Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 19. června 2019
svátek má Leoš.
Hlavní menu
  • ID: 13249
  • Návštěvy: 219/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jablonec nad Nisou  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Jablonec nad Nisou

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2576
    Týden:
    219
    Dnes:
    14
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 01.09. 17:00 Tanvald - Radčice 1:7 (0:2)
    So 01.09. 17:00 Hodkovice n.M. - Držkov B 7:0 (2:0)
    Ne 02.09. 14:00 Lučany B - Kokonín 2:1 (1:0)
    Ne 02.09. 17:00 Malá Skála - Jeníšovice B 8:6 (4:1)
    Ne 02.09. 17:00 Zásada - FK Kovo 2:3 (1:2)

    2.kolo

    So 08.09. 10:15 FK Kovo - Tanvald 4:1 (0:0)
    So 08.09. 17:00 Radčice - Hodkovice n.M. 0:4 (0:2)
    Ne 09.09. 17:00 Jeníšovice B - Kokonín 2:4 (0:1)
    Ne 09.09. 17:00 Držkov B - Lučany B 2:1 (0:0)
    Ne 09.09. 17:00 Malá Skála - Zásada 0:7 (0:4)

    3.kolo

    So 15.09. 16:30 Tanvald - Malá Skála 2:5 (0:3)
    So 15.09. 16:30 Hodkovice n.M. - FK Kovo 6:0 (3:0)
    Ne 16.09. 14:00 Lučany B - Radčice 0:2 (0:2)
    Ne 16.09. 16:00 Kokonín - Držkov B 1:0 (1:0)
    Ne 16.09. 16:30 Zásada - Jeníšovice B 3:0 (1:0)

    4.kolo

    So 22.09. 10:15 FK Kovo - Lučany B 5:2
    So 22.09. 16:30 Radčice - Kokonín 6:3 (3:3)
    So 22.09. 16:30 Zásada - Tanvald 5:3 (3:0)
    Ne 23.09. 16:30 Jeníšovice B - Držkov B 4:2 (3:0)
    Ne 23.09. 16:30 Malá Skála - Hodkovice n.M. 1:4 (0:1)

    5.kolo

    So 29.09. 16:00 Tanvald - Jeníšovice B 2:5 (1:3)
    So 29.09. 16:00 Hodkovice n.M. - Zásada 6:2 (0:2)
    Ne 30.09. 14:00 Lučany B - Malá Skála 1:3 (1:1)
    Ne 30.09. 16:00 Kokonín - FK Kovo 2:6 (0:2)
    Ne 30.09. 16:00 Držkov B - Radčice 2:3 (1:2)

    6.kolo

    So 06.10. 10:15 FK Kovo - Držkov B 1:2 (0:0)
    So 06.10. 16:00 Zásada - Lučany B 3:1 (2:0)
    So 06.10. 16:00 Tanvald - Hodkovice n.M. 1:11 (0:4)
    Ne 07.10. 16:00 Jeníšovice B - Radčice 2:1 (0:0)
    Ne 07.10. 16:00 Malá Skála - Kokonín 1:10 (0:5)

    7.kolo

    So 13.10. 15:30 Hodkovice n.M. - Jeníšovice B 4:0 (3:0)
    So 13.10. 15:30 Radčice - FK Kovo 4:7 (1:5)
    Ne 14.10. 14:00 Lučany B - Tanvald 13:3 (5:2)
    Ne 14.10. 15:30 Kokonín - Zásada 1:6 (0:1)
    Ne 14.10. 15:30 Držkov B - Malá Skála 3:5 (2:3)

    8.kolo

    So 20.10. 15:30 Zásada - Držkov B 3:0 (0:0)
    So 20.10. 15:30 Tanvald - Kokonín 2:4 (0:3)
    So 20.10. 15:30 Hodkovice n.M. - Lučany B 8:0 (4:0)
    Ne 21.10. 15:30 Jeníšovice B - FK Kovo 2:0 (1:0)
    Ne 21.10. 15:30 Malá Skála - Radčice 7:2 (2:2)

    9.kolo

    So 27.10. 10:15 FK Kovo - Malá Skála 6:5 (3:1)
    So 27.10. 14:30 Radčice - Zásada 2:3 (1:2)
    Ne 28.10. 14:00 Lučany B - Jeníšovice B 1:5 (1:1)
    Ne 28.10. 14:30 Kokonín - Hodkovice n.M. 4:7 (2:5)
    Ne 28.10. 14:30 Držkov B - Tanvald 8:3 (3:2)

    10.kolo

    So 03.11. 10:15 FK Kovo - Zásada 6:1 (3:1)
    So 03.11. 14:30 Radčice - Tanvald 2:2 (1:2)
    So 03.11. 14:30 Držkov B - Hodkovice n.M. 0:7 (0:2)
    So 03.11. 14:30 Kokonín - Lučany B 9:0 (3:0)
    Ne 04.11. 14:30 Jeníšovice B - Malá Skála 1:4 (0:3)

    11.kolo

    So 27.04. 14:00 Kokonín - Jeníšovice B 5:0 (2:0)
    So 27.04. 17:00 Lučany B - Držkov B 2:2 (2:0)
    So 27.04. 17:00 Hodkovice n.M. - Radčice 6:2 (5:2)
    So 27.04. 17:00 Tanvald - FK Kovo 4:5 (2:1)
    So 27.04. 17:00 Zásada - Malá Skála 7:1 (2:0)

    12.kolo

    So 04.05. 10:15 FK Kovo - Hodkovice n.M. 1:0 (0:0)
    So 04.05. 17:00 Radčice - Lučany B 3:5 (2:5)
    Ne 05.05. 17:00 Jeníšovice B - Zásada 1:4 (0:2)
    Ne 05.05. 17:00 Malá Skála - Tanvald 2:1 (1:0)
    Ne 05.05. 17:00 Držkov B - Kokonín 2:2 (0:0)

    13.kolo

    So 11.05. 17:00 Držkov B - Jeníšovice B 1:1 (1:1)
    So 11.05. 17:00 Hodkovice n.M. - Malá Skála 8:1 (5:1)
    So 11.05. 17:00 Tanvald - Zásada 4:5 (3:3)
    Ne 12.05. 14:00 Lučany B - FK Kovo 2:4 (0:1)
    Ne 12.05. 16:00 Kokonín - Radčice 2:2 (1:2)

    14.kolo

    So 18.05. 17:00 Zásada - Hodkovice n.M. 3:7 (2:4)
    So 18.05. 17:00 FK Kovo - Kokonín 3:2 (1:1)
    So 18.05. 17:00 Radčice - Držkov B 3:3 (1:2)
    Ne 19.05. 17:00 Jeníšovice B - Tanvald 5:1 (3:0)
    Ne 19.05. 17:00 Malá Skála - Lučany B 2:3 (1:1)

    15.kolo

    24.05. 17:00 Kokonín - Malá Skála 1:0 (0:0)
    So 25.05. 17:00 Radčice - Jeníšovice B 1:1 (0:0)
    So 25.05. 17:00 Držkov B - FK Kovo 4:2 (2:1)
    So 25.05. 17:00 Hodkovice n.M. - Tanvald 10:2 (4:1)
    Ne 26.05. 14:00 Lučany B - Zásada 3:8 (1:4)

    16.kolo

    So 01.06. 10:15 FK Kovo - Radčice 7:2 (2:1)
    So 01.06. 17:00 Tanvald - Lučany B 2:4 (1:1)
    So 01.06. 17:00 Zásada - Kokonín 3:3 (0:1)
    Ne 02.06. 17:00 Jeníšovice B - Hodkovice n.M. 3:2 (0:1)
    Ne 02.06. 17:00 Malá Skála - Držkov B 6:2 (4:0)

    17.kolo

    So 08.06. 14:00 Držkov B - Zásada 6:7 (1:7)
    So 08.06. 17:00 Radčice - Malá Skála 1:5 (0:4)
    So 08.06. 17:00 Kokonín - Tanvald 5:2 (3:2)
    Ne 09.06. 14:00 Lučany B - Hodkovice n.M. 0:6 (0:2)
    St 19.06. 17:30 FK Kovo - Jeníšovice B 2:1

    18.kolo

    So 15.06. 17:00 Hodkovice n.M. - Kokonín 8:4 (7:2)
    So 15.06. 17:00 Tanvald - Držkov B 3:0 (0:0)
    So 15.06. 17:00 Zásada - Radčice 5:1 (2:1)
    Ne 16.06. 17:00 Jeníšovice B - Lučany B 5:1 (2:1)
    Ne 16.06. 17:00 Malá Skála - FK Kovo 0:8 (0:4)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 18 16 0 2 111:24 48
    2. 18 14 0 4 70:42 42
    3. 18 13 1 4 77:48 40
    4. 18 8 3 7 63:52 27
    5. 18 9 0 9 56:73 27
    6. 18 8 2 8 44:46 26
    7. 18 4 4 10 44:65 16
    8. 18 4 4 10 39:61 16
    9. 18 5 1 12 41:73 16
    10. 18 1 1 16 39:100 4