05. 10:15 Letonice - Křižanovice 4:3 (2:1)
    Ne 12.05. 14:15 Hodějice - Radslavice 1:3 (0:0)
    Ne 12.05. 16:30 Velešovice - Brankovice 1:3 (1:0)
    Ne 12.05. 16:30 Pustiměř - Švábenice 3:0 (2:0)
    Ne 12.05. 16:30 Rousínov B - Vážany 3:0 (0:0)
    Ne 12.05. 17:00 Otnice - Bohdalice 1:1 (1:1)
    Ne 12.05. 17:00 Ivanovice - Slavkov 0:1 (0:0)

    23.kolo

    So 18.05. 16:30 Slavkov - Letonice 2:5 (1:0)
    So 18.05. 16:30 Švábenice - Otnice 5:3 (3:1)
    So 18.05. 16:30 Bohdalice - Brankovice 5:2 (4:0)
    Ne 19.05. 14:15 Hodějice - Velešovice 4:0 (2:0)
    Ne 19.05. 16:30 Radslavice - Rousínov B 2:3 (1:1)
    Ne 19.05. 16:30 Křižanovice - Pustiměř 3:3 (0:2)
    Ne 19.05. 17:00 Vážany - Ivanovice 2:5 (0:4)

    24.kolo

    Ne 26.05. 10:00 Brankovice - Švábenice 1:1 (0:1)
    Ne 26.05. 10:15 Letonice - Vážany 6:2 (2:0)
    Ne 26.05. 10:15 Rousínov B - Hodějice 9:2 (4:0)
    Ne 26.05. 16:30 Velešovice - Bohdalice 1:4 (0:2)
    Ne 26.05. 16:30 Pustiměř - Slavkov 2:0 (2:0)
    Ne 26.05. 17:00 Otnice - Křižanovice 4:0 (3:0)
    Ne 26.05. 17:00 Ivanovice - Radslavice 3:0 (1:0)

    25.kolo

    31.05. 18:00 Hodějice - Ivanovice 3:2 (1:0)
    So 01.06. 09:30 Slavkov - Otnice 5:3 (2:1)
    So 01.06. 16:30 Švábenice - Bohdalice 1:3 (0:1)
    Ne 02.06. 10:15 Rousínov B - Velešovice 1:3 (1:3)
    Ne 02.06. 16:30 Radslavice - Letonice 1:3 (1:1)
    Ne 02.06. 16:30 Křižanovice - Brankovice 3:3 (2:2)
    Ne 02.06. 17:00 Vážany - Pustiměř 1:6 (1:3)

    26.kolo

    So 08.06. 16:30 Bohdalice - Křižanovice 3:3 (1:2)
    Ne 09.06. 10:00 Brankovice - Slavkov 3:4 (2:1)
    Ne 09.06. 10:15 Letonice - Hodějice 2:3 (2:1)
    Ne 09.06. 16:30 Velešovice - Švábenice 2:1
    Ne 09.06. 16:30 Pustiměř - Radslavice 1:1
    Ne 09.06. 17:00 Otnice - Vážany 6:0 (3:0)
    Ne 09.06. 17:00 Ivanovice - Rousínov B 3:4 (1:2)

    14.kolo

    Út 11.06. 18:00 Rousínov B - Letonice 2:0 (0:0)
    So 15.06. 13:45 Hodějice - Pustiměř 3:3 (3:0)
    So 15.06. 15:00 Radslavice - Otnice 3:1 (1:0)
    So 15.06. 16:30 Velešovice - Ivanovice 4:0 (1:0)
    So 15.06. 16:30 Křižanovice - Švábenice 3:0 (0:0)
    So 15.06. 17:00 Vážany - Brankovice 2:4 (1:2)
    So 15.06. 17:00 Slavkov - Bohdalice 7:0 (4:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 17 4 5 83:48 55
    2. 26 17 1 8 70:54 52
    3. 26 13 10 3 66:39 49
    4. 26 12 7 7 58:41 43
    5. 26 10 8 8 55:51 38
    6. 26 10 6 10 61:57 36
    7. 26 11 3 12 70:77 36
    8. 26 10 4 12 69:61 34
    9. 26 10 3 13 66:70 33
    10. 26 9 4 13 50:63 31
    11. 26 8 6 12 65:75 30
    12. 26 8 5 13 52:62 29
    13. 26 5 8 13 45:61 23
    14. 26 6 3 17 40:91 21