Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 14. listopadu 2019
svátek má Sáva.
Hlavní menu
  • ID: 13220
  • Návštěvy: 81/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Brno-venkov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    16731
    Týden:
    81
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 11.08. 10:30 Kupařovice - Tišnov B 5:2 (2:2)
    So 11.08. 14:30 Vojkovice B - Blažovice 3:2 (2:1)
    So 11.08. 16:30 Popůvky - MFK Modřice 2:1 (0:0)
    So 11.08. 16:30 Troubsko - Blučina 5:1 (1:0)
    So 11.08. 17:00 Zbýšov - Říčany 3:2 (2:2)
    Ne 12.08. 16:30 Měnín - Ořechov 2:2 (1:1)
    Ne 12.08. 16:30 Střelice - Ivančice B 2:2 (1:1)

    3.kolo

    So 18.08. 16:30 Ivančice B - Vojkovice B 5:0 (3:O)
    So 18.08. 16:30 Blučina - Kupařovice 2:5 (2:1)
    So 18.08. 17:00 Ořechov - Zbýšov 6:0 (2:0)
    Ne 19.08. 10:30 Tišnov B - Střelice 0:2 (0:0)
    Ne 19.08. 16:30 Říčany - Popůvky 3:0 (3:0)
    Ne 19.08. 16:30 Blažovice - Měnín 2:1 (2:1)
    Ne 19.08. 17:00 MFK Modřice - Troubsko 0:1 (0:1)

    4.kolo

    So 25.08. 10:30 Vojkovice B - Měnín 1:3 (1:2)
    So 25.08. 13:30 Kupařovice - MFK Modřice 0:4 (0:2)
    So 25.08. 16:30 Popůvky - Ořechov 1:2 (1:1)
    So 25.08. 16:30 Troubsko - Říčany 4:1 (3:0)
    Ne 26.08. 10:30 Ivančice B - Tišnov B 4:0 (1:0)
    Ne 26.08. 16:30 Zbýšov - Blažovice 4:0 (2:0)
    Ne 26.08. 16:30 Střelice - Blučina 4:1 (1:0)

    5.kolo

    So 01.09. 16:30 Blučina - Ivančice B 6:2 (3:2)
    Ne 02.09. 10:30 Tišnov B - Vojkovice B 2:1 (2:0)
    Ne 02.09. 16:30 MFK Modřice - Střelice 0:4 (0:1)
    Ne 02.09. 16:30 Blažovice - Popůvky 3:1 (1:1)
    Ne 02.09. 16:30 Měnín - Zbýšov 5:0 (3:0)
    St 19.09. 16:30 Ořechov - Troubsko 1:3 (1:2)
    Čt 20.09. 16:30 Říčany - Kupařovice 1:0 (1:0)

    6.kolo

    So 08.09. 16:30 Popůvky - Měnín 2:4 (0:4)
    So 08.09. 16:30 Troubsko - Blažovice 4:1 (2:0)
    Ne 09.09. 10:30 Vojkovice B - Zbýšov 8:1 (5:0)
    Ne 09.09. 10:30 Ivančice B - MFK Modřice 2:5 (2:4)
    Ne 09.09. 10:30 Tišnov B - Blučina 0:1 (0:0)
    Ne 09.09. 16:30 Kupařovice - Ořechov 1:4 (0:2)
    Ne 09.09. 16:30 Střelice - Říčany 0:4 (0:3)

    7.kolo

    So 15.09. 16:00 Blučina - Vojkovice B 5:1 (3:1)
    So 15.09. 16:00 Ořechov - Střelice 1:2 (0:0)
    Ne 16.09. 16:00 MFK Modřice - Tišnov B 3:1 (3:1)
    Ne 16.09. 16:00 Říčany - Ivančice B 2:1 (0:0)
    Ne 16.09. 16:00 Blažovice - Kupařovice 1:1 (1:0)
    Ne 16.09. 16:00 Měnín - Troubsko 2:3 (1:0)
    Ne 16.09. 16:00 Zbýšov - Popůvky 3:1 (2:1)

    8.kolo

    So 22.09. 15:30 Troubsko - Zbýšov 5:1 (1:1)
    So 22.09. 15:30 Blučina - MFK Modřice 1:2 (1:1)
    Ne 23.09. 10:30 Vojkovice B - Popůvky 8:2 (4:0)
    Ne 23.09. 10:30 Ivančice B - Ořechov 2:0 (1:0)
    Ne 23.09. 10:30 Tišnov B - Říčany 0:0 (0:0)
    Ne 23.09. 15:30 Kupařovice - Měnín 3:4 (1:1)
    Ne 23.09. 15:30 Střelice - Blažovice 3:1 (2:0)

    9.kolo

    28.09. 15:00 Říčany - Blučina 2:0 (2:0)
    So 29.09. 15:00 Ořechov - Tišnov B 3:0
    So 29.09. 15:00 Zbýšov - Kupařovice 5:3 (2:1)
    So 29.09. 15:00 Popůvky - Troubsko 2:3 (0:1)
    Ne 30.09. 15:00 MFK Modřice - Vojkovice B 5:1 (2:1)
    Ne 30.09. 15:00 Blažovice - Ivančice B 2:0 (1:0)
    Ne 30.09. 15:00 Měnín - Střelice 3:0 (1:0)

    10.kolo

    So 06.10. 15:00 Ivančice B - Měnín 2:4 (1:3)
    So 06.10. 15:00 Blučina - Ořechov 4:2 (3:1)
    Ne 07.10. 10:30 Vojkovice B - Troubsko 2:3 (1:0)
    Ne 07.10. 10:30 Tišnov B - Blažovice 3:1 (2:1)
    Ne 07.10. 15:00 Kupařovice - Popůvky 2:3 (2:2)
    Ne 07.10. 15:00 Střelice - Zbýšov 3:1 (2:1)
    Ne 07.10. 15:00 MFK Modřice - Říčany 2:0 (2:0)

    11.kolo

    So 13.10. 15:00 Ořechov - MFK Modřice 2:1 (2:1)
    So 13.10. 15:00 Zbýšov - Ivančice B 3:2 (1:1)
    So 13.10. 15:00 Popůvky - Střelice 2:4 (0:3)
    So 13.10. 15:00 Troubsko - Kupařovice 9:0 (5:0)
    Ne 14.10. 15:00 Říčany - Vojkovice B 0:2 (0:1)
    Ne 14.10. 15:00 Blažovice - Blučina 1:4 (1:2)
    Ne 14.10. 15:00 Měnín - Tišnov B 5:2 (1:2)

    12.kolo

    So 20.10. 14:30 Blučina - Měnín 2:0 (0:0)
    So 20.10. 14:30 Říčany - Ořechov 1:3 (1:1)
    Ne 21.10. 10:15 Ivančice B - Popůvky 5:1 (3:0)
    Ne 21.10. 10:30 Vojkovice B - Kupařovice 1:4 (0:3)
    Ne 21.10. 10:30 Tišnov B - Zbýšov 4:2 (2:1)
    Ne 21.10. 14:30 Střelice - Troubsko 2:0 (1:0)
    Ne 21.10. 14:30 MFK Modřice - Blažovice 3:2 (2:1)

    13.kolo

    So 27.10. 14:00 Ořechov - Vojkovice B 4:5 (2:2)
    So 27.10. 14:00 Popůvky - Tišnov B 2:1 (1:0)
    So 27.10. 14:00 Troubsko - Ivančice B 8:0 (4:0)
    Ne 28.10. 14:00 Blažovice - Říčany 1:2 (0:0)
    Ne 28.10. 14:00 Měnín - MFK Modřice 8:1 (1:1)
    Ne 28.10. 14:00 Zbýšov - Blučina 4:3 (3:3)
    Ne 28.10. 14:00 Kupařovice - Střelice 0:3 (0:2)

    1.kolo

    So 03.11. 11:00 MFK Modřice - Zbýšov 3:0 (2:0)
    So 03.11. 14:00 Střelice - Vojkovice B 4:0 (2:0)
    So 03.11. 14:00 Blučina - Popůvky 2:4 (0:2)
    So 03.11. 14:00 Ořechov - Blažovice 4:3 (3:1)
    Ne 04.11. 14:00 Ivančice B - Kupařovice 1:2 (1:2)
    Ne 04.11. 14:00 Tišnov B - Troubsko 1:3 (1:2)
    Ne 04.11. 14:00 Říčany - Měnín 0:1 (0:1)

    15.kolo

    So 23.03. 15:00 Blažovice - Vojkovice B 11:2 (5:2)
    So 23.03. 15:00 Blučina - Troubsko 1:1 (0:1)
    Ne 24.03. 12:45 Ivančice B - Střelice 2:2 (0:1)
    Ne 24.03. 15:00 Ořechov - Měnín 0:3 (0:2)
    Ne 24.03. 15:00 Říčany - Zbýšov 1:0 (1:0)
    Ne 24.03. 15:00 MFK Modřice - Popůvky 5:1 (2:0)
    Ne 24.03. 15:00 Tišnov B - Kupařovice 1:6 (1:3)

    16.kolo

    So 30.03. 15:00 Troubsko - MFK Modřice 4:0 (2:0)
    So 30.03. 15:00 Popůvky - Říčany 1:1 (1:1)
    So 30.03. 15:00 Zbýšov - Ořechov 4:1 (3:0)
    Ne 31.03. 10:30 Vojkovice B - Ivančice B 2:1 (1:1)
    Ne 31.03. 15:00 Střelice - Tišnov B 5:0 (3:0)
    Ne 31.03. 15:00 Kupařovice - Blučina 7:0 (2:0)
    Ne 31.03. 15:00 Měnín - Blažovice 3:0 (1:0)

    17.kolo

    So 06.04. 15:30 Říčany - Troubsko 1:3 (1:1)
    So 06.04. 15:30 Blučina - Střelice 1:2 (1:1)
    Ne 07.04. 15:30 Měnín - Vojkovice B 4:1 (2:0)
    Ne 07.04. 15:30 Blažovice - Zbýšov 2:2 (0:0)
    Ne 07.04. 15:30 Ořechov - Popůvky 0:0 (0:0)
    Ne 07.04. 15:30 MFK Modřice - Kupařovice 0:3 (0:1)
    Ne 07.04. 15:30 Tišnov B - Ivančice B 0:6 (0:3)

    18.kolo

    So 13.04. 15:30 Troubsko - Ořechov 4:1 (2:0)
    So 13.04. 15:30 Popůvky - Blažovice 4:3 (3:1)
    So 13.04. 15:30 Zbýšov - Měnín 0:4 (0:1)
    Ne 14.04. 10:30 Vojkovice B - Tišnov B 5:0 (2:0)
    Ne 14.04. 15:30 Ivančice B - Blučina 0:2 (0:0)
    Ne 14.04. 15:30 Střelice - MFK Modřice 8:0 (5:0)
    Ne 14.04. 15:30 Kupařovice - Říčany 4:1 (0:1)

    19.kolo

    So 20.04. 16:00 Zbýšov - Vojkovice B 6:1 (2:0)
    So 20.04. 16:00 Blučina - Tišnov B 5:1 (2:1)
    Ne 21.04. 16:00 Měnín - Popůvky 4:2 (2:2)
    Ne 21.04. 16:00 Blažovice - Troubsko 2:2 (2:0)
    Ne 21.04. 16:00 Ořechov - Kupařovice 1:1 (0:1)
    Ne 21.04. 16:00 Říčany - Střelice 1:4 (0:1)
    Ne 21.04. 16:00 MFK Modřice - Ivančice B 1:1 (0:0)

    20.kolo

    So 27.04. 16:00 Troubsko - Měnín 2:5 (1:3)
    So 27.04. 16:00 Popůvky - Zbýšov 2:4 (1:0)
    Ne 28.04. 10:30 Vojkovice B - Blučina 1:0 (1:0)
    Ne 28.04. 16:00 Tišnov B - MFK Modřice 0:7 (0:3)
    Ne 28.04. 16:00 Ivančice B - Říčany 1:3 (1:2)
    Ne 28.04. 16:00 Střelice - Ořechov 5:0 (1:0)
    Ne 28.04. 16:00 Kupařovice - Blažovice 0:2 (0:1)

    21.kolo

    So 04.05. 16:30 Popůvky - Vojkovice B 6:4 (1:4)
    So 04.05. 16:30 Zbýšov - Troubsko 2:1 (2:0)
    Ne 05.05. 16:30 Měnín - Kupařovice 4:0 (2:0)
    Ne 05.05. 16:30 Blažovice - Střelice 0:4 (0:2)
    Ne 05.05. 16:30 Ořechov - Ivančice B 1:2 (1:1)
    Ne 05.05. 16:30 Říčany - Tišnov B 3:0k (0:0)
    Ne 05.05. 16:30 MFK Modřice - Blučina 0:1 (0:0)

    22.kolo

    So 11.05. 16:30 Blučina - Říčany 1:1 (1:0)
    So 11.05. 16:30 Troubsko - Popůvky 1:2 (1:0)
    Ne 12.05. 10:30 Vojkovice B - MFK Modřice 0:3 (0:1)
    Ne 12.05. 10:30 Tišnov B - Ořechov 1:5 (0:3)
    Ne 12.05. 13:30 Ivančice B - Blažovice 6:2 (1:1)
    Ne 12.05. 16:30 Střelice - Měnín 3:2 (1:0)
    Ne 12.05. 16:30 Kupařovice - Zbýšov 7:1 (2:0)

    23.kolo

    So 18.05. 16:30 Troubsko - Vojkovice B 6:0 (3:0)
    So 18.05. 16:30 Popůvky - Kupařovice 1:6 (1:2)
    So 18.05. 16:30 Zbýšov - Střelice 0:6 (0:5)
    So 18.05. 16:30 Blažovice - Tišnov B 4:0 (3:0)
    Ne 19.05. 16:30 Měnín - Ivančice B 4:1 (2:0)
    Ne 19.05. 16:30 Ořechov - Blučina 1:1 (0:1)
    Ne 19.05. 16:30 Říčany - MFK Modřice 1:1 (1:0)

    24.kolo

    So 25.05. 16:30 Blučina - Blažovice 2:1 (1:0)
    So 25.05. 16:30 Ivančice B - Zbýšov 1:1 (1:0)
    Ne 26.05. 10:30 Vojkovice B - Říčany 1:4 (1:1)
    Ne 26.05. 16:30 MFK Modřice - Ořechov 2:0 (2:0)
    Ne 26.05. 16:30 Tišnov B - Měnín 0:10 (0:4)
    Ne 26.05. 16:30 Střelice - Popůvky 8:1 (4:0)
    Ne 26.05. 16:30 Kupařovice - Troubsko 3:0 (1:0)

    25.kolo

    St 08.05. 16:00 Popůvky - Ivančice B 1:3 (1:0)
    So 01.06. 17:00 Troubsko - Střelice 0:5 (0:5)
    So 01.06. 17:00 Zbýšov - Tišnov B 5:0 (3:0)
    Ne 02.06. 17:00 Kupařovice - Vojkovice B 3:0k
    Ne 02.06. 17:00 Měnín - Blučina 6:1 (2:0)
    Ne 02.06. 17:00 Blažovice - MFK Modřice 2:2 (0:2)
    Ne 02.06. 17:00 Ořechov - Říčany 1:0 (1:0)

    26.kolo

    So 08.06. 14:00 MFK Modřice - Měnín 0:4 (0:1)
    So 08.06. 17:00 Říčany - Blažovice 1:3 (1:1)
    So 08.06. 17:00 Blučina - Zbýšov 3:2 (2:1)
    Ne 09.06. 10:30 Vojkovice B - Ořechov 0:5 (0:2)
    Ne 09.06. 16:30 Tišnov B - Popůvky 6:1 (3:1)
    Ne 09.06. 17:00 Ivančice B - Troubsko 5:0 (2:0)
    Ne 09.06. 17:00 Střelice - Kupařovice 4:1 (2:1)

    14.kolo

    14.06. 18:00 Blažovice - Ořechov 1:5 (0:2)
    So 15.06. 10:30 Vojkovice B - Střelice 0:16 (0:8)
    So 15.06. 17:00 Popůvky - Blučina 2:2 (1:1)
    So 15.06. 17:00 Zbýšov - MFK Modřice 1:1 (0:1)
    So 15.06. 17:00 Troubsko - Tišnov B 2:3 (1:1)
    So 15.06. 17:00 Měnín - Říčany 8:0 (6:0)
    So 15.06. 17:00 Kupařovice - Ivančice B 3:1 (2:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 22 2 2 105:23 68
    2. 26 21 1 4 103:30 64
    3. 26 16 2 8 77:44 50
    4. 26 13 2 11 70:56 41
    5. 26 12 4 10 52:50 40
    6. 26 11 4 11 55:49 37
    7. 26 11 4 11 52:57 37
    8. 26 11 3 12 55:75 36
    9. 26 10 4 12 36:45 34
    10. 26 9 4 13 58:57 31
    11. 26 7 4 15 53:66 25
    12. 26 7 3 16 47:88 24
    13. 26 8 0 18 50:105 24
    14. 26 5 1 20 28:96 16