Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 20. února 2020
svátek má Oldřich.
Hlavní menu
  • ID: 13223
  • Návštěvy: 45/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Brno-venkov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6650
    Týden:
    45
    Dnes:
    13
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 11.08. 16:30 Hrušovany u Brna - Rajhradice B 2:2 (1:0)
    So 11.08. 16:30 Židlochovice - Těšany B 0:1 (0:1)
    So 11.08. 17:00 Újezd u Brna B - Blažovice B 2:2 (2:1)
    Ne 12.08. 10:30 Pozořice B - Blučina B 0:2 (0:1)
    Ne 12.08. 16:30 Opatovice - Ořechov B 4:2 (2:0)
    Ne 12.08. 16:30 Kobylnice - MFK Modřice B 3:0 (1:0)
    Ne 12.08. 16:30 Moutnice B - Měnín B 0:8 (0:4)

    3.kolo

    So 18.08. 14:00 Blučina B - Židlochovice 0:3 (0:2)
    So 18.08. 16:30 Blažovice B - Opatovice 4:2 (2:1)
    So 18.08. 17:00 MFK Modřice B - Hrušovany u Brna 0:0 (0:0)
    Ne 19.08. 16:30 Měnín B - Újezd u Brna B 7:1 (3:1)
    Ne 19.08. 16:30 Těšany B - Moutnice B 2:0 (2:0)
    Ne 19.08. 16:30 Rajhradice B - Pozořice B 3:2 (3:1)
    Ne 19.08. 16:30 Ořechov B - Kobylnice 9:2 (3:1)

    4.kolo

    So 25.08. 14:00 Moutnice B - Blučina B 0:0 (0:0)
    So 25.08. 16:30 Újezd u Brna B - Opatovice 4:0 (2:0)
    So 25.08. 16:30 Hrušovany u Brna - Ořechov B 3:2 (1:0)
    So 25.08. 16:30 Židlochovice - Rajhradice B 0:2 (0:1)
    Ne 26.08. 10:30 Pozořice B - MFK Modřice B 2:1 (0:0)
    Ne 26.08. 16:30 Kobylnice - Blažovice B 2:0 (1:0)
    Ne 26.08. 16:30 Měnín B - Těšany B 2:0 (1:0)

    5.kolo

    So 01.09. 16:30 MFK Modřice B - Židlochovice 3:3 (2:3)
    So 01.09. 16:30 Blažovice B - Hrušovany u Brna 0:2 (0:1)
    Ne 02.09. 16:30 Těšany B - Újezd u Brna B 2:1 (0:1)
    Ne 02.09. 16:30 Blučina B - Měnín B 1:2 (1:1)
    Ne 02.09. 16:30 Rajhradice B - Moutnice B 4:1 (3:0)
    Ne 02.09. 16:30 Opatovice - Kobylnice 1:5 (1:3)
    Út 09.10. 16:00 Ořechov B - Pozořice B 3:1 (2:1)

    6.kolo

    So 08.09. 16:30 Újezd u Brna B - Kobylnice 1:4 (0:2)
    So 08.09. 16:30 Hrušovany u Brna - Opatovice 4:1 (1:0)
    So 08.09. 16:30 Židlochovice - Ořechov B 2:4 (2:2)
    Ne 09.09. 10:30 Pozořice B - Blažovice B 3:1 (3:0)
    Ne 09.09. 16:30 Moutnice B - MFK Modřice B 1:3 (1:1)
    Ne 09.09. 16:30 Měnín B - Rajhradice B 5:2 (3:0)
    Ne 09.09. 16:30 Těšany B - Blučina B 3:1 (1:1)

    7.kolo

    So 15.09. 16:00 MFK Modřice B - Měnín B 0:6 (0:4)
    So 15.09. 16:00 Blažovice B - Židlochovice 1:4 (1:1)
    Ne 16.09. 16:00 Blučina B - Újezd u Brna B 0:1 (0:1)
    Ne 16.09. 16:00 Rajhradice B - Těšany B 2:1 (1:1)
    Ne 16.09. 16:00 Ořechov B - Moutnice B 5:1 (2:1)
    Ne 16.09. 16:00 Opatovice - Pozořice B 5:0 (1:0)
    Ne 16.09. 16:00 Kobylnice - Hrušovany u Brna 3:1 (1:1)

    8.kolo

    So 22.09. 15:30 Újezd u Brna B - Hrušovany u Brna 1:5 (1:3)
    Ne 23.09. 10:30 Pozořice B - Kobylnice 2:4 (1:3)
    Ne 23.09. 15:30 Židlochovice - Opatovice 2:6 (2:2)
    Ne 23.09. 15:30 Měnín B - Ořechov B 2:4 (2:2)
    Ne 23.09. 15:30 Těšany B - MFK Modřice B 2:4 (0:2)
    Ne 23.09. 15:30 Blučina B - Rajhradice B 3:3 (1:0)
    Ne 23.09. 16:00 Moutnice B - Blažovice B 2:3 (0:3)

    9.kolo

    28.09. 14:00 MFK Modřice B - Blučina B 1:2 (1:1)
    So 29.09. 15:00 Blažovice B - Měnín B 2:4 (2:2)
    So 29.09. 15:00 Hrušovany u Brna - Pozořice B 3:0k
    Ne 30.09. 15:00 Rajhradice B - Újezd u Brna B 5:5 (4:1)
    Ne 30.09. 15:00 Ořechov B - Těšany B 0:2 (0:1)
    Ne 30.09. 15:00 Opatovice - Moutnice B 4:1 (2:0)
    Ne 30.09. 15:00 Kobylnice - Židlochovice 2:2 (1:1)

    10.kolo

    So 06.10. 15:00 Újezd u Brna B - Pozořice B 4:0 (0:0)
    So 06.10. 15:00 Židlochovice - Hrušovany u Brna 3:0 (2:0)
    Ne 07.10. 15:00 Moutnice B - Kobylnice 0:2 (0:0)
    Ne 07.10. 15:00 Měnín B - Opatovice 2:3 (1:1)
    Ne 07.10. 15:00 Těšany B - Blažovice B 1:0 (0:0)
    Ne 07.10. 15:00 Blučina B - Ořechov B 1:0 (1:0)
    Ne 07.10. 15:00 Rajhradice B - MFK Modřice B 0:0 (0:0)

    11.kolo

    So 13.10. 15:00 MFK Modřice B - Újezd u Brna B 4:1 (2:1)
    So 13.10. 15:00 Blažovice B - Blučina B 5:0 (3:0)
    So 13.10. 15:00 Moutnice B - Hrušovany u Brna 0:1 (0:0)
    Ne 14.10. 10:30 Pozořice B - Židlochovice 0k:3
    Ne 14.10. 15:00 Ořechov B - Rajhradice B 1:1 (1:1)
    Ne 14.10. 15:00 Opatovice - Těšany B 2:1 (1:1)
    Ne 14.10. 15:00 Kobylnice - Měnín B 1:5 (0:0)

    12.kolo

    So 20.10. 14:30 Újezd u Brna B - Židlochovice 3:1 (2:1)
    So 20.10. 14:30 MFK Modřice B - Ořechov B 3:5 (1:3)
    Ne 21.10. 14:30 Moutnice B - Pozořice B 0:0 (0:0)
    Ne 21.10. 14:30 Měnín B - Hrušovany u Brna 1:1 (1:0)
    Ne 21.10. 14:30 Těšany B - Kobylnice 1:3 (1:2)
    Ne 21.10. 14:30 Blučina B - Opatovice 0:1 (0:1)
    Ne 21.10. 14:30 Rajhradice B - Blažovice B 11:0 (8:0)

    13.kolo

    So 27.10. 14:00 Blažovice B - MFK Modřice B 3:1 (1:1)
    So 27.10. 14:00 Hrušovany u Brna - Těšany B 1:0 (1:0)
    So 27.10. 14:00 Židlochovice - Moutnice B 3:0k
    Ne 28.10. 10:30 Pozořice B - Měnín B 1:2 (0:0)
    Ne 28.10. 14:00 Ořechov B - Újezd u Brna B 5:2 (2:2)
    Ne 28.10. 14:00 Opatovice - Rajhradice B 0:1 (0:0)
    Ne 28.10. 14:00 Kobylnice - Blučina B 2:0 (2:0)

    1.kolo

    So 03.11. 11:00 Blučina B - Hrušovany u Brna 2:3 (2:2)
    So 03.11. 14:00 Měnín B - Židlochovice 8:0 (3:0)
    So 03.11. 14:00 Rajhradice B - Kobylnice 4:3 (3:2)
    So 03.11. 14:00 MFK Modřice B - Opatovice 1:1 (0:1)
    Ne 04.11. 10:30 Ořechov B - Blažovice B 1:2 (1:1)
    Ne 04.11. 14:00 Moutnice B - Újezd u Brna B 1:4 (0:3)
    Ne 04.11. 14:00 Těšany B - Pozořice B 2:1 (1:1)

    15.kolo

    So 23.03. 15:00 Ořechov B - Opatovice 1:2 (0:1)
    So 23.03. 15:00 MFK Modřice B - Kobylnice 1:1 (1:0)
    So 23.03. 15:00 Měnín B - Moutnice B 6:1 (4:0)
    Ne 24.03. 15:00 Blažovice B - Újezd u Brna B 5:2 (1:2)
    Ne 24.03. 15:00 Rajhradice B - Hrušovany u Brna 2:1 (1:0)
    Ne 24.03. 15:00 Blučina B - Pozořice B 4:2 (4:0)
    Ne 24.03. 15:00 Těšany B - Židlochovice 0:1 (0:1)

    16.kolo

    So 30.03. 15:00 Újezd u Brna B - Měnín B 2:3 (2:2)
    So 30.03. 15:00 Židlochovice - Blučina B 4:1 (2:1)
    So 30.03. 15:00 Hrušovany u Brna - MFK Modřice B 3:0
    Ne 31.03. 10:30 Pozořice B - Rajhradice B 2:1 (1:0)
    Ne 31.03. 15:00 Moutnice B - Těšany B 0:1 (0:1)
    Ne 31.03. 15:00 Kobylnice - Ořechov B 3:1 (2:0)
    Ne 31.03. 15:00 Opatovice - Blažovice B 1:4 (0:1)

    17.kolo

    So 06.04. 15:30 Blažovice B - Kobylnice 2:0 (1:0)
    So 06.04. 15:30 MFK Modřice B - Pozořice B 3:0k
    Ne 07.04. 10:15 Ořechov B - Hrušovany u Brna 3:1 (1:0)
    Ne 07.04. 10:30 Těšany B - Měnín B 2:0 (1:0)
    Ne 07.04. 15:30 Opatovice - Újezd u Brna B 1:3 (0:2)
    Ne 07.04. 15:30 Rajhradice B - Židlochovice 1:1 (1:0)
    Ne 07.04. 15:30 Blučina B - Moutnice B 3:0 (1:0)

    18.kolo

    So 13.04. 15:30 Újezd u Brna B - Těšany B 1:1 (0:0)
    So 13.04. 15:30 Židlochovice - MFK Modřice B 3:1 (1:1)
    So 13.04. 15:30 Hrušovany u Brna - Blažovice B 7:0 (3:0)
    Ne 14.04. 10:30 Pozořice B - Ořechov B 0:0 (0:0)
    Ne 14.04. 15:30 Měnín B - Blučina B 3:0k
    Ne 14.04. 15:30 Moutnice B - Rajhradice B 1:2 (1:2)
    Ne 14.04. 15:30 Kobylnice - Opatovice 2:2 (2:2)

    19.kolo

    So 20.04. 16:00 Blažovice B - Pozořice B 7:0 (3:0)
    So 20.04. 16:00 MFK Modřice B - Moutnice B 5:1 (3:0)
    Ne 21.04. 10:15 Ořechov B - Židlochovice 0:2 (0:1)
    Ne 21.04. 16:00 Kobylnice - Újezd u Brna B 1:3 (1:2)
    Ne 21.04. 16:00 Opatovice - Hrušovany u Brna 0:0 (0:0)
    Ne 21.04. 16:00 Rajhradice B - Měnín B 1:2 (0:1)
    Ne 21.04. 16:00 Blučina B - Těšany B 1:1 (0:1)

    20.kolo

    So 27.04. 16:00 Újezd u Brna B - Blučina B 4:2 (3:1)
    So 27.04. 16:00 Moutnice B - Ořechov B 0:9 (0:6)
    So 27.04. 16:00 Židlochovice - Blažovice B 4:0 (2:0)
    So 27.04. 16:00 Hrušovany u Brna - Kobylnice 1:1 (0:0)
    Ne 28.04. 10:30 Pozořice B - Opatovice 5:2 (2:1)
    Ne 28.04. 16:00 Těšany B - Rajhradice B 0:0 (0:0)
    Ne 28.04. 16:00 Měnín B - MFK Modřice B 3:1 (1:0)

    21.kolo

    So 04.05. 16:30 Hrušovany u Brna - Újezd u Brna B 1:2 (0:0)
    So 04.05. 16:30 Blažovice B - Moutnice B 3:0 (0:0)
    Ne 05.05. 10:15 Ořechov B - Měnín B 0:0 (0:0)
    Ne 05.05. 13:45 MFK Modřice B - Těšany B 1:0 (1:0)
    Ne 05.05. 16:30 Kobylnice - Pozořice B 3:1 (2:1)
    Ne 05.05. 16:30 Opatovice - Židlochovice 0:2 (0:1)
    Ne 05.05. 16:30 Rajhradice B - Blučina B 6:3 (3:1)

    22.kolo

    So 11.05. 16:30 Újezd u Brna B - Rajhradice B 1:7 (0:2)
    So 11.05. 16:30 Měnín B - Blažovice B 2:1 (1:0)
    So 11.05. 16:30 Židlochovice - Kobylnice 5:1 (2:0)
    Ne 12.05. 10:30 Pozořice B - Hrušovany u Brna 5:1 (1:0)
    Ne 12.05. 16:30 Blučina B - MFK Modřice B 1:3 (0:1)
    Ne 12.05. 16:30 Těšany B - Ořechov B 0:1 (0:1)
    Ne 12.05. 16:30 Moutnice B - Opatovice 3:2 (2:1)

    23.kolo

    17.05. 17:00 Blažovice B - Těšany B 3:2 (1:1)
    So 18.05. 16:30 Hrušovany u Brna - Židlochovice 2:1 (0:1)
    Ne 19.05. 10:15 Ořechov B - Blučina B 6:1 (0:0)
    Ne 19.05. 10:30 Pozořice B - Újezd u Brna B 5:1 (3:1)
    Ne 19.05. 16:30 Kobylnice - Moutnice B 7:1 (4:1)
    Ne 19.05. 16:30 Opatovice - Měnín B 0:6 (0:3)
    Ne 19.05. 16:30 MFK Modřice B - Rajhradice B 2:5 (2:1)

    24.kolo

    So 25.05. 16:30 Újezd u Brna B - MFK Modřice B 2:6 (1:1)
    So 25.05. 16:30 Měnín B - Kobylnice 4:1 (1:1)
    So 25.05. 16:30 Hrušovany u Brna - Moutnice B 7:0 (3:0)
    So 25.05. 16:30 Židlochovice - Pozořice B 7:0 (4:0)
    Ne 26.05. 16:30 Rajhradice B - Ořechov B 6:2 (2:1)
    Ne 26.05. 16:30 Blučina B - Blažovice B 4:3 (0:1)
    Ne 26.05. 16:30 Těšany B - Opatovice 0:1 (0:0)

    25.kolo

    So 01.06. 17:00 Hrušovany u Brna - Měnín B 2:1 (1:0)
    Ne 02.06. 10:15 Ořechov B - MFK Modřice B 8:2 (4:2)
    Ne 02.06. 10:30 Pozořice B - Moutnice B 14:0 (5:0)
    Ne 02.06. 14:00 Opatovice - Blučina B 2:4 (1:4)
    Ne 02.06. 17:00 Židlochovice - Újezd u Brna B 4:2 (3:1)
    Ne 02.06. 17:00 Kobylnice - Těšany B 2:1 (1:1)
    Út 04.06. 17:30 Blažovice B - Rajhradice B 2:3 (1:2)

    26.kolo

    So 08.06. 17:00 Újezd u Brna B - Ořechov B 4:1 (1:0)
    So 08.06. 17:00 MFK Modřice B - Blažovice B 3:0k
    So 08.06. 17:00 Měnín B - Pozořice B 1:1 (1:0)
    Ne 09.06. 13:00 Těšany B - Hrušovany u Brna 1:0 (0:0)
    Ne 09.06. 17:00 Rajhradice B - Opatovice 1:4 (1:1)
    Ne 09.06. 17:00 Blučina B - Kobylnice 2:1 (1:1)
    Ne 09.06. 17:00 Moutnice B - Židlochovice 1:6 (0:2)

    14.kolo

    So 15.06. 13:00 Hrušovany u Brna - Blučina B 3:0 (3:0)
    So 15.06. 14:45 Pozořice B - Těšany B 7:1 (2:1)
    So 15.06. 15:00 Opatovice - MFK Modřice B 1:0 (0:0)
    So 15.06. 17:00 Újezd u Brna B - Moutnice B 10:1 (8:0)
    So 15.06. 17:00 Židlochovice - Měnín B 7:2 (4:1)
    So 15.06. 17:00 Kobylnice - Rajhradice B 2:3 (1:1)
    So 15.06. 17:00 Blažovice B - Ořechov B 5:3 (3:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 18 3 5 87:35 57
    2. 26 15 7 4 78:46 52
    3. 26 16 3 7 73:41 51
    4. 26 14 5 7 55:31 47
    5. 26 13 4 9 61:53 43
    6. 26 12 3 11 76:52 39
    7. 26 12 1 13 58:66 37
    8. 26 11 3 12 67:74 36
    9. 26 11 3 12 48:58 36
    10. 26 10 3 13 28:35 33
    11. 26 9 5 12 49:57 32
    12. 26 8 3 15 54:64 27
    13. 26 8 3 15 38:62 27
    14. 26 1 2 23 16:114 5